Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Ukończyłem 3 sezony w trybie menadżerskim Wisłą i wszystko było ok.

Postanowiłem zmienić klub na Real.

Teraz mój budżet jest na minusie jakieś -2 mld, tak to ma być czy to błąd ?.

Niestety nie zrobiłem sobie kopii stanu gry aby się teraz cofnąć.

Dograć ten sezon realem do końca i przejść do innego klubu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem 3 sezony w trybie menadżerskim Wisłą i wszystko było ok.

Postanowiłem zmienić klub na Real.

Teraz mój budżet jest na minusie jakieś -2 mld, tak to ma być czy to błąd ?.

Niestety nie zrobiłem sobie kopii stanu gry aby się teraz cofnąć.

Dograć ten sezon realem do końca i przejść do innego klubu ?

Ja grałem już 7 sezon ManU i zrobiło mi się to samo. Nie masz tak, że teraz loading idzie znacznie dłużej po meczu? Pisałem oczywiście do EA i powiedzili mi, że może "źle grałem", więc kij po takiej pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie czynności należy wykonać aby w trybie gwiazdy nasz gracz potrafił zrobić jakieś sztuczki/zwody? Przeszedłem nim już 4 sezony, jest szybki, zwinny itp. ale nie potrafi wykonać żadnego zwodu.. Że tak powiem - pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ukonczylem 3 sezony bayernem monachium,wygrywam wszystkie puchary,a na koniec sezonu mam propozycje z klubów irlandii lub z 2 ligi angielskiej,dodam tylko ze mam 2 gwiazdki menadzera,czy to za malo zeby dostac propozycje pracy w lepszych klubach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie czynności należy wykonać aby w trybie gwiazdy nasz gracz potrafił zrobić jakieś sztuczki/zwody? Przeszedłem nim już 4 sezony, jest szybki, zwinny itp. ale nie potrafi wykonać żadnego zwodu.. Że tak powiem - pomocy :)

Musisz po kolei sztuczki danego poziomu robić. Jak zrobisz 1 poziom, odblokowuje się następny itd. Ja to robiłem na arenie. Wszystko wypisane jest w pomoc/ sztuczki techniczne.

ja ukonczylem 3 sezony bayernem monachium,wygrywam wszystkie puchary,a na koniec sezonu mam propozycje z klubów irlandii lub z 2 ligi angielskiej,dodam tylko ze mam 2 gwiazdki menadzera,czy to za malo zeby dostac propozycje pracy w lepszych klubach?

No dziwne, ja miałem 5 gwiazdkowego menedżera i nie mogłem do żadnego porządnego klubu przyjść. Fifa jest zbugowana.

Edytowane przez Mihau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak nie wykonam np. "Przedrybluj 150 zawodników w karierze" to mój zawodnik nie wzbogaci się o umiejętności techniczne? Na arenie czyli w trakcie meczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak nie wykonam np. "Przedrybluj 150 zawodników w karierze" to mój zawodnik nie wzbogaci się o umiejętności techniczne? Na arenie czyli w trakcie meczu?

Na arenie np. zrobisz wszystkie sztuczki jednogwiazdkowe, to ci się odblokowują dwugiazdkowe, jak je zrobisz następne itd. Masz je wypisane w sztuczkach technicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Football World? 

Jeżeli masz możliwość napisania na gg napisz. Wirtaulną gwiazdę na arene wrzuć i tam wszystkie sztuczki rób. Po kolei jedno, dwu, trzy gwiazdkowe itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo gwiazdy to ja nie moge wykonac wyzwania zwiazanego ze strzalem karnego (normalnego i z podciecia) i strzelic gola z rzutu wolnego (pilka podkrecona i silny strzal) na arenie. Probowalem chyba wszystkiego, ale i tak nadal nic =/ Ktos wie o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam fanów Fify!

Jeszcze 2 lata temu wyśmiałbym każdego kto by powiedział, że będę się zagrywał w Fife :)

W każdym razie jak ktoś chcę pograć ze mną online dodajcie do listy znajomych happyJake

Szczególnie zapraszam graczy casualowych. Nie mam mikrofonu niestety więc rozmowa też nie wchodzi w grę..

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wazna rzecz - wzory murawy. :confused:

a właśnie ze zajebiscie wazna. bo tym bardziej uswiadamia ze easports w pewnych wzgledach nie ma pojecia o prawdziwej pilce , mam wrazenie ze niektorych stadionow wogole programisci na oczy nie widzieli!!!! nie podoba mi sie najnowszy pes2010, ale odpaliłem go na pc, wlaczylem santiago bernabeu, dla porownania z fifa, i kopara mi opadła, jesli jeszcze ktos mysli ze stadiony w fifie sa dobrze odwzorowane, niech u kogos zobaczy pesa2010 poleci do sklepu i zamieni fife na pes, sam odrazu tak chciałem zrobic, ale powstrzymałem sie , jak pograłem kilka meczy w pes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie czynności należy wykonać aby w trybie gwiazdy nasz gracz potrafił zrobić jakieś sztuczki/zwody? Przeszedłem nim już 4 sezony, jest szybki, zwinny itp. ale nie potrafi wykonać żadnego zwodu.. Że tak powiem - pomocy :)

Zrob to co mowil mihau ale zeby odblokowac 1 gwiazdkowe po potrzucaj pilke (w miejscu L2 + tapowac R1) na arenie swoja wirtualna gwiazda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi sie najnowszy pes2010, ale odpaliłem go na pc, wlaczylem santiago bernabeu, dla porownania z fifa, i kopara mi opadła, jesli jeszcze ktos mysli ze stadiony w fifie sa dobrze odwzorowane, niech u kogos zobaczy pesa2010 poleci do sklepu i zamieni fife na pes, sam odrazu tak chciałem zrobic, ale powstrzymałem sie , jak pograłem kilka meczy w pes.

I sam sobie odpowiedziałeś, jak "ważne" są wzory muraw na stadionie czy też nawet same stadiony. których przez większość rozgrywki praktycznie nie widać.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy grają już w 10 konkretnie dlatego mam własnie do tych osób pytanie. Od kilkunastu dni pogrywam intensywnie w poprzednią część, którą pożyczyłem od kumpla i tak bardzo mi się spodobało, że pomyślałem nad kupnem fify10. Mam jednak pytanie - na ile tak naprawdę zmiany w nowej odsłonie zmieniają oblicze fify? Czytałem, że oko 30% to nowości, resza to rdzeń z poprzedniej części, ale jak to konkretnie przekłada się na miodność gry? I jakie są nowe wady w stosunku do 09? Pytam o to wszystko bo wychodzi niedługo kilka tytułów (Dragon Age!)(MW2!!!), a z kasą jak jest - wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rotting

Zmiany są, ale jakieś wielkie nie. Drybling 360 to w sumie najlepsza z tych "nowych" rzeczy. Reszta została poprawiona. Grę warto kupić, ale bugów to ma więcej od 09 moim zdaniem.

Czy spotkaliście się może z taką sytuacją? Gram menedżera formacją 4-3-3 (domyślna). Na prawej pomocy (konkretnie jest to traktowane jako prawy środkowy pomocnik) mam Jesusa Navasa, ogółem ma 87. Zaś na tej pozycji 79. Gdy zmienie go np. ze środkowym pomocnikiem, a po tym odrazu wrzucę go z powrotem na pśp ma 87. Po meczu niestety znowu ma na tej pozycji 79, ale gdy znowu zamienie go i cofne ma 87. Więc nie wiem, czy mam tego fagasa zatrzymać, bo w sumie nie wiadomo ile ma do końca na tej pozycji. Jego preferowana pozycja to prawy pomocnik. Czekam na waszą opinię...

Edytowane przez Mihau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie problem z "zamrażaniem" (zacinaniem) gry? Kurcze bo nie wiem co się dzieję! Problem zaczął się gdy zacząłem grać z kumplem 1vs1 i teraz jak gram sam to się "tnie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie często po grze w klubie, po skończonym meczu gdy wracamy do szatni to zacina grę i musze ją wyłączyć. Również raz czy dwa razy zdarzyło mi się to po meczu "Twarzą w Twarz"... Nie mam pojęcia czego to wina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rotting

Zmiany są, ale jakieś wielkie nie. Drybling 360 to w sumie najlepsza z tych "nowych" rzeczy. Reszta została poprawiona. Grę warto kupić, ale bugów to ma więcej od 09 moim zdaniem.

Mógłbyś napisać coś więcej o tych bugach? W sumie w 09 gra mi się bardzo dobrze, a skoro 10 jest tylko trochę lepsza to sam się zastanawiam czy wydać te 140 zł, czy lepiej 40 (za 09). I ostatnie pytanie co do dryblingu 360 - czy to tylko fajny bajer czy też rzeczywiście w znaczący sposób wpływa na konstruowanie akcji i rozbijanie schematyczności gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy to prawda że tryb online wypada nieco gorzej niż na xboxie ? Tzn. większy response (dłuższa reakcja graczy na polecenia) oraz częściej zdarzają się lagi, a jakby tego było mało, lagi zazwyczaj ma jedna osoba (co na x-ie jest nie do pomyślenia, bo jeśli laguje, to druga automatycznie ma tak samo).

Pytam się orientacyjnie bo różne rzeczy sięto już słyszało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi w FIFE 10 ? A cóż to jest ?

A tak na serio to raz miałem delikatne opóźnienia na sporo meczy, które już rozegrałem.

Dryblig 360 ? Daje ogromne możliwości manewru. Naprawdę polecam FIFE 10. Gra daje dużo dużo radości. Piszę to ja niegdyś fan pesa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Fifie szwankuje tylko kojarzenie w pary. Ja czasami za 5,6 razem dopiero z kims sie polacze pomimo tego, ze net dobry a i porty przekierowane. Sama rozgrywka chodzi bez zarzutu.

Mi osobiscie pomimo idiotycznych zachowac bramkarza i obrony (ktorzy reaguja na wydarzenia na boisku z opoznieniem, tudziez we 3 gonia napastnika zapominajac, ze sa jeszcze inni przeciwnicy, ktorym warto byloby przeciac ew. podanie, nie mowiac juz o dobitkach itd.) gra sie podoba bardziej niz 09. Glownie ze wzgledu na to, ze tutaj trzeba stworzyc akcje by myslec o bramce. W poprzedniej czesci wystarczylo bardzo czesto jedno podanie prostpadle i padal gol. Tym bardziej, ze w 09 obroncy nie mieli prawie szans dogonic napastnika. No i te spalone... Po paru miesiacach grania dostawalem szalu :D

Swoja droga. Zauwazyliscie, ze czasami zawodnik biegnie do pilki, ktora znajduje sie blisko lini autowej i goscia nie da sie w ogole zatrzymac?

Co gorsza, podbiegnie, dotknie pilki a ta laduje w rekach przeciwnika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moglby mi ktos wyslumaczyc w jaki sposob moje replaye z fify znalazly sie na stronie eafootball.com ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Mam poważny problem mam konsole Slim 120 gb, kupiłem Fife 10 podłączyłem pod net, sciągnąłem ver. 1.02 ( zeby działała w mp ), i wszystko pasi. Pojechałem do kuzyna zrobic mu to samo, sciągnelismy najpierw system update na najnowszy, pozniej do fify ver. 1.02 i niestety ale gra sie wiesza podczas grania sie zawiesi lub gdy chcemy zmienic ustawienia kontrolera. Nie idzie nic zrobic tylko wyjsc z gry ale gdy to robimy to sprzęt sie resetuje. I tak caly czas, usunąłem wszelkie pliki z dysku zwiazane z Fifa 10 i dziala bezblednie ale wiadomo ze bez ver. 1.02 nie pogra sobie na sieci:( niech mi ktos powie Whattaahellll???!!! co jest grane przecież wszystko jest orginalne!!!!proszę o szybką odpowiedź:( (on ma versje konsloi Fat 40 gb)

Edytowane przez Mikee3x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×