Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez mam problemy z transferami,albo za dlugi kontrakt sie zawodnikowi nie podoba,albo pisze mi ze moze miejsca w skladzie nie wywalczyc i inne bzdury,rózne opcje kombinuje i nic :(

to sobie usprawnij kadre goscia od negocjacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie zrobić Game Face i na końcu wyskoczyło mi, że nie mam najnowszej wersji NET Framework'a i nie ukończyło Upload'u. Zainstalowałem najnowszą wersję i chciałem zrobić na nowo GF, ale przy próbie ponownego stworzenia wyskakuje ,, You have been approved to the Game Face BETA. Thank you for using EASPORTS Game Face. " Czy muszę poczekać czy coś, bo już mnie trochę denerwuje ta sytuacja...

Edit: Kurde mam źle ustawione markery i nie wchodzi... Ustawiam je zgodnie z obrazkiem i dalej nic :(

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy można kupić Live Season 2.0 na parę osób? Czyli np. jedna osoba kupuje sobie a inne później z tego konta ściągają na swoje? ;) Bo 36 zł za takie coś to trochę dużo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy można kupić Live Season 2.0 na parę osób? Czyli np. jedna osoba kupuje sobie a inne później z tego konta ściągają na swoje? ;) Bo 36 zł za takie coś to trochę dużo :D

Napewno nie. Gdyby tak było to założe się że na necie już dawno byłby save lub jakiś plik so ściągnięcia z Sezon Live. Tak samo save gier nie działają gdy przenosisz na inne konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy odpowie ktoś na moje wcześniej zadane pytanie?W jaki sposób można zapisać powtórkę w FIFIE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy odpowie ktoś na moje wcześniej zadane pytanie?W jaki sposób można zapisać powtórkę w FIFIE?

w momencie gdy masz ekran powtorki czyli te wszystkie psztyczki pierdolki co sobie mozesz cofnac, przyspieszyc, zmienic kamere itp. jest tez opcja zapisz wideo, ktore pomyka na serwer i dostepne jest na easportsfootball.com na Twoim koncie, z tego co mi wiadomo (chyba) nie da sie odpalac powtorek z dysku ale jesli sie myle to mnie poprawcie...

Ok, poradzilem sobie w koncu z problemem GameFace'u a mianowicie, ze non stop dostawalem komunikat ze nie ma dostepnej twarzy w momencie pobierania na konsole, chodzi tu o rzecz totalnie banalna...

trzeba upewnic sie ze login i haslo w grze odpowiada temu samemu na stronie easportsfootball.com czyli na stronie ea logujemy sie za posrednictwem tego samego loginu i hasla co na konsoli... bo wczesniej zalozylem nowy profil (podejrzewam ze wiele ludzi tak robilo) i dupa zbita szklem przykryta... mimo tego ze na nowo zalozonym koncie moj PSNid sie zgadzal... takze upewnijcie sie czy konta sie pokrywaja i nie ma opcji zeby nie pojszlo :) jesli bedziecie miec jakies problemy to walcie smialo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak opuścić klub?...

Chcę dołączyć do innego a nie moge bo już jestem w jakimś gdzie nic sie nie dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bello.22

Mam pytanie jak opuścić klub?...

Chcę dołączyć do innego a nie moge bo już jestem w jakimś gdzie nic sie nie dzieje...

Jeden z uzytkownikow opisal to w dziale Online -> Fifa 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czemu nie ma rankingu Polski w FIFE10? W Fifie 09 był jak mnie pamięć nie myli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie. Gdyby tak było to założe się że na necie już dawno byłby save lub jakiś plik so ściągnięcia z Sezon Live. Tak samo save gier nie działają gdy przenosisz na inne konto.

A ja jestem przekonany, ze tak się da zrobić. W fifie 09 też się dało, wiem bo sam ściągnąłem od znajomego z konta. Podejrzewam, że można to dzielić tak jak prawie każdą grę z PSN czyli na 5 różnych konsol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie wrzucic mordke do fify ale nie chce sie uaktywnic...tzn zamiast fotki mam ''cien'' z klodka.??

Wie ktos jak to nalezy zrobic zeby dzialalo? Moze trzeba to jakos odblokowac ?

Czy moze trzeba ludka od nowa zrobic?

ps Strasznie irytuja decyzje sedziow(dyktuje faul za zwykla gre cialem a po chwili nic sobie nie robi ze wslizgu od tylu na nogi) i czsem KOLOR koszulki sedziego...ja gram w czarnych a sedzia na luzaku...tez w czarnej. Co za frajer cos takiego przegapil przy wypuszczaniu gry?!

Edytowane przez alle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, zauważyłem, że niektórzy z którymi gram przez sieć sterują bramkarzem podczas rzutów wolnych. Wie ktoś co trzeba naciskać żeby nim sterować?

W sumie może być to przydatne w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli masz 10 poziom i dobrego zawodnika w virtual pro to zapraszam do mojego klubu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem przekonany, ze tak się da zrobić. W fifie 09 też się dało, wiem bo sam ściągnąłem od znajomego z konta. Podejrzewam, że można to dzielić tak jak prawie każdą grę z PSN czyli na 5 różnych konsol

No niestety emsi82 w tym przypadku się mylisz. Osobiście pobrałem SL 2.0 zaraz po premierze gry na konto na które robie tylko i wyłącznie download i niestety na koncie na którym gram niemiałem SL 2.0. Dodatek jest bezpośrednio przypisany do konta na które został ściągnięty.

Dzielić też nie da rady, bo po sciągnięciu owy dodatek NIE WIDNIEJE w PSS w zakładce download!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj strzeliłem mojego pierwszego wolnego w FIFIE 10 :turned:

http://www.easportsfootball.co.uk/media/play/video/12750217

Oceniajcie, oceniajcie :thumbsup:

http://www.easportsfootball.co.uk/media/play/video/11679579

a mi sie udało troszke inaczej rozegrać rzut wolny ;)

na końcu filmiku widać niestety rzecz która niemiłosiernie mnie wk....ia w tej grze - gol fajny i owszem,ale co sie dzieje po golu.czemu do k....y nedzy oni biegną w tą bramke w 9/10 przypadkach????!!!!

Edytowane przez Franky23PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.easportsfootball.co.uk/media/play/video/11679579

a mi sie udało troszke inaczej rozegrać rzut wolny ;)

na końcu filmiku widać niestety rzecz która niemiłosiernie mnie wk....ia w tej grze - gol fajny i owszem,ale co sie dzieje po golu.czemu do k....y nedzy oni biegną w tą bramke w 9/10 przypadkach????!!!!

Po strzeleniu gola ty sterujesz zawodnikiem, ktory go strzelil... Robi sie to lewa galka. A w cieszynkach mozesz znalezc info jak sie w rozny sposob cieszyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z takiego kąta bardzo ładnie strzeliłeś, mnie się by się kiedyś też udało, tyle że z lewej strony piłka szła bardzo podkrędcona i walnęła w spojenie, gdyby nie to byłby gol marzeń :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ladna bramka z wolnego :) widze ze zaczynacie sie chwalic kto jak srzelil z wolnego :P a moze jakies z akcji pokazecie ?? :D

przypominam ze prowadze pobor do mojego klubu ;) chetnych na poziomie 10 serdecznie zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o pomoc.Wczoraj próbowałes ściągnąć sezon adidas live jednak nie przyjęło mi karty kredytowej. Czy istnieje inna możliwość płatności za tą usługę.Słyszałem coś o jakimś wallecie PSN,ale nie mam o tym pojęcia.Bardzo proszę o nakierowanie.Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o pomoc.Wczoraj próbowałes ściągnąć sezon adidas live jednak nie przyjęło mi karty kredytowej. Czy istnieje inna możliwość płatności za tą usługę.Słyszałem coś o jakimś wallecie PSN,ale nie mam o tym pojęcia.Bardzo proszę o nakierowanie.Pozdro.

Do sklepów miały być wprowadzone takie karty na PSN doładowujące konto, jak w telefonach komórkowych, nie wiem dokładnie czy jest to już dostępne w polskich sklepach takich jak MM czy Saturn.

Jednak zobacz na allegro tutaj na pewno się coś znajdzie: http://allegro.pl/search.php?string=playstation+network&buy=0&new=0&pay=0&vat_inv=0&personal_rec=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po strzeleniu gola ty sterujesz zawodnikiem, ktory go strzelil... Robi sie to lewa galka. A w cieszynkach mozesz znalezc info jak sie w rozny sposob cieszyc.

jak sie strzela zza pola karnego, poprostu z troszke dalszej odleglosci, jest taka szansa ze w bramke nie zacznie biec, ale jak pada gol z pola karnego, a juz nie daj boze z okolic "piątki", niestety pilkarze klapki na oczy i w bramke...

odkad kupiłem fife, nie mialem jakos checi i okazji zrobic gameface,dodatkowo czytajac posty, widziałem ze wiele ludzi ma z tym problemy co dodatkowo demobilizowało mnie do tego kroku...wkoncu sie zebrałem, uzbroiłem w cierpliwość i do dzieła :). trwało to ok 30 minut, sciagniecie wszystkich pierdoł ze strony easports, instalki na kompie, generacja twarzy, no i musze powiedziec, ze nawet fajna twarz mi wyszła, generowałem ze trzy razy, co wydłużyło czas do godziny.tu pierwsza dygresja - majac konsole niejako odrzucamy pc-a w kąt, fifa dodatkowo olewa pc-towców -patrz fifa 10 na pc - a zeby zrobic twarz ...potrzebny jest piec w domu.nonsens maksymalny....dobra...odpalam fife na konsoli, wchodze w swojego zawodnika, na dolnym pasku, w prawym dolnym rogu, widac moją wygenerowaną twarz, jest taka sama jak na kompie, aplikuje twarz zawodnikowi ...i SZOK!!!!!!! q.....a ! zqwdonik ma kompletnie inna twarz niz wygenerowana!! łat da fak??? i to byłby 25 punkt mojego notatnika "lista bugów,idiotyzmów i niedorzecznosci gry fifa10". a po tym jak w tym roku kupiłem fife, stwierdzam jedno - easports mogliby kandydowac do polskiego sejmu - mają tak opanowane rzucanie kiełbasą wyborcza-tu handlową, ze ani kurski,ani tusk,ani pawlak by sie nie powstydzili.

Edytowane przez Franky23PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pilch

Ja w sumie zagrałbym z tobą.

@up

Z tym gameface'm to podstawa myślę, że super kamerka, bo bez takiej ani rusz. Ja mam z microfostu niby, ale zdjęcia VGA to lipa :confused:

Jeszcze jedna rzecz, wiecie jak usunać swoją gameface? Ja tylko dla trophy to zrobiłem, a lepiej już wygląda avatar z ea. No i jak usunąć też te filmiki i zdjęcia, z gry...

Pozdrawiam :thumbsup:

Edytowane przez Mihau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×