Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy było już ale mam pytanko, kiedy na ps3 przy aktualizacjach składów pojawią się zmiany? Zawsze aktualizuje, ale nigdy nic się nie zmienia a przecież Campbell jest w Arsenalu, Pandev w Interze, Krivets w Lechu... Wie ktoś czy w ogóle będą takie aktualizację? I jak tak to kiedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy było już ale mam pytanko, kiedy na ps3 przy aktualizacjach składów pojawią się zmiany? Zawsze aktualizuje, ale nigdy nic się nie zmienia a przecież Campbell jest w Arsenalu, Pandev w Interze, Krivets w Lechu... Wie ktoś czy w ogóle będą takie aktualizację? I jak tak to kiedy?

Edytuj zespoły -> Pobierz najnowsze składy :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem idiotą :D tylko jak pobieram te składy to nic nowego nie zachodzi w składach... Nie ma Cambella w Arsenalu, Pandeva w interze... ani żadnego zimowego transferu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz coś źle robić bo u mnie wszystko gra, tj. mam poprawione składy oraz statystyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosze o pomoc, jest u mnie w domu kolega i chce zagrać z innymi kolegami 2vs2 mto znaczy ze my chcemy byc w jednej druzynie we dwóch a tamci koledzy też we dwóch na dwa pady, oczywiscie gra przez internet gdzie trzeba wejsc i co ustawic aby zagrac?? bardzo prosze o odpowiedź mozliwie jak najsyzbsza.

robisz z kolegą mecz twarzą w twarz, a potem wciskacie trójkąt na padzie (przy wyborze drużyny), ale nie pamiętam czy na swoim czy na tym drugim, który ma dołączyć jako gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie - czy można zmienić jakoś piłkę przypisaną do drużyny tak jak np. stadion ?? Jesli tak to jak bo nie moge nigdzie w opcjach znaleźć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie - czy można zmienić jakoś piłkę przypisaną do drużyny tak jak np. stadion ?? Jesli tak to jak bo nie moge nigdzie w opcjach znaleźć :(

Nie wiem jak ustawić piłkę grając na sieci, ale w singlu włączasz szybki mecz i ustawiasz piłkę tam gdzie stadion, a potem masz tę piłkę w innych trybach (na 100% w meczach gwiazdą, w innych chyba też).

Edytowane przez bart161180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapraszam na forum FIFY10 www.eliteliga.pl. Otworzyliśmy sekcję PS3, więc jeżeli grasz w FIFĘ10 online to zapraszam do nas. Trwają zapisy do 1 ligi. Już wkrótce zapisu do Mistrzostw Świata. Zapewniam świętną organizację i przednią zabawę. Jest nas mało jednak nasz poziom jest niezły. Zapraszam gorąco i pozdrawiam ! W razie pytań gg:9406625

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko czy ktoś mógłby wgrać tu plik z najnowszymi składami? Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

dopiero co zakupiłem konsolę PS3. Chciałbym zagrać z kimś po sieci w FIFA10. Czytałem że trzeba mieć jakieś swój ID, jak go zdobyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o najnowsze składy ponieważ zostałem odcięty od internetu na konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam może mi ktoś powiedzieć jak się rozpychać w czasie biegania z piłką lub bez bo juz mnie krew zalewa jak chce odebrać komuś piłke a ten mnie odpycha ręką albo jak ja mam piłke to mnie ciągnie za koszulke i odbiera piłkę L2 + X nie działa :( pleessss help me

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak zainstalować na twardy dysk grę? :). Bo w opcjach nie widziałem takiej możliwości :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak zainstalować na twardy dysk grę? :). Bo w opcjach nie widziałem takiej możliwości :P

Gdy gra tego wymaga to sama się instaluje. FIFA10 nie wymaga i się nie da.

Jeżeli myślisz, że zaisntalujesz grę na dysk i będziesz grał bez płyty to się grubo mylisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może dlaczego, jak próbuje połączyć się w celu zagrania meczu twarza w twarz to wyskakuje mi napis że aktualnie nie można się połączyć z serwerami EA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! Widze dużo osób ma problem z tym że nie mogą połączyć się ze swoimi znajomymi i zagrać meczu u mnie jest to samo ja wchodze do sesji po chwili mnie wyrzuca natomiast kolega mówi że w ogóle mnie nie widział, przypuszczam powtarzam przypuszzczam, że to może być spowodowane jakimiś innymi aktualizacjami bądź innymi ustawieniami w fifie. W 100 % nie powiem że to własnie przez to to tylko przypuszczenie, musimy czekać aż jakas konkretna osoba wypowie się w tym temacie i pomoże rozwiązać problem.... Bo ja np fife kupilem tylko po to by pograc z kumplem niestety narazie nici z tego pomysłu w google również szukałem odpowiedzi ..... nie znalazlem......

JEZELI KTOKOLWIEK COS WIDZIAL;) badz wie;p napiszcie i pomóżcie !!!!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli myślisz, że zaisntalujesz grę na dysk i będziesz grał bez płyty to się grubo mylisz.

Nie chodziło mi o granie bez płyty :). Takim tukiem to nie jestem :D. Czytałem tylko, że wtedy się laser mniej zużywa, więc chciałem zapytać :). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie chcialem zapytac o to samo,bo u mojego brata na xboxie4 podobno tak sie da,mozna zainstalowac gre na dysk i grac mniej uzywajac lasera,tylko ze plyta musi byc w srodku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tak grać:) A jak chcesz oszczędzać laser to nie graj

Edytowane przez masza32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! Widze dużo osób ma problem z tym że nie mogą połączyć się ze swoimi znajomymi i zagrać meczu u mnie jest to samo ja wchodze do sesji po chwili mnie wyrzuca natomiast kolega mówi że w ogóle mnie nie widział, przypuszczam powtarzam przypuszzczam, że to może być spowodowane jakimiś innymi aktualizacjami bądź innymi ustawieniami w fifie. W 100 % nie powiem że to własnie przez to to tylko przypuszczenie, musimy czekać aż jakas konkretna osoba wypowie się w tym temacie i pomoże rozwiązać problem.... Bo ja np fife kupilem tylko po to by pograc z kumplem niestety narazie nici z tego pomysłu w google również szukałem odpowiedzi ..... nie znalazlem......

JEZELI KTOKOLWIEK COS WIDZIAL;) badz wie;p napiszcie i pomóżcie !!!!

Pozdrawiam

Ty masz router a twoj znajomy pewnie bezposrednio podłączony kabelek do PS3 (lub na odwrót) dlatego tak jest.

Ja mam router i nie moge grać z nikim kto ma neta bezpośrednio kabelkiem podłączonym i nie umiem tego problemu rozwiązać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz router a twoj znajomy pewnie bezposrednio podłączony kabelek do PS3 (lub na odwrót) dlatego tak jest.

Ja mam router i nie moge grać z nikim kto ma neta bezpośrednio kabelkiem podłączonym i nie umiem tego problemu rozwiązać.

Widzisz własnie jestem w trakcie rozwiązywania tego problemu dzwoniłem do EA dodatkowo napisalem emaila i czekam na odpowiedź. Babka powiedziała mi że może to być spowodowane złym ustawieniem NAT1 NAT2 NAT3 nalezy odblokowac porty w routerze wtedy niby problem powinien się rozwiązać. Gdy tylko wszystko posprawdzam i zrobię napisze jak sytuacja wygląda i jak trzeba to zrobić. Na marginesie dodam że to napewno nie przez to że ktos łączy się bezpośrednio kablem czy tez wi fi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do was pytanie, jak zwiększyć formę w trybie menedżerskim? Mam 2 miejsce, ostatnio dobrą passę samych zwycięstw, i mam tylko jedną strzałeczkę w górę, wszystko -> lub niżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! Widze dużo osób ma problem z tym że nie mogą połączyć się ze swoimi znajomymi i zagrać meczu u mnie jest to samo ja wchodze do sesji po chwili mnie wyrzuca natomiast kolega mówi że w ogóle mnie nie widział, przypuszczam powtarzam przypuszzczam, że to może być spowodowane jakimiś innymi aktualizacjami bądź innymi ustawieniami w fifie. W 100 % nie powiem że to własnie przez to to tylko przypuszczenie, musimy czekać aż jakas konkretna osoba wypowie się w tym temacie i pomoże rozwiązać problem.... Bo ja np fife kupilem tylko po to by pograc z kumplem niestety narazie nici z tego pomysłu w google również szukałem odpowiedzi ..... nie znalazlem......

JEZELI KTOKOLWIEK COS WIDZIAL;) badz wie;p napiszcie i pomóżcie !!!!

Pozdrawiam

ja miałem to samo po prostu musisz mieć ustawione dostępne uPNP zazwyczaj dostawcy internetu maja to zablokowane więc będziesz musiał zadzwonić do swojego dostawcę internetu i poprosić o odblokowanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema . Mam taki problem otóż

Gdy gram w lidze angielskiej to nie mam piłki nike tylko adidas tango 1978 . nawet nie ma piłek mitre w niższych klasach rozgrywkowych tego kraju .

w czym jest problem i jak go rozwiązać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×