Skocz do zawartości
Emir

Dragon Age: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

DLC nigdy nie są potrzebne do platyny,są to jedynie dodatkowe trofea

Ale większość dodatków jest nie wartych kupna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warte kupna jest Przebudzenie,porządny i długi dodatek w starym stylu,sporo wnosi też innych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po ukończeniu wątku głównego mogę robić pozostałe questy,trofea itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po ukończeniu wątku głównego mogę robić pozostałe questy,trofea itd?

Nie, jednak bez obaw, nie wyruszysz znienacka na ostatnia bitwe, takze mozna spokojnie i powoli robic wszystko po kolei.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem przed zjazdem możnych i mam pytanie: czy da się zrobić dwa trofea złote:

z przyjęciem propozycji morrigan i zabiciem arcydemona? czy trzeba to zrobić przy dwóch podejściach? bo nie zabieram sie za gre drugi raz, a dobrze by bylo, gdyby trofki wpadly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz 3 razy od tego momentu przejść

1.Zgodzisz się na rytuał

2.Nie zgadzasz się na rytuał i sam zabijasz smoka

3.Nie zgadzasz się na rytuał i komuś każesz zabić smoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za chwilę idę uratować córkę Loghaina, przed posiadłość arla Denerim. Czyli gdy Morrigan do mnie przyjdzie, mam się zgodzić? Nie wiem dokładnie po co przyjdzie, tak pisało w poradniku. I gdzie zrobić sejwa żeby trofea wpadły? I gdy się zgodzę mogę sam zabić smoka, by wpadłozłote trophy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zjeździe udasz się do Redcliff.Idziesz na 1 piętro tam masz trochę gadki z szarymi.Po skończonej rozmowie masz iść do Morigan i właśnie w tym miejscu rób save,bo po wejściu do jej sypialni nie ma odwrotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, a kiedy i jak rekrutuje się Loghaina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pojedynku z nim, ale jak go weźmiesz to idzie na miejsce alistaira

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, i tak nie przepadałem za Alistairem. dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj jeszcze, że nie możesz wybrać do pojedynku alistaira, a przed zjazdem musisz poprzeć królową anore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, które dodatki są warte zachodu? Przebudzenie? Jak się ma sprawa z tymi pomniejszymi? Waro brać wersję Dragon Age Ultimate Edition?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie się pytam, czy dodatki są warte zachodu. Popierdóki w stylu zrobi dla konia mnie nie interesują, tylko te fabularne. Z tego co widzę, to wersję ultimate można wyrwać za 60 - 70 złociszy, ale z książeczką w j. niemieckim - nie wyszło to w Polsce? Parę postów wcześniej ktoś jednak pisał, że są problemy z jednym dodatkiem w tej wersji. Nie chcę przebijać się przez cały temat, więc jeśli ktoś może, to napiszcie parę zdań o dodatkach, którymi, i czy w ogóle, warto się zainteresować.

Jeszcze pytanko; jak rozumiem w wersji ultimate na płycie jest tylko podstawka a dodatki do pobrania?

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam tę wersję osobą,które chcą wbić platynę.

Nie chce mi się dokładnie opisywać dodatków.Ogólnie polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna mnie nie interesuje, interesuje mnie wersja fabularna. Ile z tych dodatków wnosi coś do fabuły oprócz przebudzenia? Te dodatki są na płycie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do fabuły to w sumie żaden oprócz wspomnianego przebudzenia. Podstawa i przebudzenie jest na płycie, reszte się ściąga za darmo, tylko ta edycja nie ma żadnego spolszczenia

Edytowane przez Madrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie są na płycie

Większość tych DLC,to tak naprawdę 1 misja

Przebudzenie tylko wciąga fabularnie.Ale ma sporo bugów,zresztą jak cała gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grasjas. Zastanawiam się jeszcze, czy lepiej w to jednak na pc nie zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grasjas. Zastanawiam się jeszcze, czy lepiej w to jednak na pc nie zagrać.

Jesli masz taka mozliwosc to nie zastanawiaj sie nawet. A co do samych dodatkow, to tak czy siak warto, niektore sa krotkie (poza przebudzeniem) ale nie sa tez jakies cienkie, i rozwijaja troche historie (np return to ostagar), a ostatni, ten z Morrigan, nalezycie ja zamyka, wiec moim zdaniem bez niego ani rusz.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz taka mozliwosc to nie zastanawiaj sie nawet. A co do samych dodatkow, to tak czy siak warto, niektore sa krotkie (poza przebudzeniem) ale nie sa tez jakies cienkie, i rozwijaja troche historie (np return to ostagar), a ostatni, ten z Morrigan, nalezycie ja zamyka, wiec moim zdaniem bez niego ani rusz.

Na kompie powinno śmigać na średnich, a z tego co nieco wątek przeglądałem, na ps3 również może chrupnąć, więc zastanawiam się właśnie, czy jendak na pc nie brać. I taniej chyba wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 straaaasznie chrupie, i stawiam ze srednie na PC i tak beda lepiej wygladac.

DA:O to swietna gra, ale port na PS3 srednio im sie udal, po dzis dzien nie wiem jakim cudem ja splatynowalem na ps3 te gre ;). Chyba nawet po DA O tak mnie zaczelo klatkowanie w innych grach wkurzac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam przygoda się podobała o to jest moim zdaniem najcenniejsze w tego typu produkcjach a nie słaba grafika czy czasem klatkowanie choć fakt faktem na pc lepiej pograć w ten tytuł ale na ps3 jest dobrą pozycją wartą zagrania zwłaszcza za te pieniądze , ja mam grę do dzisiaj + parę DLC i już umnie zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×