Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Shift

Rekomendowane odpowiedzi

Przeca wylazła już wczoraj ... ;)

Nie sprzeczaj się bo premiera jest 18 września   :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzeczaj się bo premiera jest 18 września   :tongue:

To dla tego nie mieli jeszcze w Empkiu :shok: Panowie zwracam honor, byłem na 100% przekonany że premiera 18.08 i stąd mój post :)

Dałbym sobie normalnie ręke uciąć i normalnie bym teraz jedną musiał trzymać PAD'a

Głęboka skrucha :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Swoją drogą: łyknięcie Undercovera na premierze za 179 - niezły chrzest bojowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej swoje :P Wolałbym zamiast Shifta remake Most Wanted'a moim zdaniem najlepszej części NFSa. Shifta nie skreślam tylko nie kręcą mnie wyścigi po torach... Jest już GRID, który wystarcza!

dokładnie sie z tobą zgadzam most wanted i carbon to chyba najlepsze części dla mnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż ja sie nieźle nadziałem w listopadzie '08 jak to kupiłem anderkałer na Pc ( nawet nie marzyłem wtedy o ps3 ) odpalam : ok nie ma menu dobra first race niby ok jakoś sie dziwnie steruje ale całość ujdzie, jest! znalazłem zmiane ustawień grafy wale wszystko na full ( crysis mi śmigał na średnich i było ok ) daje wyścig a tu przy pierwszym lepszym zakręcie zwiecha 5 sec. jedziemy dalej.... za pare zakrentów dalej znów to samo. Coś okropnego potem stopniowo zmieniałem ustawienia na mniejsze i nadal te zwiechy -,-". Tak jak Kupowałem NFS'y w dniu premiery to tak teraz wogóle zastanawiam sie nad kupnem. Prostreet'a przeszedłem 3 razy na Pc i 2 na PS3, carbona raz ale na 100%, MW nawet nie licze bo fajnie sie grało, Undercover - 34%.... tak wiało nudą co chwile ten sam wyścig, kradziez, pościg. Nuuuuuuda, na PS3 też są takie "Zwieszki" ? Co do samego Shifta to jeśli będzie podobny do prostreet'a to biore. ale najpierw zagram w demo.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narzekacie na undercover na ps3... a widzieliście na psp? żal na żalu żalem pogania!!! samochód: kwadrat górka: trójkąt koła(tu szok):koła i mamy elementarz :woot:

a na ps3 to super, ale nie ma klimatu jak nsf:mw

co do shifta to może być git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasów most wanted nie kupiłem żadnego NFS bo były to popłuczyny po setnym kisielu ale Shift już teraz zapowiada się rewelacyjnie, nawet lepiej niż GT5 (po cholere komu 1000 aut gdzie tylko 100 się niszczy i jeszcze w kieprawy nienaturalny sposób:[ ale na NFS czekam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak Wy, ale ja jade w premiere do Media Markt, i odrazu kupuje. Zapowiada sie kawał dobrego wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak roziążą sprawę hamulca ręcznego na g25.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak nie kupuię, bo GT5 wyjdzie i da mi więcej. A chętnie zagrałbym, bo podoba mi się rozwiązanie podobne jak w ProStreecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal nie rozumiem dlaczego ocena wsstępna w PSX Extreme tej gry wynosi 9/10, a tak iDirt 2 ma tylko 7+/10... Że niby NFS lepszy od Dirta, który ma prawie wszystko, co miał Grid, którego z resztą kopią jest właśnie sam Shift. Jak dla mnie bez sensu. Codemasters wyznacza nowe standardy pod wieloma wzgledami, a to EA zarabia na zapożyczaniu (tak wyraźnym) z innych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak Wy, ale ja jade w premiere do Media Markt, i odrazu kupuje. Zapowiada sie kawał dobrego wyścigu.

Kolega jest widze Wielkim Fanem NFS'a :) No coż ja również, może się spotkamy w tym MediaMarkecie :) A jakby była kicha (w co wątpie) to szybko trzeba się nagrać i z niewielką stratą pogonić gre na Allegro ...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega jest widze Wielkim Fanem NFS'a :) No coż ja również, może się spotkamy w tym MediaMarkecie :) A jakby była kicha (w co wątpie) to szybko trzeba się nagrać i z niewielką stratą pogonić gre na Allegro ...

Pozdrawiam

Fan to może za dużo powiedziane, ale ten zapowiada się fajnie, dobra grafika, model jazdy też chyba będzie ok. Napewno kiedyś pogramy w sieci. Ja niestety będę w MM w Łodzi w premiere tej gry.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po przeczytaniu recenzji w PSX Extreme jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tego tytułu. Podobno to kawał dobrego kodu. Jednak nauczony poprzednimi doświadczeniami z NFS poczekam na opinie Graczy przez zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie nie wiecie może kiedy planowane demko tego nfs ? xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie nie wiecie może kiedy planowane demko tego nfs ? xP

ktos kiedys mowil ze pod koniec sierpnia :) to moze jutro bedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to szykuje się granie :D A jak wyjdzie już pełna wersja to będzie miód :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem nowe PSX Extreme, i HIV o tej grze mówi same dobre rzeczy, więc chyba będzie warta zakupu :) Tuning będzie, ale bardziej taki....ubogi, ale dobre i to. Frajda płynąca z wyścigów, będzie napewno duża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno w sklepie psxextreme zamówiłem grę :D

To załapiesz się na scyzoryk NFS SHIFT :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Ultimie dodają piersiówkę NFS- Wystarczy dodać grę do koszyka a pojawia się drugi produkt- właśnie piersiówka :D

Zastanawiam się więc coraz bardziej zamówić. W PSX bardzo ciepło ocenili Shifta, podobno zmienił się nie do poznania. Przede wszystkim chodzi o model jazdy, grafikę, a także SI przeciwników. Podobno każdy komputerowy rywal na torze prezentuje inną jazdę. Jeden spycha nas na chama, drugi kulturalnie pozwala wyprzedzać, trzeci natomiast robi burdel itd.... ale jednak po ostatnich wpadkach boje się trochę zamówić w ciemno ;/

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal są jakieś okazyjne pre ordery z gratisami ? :) Mógłbym wiedzieć jakie i na jakiej stronie ? Bo hmmm... dalej wierze w NFSa, miałem kupić w sklepie nie dla idiotów w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal są jakieś okazyjne pre ordery z gratisami ? :) Mógłbym wiedzieć jakie i na jakiej stronie ? Bo hmmm... dalej wierze w NFSa, miałem kupić w sklepie nie dla idiotów w dniu premiery.

www.sklep.psxextreme.pl tam jest scyzoryk z logo nfsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle, to dziwne żeby dodawać scyzoryk do wyścigów :P Ale znalazłem atrakcyjniejsze preordery jakby komuś było potrzeba.

Różnica cenowa, to ok. 14 zł ale zawsze coś :P.

http://www.gram.pl/sk2_9grhJO0_Need_for_Speed_Shift.html

Za to w tym mamy NFS: Shift za 199 zł lecz z innym gratisem. Coś dla dzieci które szukają plecaka do szkoły :)

http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=1575&k=need-for-speed-shift-torba-z-logo-gry-gratis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×