Skocz do zawartości
Emir

Dragon Age: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości zapytam - grając jako facet da się poderwać Lelianę? Bo próbowałem naprawdę wielu rzeczy, nawet nabiłem ten pasek sympatii na maksa, ale nic z tego nie wyszło.

Na 100% sie da, podczas mojego pierwszego przejscia dostalem trofeum za Leliane i Morrigan facetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zapytać czy nie grając w Dragon Age Orgins opłaca się zaczynać grac od razu w Dragon Age II?

Możliwe ze pytanie się powtarza wiec wybaczam ale trochę za dyzo tych stron.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się jak najbardziej. Nic nie tracisz zaczynając przygodę z uniwersum Dragon Age od części drugiej. Spokojnie pykaj i skrobnij później w tym temacie jak Ci się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn ze będę mógł normalnie i bez większych trudów grac w druga odmianę gry bez pożądanego grania w Orgins? Bo nie bardzo mi się podoba pierwsza odmiana gry.

Edytowane przez bumek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn ze będę mógł normalnie grac w druga odmianę gry bez pożądanego grania w Orgins? Bo nie bardzo mi się podoba pierwsza odmiana gry.

Teraz pytanie, czego oczekujesz po grze RPG? Bo wedle bardzo wielu osób (mnie również) Origins było/jest grą dużo lepszą niż dwójka. Ostatecznie przemęczyłem 4h w drugiej odsłonie i rzuciłem w kąt. Recykling lokacji + ubogi wybór ekwipunku + gra przypominająca Slashera, a nie RPG, to zbyt dużo na moje nerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ale ja nie grałem w dwójkę a mi się widzi nie kiepsko z tego co widziałem, więc chciałbym w nią zagrać i dlatego pytam czy żeby się nie pogubić w dwójce, musiałbym przejść pierw Orgins....

dodam ze nie słucham opinii podzielonych do czasu kiedy sam się nie przekonam.

Edytowane przez bumek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spokojnie zabierać się za dwójkę, bo wątków łączonych jest mało i nie wpływają znacząco na znajomość historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie co do tej Leliany , natomiast to że idzie ją poderwać to jak Alu powiedział jest oczywiste ale czy jest scena łóżkowa ....-Idzie ją wydymać ? a jak tak to jak ?? :laugh:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie co do tej Leliany , natomiast to że idzie ją poderwać to jak Alu powiedział jest oczywiste ale czy jest scena łóżkowa ....-Idzie ją wydymać ? a jak tak to jak ?? :laugh:.

Co do Leliany to tak jest możliwe romansowanie z nią jako mężczyzna lub kobieta. Jednak aby było to możliwe trzeba mieć u niej dużo pkt przyjaźni.

Wtedy podczas podróży trzeba mieć ją w drużynie. Zostaniemy napadnięcie podczas wędrówki (trudna walka). Potem po powrocie do obozowiska ona sama nas zaczepi.

W przypadku Leliany istotny jest wybór odpowiednich opcji dialogowych bo niestety potem możliwość romansu z nią całkowicie przepada. Polecam zapoznać się z filmikami na youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofkiem Slayer (stanąć po stronie wilkołaków) otóż robię wszystko co trzeba zabijam oba drzewce, Zathriana, potem włącza się filmik i wilkoludzie odmieniają się w ludzi. I nic.( Za stronę elfów już mam trofka.) Myślałem, że to jakiś bug czy coś z postacią, ale gram dalej i reszta trofków wbiła się normalnie (5 i 10 za zastraszanie, stanięcie po stronie magów itp.) Gram krasnoludem szlachcicem. Jak pół roku temu grałem bez internetu w to to Slayer wpadł od razu; grałem wtedy człowiekiem szlachcicem (próbowałem to przechodzić odinstalowywując te 31 mb updatu i dalej nic). Zrobiłem tylko jedną rzecz, jakiej nie zrobiłem wtedy mianowicie nie pomogłem rymującemu drzewcowi tylko go od razu zabiłem; czy to przez to? Co mi radzicie zrobić?

Już mi się udało: trzeba było wybić wioskę elfów ^^ przy użyciu perswazji. Zatem dziękuję sam sobie hehehe :D:D:D

Edytowane przez FancyMichael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie:

Czy mogę przenieść Save'y z Dragon Age do Dragon Age II na konsoli bez podłączania konsoli do internetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Powie mi ktoś czy po ubiciu arcydemona można wykonywać nieukończone misje poboczne?

Z góry dzięki za pomoc.

EDIT

Wielkie dzięki glief

Edytowane przez jamtex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Powie mi ktoś czy po ubiciu arcydemona można wykonywać nieukończone misje poboczne?

Z góry dzięki za pomoc.

Niestety nie, gra się kończy, więc wszystkie misje poboczne musisz wykonać przed ukończeniem wątku głównego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaną CI tylko te dokupione misję, resztę musisz zrobić przed końcowym zjazdem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mógł by mi ktoś powiedzieć ile można zwerbować osób do swojej drużyny, jak się one nazywają, kiedy i gdzie można ich werbować??

bardzo mi na tym zależy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mógł by mi ktoś powiedzieć ile można zwerbować osób do swojej drużyny, jak się one nazywają, kiedy i gdzie można ich werbować??

bardzo mi na tym zależy

Masę pisania aby to wyjaśnić, poszukaj na forum trophy.org tam jest poradnik.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i mam

Alistair - Na początku gry

Leliana - W Lothering w karczmie, pomoże ci w bójce z zołnierzami Loghaina

Sten - W Lothering w klatce przy wyjsciu z wioski. Aby go uwolnić musisz iść po klucze do wielebnej matki która jest w tym samym miasteczku w kaplicy

Wynne - W wieży magów, dołączy się do Ciebie jeśli poprzesz magów a nie templariuszy.

Oghren - W Orzammarze, dołączy się jeśli będziesz wykonywał zadanie odnaleźć Brande, przed wejściem do głębokich ścieżek.

Loghain - na zjeździe możnych jeśli pozwolisz mu zostać szarym strażnikiem, niestety musisz wtedy poświęcić Alistara

Morrigan - po oblężeniu Ostagaru, gdy znajdziesz się w chatce w głuszy

Mabari - po wyjściu z głuszy po oblężeniu Ostagaru, chwilę po dołączeniu Morrigan

Zevran - Po tym jak zgromadzisz 1 sojusznika, sam cię odnajdzie podczas przemierzania mapy i zrobi na Ciebie zamach, jeżeli go oszczędzisz to się do Ciebie dołączy.

Shale - tylko jeśli posiadasz DLC Stone Prisoner, spotykasz ją w mieście Honnoleath, najpierw idź do żółtej lokacji na mapie zapomniałem jak się nazywa jakaś przełęcz, spotkasz tam kupca który ci da różdżkę i zaznaczy na mapie właśnie tą osadę Honnoleath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zapytać o jedną bardzo ważną dla mnie rzecz. Piszecie tutaj o wersjach polskich angielskich etc...niestety ja polskiej wersji nigdzie znaleźć nie mogłem więc kupiłem angielską. Ale teraz mam problem bo nie kumam wielu rzeczy (typu czary etc) czy jest taka opcja żeby na angielską wersję zainstalować polską nakładkę?

Pozdrawiam

olisss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie. (przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo)

Było trzeba napisać gdzieś na forum, bo ja w sumie mam DA PL na sprzedaż :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam DAO w języku PL + with hunt , Awakening , wardens keep ,Return to Ostgar i nie mam zamiaru sprzedawać jest to jedna z lepszych gierek tego typu w jakie grałem i grać będę , jedno mnie martwi dodatki mam z Ps.stora i wszystkie po POL tylko with hunt po ANG wie ktoś dlaczego ?

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam DAO w języku PL + with hunt , Awakening , wardens keep ,Return to Ostgar i nie mam zamiaru sprzedawać jest to jedna z lepszych gierek tego typu w jakie grałem i grać będę , jedno mnie martwi dodatki mam z Ps.stora i wszystkie po POL tylko with hunt po ANG wie ktoś dlaczego ?

Witch Hunt ang działa ci z DA pl?

Miałem DA pl na Xpudle i DLC angielskie nie działało. Jeśli jest tak jak piszesz to biorę Witch Hunt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×