Skocz do zawartości
Emir

Dragon Age: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko:/ Dlaczego w DA: Awekening np. najlepsza zbroja wartownika, czyli ta http://dragonage.wikia.com/wiki/Armor_of_the_Sentinel

wygląda jak ta http://dragonage.wikia.com/wiki/Warden_Commander_Armor , a naj. miecz czyli ten http://dragonage.wikia.com/wiki/Vigilance_(longsword)

wygląda jak ten http://dragonage.wikia.com/wiki/Starfang_(longsword) . Pytam, ponieważ niewiem czy to błąd czy tak ba być. ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Ps3. :/

PS: Mam w Origins 100% lokacji, a trofka i tak nie wpada. Miodzio:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest na pewno blad, na PC dopiero co skonczylem awakening i sentinel set wygladal tak jak foto z wikipedii. Na PC bez odpowiedniego patcha byl ten blad, na PS3 najwyrazniej patcha nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey :)

Mam pytanko i dotyczy ono zbroi ze smoczej krwi...

Ściągnałem sobie te dwa dodatki czyli zbroje i gollema na samym początku...z tym ze na zbroje nie mam wystarczająco duzo sianka zeby ja od razu kupic dopiero z czasem nazbieralem ale problem jest taki ze kupilem rekawice, helm, buty a zbroi gosciu w obozie juz nie ma w sprzedazy i nigdzie jej nie moge znalezc :////

Gollem bez problemu ozywilem i wszystko jest OK!!!

Ale co z ta zbroja...mam wszystko oprocz samej zbroi i nigdzie jej nie moge dostac a jak zaczynalme gre i ja odblokowalem( w tek przeleczy Sulchera) to byla ale nie mialem wystarczajaco sianka...nie wiem czy znikla???

Gram wojowikiem jestem bodajze na 14 lvl

Pomozcie...no chyba ze mam sie juz z nia pozegnac...poki co gram w zbroi Molocha (byla do odblokowania w ruinach..czy smocza jest lepsza???)

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klate powinienes miec w inwentarzu od poczatku gry, no chyba ze sprzedales. Innej opcji nie ma, wiem bo sam tak mialem na ps3 i pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zbroją zaczynasz, resztą musisz dokupić. Jak sprzedałeś hadlarzowi a chcesz mieć komplet to odkupujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zbroją zaczynasz, resztą musisz dokupić. Jak sprzedałeś hadlarzowi a chcesz mieć komplet to odkupujesz.

No tylko że ja mam na wyposażeniu rękawice, buty i hełm a kupiec ma na sprzedaż rękawice...???

Wyglada na to że powtórzyły sie rękawice a samej zbroi nie mogę znaleźć ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

69 zł ale starczy na 25h max, trochę się na nim zawiodłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanko. Czy w wersji ultimate edition wszystkie dodatki są na płycie? Bo jeśli w pudełku są jakieś kody na DLC to z polskiego store nie da rady ich ściągnąć bo gra jest tylko po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanko. Czy w wersji ultimate edition wszystkie dodatki są na płycie? Bo jeśli w pudełku są jakieś kody na DLC to z polskiego store nie da rady ich ściągnąć bo gra jest tylko po angielsku.

Wszystkie na plycie ale jakis dodatek chyba nie dziala i nie wiem czy naprawili to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napiszcie mi jeszcze jedna rzecz. który z tych dodatków rzeczywiście warto ściągnąć? mają one jakąś ciekawą fabułę? bo jeśli to po prostu dodatkowe łażenie i nawalanie we wroga, to odpuszczam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet cała gra to łażenie i nawalanie wrogów. Bardzo lubiłem DA, mam wszystkie dodatki i muszę się zmuszać aby w nie grać. A tego to już nie lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja jak to przechodziłem to miałem momenty, że się zmuszać musiałem, bo już mi się nie chciało ciągle łazić i tłuc tych wrogów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś pomysł czemu dopiero przy 884 darkspawn kill'ach (praktycznie właśnie kończę grę) dopiero mi achievment za 500 killi wpadł? słyszałem, że jakiś babol jest, ale nie do końca wiem o co chodzi... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czytać a nie wpadać i od razu się żalić :). Ostatni patch zepsuł to zliczanie. Jak to pisali koledzy, należy odinstalować patche, grać bez neta po zaliczeniu tych pucharków można wrzucić patch. Tylko nie wiem czy bez tego patcha gra się nie będzie ostro wieszała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czytać a nie wpadać i od razu się żalić :). Ostatni patch zepsuł to zliczanie. Jak to pisali koledzy, należy odinstalować patche, grać bez neta po zaliczeniu tych pucharków można wrzucić patch. Tylko nie wiem czy bez tego patcha gra się nie będzie ostro wieszała.

Nie koniecznie chyba ze komus przeszkadza jak pucharek wpada przy wiekszej ilosci, ale moim skromnym zdaniem nie warto sie bawic w odinstalowanie i gre bez patcha bo predzej czy pozniej pucharek za darkspawn kill 500 i 1000 wpada, mi wpadl po 760 i 1300, tak samo z Travell mi wskoczył po 90% eksploracji swiata :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może nie wiem, u mnie wpadł normalnie ale grałem zaraz po wydaniu gry. Później ludzie jednak narzekali, że ostatnie patche zepsuły to. Kolega pyta, odpowiadamy. Wybór należy do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych trofeow - wystarczylo ze

po przejściu gry odpaliłem save'a z inwazji na denerim (tuz przed obrona elven alienage). trzy razy to powtórzyłem (każde dawało jakies 60-70 killi darkspawnu) i trofik wpadł...

natomiast strasznie zbugowały mi się końcowe trofea... zaakceptowałem propozycje Morrigan, zabiłem archdemona, trofeum "A Dark Promise" wpadło i chwilke po tym "The Ultimate Sacrifice". nie zrazony, stwierdzilem ze przejde jeszcze raz i poswiece Loghaina. Odmowilem Morrigan, Loghain po zabiciu archdemona ginie i co? I wpada "Perfectionist"... Dwa razy zakończyłem grę i zdobyłem trzy trofea... Nie dziwne?

Edytowane przez ultek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z koncowka to zapisalem gre tuz przed wejsciem do sali (zjazd moznych) i dwa zakonczenia:

1. przyjolem do druzyny Loghana i odrzucilem propozycje Morrigan

2. zabilem Loghana i przyjolem propozycje Morrigan

Być może nie wiem, u mnie wpadł normalnie ale grałem zaraz po wydaniu gry. Później ludzie jednak narzekali, że ostatnie patche zepsuły to. Kolega pyta, odpowiadamy. Wybór należy do niego.

Ja gierke kupilem miesiac temu i gram na ostatnim patchu (chyba ver 1.7) zadnych problemow z trofikami nie mam poza blednym naliczaniem pomiotow, ale mimo to pucharki wpadły

teraz jeszcze tylko zrobic historie poczatkowe, rogala do 20 pociagnac i platynka bedzie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna w tej grze to bardzo miła sprawa. Niestety, dodatki męczą mnie nie miłosiernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×