Skocz do zawartości
ONE

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Sa jakies nowe Option File? szukalem ale nic nie znalazlem :)

Wejdź na pesgaming.com -> forum -> PES2010 editing ... -> PS3 jest kilka, który najlepszy nie wiem. W PES 2009 miałem Von'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy PES 2010 jest dostępny z książeczką w języku polskim, czy wszystko jest w języku angielskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy PES 2010 jest dostępny z książeczką w języku polskim, czy wszystko jest w języku angielskim?

wszystko w jezyku angielskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś na pw mi napisać proces instalowania OF tak, by zachować już zdobyte i móc zdobywać kolejne trofea?

Edytowane przez OskarV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ołkej. przetestowałem to u siebie. Po wgraniu OF, jeśli chcecie coś edytować w EDIT, róbcie co macie zrobić, a potem trzeba ręcznie zapisać zmiany NIE WYCHODZĄC z EDIT'a. To ważne.

Po zapisaniu ręcznym EDIT'a, wychodzimy z gry poprzez przycisk PS na padzie, i uruchamiamy grę ponownie. To ważne, żeby SYSTEM DATA sie nie zapisał po naszych zabawach.

Potwierdzam, że powyższy sposób działa u mnie w 100%. 

Przeczytałem na innym forum, że w ogóle przed rozpoczęciem zabawy z PES trzeba skasować swój EDIT mode i na czysto wgrać OF'a. Nie wiem, nie próbowałem ...i tak sie napracowałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na innym forum przeczytałem, że aby nie blokowało trofeów, to trzeba tylko edit data i pojedyncze pliki przegrać bez system data, ale zrobiłem tak i tak jak Ty opisujesz zedytowałem potem drużynę i wyszedłem normalnie z edit i wtedy trofea nie działają, gdy usunąłem plik edit zgrany z OF to trofea z powrotem wróciły. Rozumiem, że jeśli zainstaluję cały OF czyli pojedyncze pliki, jak i edit i system data to trofea potem działają, jedynie podczas edycji trzeba robić tak jak napisałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Tak , tylko nie kopiuj SYSTEM DATA. Czyli kopiujesz EDIT, stroje, finito. :)

A co edycji, to tak jak napisałem!

Miłego polowania na te bezużyteczne trofea! (choć ja już wole je dostać i zapomnieć, niż co mecz ma mi wyskakiwać, że nie zdobyłem trophy :P )

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usunąłem swoje edit data i skopiowałem edit data i stroje z OF, dzięki za pomoc, mam nadzieję, że teraz będzie już ok, akurat w pesie nie zależy mi na trofeach, bardziej właśnie nie chciałem by mnie wkurzało, że niby coś zdobyłem, ale nie jest zaliczone, ważniejsze są aktualne składy itd - przynajmniej dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A title awarded when you score the winning goal in extra time- chodzi o dogrywkę czy o doliczony czas do regulalaminowych 90 minut? bo do 90 minut grałem na remis i w dogrywce strzeliłem zwycięską bramkę, ale nic się nie pojawiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest temat o PES2010 w forum o trofeach. Ale chodzi o doliczony czas - widocznie coś im się pomyliło w opisie trofeum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim :biggrin: słuchajcie nie wypowiadałem się jeszcze na temat nowego Pesa,jednak teraz po wielu rozegranych meczach to zrobię.Pes 2010 jest niesamowity :scare: ale ma dużo niedopatrzeń ze strony Konami mianowicie:1.Sędziowanie-koszmar!!!!zawsze sędzia stoi po stronie przeciwnej ,my wchodzimy X lub X+Kwadrat,dostajemy Żółtą kartkę,mecz wznawia przeciwnik.Jednak jak to przeciwnik podetnie (nawet w polu karnym:(_To nic nie ma ,czasem żółta i tyle.Ja gram w każdą odsłonę Pro i sędziowanie wychodzi najgorzej:( :confused: 2.Komentarz-po paru meczach już wyłączyłem bo nostop powtarza to samo,zaczyna się gubić itp.3.Online-jestem zszokowany :yucky: na początku grałem na ustawieniu Port Settings:Auto: On.ŻENADA!!!!!!!!!!!!!! :shok: po czym postanowiłem poszukać rozwiązania w internecie ,ani chu-chu ,aż tu nagle wymyśliłem aby kabelek od ps3 podłączyć do laptopa i sprawdzić na jakiej częstotliwości portu on śmiga było coś ponad 41tys.zapisałem w ustawieniach ps3 i o dziwo!!!! :woot: :woot: :woot: Działa bez zarzutów!!!!wcześniej miałem problemy typu-wyrzucało mnie z neta ,napisałem do Konami i odpowiedż była taka:prosimy sprawdzic ustawienia portu ,routera a także czekać na update z naszej strony.Teraz wszystko jest Okej:)Jakby co to dodawajcie do listy na psn ID:Goblin 28,czekam na serwerach. :cool:Dodam ,że dostałem się również do International Cup Online.Na 300 byłem 158.3remisy(Barca,Real,Spain)1porażka(1-2 z Brazylią)1wygrana(2-0)z Manchesterem United.Dodam,że grałem tylko i wyłącznie Manchesterem United.Red DEvils 4Ever!!!!!!

Edytowane przez goblin28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim :biggrin: słuchajcie nie wypowiadałem się jeszcze na temat nowego Pesa,jednak teraz po wielu rozegranych meczach to zrobię.Pes 2010 jest niesamowity :scare: ale ma dużo niedopatrzeń ze strony Konami mianowicie:1.Sędziowanie-koszmar!!!!zawsze sędzia stoi po stronie przeciwnej ,my wchodzimy X lub X+Kwadrat,dostajemy Żółtą kartkę,mecz wznawia przeciwnik.Jednak jak to przeciwnik podetnie (nawet w polu karnym:(_To nic nie ma ,czasem żółta i tyle.Ja gram w każdą odsłonę Pro i sędziowanie wychodzi najgorzej:( :confused: 2.Komentarz-po paru meczach już wyłączyłem bo nostop powtarza to samo,zaczyna się gubić itp.3.Online-jestem zszokowany :yucky: na początku grałem na ustawieniu Port Settings:Auto: On.ŻENADA!!!!!!!!!!!!!! :shok: po czym postanowiłem poszukać rozwiązania w internecie ,ani chu-chu ,aż tu nagle wymyśliłem aby kabelek od ps3 podłączyć do laptopa i sprawdzić na jakiej częstotliwości portu on śmiga było coś ponad 41tys.zapisałem w ustawieniach ps3 i o dziwo!!!! :woot: :woot: :woot: Działa bez zarzutów!!!!wcześniej miałem problemy typu-wyrzucało mnie z neta ,napisałem do Konami i odpowiedż była taka:prosimy sprawdzic ustawienia portu ,routera a także czekać na update z naszej strony.Teraz wszystko jest Okej:)Jakby co to dodawajcie do listy na psn ID:Goblin 28,czekam na serwerach. :cool:Dodam ,że dostałem się również do International Cup Online.Na 300 byłem 158.3remisy(Barca,Real,Spain)1porażka(1-2 z Brazylią)1wygrana(2-0)z Manchesterem United.Dodam,że grałem tylko i wyłącznie Manchesterem United.Red DEvils 4Ever!!!!!!

1. Nie zgodzę się... sędziowie są lepsi niż w 08 i 09. Trzeba potrafić, ja na ten przykład mam od tych wersji awersję do wślizgów... a w 2010 wślizgi zaczynam robić jak w "5", wybijam/przejmuję piłki na lajcie :biggrin:

2. Fakt, mogło być lepiej... ale ja to porównuję do rozmów z dziadkami na święta... ciągle to samo, ale i tak klimatyczne :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zdobyłem bramkę po wrzutce, gdy zawodnik wrzucający kopnął piłkę znajdowała się ona całym obwodem poza linią boiska, to jeszcze zdarzyło się na szczęście tylko raz, bardziej martwi mnie sytuacja, w której gram, czy to z komputerem, czy ze znajomym i on ma piłkę, ja do niego biegnę, by mu ją odebrać, a on w tym czasie wykonuje podanie, a ja wślizg, o ile podanie jest niecelne i trafi do mnie to jest odgwizdywany faul, o tyle, jeśli piłka trafi do jego zawodnika z drużyny, nawet na 1s(bo mu ją odbiorę) nie ma żadnej kartki wstecznej ani faulu wynikającego z przywileju, jest to o tyle drażniące, że "kosy" sprzedawane w ten sposób nie należą do lekkich, a nawet kilka razy po nich zawodnik miał kontuzję. Wydaje mi się, że to wielkie niedopatrzenie ze strony konami, z tego co pamiętam konami zawsze było za grą fair i chwaliło się swego czasu wprowadzeniem tego rozwiązania, że jak był faul, a szła akcja, to pozwalano grać, jednak na ekranie już pojawiała się ikona, że zawodnik zostanie po zakończeniu akcji ukarany za swoje przewinienie. Ktoś jeszcze zauważył takie zachowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie co się stało z onlinem w pesie 2010? Dziś od 16 nie mogłem się połączyć. Zacząłem więc kasować save'y, ale nic to nie dało. Cały czas unable to login. Zdenerowałem się i utworzyłem drugi login na konsoli i na PS Networki. No i wszedłem, ale na serwerach jest 10 % ludzi w porównaniu z tym co zawsze, na England chyba 40 osób. Czy to tylko u mnie ? Jakiś koleś na czacie w pokoju wyzywał na Konami. O co chodzi ? Czyżbym dostał bana na login ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był jakiś problem z on-line,serwer down dopiero teraz uruchomili więc dlatego jest tak mało osób.

status_gb_00.jpg

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie co się stało z onlinem w pesie 2010? Dziś od 16 nie mogłem się połączyć. Zacząłem więc kasować save'y, ale nic to nie dało. Cały czas unable to login. Zdenerowałem się i utworzyłem drugi login na konsoli i na PS Networki. No i wszedłem, ale na serwerach jest 10 % ludzi w porównaniu z tym co zawsze, na England chyba 40 osób. Czy to tylko u mnie ? Jakiś koleś na czacie w pokoju wyzywał na Konami. O co chodzi ? Czyżbym dostał bana na login ?

Mam to samo Gunek i wydaje mi się,że to praca na serwerach przeprowadzana przez Konami,mam taką nadzieję.Ja zrobiłem błąd,że wprowadzając Patch do ps3 wykasowałem Save Data i po wczytaniu Patcha wyskoczył mi komunikat,że Save Data nie jest z gry:( :unsure: przestraszyłem się i czekam co w końcu się wydarzy.Błąd mój polegał na tym,iż nie przeczytałem forum do końca i zgrywając Patcha na ps3 zapisałem również update do Save data :scare: Zobaczymy co dalej :ohmy:

to co przeczytałem na stronie Konami,oficjalna 2009.11.04 Server Problem

We regret to inform our customers that as of 14:30 (GMT) on 04/11/2009, there have been reported difficulties accessing our servers. We are currently working to fix the issue and will update you accordingly. We would like to apologise for all inconveniences caused in the meantime.

:Więc już wiadomo,że wszystko jest ok :rolleyes: ufffff.Czekam na naprawę serwerów,pewnie będzie gotowe tuż poLidze Mistrzów :tongue: Pozdro all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wygląda na banik. Bo jak to wytłumaczyć, że na jednym loginie nei moge się zalogować od 16 a na drugim już zagrałem drugiego mecza. Widocznaie to za używanie option file zmienionego. Bo nic innego niedozwolonego nie robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem jak gram na online włączam mecz podam z dwa razy piłke i mnie wyrzuca nie wiem o co chodzi z tym ;/ ale jak już mi się załączy to jak wciskam X to ma troche taki spóźniony zapłon prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbys mieć gre ze stanow i chyba konto na amerykanskim PSN, bo samo konto chyba nie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto moje spostrzeżenia po 3 meczach online : większych lagów nie stwierdzam :) sam gameplay bardzo przyjemny :)niestety ponad pół roku przerwy od pes'a sprawiło że każdy mecz przegrałem. Miło znowu pow.rwiać się przy grze:) Strzały z 5m bronione przez bramkarzy bez wiekszego wysiłku, podania w powietrze - BEZCENNE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Panowie mam taki problem wgralem sobie option file i jest fajnie cała liga angielska i hiszpanska wyglada super ale chcialem jeszcze wgrac jakies nowe buty ( korki ) albo zastapic te co sa jakimis innymi. Jest to możliwe ? Prosze o pomoc i dziekuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×