Skocz do zawartości
Emir

Dragon Age: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Platyna w tej grze to bardzo miła sprawa. Niestety, dodatki męczą mnie nie miłosiernie.

Zależy chyba od osobowości :) ... Całą grę bardzo milutko mi się przechodziło, najprawdopodobniej na platynkę też się skuszę. Tym bardziej że te kłopotliwe trofea (perfectionist czy blight-queller) juz wbilem. Dodatki również, nie ukrywam, bardzo dużo przyjemności mi sprawiają... Wlaśnie Awakening kończę...

Co ciekawe, musze pochwalic support EA - jako, że jestem użytkownikiem wersji Ultimate Edition, na płytce są wszystkie DLC łącznie z Return to Ostagar, które pomimo instalacji nie pojawiło się w grze (nadal jest możliwość kupna). Napisałem ticketa - odpisali bardzo szybciutko, że problem jest znany i ... podali mi kod do wpisania w sklepiku aby ściągnąć dodatek ponownie. :)

edit: tragicznie tragiczny ort poprawiony

Edytowane przez ultek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Awakina" jeszcze nie ruszałem na razie skupiłem się na tym mniejszych. Bo coś tam było napisane, że po ukończeniu ich będę mógł postacie/rzeczy wykorzystać w przebudzeniu. Tak więc męczę je.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Awakina" jeszcze nie ruszałem na razie skupiłem się na tym mniejszych. Bo coś tam było napisane, że po ukończeniu ich będę mógł postacie/rzeczy wykorzystać w przebudzeniu. Tak więc męczę je.

szczerze to w przebudzeniu juz na dzień dobry po kilkunastu minutach takie przedmioty zaczynają wypadać, że Och i Ach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro już wypuścili te wszystkie dodatki na płycie, to mogliby teraz przygotować odpowiedni pakiet w pss w którym by też był cały zestaw :/

nie chce mi się trochę kupować drugi raz gry, tylko w wersji ultimate, a ściąganie tych dodatków osobno to zdecydowanie zbyt duże przepłacanie. powinny teraz kosztować wszystkie z 69zł i byłoby git ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trofea za zabijanie pomiotów to niestety różnie to bywa. Ja dobiłem do blisko 1k i trophy za 500 nie wpadło więc ciężko powiedzieć na czym ten glitch polega bo naprawdę nie chce mi się wierzyć , że nie ubiłem własnoręcznie 500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej się nie da, mi 1000 wpadł przy drugi podejściu na samym początku. Tylko, że ja grałem bez tych łatek wtedy, bo ich nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Czytałem, że przy wersji starszej niż 1.03 licznik obejmuje wszystkie zapisy jednocześnie, a przy 1.03 i nowszych trzeba zabić 1000 na jednym zapisie. Już na drugim zapisie zabiłem ponad 500 pomiotów i nie wskoczyło mi trofeum. A w ogóle można zabić 1000 pomiotów bez żadnych łatek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie trzeba grać bez łatek żeby ten licznik działał poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jęczałem na dodatki. Grałem wpierw w te krótkie i faktycznie nie były dla mnie ciekawe. Jednak "przebudzenie" wessało mnie ponownie. Chociaż nie wiem czy to przez początek gry, czy jakiś bug ale praktycznie nie tracę energii. Towarzysze potrafią zginąć a ja gdy dostaje cios to tracę maks 2 punkty. Jakiś nieśmiertelny jestem :D.

Edytowane przez denver666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jęczałem na dodatki. Grałem wpierw w te krótkie i faktycznie nie były dla mnie ciekawe. Jednak "przebudzenie" wessało mnie ponownie. Chociaż nie wiem czy to przez początek gry, czy jakiś bug ale praktycznie nie tracę energii. Towarzysze potrafią zginąć a ja po gdy dostaje cios to tracę maks 2 punkty. Jakiś nieśmiertelny jestem :D.

Przebudzenie to bez watpienia najlepszy dodatek :), reszta to taka zapchajdziura, warto mimo wszystko jeszcze zagrac w Witch Hunt coby wiedziec czego sie mozna fabularnie spodziewac w przyszlych czesciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ma ktoś może ściągnięte z PSN wszystkie dodatki do dragon age:początek i udostępniłby mi je?

anon47.png

Edytowane przez anon47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pytanie za 100 punktów...... w dragon age początek, z łatką ...działa ten trick na kasę od sprzedawczyni w tawernie w Redcliff ?

Bo czuję się sfrustrowany tym, że nie stać mnie na żadne fajne bronie/zbroje dla mnie albo członków drużyny....... a zbieram i sprzedają w zasadzie wszystko z pokonanych przeciwników itp :P a kasy ciągle mało

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu można sie świetnie bawić nawet przy 3 przejściu tej gry.

Jak weźmie się maga, i skorzysta z tego........ Mistrzostwo świata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam od razu cheatowania hehehe

Po prostu sobie trochę ułatwię grę jeśli będzie trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ten trik używać przed końcem gry ,wtedy kryształy są mocniejsze i więcej warte.Mój rekord to 1200 suwerenów :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ten trik używać przed końcem gry ,wtedy kryształy są mocniejsze i więcej warte.Mój rekord to 1200 suwerenów :biggrin:

Nooo ja chyba sobie użyje jakoś dośc szybko, bo nie uśmiecha mi się, że jakiś z mojej ekipy biega na golasa, bo nie stać mnie na jakiś dobry armor .... a przerzucać z postaci na postać armorek to mi się nie chce hahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra... przeszedłem po raz pierwszy DA początek ..... zajęło mi to jakieś 48h ..... i zrobiłem zakończenie z Morrigan ..... trofik za darkspawny nie wpadł jak narazie .....

a że grałem wojownikiem tankiem .... to teraz myślę nad przejściem gry ...... łotrzykiem i obrać "złą" ścieżkę ....

Może mi ktoś napisać, ile +/- zajmuje przejście dodatku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno też miałem okazję ukończyć Dragon Age'a. Co by dużo mówić, bardzo dobry kawał erpegowego rzemiosła - gra długa, z solidnym systemem, momentami naprawdę wymagająca (grałem na hardzie, ale strach pomyśleć jak to wygląda na "Koszmarze"), z bardzo fajnie nakreślonymi postaciami. W sumie DA ukradło mi trochę ponad 60 godzin z życiorysu, ale na pewno nie mogę powiedzieć, że był to czas zmarnowany. Jeden z lepszych erpegów na current-genach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi w zasadzie jednego czego brakowało.... to większej ilości "epickiego" osprzętu. Bo w zasadzie od momentu jak dorwałem jakiś dobry toporek i tarczę ..... za około 50-10 suwerenów (tak się zwałą waluta prawda heh? ) ....to w zasadzie latałem z tym uzbrojeniem do końca gry. No i trochę miałem niedosytu "ekwipunku postaci" w sensie sprzętu który jest specjalnie przeznaczony dla jakiejś postaci... jak chociażby miecz Stena ...albo ten łuk co Leil może później nosić po ukończeniu jej questów... no i pomijając ten medalik Alistara.

Najzabawniejsze, że najtrudniejszą walkę stoczyłem ........ w tej chałupce w Denerim walcząc z jakimś Galaxem czy jak to się tam zwało ..... bo ostatni boss to był raczej pikuś - mimo że 1 z postaci z drużyny podczas ostatniej walki mi się zbugowała i w zasadzie walczyłem 3 postaciami......

No i odczuwam pewny niedosyt po ostatniej misji ... bo nie można było przyzwać więcej niż 1 posiłków naraz ..... albo nie można było odwołać już przyzwanych posiłków ..... straszna lipa - bo miałem użytych tylko kilku elfów przez cała misję a w ostatniej walce musiałem specjalnie biegać i czekać aż smok wybije ostatniego z elfów, żebym mógł wezwać następne wsparcie. Ale tak to dość przyjemnie mi się grało.

Chociaż nie mogę oprzeć się wrażeniu że mój "medyk" wypruwał się z many zaraz po rozpoczęciu każdej bitwy hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu ja ....

Jak to jest z romansami .... w pierwszym podejściu miałem romans z Morrigan i Zevranem ..... teraz gram podejście 2 (kobietą) i muszę wybrać albo Alistara albo Leliane - da się zrobić te 2 romanse naraz, czy trzeba wybrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z romansami .... w pierwszym podejściu miałem romans z Morrigan i Zevranem ..... teraz gram podejście 2 (kobietą) i muszę wybrać albo Alistara albo Leliane - da się zrobić te 2 romanse naraz, czy trzeba wybrać ?

Powinno sie dac, na wszelki wypadek puknij alistara najpierw bo jego trzeba dlugo maglowac.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam - grając jako facet da się poderwać Lelianę? Bo próbowałem naprawdę wielu rzeczy, nawet nabiłem ten pasek sympatii na maksa, ale nic z tego nie wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam - grając jako facet da się poderwać Lelianę? Bo próbowałem naprawdę wielu rzeczy, nawet nabiłem ten pasek sympatii na maksa, ale nic z tego nie wyszło.

Hmn, niby się da..... ja grając facetem wojem w pierwszym podejściu puknąłem Morrigan i Zevrana ....a Leli mi się nie udało .....

I zauważyłem, że jeśli wybiorę teraz jedno z dwojga - alistar albo Leila ..... to i tak do namiotu ich nie mogę jeszcze zaprosić - a jestem chwilę po dołączeniu i pierwsze misje w Redcliff robię ...... muszę w odpowiednim czasie zapraszać do namiotu czy jak .....bo już kręćka dostaje ..... mam prawie na maxa sympatię ale wydaje mi się, że muszę porobić questy związane z każdą z postaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam - grając jako facet da się poderwać Lelianę? Bo próbowałem naprawdę wielu rzeczy, nawet nabiłem ten pasek sympatii na maksa, ale nic z tego nie wyszło.

Poderwać raczej tak mi się udało ale puknąć chyba nie idzie, cholera gra dobra przed wczoraj siadłem do niej 4ty raz teraz po 10tym kupię sobie wszystkie dlc do tej gry !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×