Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz w ustawieniach gry zmienić piłkę, jest tam ich trochę do wyboru.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, i w sumie problem :D. Od kilku dni próbuję się połączyć z serwerami EA, ale wyskakuje mi komunikat "Serwery EA są teraz niedostępne, proszę spróbować później." A do PSN normalnie się loguję i PS Store też hula, wie ktoś o co może chodzić? Jeśli taki problem był już poruszany to proszę o wyrozumiałość i przekierowanie mnie do niego :D. Bo przeglądałem od 63 strony i nie znalazłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja chciałby6m zagrać piłką którą grają normalnie w angli dokładnie nike ascente . a nie omni jeżeli gra mi p[okazuje tą piłkę a jak gram inną to musi być coś nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wiecie z czym problem jest????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, i w sumie problem :D. Od kilku dni próbuję się połączyć z serwerami EA, ale wyskakuje mi komunikat "Serwery EA są teraz niedostępne, proszę spróbować później." A do PSN normalnie się loguję i PS Store też hula, wie ktoś o co może chodzić? Jeśli taki problem był już poruszany to proszę o wyrozumiałość i przekierowanie mnie do niego :D. Bo przeglądałem od 63 strony i nie znalazłem :(

a wczesniej sie juz logowales? tzn wczesniej Ci dzialalo jak nalezy?

pozatym serwery EA nie wiele maja wspolnego z psn i psstore w tym przypadku, bo jesli padly serwery ea to padly, albo poprostu masz cos z netem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, i w sumie problem :D. Od kilku dni próbuję się połączyć z serwerami EA, ale wyskakuje mi komunikat "Serwery EA są teraz niedostępne, proszę spróbować później." A do PSN normalnie się loguję i PS Store też hula, wie ktoś o co może chodzić? Jeśli taki problem był już poruszany to proszę o wyrozumiałość i przekierowanie mnie do niego :D. Bo przeglądałem od 63 strony i nie znalazłem :(

Też czasami mam ten problem. Wyskakuje mi ten sam napis, po czym po kilku min. jak próbuje się połączyć to udaje się. Myślę, że serwery EA są tak zawalone, że nie dają sobie rady i co jakiś czas wyskakuje taki problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę o pomoc, a mianowicie:

nie mogłem wpłacić kasy z karty na mój portfel na polskim koncie (moim domyślnym), na amerykańskim oczywiście poszło bez problemu. niestety po ściągnięciu Ultimate Team na amerykańskim koncie wchodze na moje domyślne konto (profil w ps3) i niestety tam już po włączeniu fify nie mam Ultimate Team! :/ sprawdziłem i plik który odblokowuje trial jest na obydwu kontach zapisany w NARZĘDZIA DANYCH GIER, jednak tam mam opcje tylko usuń albo informacje. jest jakiś sposób żeby jeszcze raz zainstalować ten plik jak mam go już ściągniętego? bo nie uśmiecha mi się drugi raz za to płacić:/ to jest chore. Jakoś jak kupuje gre (płyte) to moge sobie grać na kilku kontach na jednej płycie a jak ściągnę dodatek to już nie!?!?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś nowy patch wyszedł do FIFY 10, wiecie co usprawnia ?>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LINK DO TURNIEJU:

http://forum.efifa.pl/tournaments.php?do=edit&id=73[/b]

1226.jpg

Zapraszamy Serdecznie na zapisy do turnieju live!

SAYCOM GAMER by eFIFA.pl FIFA PS3 LIVE.

Zapisy do turnieju rozpoczną się 20.03.2010 r. o godz 16:00 i będą trwać 20 min do 16:20! (ani minuty dłużej, nikt nie zostanie dopisany)

1268782963.png

MECZE ROZGRYWAMY NA PS3!

Nagrodą w turnieju jest gra PS3:

Battlefield-Bad-Company-2,images_big,17,DGX03806752.jpg

ADMIN ROZGRYWEK:

Przemowawa wrazie protestów związanych w turniejem, prosimy o kontant do admina rozgrywek na gg!

Kontakt gadu gadu: 4349673

ILOŚĆ WOLNYCH MIEJSC: max.64 (min.8)

Jak Zagrać w turnieju?

1.Posiadać Konto na forum

2.Kliknąć na dole przycisk '' Dołącz do Turnieju''

3.PODAĆ W KOMENTARZU SWÓJ PSN_ID ORAZ NUMER GADU-GADU!

Regulamin rozgrywek:

GRAMY ZGODNIE Z REGULAMINEM

- 6minut,GRA RANKINGOWA

- GRAMY JEDEN MECZ

- W RAZIE REMISU GRAMY DOGRYWKE A POTEM RZUTY KARNE!

fifa10logo.jpg

LINK DO TURNIEJU:

http://forum.efifa.pl/tournaments.php?do=edit&id=73[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, czy ktos wie czy w menedżerze są takie puchary między ligowe, coś ala liga mistrzów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, czy ktos wie czy w menedżerze są takie puchary między ligowe, coś ala liga mistrzów?

Jest, ale oczywiście nie nazywa się to Ligą Mistrzów, bo nie ma na to licencji.:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnosnie skonfigurowania gry 2vs2 tzn...

Graczy jest 4 lecz :

Pierwsza dwójka jest w Domu i grają na dwóch padach

a druga dwójka jest osobno w Mieszkaniach

I powiedzcie mi czy jest mozliwość abyśmy we dwóch się połączyli w internecie tak aby zagrać przeciwko tamtym dwóm co są razem obok siebie :D

Chyba w miare jesno to wyjaśniłem :D

z góry dziekuje za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnosnie skonfigurowania gry 2vs2 tzn...

Graczy jest 4 lecz :

Pierwsza dwójka jest w Domu i grają na dwóch padach

a druga dwójka jest osobno w Mieszkaniach

I powiedzcie mi czy jest mozliwość abyśmy we dwóch się połączyli w internecie tak aby zagrać przeciwko tamtym dwóm co są razem obok siebie :D

Chyba  w miare jesno to wyjaśniłem :D

z góry dziekuje za pomoc. Pozdrawiam.

w fifie10 niema wogóle takiej opcji żeby grać 2 vs 2 kiedy jedna albo dwie pary są razem przy jednej plejce. żeby zagrać 2 vs 2 to każdy grający musi mieć swoją konsole i swoje konto PSN. możliwość takiej gry była w pesie2009 wiec troche lipa że w fifie to zaniedbali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w fifie10 niema wogóle takiej opcji żeby grać 2 vs 2 kiedy jedna albo dwie pary są razem przy jednej plejce. żeby zagrać 2 vs 2 to każdy grający musi mieć swoją konsole i swoje konto PSN. możliwość takiej gry była w pesie2009 wiec troche lipa że w fifie to zaniedbali

Wcale bo nie. Można grać 2vs2 i mieć tylko 2 konsole. Przy włączeniu meczyka druga osoba z drugim padem klika Trójkąt i gracie już we 2 w teamie. A z tym, że 2 osoby w jednym teamie na 2 konsolach to niewiem czy możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy był update składów po ost. okienku transferowym?;>

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy był update składów po ost. okienku transferowym?;>

Pozdrawiam

Był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jezeli kupie nową FIFA 10 to dostane kod na jedną lige adidas live sezon? jak w fifa 09

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jezeli kupie nową FIFA 10 to dostane kod na jedną lige adidas live sezon? jak w fifa 09

tak dostaniesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Jak gram przez neta większość osób gra w ten sposób, ze przepycha się na boisku i biega naraz 2 zawodnikami którzy doganiają mnie za każdym razem nie zależnie jaka drużyna bym nie grał. Powie mi ktoś jakimi przyciskami się to robi ?? Przepychanie, trzymanie za koszulkę oraz blokowanie przeciwnika ??

Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na to pytanie.

Mogę również pograć przez neta.

Jak coś to pisać na raczek2506

Pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Jak gram przez neta większość osób gra w ten sposób, ze przepycha się na boisku i biega naraz 2 zawodnikami którzy doganiają mnie za każdym razem nie zależnie jaka drużyna bym nie grał. Powie mi ktoś jakimi przyciskami się to robi ?? Przepychanie, trzymanie za koszulkę oraz blokowanie przeciwnika ??

Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na to pytanie.

Mogę również pograć przez neta.

Jak coś to pisać na raczek2506

Pozdro !

mysle ze biegane dwoma zawodnikami to bedzie chodziło o gre presingiem. Ustaw szybka taktyke na presing lub wysoki presing i próboj uzywać kółka podczas odbioru powinno działać :thumbsup: Jesli chodzi o przepychanie to L1 + L2 lub sam X

Zapraszam tez do siebie mozemy pograc id: ilikegroove1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Mógłby ktoś opisać całą procedurę kupna Ultimate Team, bo kiedy daję w Playstation Store credit card, to nic się nie dzieje :(. A nie wiem jak zakupić tą kartę "PSN Card" czy coś takiego... I jeszcze jedno, jak odejść z klubu w tych "wirtualnych mistrzostwach klubów", bo chciałbym założyć własny klub albo dołączyć do jakiegoś aktywnego. Więc z góry dziękuję gdyby ktoś mógłby mi pomóc:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie w końcu co usprawnił ten najnowszy patch?

Być może to poprawił, bo przy wygranym 280 meczu "twarzą w twarz" wpadło mi trophy "Ton Up", a wy mieliście problemy z tym?

Edytowane przez Mihau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie w końcu co usprawnił ten najnowszy patch?

Być może to poprawił, bo przy wygranym 280 meczu "twarzą w twarz" wpadło mi trophy "Ton Up", a wy mieliście problemy z tym?

Wpadło dopiero teraz pewnie dlatego, że do trophy zalicza tylko pełne wygrane mecze a nie gdy ktoś ucieka i ci walkowera przyznaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co niby poprawił ten patch, bo wygrałem z kolesiem 5:0 i wszystkie bramy lobem, a w menedżerze oczywiście zawodnicy bez imion i nazwisk się pojawiają więc nie mam pojęcia.

Edytowane przez Mihau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×