Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, zalicza, ale zdobywając tak wygrane nie dostaniesz złotego trophy, za 100 zwycięstw.

czyli wtedy trzeba wygrać np. 106 meczy w zależności od tego ile razy nam ktoś uciekł ?? Czy jak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli wtedy trzeba wygrać np. 106 meczy w zależności od tego ile razy nam ktoś uciekł ?? Czy jak ??

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, ponieważ ściągnąłem FIFE 10 Ultimate Team i mam problemy z kartą płatniczą ale jakoś próbowałem pobrać pełną wersję. Od pewnego czasu nie mogę zagrać meczy mam ich już 14 ale nie wydaje mi się żebym miał pełną wersję. Mam w Downloads plik FIFA Ultimate team 10 (game pack) (zajmuje to 100 KB). Nie mogę rozegrać żadnego meczu bo gdy włączam mecz jest trening przed meczowy i nic się nie dzieje dopiero jak strzele gola( na tym treningu) to jest czarny obraz cały czas. Co mam zrobić nie mogę kupić już FIFA Ultimate Team (game pack) bo jest przy tym taka jakby reklamówka i jak w chodzę żeby pobrać to nie ma ani download ani buy now ani add to Cart??

spokojnie, są teraz jakieś problemy i np. dla mnie w ogóle fifa nie działa i wsiękło trofea z XMB z fify (mam nadzieję, że wrócą...), trzeba poczekać do jutra

a tak btw. jakby ktoś miał z brązowej paczki "kartę" Kamila Grosickiego z Jagiellonii to piszcie pw na psn id Jawory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoyo . Słuchajcie mam pytanko i potrzebuje pilnie odpowiedzi. Chodzi o fife 10 na PS3 . Czy jest taka możliwość żeby zrobić ligę wirtualnych klubów ?? Chodzi mi o to żeby grały w niej wybrane klubu z mistrzostw wirtualnych klubów.

Pomoże mi ktoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, są teraz jakieś problemy i np. dla mnie w ogóle fifa nie działa i wsiękło trofea z XMB z fify (mam nadzieję, że wrócą...), trzeba poczekać do jutra

a tak btw. jakby ktoś miał z brązowej paczki "kartę" Kamila Grosickiego z Jagiellonii to piszcie pw na psn id Jawory :)

Ja ten problem mam od piątku albo soboty a od wczoraj w nocy dopiero przestało działać psn(teraz w prawie żadną gre nie można grać) . Więc nadal nikt mi nie pomógł w problemie. BTW. Jeżeli będe miał taką karte to się zgłosze. Pozdrawia.

A jeżeli wejdę w historię pobierań i pobiorę jeszcze raz ten dodatek to nie usunie mi się skład w Ultimate team??

Edytowane przez lukasz4268

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ten problem mam od piątku albo soboty a od wczoraj w nocy dopiero przestało działać psn(teraz w prawie żadną gre nie można grać) . Więc nadal nikt mi nie pomógł w problemie. BTW. Jeżeli będe miał taką karte to się zgłosze. Pozdrawia.

A jeżeli wejdę w historię pobierań i pobiorę jeszcze raz ten dodatek to nie usunie mi się skład w Ultimate team??

witam co sie dzieje z fifa?????nie moge w niua grac nie moge sie zalogowac do psn?????????????a do tego zrobilem jeszcze formata dysku.i mam pytanie czy jak zrobilem formata to czy jak wszystko wroci do normy bede mogl dalej grac na swoim profilu czy nie bardzo????dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam co sie dzieje z fifa?????nie moge w niua grac nie moge sie zalogowac do psn?????????????a do tego zrobilem jeszcze formata dysku.i mam pytanie czy jak zrobilem formata to czy jak wszystko wroci do normy bede mogl dalej grac na swoim profilu czy nie bardzo????dzieki

Chryste. Na tym forum pojawiło się 100 tysięcy tematów i postów z pytaniem : "dlaczego nie działa???????????????????????"

Nie działa bo (tutaj używam swojej magicznej, szklanej kuli) masz PS3 w wersji FAT i nie będziesz mógł zalogować się do PSN dopóki Sony nie wyczaruje sposobu na obejście problemu z Biosem.

Odsyłam do działu News bo tam powstał obszerny temat nt. awarii.

PS. Będziesz mógł grać na profilu, format kasuje tylko pliki, profil jest zapisany w usłudze sieciowej, wystarczy że przy tworzeniu konta wybierzesz opcję użyj istniejącego konta (lub coś takiego) i wpiszesz swój login i hasło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam co sie dzieje z fifa?????nie moge w niua grac nie moge sie zalogowac do psn?????????????a do tego zrobilem jeszcze formata dysku.i mam pytanie czy jak zrobilem formata to czy jak wszystko wroci do normy bede mogl dalej grac na swoim profilu czy nie bardzo????dzieki

Wróci ale to nie dzięki formatowaniu, a naprawie psn. Wczoraj w nocy i dziś cały dzień jest problem z zalogowaniem się do psn konsol fat(slim podobno działają). Powodem tego jest problem zegara systemowego. Mają to zrobić w ciągu 24 godzin a robią to od rana, więc jutro wszystko powinno być dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróci ale to nie dzięki formatowaniu, a naprawie psn. Wczoraj w nocy i dziś cały dzień jest problem z zalogowaniem się do psn konsol fat(slim podobno działają). Powodem tego jest problem zegara systemowego. Mają to zrobić w ciągu 24 godzin a robią to od rana, więc jutro wszystko powinno być dobrze.

no dzieki a bede mogl dalej grac na swoim profilu czy bede musial zrobic nowy?????dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzieki a bede mogl dalej grac na swoim profilu czy bede musial zrobic nowy?????dzieki

nie robiłem formata więc nie wiem.

Nadal mam to samo gdy próbuje zagrać mecz(w Ultimate team) jest trening przed meczowy i tak cały czas i nie chcę się załadować, a jeżeli wyjde poza pole lub strzele bramkę to się zacina i trzeba grę wyłączać:/ POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mam odinstalować FIFE Ultimate Team? Co zrobić i jak? Czy formatowanie ps3 rozwiąże problem bo mam zainstalowanie fifa 10 ultimate team w kilku językach?? POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez lukasz4268

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FUT wymaga ciągłego połączenia z internetem, sprawdź, może coś Ci przerywa, ja grałem bezproblemowo, pomijając raz gdy właśnie z serwerem nie mogłem się połączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FUT wymaga ciągłego połączenia z internetem, sprawdź, może coś Ci przerywa, ja grałem bezproblemowo, pomijając raz gdy właśnie z serwerem nie mogłem się połączyć

Wkońcu ktoś odpisał:rolleyes:. Mam ciągłe połączenie z internetem i ten sam błąd. Działa przez internet i na komputer(ale nie w ultimate team). W Ultimate team nawet nie działa z komputer(single player) ani z netem(zawsze ten sam błąd (w single player i multiplayer) włączam mecz powinno się załadować i pojawić napis żeby wcisnąć START, ale tak nie ma. Mogę biegacz godzinami na tym treningu przed meczowym i nic dopóki nie strzele bramki albo nie wyjde za pole, wtedy gra się zawiesz). Proszę pomóżcie mam zamiar jutro robić formata PS3. Mogą być 2 przyczyny nie wychodziło mi przelanie kasy z konta możliwe że kasy nie miałem i się zdziwiłem i cieszyłem gdy zobaczyłem że mogę grać mecze skoro demo jest do 5. Do soboty albo w niedzieli zagrałem 14 meczy kiedy nagle przestało mi działać. Postanowiłem pobrać pełną wersję i wyskoczyła mi moja lista z pobranymi grami gdzie była FIFA 10 ULTIMATE TEAM (game pack). Pobrałem, zainstalowałem i nadal mi nie działa. Ostatnio próbowałem pobrać różne wersje językowe tego dodatku co nic nie dało. Czy według was format ps3 coś w tym pomoże i czy nie usunie mi się zespół ani nic jeżeli skopiuje dane na dysk twardy? PROSZĘ POMOŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napis maila do polskiego oddziału sony lub ea, powinni wiedzieć co zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napis maila do polskiego oddziału sony lub ea, powinni wiedzieć co zrobić ;)

Chyba nigdzie nie jest podany(na ea). A jak znasz to podaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do ea do działu pomocy technicznej jest na odwrocie opakowania z grą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do ea do działu pomocy technicznej jest na odwrocie opakowania z grą :)

Ok, dzięki. A co według Ciebie powinienem zrobić?? formata??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie wycofac bramkarzem na linie w bramce ??? jak daje 2 x trojkat to przynajmiej nie wybiega ale tez nie chce sie wycofac.widzialem ze niektorzy sie normalnie cofaja do samej linii.czy jest to jakos losowo czy da sie to robic za kazdym razem.gram z gosciami ktorzy tylko lobuja i za cholere nie da sie obronic bo ten pacan bramkarz nie chce sie cofnac.macie jakas rade na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Prosze o porady odnosnie gry bo jestem poczatkujacy i nie wiem za bardzo jak grac.

- gdzie znajde jakies poradniki jak strzelac bo kiedy uzywam tylko kółka na padzie to wszystkie strzały ida w górę nad bramka, zwody tez jakies by sie przydały /jak zagrac klepke/

- czy opcje "zostan gwiazda i ultimate dostepne sa tylko po dodatkowej doplacie?

z gory dziekuje za porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Prosze o porady odnosnie gry bo jestem poczatkujacy i nie wiem za bardzo jak grac.

- gdzie znajde jakies poradniki jak strzelac bo kiedy uzywam tylko kółka na padzie to wszystkie strzały ida w górę nad bramka, zwody tez jakies by sie przydały /jak zagrac klepke/

- czy opcje "zostan gwiazda i ultimate dostepne sa tylko po dodatkowej doplacie?

z gory dziekuje za porady

Poradniki są na sieci, ba nawet po odpaleniu fify10 masz w opcjach jakieś poradniki. W skrócie - przy strzale puść klawisz sprintu, używaj klawiszy L1/R1, pomaga też walnąć 2x klawisz strzału - jednak najlepszy jest trening^^

Tryb zostań gwiazdą jest free, płatne są sezon live i ulimate team.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie wycofac bramkarzem na linie w bramce ??? jak daje 2 x trojkat to przynajmiej nie wybiega ale tez nie chce sie wycofac.widzialem ze niektorzy sie normalnie cofaja do samej linii.czy jest to jakos losowo czy da sie to robic za kazdym razem.gram z gosciami ktorzy tylko lobuja i za cholere nie da sie obronic bo ten pacan bramkarz nie chce sie cofnac.macie jakas rade na to?

Ja zazwyczaj wciskam kilkakrotnie trójkąt, aby zmylić gracza, najpierw powolutku wychodzę i jak się zbliża to puszczam na chwilę i zaraz znowu podchodzę ;) Spróbuj moją metodę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie wycofac bramkarzem na linie w bramce ??? jak daje 2 x trojkat to przynajmiej nie wybiega ale tez nie chce sie wycofac.widzialem ze niektorzy sie normalnie cofaja do samej linii.czy jest to jakos losowo czy da sie to robic za kazdym razem.gram z gosciami ktorzy tylko lobuja i za cholere nie da sie obronic bo ten pacan bramkarz nie chce sie cofnac.macie jakas rade na to?

Gdy widzisz, że przeciwnik może wyjść sam na sam czy też idzie z akcją na Twoją bramkę to duś od razu dwa razy trójkąt, nawet jeżeli nie widzisz jeszcze swojego bramkarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy na stronie eafootball world mogę dodać do znajomych przyjaciela z tagiem x360?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z jedną rzeczą... A mianowicie. Zakupiłem sobie za 18 zł Live season 2.0 Liga BBVA ( Hiszpańska primera division), ale niestety ona mimo to nie działa. Tzw. Gdy wejde do sklepu Fifa 10 jes napisane: " Posiadane", ale gdy chce otworzyć live season to się nie da, bo jest nie podswietlony. Zostaje tylko Wybór lig i pomoc w tym menu. Chłopaki, nie wiecie w czym tkwi problem? Z góry dzięki; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosze o pomoc, jest u mnie w domu kolega i chce zagrać z innymi kolegami 2vs2 mto znaczy ze my chcemy byc w jednej druzynie we dwóch a tamci koledzy też we dwóch na dwa pady, oczywiscie gra przez internet gdzie trzeba wejsc i co ustawic aby zagrac?? bardzo prosze o odpowiedź mozliwie jak najsyzbsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosze o pomoc, jest u mnie w domu kolega i chce zagrać z innymi kolegami 2vs2 mto znaczy ze my chcemy byc w jednej druzynie we dwóch a tamci koledzy też we dwóch na dwa pady, oczywiscie gra przez internet gdzie trzeba wejsc i co ustawic aby zagrac?? bardzo prosze o odpowiedź mozliwie jak najsyzbsza.

Nie wiem czy taka opcja jest ale spróbujcie w zostań gwiazdą utworzyć sesję i niech tamci dołączą ale szczerze wątpie czy będzie możliwe zagranie 2vs2 ale może że się mylę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×