Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moje pytanie dotyczy zwodu "zaawansowana gwiazda" czy ktos wie jak go wykonac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko masz w Pomocy :)

O ile dobrze pamiętam to jest jakieś podwójne uderzenie piłki pięta i przerzucenie jej nad sobą.

Wchodzisz w pomoc i masz napisane jak zrobić, pozdro (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej fife sa stadiony z samymi murawami w ksztalcie kół ???

Zaczyna mnie wkurwi** ta gra i powoli zaluje ze nie wybralem pesa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, przez te murawy nie da sie grac (lol).

To co mnie najbardziej irytuje ostatnio to niewystawianie sie zawodnikow na pozycje. L1 w ogole nie spelnia swojej roli.

Stoi cep i sie gapi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzór murawy można ustawiać przed rozpoczęciem meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murawy powinny być takie, jakie są w rzeczywistości.

Nie do mnie należy wybieranie wzoru murawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się czego czepiać Dym0? Co Ci przeszkadza wzór murawy? Możesz sobie edytować wzór murawki każdego stadionu więc nie widzę problemu <_<

Btw. zaczyna mnie denerwować w FIFCE online... Gram z kolegą, 2 dobre łącza i lagi :(

Macie jakiś sposób na zrobienie 1 gwiazdkowej drużyny na 5 gwiazdkową? Kiedyś grałem żeby grać, a teraz potrzebuje trofika :P

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najłatwiej to odpalic Mecz towarzyski i najlepiej wez ManU (idz lewym skrzydłem)i Zaawansowany. A jak chcesz w online to strac lvl do 1 daj w poziomie trudnosci amator i nawet z Barceloną wygrasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi tryb online sprawia największa frajde :D Gameplay ocieka miodem :tongue:

Właśnie jestem po trzech meczach :) in + oczywiście :P

EDIT: U mnie również nie ma problemów z lagami. Gra się tak jak z kolegą na kanapie :)

Edytowane przez Dym0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie problemow z lagiem nie odnotowano. Poszukaj innej przyczyny, bo z gra wszystko wydaje sie byc w porzadku(przynajmniej u mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się czego czepiać Dym0? Co Ci przeszkadza wzór murawy? Możesz sobie edytować wzór murawki każdego stadionu więc nie widzę problemu <_<

Btw. zaczyna mnie denerwować w FIFCE online... Gram z kolegą, 2 dobre łącza i lagi :(

Macie jakiś sposób na zrobienie 1 gwiazdkowej drużyny na 5 gwiazdkową? Kiedyś grałem żeby grać, a teraz potrzebuje trofika :P

Ja zrobiłem te trophy Wisłą Kraków. Na początku 5 sezonu wpadła 5 gwiazdka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o to jak to zrobić. Na początku dobrzy piłkarze nie chcą podpisać z nami kontraktu, nie mamy kasy. Macie jakiś sposób?

Edit: A jakie macie łącza? Ja mam 2MB radiówka i multi w KZ2, U2 itd. śmigają bez lagów, a z FIFĄ problem. Może przez wi-fi?

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o to jak to zrobić. Na początku dobrzy piłkarze nie chcą podpisać z nami kontraktu, nie mamy kasy. Macie jakiś sposób?

Edit: A jakie macie łącza? Ja mam 2MB radiówka i multi w KZ2, U2 itd. śmigają bez lagów, a z FIFĄ problem. Może przez wi-fi?

Jak slysze slowo "radiowka" to od razu mnie skręca :D spróbuj zresetowac router, może coś da. Ja mam 4 mb/s po swiatłowodach i smiga jak miło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o to jak to zrobić. Na początku dobrzy piłkarze nie chcą podpisać z nami kontraktu, nie mamy kasy. Macie jakiś sposób?

Zawodnicy bez klubów zawsze się zgadzają dołączyć do siebie, dlatego na 1 sezon to najlepsze rozwiązanie. Wpakuj może jeszcze do klubu swoją wirtualną gwiazdę, czy coś. Wiem, głupie jest to, że nie możemy nikogo w 1 sezonie przy słabym menedżerze kupić. Później już idzie z górki.

Edytowane przez Mihau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ulepszałem negocjatora, ale bez skutku. Ulepszyłem go do 5 poziomu, a i tak nie umiałem kupić piłkarza, który miał 65 ogólnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo właśnie nie wiem, czy lepiej cały czas inwestować w kadrę, czy kupić nowych zawodników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem że w karierze żaden piłkaż nie chce do mnie przyjść. Jestem w 3 sezonie i coś się zawiesiło mam negociatora na 7, nie przekraczam maksymalnej liczby graczy, mam odpowiednią ilość na pensje i nawet piłkarz który ma overal 35 z wolnego transferu nie chce dołączyć mimo że daje mu pensję dużo powyżej 85 zainteresowania klubu. Nie wiem jak to odblokować.

Miał już ktoś taką sytuację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A na jakich ustawieniach podan, dosrodkowan, strzalow itp gracie w ustawieniach kontrolera (reczne,asysta,automatyczne)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram z wszystkim na auto oprócz strzałów (asysta) i dośrodkowania też asysta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zmienilem sobie ustawienia strzalow na reczne i o wiele lepiej sie strzela na bramke zza pola karnego tylko wiadomo trzeba troche potrenowac. Czasem padaja ladne brameczki bo wczesniej irytowalo mnie troche ze strzaly byly strasznie schematyczne a strzelenie bramki z dalszej odleglosci graniczylo z cudem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzór murawy można ustawiać przed rozpoczęciem meczu.

MYLISZ SIĘ, stadionów takich jak old trafford nie da sie zmienic.da sie tylko te wirtualne.ale jeszcze to sprawdze a zwróćcie uwage np. na emirates, w polu karnym jest inny rodzaj murawy niz w pozostałej czesci boiska!!!! to jest dopiero skandal, tak to jest w major league soccer w usa,a nie w europie panowie z easports...a jeszcze lepiej jest na wembley.jak sie patrzy to są dwa rodzaje murawy w jednym!! kółka i paski. taki krzak ze szok dosłownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wazna rzecz - wzory murawy. :confused:

Edytowane przez lllll5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mam bardzo poważny problem, który odbiera mi całą radość gry w trybie wieloosobowym.

Otóż wybieram grę w sieci - wieloosobową - gra niestandardowa do 5ciu graczy.

Ustawienia kamery mam wszędzie na Telewizyjną oraz ustawienia kamery własne.

W trybie Twarzą w Twarz wszystko jest OK, ale grając z innymi graczami kamera obejmuje tylko niewielką cześć boiska i nie można wykonywać np. dalekich prostopadłych podań, bo po prostu nie widać co się dzieje dalej. Kiedy podczas gry wchodzę w ustawienia kamery i zmieniam tak jak mi pasuje, to znowu podczas podań kamera ma takie gwałtowne skoki z lewej strony na prawą i też nie można dokładnie sterować zawodnikiem.

Dodam jeszcze, że problem ten nie występuje, kiedy to ja jestem kapitanem zespołu w grze wieloosobowej.

Bardzo proszę o jakieś rady i wskazówki jak zrobić, żeby moja kamera od początku meczu miała takie same ustawienia jak w grze Twarzą w Twarz.

Będę niezmiernie wdzięczny.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×