Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Shift

Rekomendowane odpowiedzi

w usa gra wyszła, tu wyjdzie na dniach, a kiedy demo?

Jest tyle kontrowersji że bez dema ja nie zbliżam się do sklepu.

Szkoda że z NFS zrobili podróbkę GT5. GT nie da się dogonić i powinni iść w alternatywę a nie w konkurencję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demko podobno w pierwszym tygodniu pazdziernika, czyli wychodzi na to, ze 1.10. Ja tez czekam, w ciemno nie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba sie jedan skusze w dniu premiery, skoro cena ma byc promocyjna, jesli mi nie podejdzie to opyle, i tak znajdzie sie ktos kto ja ode mnie odkupi. jak to mowia:" do odważnych świat należy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie biorę w ciemno bo nie mam kierownicy. Gdybym miał to co innego - wziął bym w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba sie jedan skusze w dniu premiery, skoro cena ma byc promocyjna, jesli mi nie podejdzie to opyle, i tak znajdzie sie ktos kto ja ode mnie odkupi. jak to mowia:" do odważnych świat należy"

Rembix a nie lepiej poczekać na demo?

Jak będzie dobre to kupisz od kogoś kto uznał że "do odważnych świat należy" w cenie niższej od promocyjnej w dniu premiery.

Jak bedzie kijowe to zaoszczędzisz 170zł i mi podziękujesz ... i dasz z 30zł za dobrą rade:) i tak 140zł masz w kieszeni :P akurat bede miał na wymiane w ŚG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to pieniądze nie grają roli, ja poprostu od jakiegos czasu nie mam w co grac, a ta giera wydaje sie byc dosyc ciekawa propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem okazje testowac te gre przez kilka godzin i moge sie cos na ten temat wypowiedziec. Na wstepie moze jeszcze tylko powiem ze bylem na ten tytul zjarany. Niestety pierwsze wrazenie bylo tragiczne, ale sie nie zraziłem i grałem dalej. Ostatecznie jednak nie zagram juz w te gre...juz tlumacze co jest nie tak... Tworcy zapowiadali ze po wylaczeniu wspomagaczy bedzie to symulator. Ja slowo symulator pod szyldem NFS rozumialem raczej jako poprawne zachowanie sie samochodu, co oznacza ze nie oczekiwalem symulatora na ksztalt GTR czy rFactor, ale cos lepszego od Grida owszem... Pierwszy zakret i....kur...co ten samochod robi!! Na kazdym zakrecie wzietym dostatecznie szybko samochod ustawia sie samoistnie do driftu pod katem ok 30stopni i tak sobie w nim swobodnie leci jakby mial skret na cztery kola w jedna strone. "Wyłamanie" go z tego stanu jest raczej trudne. Precyzyjne operowanie gazem i skretem w drifcie mozna sobie darowac, tworcy przewidzieli pelen automat ;( Sprawy nie zmienia tez fakt ze na poczatku jezdzi sie mocnym BMW, a pozniej kupilem Megane. Jeden samochod ma naped na tyl drugi na przod. Wydaje mi sie ze gdzies po drodze tworcy sie zreflektowali ze w to maja grac gracze od mostwanted, carbonow i innych bajek motoryzacyjnych. Wyszla gra, ktora totalnie arcadowym graczom bedzie wciskala kit ze graja w symulator...Serce mnie bolało jak patrzylem na te farsę, bylem zjarany na ten tytul mocno. Oczekiwalem adrenaliny, wyzwania w prowadzeniu wozow i super zabawy. Wyszła kicha.. Najgorsze jest to ze to jeszcze nie koniec rozczarowan. Poza kretyńskim modelem jazdy o pomstę do nieba zasługuja kamery. Kamera z kokpitu jest bardzo fajna ale przez pierwsze chwile z gra totalnie nie wiadomo co sie dzieje z samochodem. Najgorsza jednak jest kamera tzw.Balonikowa czyli lecąca za samochodem. Totalnie obnaża debilne zachowanie samochodu i az przykro sie na to patrzy. Dodatkowo wszystkie kamery robione sa na modłę Grida czyli sie trzęsą, bujają itd. Tyle tylko ze o ile w Grid dawalo to calkiem fajny efekt tak tutaj jedynie denerwuje. Dodatkowo mialem wrazenie ze ta gra sie ciagle przycina! Trzecia sprawa jest grafika....do Dirt 2 czy GT5p polotu nie ma ale jest dobra. To co mnie irytowalo to wychodzace kola przez blotnik i maske na replayach i migające tekstury !! Chcialbym powiedziec cos dobrego o tej grze i jest pare rzeczy godnych pochwaly, ale to sa detale o ktorych nie chce mi sie nawet juz wspominac, bo w zaden sposob nie usprawiedliwią reszty. Adios NFS Shit !

Jestem w stanie uwierzyc ze ta gra bedzie miala sporo fanow, ale prosze nie mowcie ze zrobili NFS Shift jako konkurencje dla GT5 bo to az kłuje w oczy. Model jazdy z GT4 w porownaniu z NFS Shift to mistrzostwo symulacji. Obecnie testuje betę SuperCar Challenge i jest to gra z najlepszym modelem jazdy jaki pojawił się na konsole. Jesli ktos ma kierownice i chce pojezdzic na serio to polecam gorąco SuperCar Challenge! (mimo ze jeszcze beta). Jestem fanem samochodowek od lat i grywam w takie gry jak rFactor, GTR, Ferrari Challenge, GT5p itp. mam G25 i w miarę umiem jeździć, dlatego uwazam ze moja opinia moze byc bardziej rzetelna od przekupnych pismakow z IGN czy innych portali...Jesli chodzi o model jazdy w nfs shift to moge to tak podsumowac, ze duzo bardziej realistyczny jest model jazdy z Dirt 2 i Grid .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w Empiku widziałem na PS3 :o I to nie preorder. Pytałem się sprzedawcy, mówi że pełna wersja. Chociaż na 100% nie kupie ;/ czekam na GT5!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem okazje [...] model jazdy z Dirt 2 i Grid .

Amen.

Mnie przekonałeś, czekam dalej na gt5, bez testowania gniotów po drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja złożyłem pre-ordera w niedzielę i go nie odwołam :) naciąłem się na Prostreet ale sądzę że ten NFS będzie MINIMUM bardzo dobry :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja złożyłem pre-ordera w niedzielę i go nie odwołam :) naciąłem się na Prostreet ale sądzę że ten NFS będzie MINIMUM bardzo dobry :thumbsup:

sg

Ja właśnie kupiłem gierke w Empiku, i gratis dostalem plyte Jamala,. Wieczorem pogram, i zobaczymy jak wyjdzie w praniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Użytkownik Yux_ dnia 15 September 2009 - 01:13 PM napisał

Mialem okazje [...] model jazdy z Dirt 2 i Grid .

Amen.

Mnie przekonałeś, czekam dalej na gt5, bez testowania gniotów po drodze.

Żałosne jest takie wklejanie zdań, zwrotów całkowicie wyrwanych z kontekstu i zmieniające całkowicie pierwotne znaczenie...

duzo bardziej realistyczny jest model jazdy z Dirt 2 i Grid .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem okazje testowac te gre przez kilka godzin i moge sie cos na ten temat wypowiedziec. Na wstepie moze jeszcze tylko powiem ze bylem na ten tytul zjarany. Niestety pierwsze wrazenie bylo tragiczne, ale sie nie zraziłem i grałem dalej. Ostatecznie jednak nie zagram juz w te gre...juz tlumacze co jest nie tak... Tworcy zapowiadali ze po wylaczeniu wspomagaczy bedzie to symulator. Ja slowo symulator pod szyldem NFS rozumialem raczej jako poprawne zachowanie sie samochodu, co oznacza ze nie oczekiwalem symulatora na ksztalt GTR czy rFactor, ale cos lepszego od Grida owszem... Pierwszy zakret i....kur...co ten samochod robi!! Na kazdym zakrecie wzietym dostatecznie szybko samochod ustawia sie samoistnie do driftu pod katem ok 30stopni i tak sobie w nim swobodnie leci jakby mial skret na cztery kola w jedna strone. "Wyłamanie" go z tego stanu jest raczej trudne. Precyzyjne operowanie gazem i skretem w drifcie mozna sobie darowac, tworcy przewidzieli pelen automat ;( Sprawy nie zmienia tez fakt ze na poczatku jezdzi sie mocnym BMW, a pozniej kupilem Megane. Jeden samochod ma naped na tyl drugi na przod. Wydaje mi sie ze gdzies po drodze tworcy sie zreflektowali ze w to maja grac gracze od mostwanted, carbonow i innych bajek motoryzacyjnych. Wyszla gra, ktora totalnie arcadowym graczom bedzie wciskala kit ze graja w symulator...Serce mnie bolało jak patrzylem na te farsę, bylem zjarany na ten tytul mocno. Oczekiwalem adrenaliny, wyzwania w prowadzeniu wozow i super zabawy. Wyszła kicha.. Najgorsze jest to ze to jeszcze nie koniec rozczarowan. Poza kretyńskim modelem jazdy o pomstę do nieba zasługuja kamery. Kamera z kokpitu jest bardzo fajna ale przez pierwsze chwile z gra totalnie nie wiadomo co sie dzieje z samochodem. Najgorsza jednak jest kamera tzw.Balonikowa czyli lecąca za samochodem. Totalnie obnaża  debilne zachowanie samochodu i az przykro sie na to patrzy. Dodatkowo wszystkie kamery robione sa na modłę Grida czyli sie trzęsą, bujają itd. Tyle tylko ze o ile w Grid dawalo to calkiem fajny efekt tak tutaj jedynie denerwuje. Dodatkowo mialem wrazenie ze ta gra sie ciagle przycina! Trzecia sprawa jest grafika....do Dirt 2 czy GT5p polotu nie ma ale jest dobra. To co mnie irytowalo to wychodzace kola przez blotnik i maske na replayach i migające tekstury !! Chcialbym powiedziec cos dobrego o tej grze i jest pare rzeczy godnych pochwaly, ale to sa detale o ktorych nie chce mi sie nawet juz wspominac, bo w zaden sposob nie usprawiedliwią reszty. Adios NFS Shit !

Jestem w stanie uwierzyc ze ta gra bedzie miala sporo fanow, ale prosze nie mowcie ze zrobili NFS Shift jako konkurencje dla GT5 bo to az kłuje w oczy. Model jazdy z GT4 w porownaniu z NFS Shift to mistrzostwo symulacji. Obecnie testuje betę SuperCar Challenge i jest to gra z najlepszym modelem jazdy jaki pojawił się na konsole. Jesli ktos ma kierownice i chce pojezdzic na serio to polecam gorąco SuperCar Challenge! (mimo ze jeszcze beta).  Jestem fanem samochodowek od lat i grywam w takie gry jak  rFactor, GTR, Ferrari Challenge, GT5p itp. mam G25 i w miarę umiem jeździć, dlatego uwazam ze moja opinia moze byc bardziej rzetelna od przekupnych pismakow z IGN czy innych portali...Jesli chodzi o model jazdy w nfs shift to moge to tak podsumowac, ze duzo bardziej realistyczny jest model jazdy z Dirt 2 i Grid .

Czy ty aby przypadkiem nie opisujesz trybu DRIFT, na który wiele osób narzeka. Fizyka w normalnych wyścigach jest inna, podobno lepsza ... a nawet według niektórych zaje.sta. Nie może być tak, że jednocześnie jest słaba i dobra. Zdecydujcie się ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yux, ale zabiłeś mnie teraz, przyznam że na kierownicy nie jechał ze wszystkimi wspomaganiami na OFF, ale jeżeli mówisz że aż tak źle jest, to teraz już sam nie wiem co robić.

Za ile w empiku, czy jest dostępny od reki i czy jest po polsku?

Napisz jak jest z tym prowadzeniem auta, czy jedzie jak po sznurku i trzeba się natrudzić by postawić go bokiem, jak z kontrolą gazu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nawet w reklamie mowia, ze jest w sprzedazy. Czyli mamy kolejny zabieg marketingowy EA.

I powiedzcie mi jak mozecie, czy w wersji na PS3 mozna sterowac krzyzakiem?

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałosne jest takie wklejanie zdań, zwrotów całkowicie wyrwanych z kontekstu i zmieniające całkowicie pierwotne znaczenie...

Tyle że on zacytował początek i koniec wypowiedzi żeby nie kopiować całego tekstu.

Gra się przycina? Nie dobrze...po Undercoverze nie mogę patrzeć na brak płynności w wyścigach. Na jakiej konsoli grałeś?

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole zaufać recenzentom niż użytkownikowi który ma konto prawie od roku i napisał aż jednego posta. Nie chce mi się wierzyć, że żaden z recenzentów nie dostrzegł tego co Ty... Mam preordera od 2 miesięcy i dzisiaj został wysłany, i wierze, że przyjdzie taki jaki mieli recenzenci a nie Ty...

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie kupiłem gierke w Empiku

daj koniecznie znac jak sie jezdzi na padzie.

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.eurogamer.net/articles/need-for-speed-shift-review?unbury=1278838

Wreszcie jakas niesponsorowana recenzja.

"Where GRID offered light but precise and predictable handling with a satisfying, grippy bite to it, SHIFT is a wild, tempestuous beast, prone to nervous oversteer (and not just in rear-wheel-drive cars). Steering is twitchy, and even with traction and stability controls switched on, your car maintains a tenuous relationship with the road at best. This isn't the elegant, tactile and progressive sliding of a PGR, either: it's sudden, and quite scary."

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj koniecznie znac jak sie jezdzi na padzie.

dzieki

Na padzie jeździ się spoko. Na krzyżaku napewno da się grać, tylko trzeba poustawiać sterowanie, bo randomowo defaultowo a.k.a. domyslnie nie da sie grać na krzyzaku, tylko gałką. Gra nastawiona jest na widowiskowość, prawie na każdym zakręcie fura wpada w lekki poślizg. Mamy do wyboru 4 klasy wyscigowe. Na początku stac nas tylko na pierwszą klasę, ale z czasem jak zarobimy kase, bedziemy mogli pościgać się lepszymi furami :). Grafika jest poprostu ok, ładne modele samochodów, dużo walki na torze.

Edytowane przez qgar
cos sie pomerdalo chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na padzie jeździ się spoko. Na krzyżaku napewno da się grać, tylko trzeba poustawiać sterowanie, bo randomowo nie da sie grać na krzyzaku, tylko gałką. Gra nastawiona jest na widowiskowość, prawie na każdym zakręcie fura wpada w lekki poślizg. Mamy do wyboru 4 klasy wyscigowe. Na początku stac nas tylko na pierwszą klasę, ale z czasem jak zarobimy kase, bedziemy mogli pościgać się lepszymi furami :). Grafika jest poprostu ok, ładne modele samochodów, dużo walki na torze.

dzięki, a ustosunkujesz się do posta Yux_'a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, a ustosunkujesz się do posta Yux_'a ?

Hmm... W paru kwestiach mogę się z nim zgodzić. Po pierwsze. Gra właśnie wygląda mało płynnie, przy większej ilości samochodów na ekranie, gra zaczyna sie lekko, dusić. Wydaje mi się ze to jest jakieś 30 fps'ów, i nic więcej. Pogram dłużej, to cos więcej napisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×