Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

da sie pilota zestrzelic ze snajperki :D

co prawda fartem mi to wyszlo ale zaliczylo przez to tripple kill - dwie osoby na pace siedzialy i spadly :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasz, tamci to nie byli z forum, tylko moi znajomi :tongue: . Akcja i ta współpraca byłą przednia i jak przeważyliśmy bitwę z trudnym początkiem, dla takich momentów warto kupić B:BC2 :thumbsup: . Gra miodna, serdecznie polecam :D . Tylko są dwa szkopuły, po 23 wszyscy się zmyli i grałem 7 na 7 :mellow: . Drugi to zdecydowanie za małe składy, mam wielu znajomych i cały czas brakuje 2-3 miejsc, powinno to być jakoś rozwiązane żeby przynajmniej moglibyśmy startować w tej samej grze. A problem z HS byłbym żaden, bo np. na krzyżaku przełączało by się z jaką grupką chciałoby się gadać. Liczę na wsparcie klanów i rozwiązanie tego problemu (w klanach są ustawki na więcej osób więc muszą to jakoś rozwiązać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No właśnie jak to jest od czego zależy, że mogą rozmawiać akurat te a nie inne 4 osoby?

Rozmawiasz z tymi z którymi jesteś w składzie. Także jeśli trafią ci się przypadkowi krzykacze to kaplica ;)

Edytowane przez Milusass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biggrin.gif nie jesteś wyjątkiem, tez mi ciężko się przestawić z CoD, nie grałem dotychczas w ta serię, podoba się, ale odczucia mam mieszane

Skoro nie ja jeden mam mieszane uczucia to też się wypowiem..

Demo ściągnęło się szybko, instalacja bez problemu, połączenie z serwerem też. Z racji tego, że mam porównanie tylko do MW2 to odniosę się do tej właśnie gry.. Jak dla mnie w BC2 chodzi się dziwnie, celuje się dziwnie, grafiki nie uważam za lepszą (nie mówię o systemie zniszczeń), odgłos strzelania z karabinu to chyba żart (nie, na żywo nie strzelałem nigdy z czegoś "większego" niż wiatrówka), plansza jest moim zdaniem ogólnie brzydka. Jechałem quadem, wozem opancerzonym i czołgiem, załapałem się nawet na lot helikopterem (ktoś wspominał, że leciał, ja akurat strzelałem) i ten element gry (pojazdy) mi się podobał.. Oczywiście pierwsza runda to zonk, później trochę lepiej, jak się lekko ogarnąłem to nawet ponad 2300 pkt z rundy wpadło, chociaż to pewnie i tak śmiech na sali. Jedno mi się bez dwóch zdań podobało bardzo. Był to dźwięk przelatującego nisko nade mną helikoptera. Mam 5.1 a dźwięk brzmiał jak na filmach. Pogram jeszcze, a i owszem, ale mój entuzjazm budowany na podstawie wypowiedzi z forum, mocno zmalał. Na koniec zaznaczam, że są to moje, subiektywne odczucia i zdaję sobie sprawę, że rozgrywka w zgranej ekipie z HS-ami na uszach może być wyśmienita.

Jakiś czas temu zastanawiałem się czy wyrobię finansowo z BC2 i GT5, ale widzę, że problem (niestety - w przypadku GT5) sam się rozwiązał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 2 godzinnym graniu i jestem zachwycony gra miodzio grafika tez . Dobra robota chłopaki z DICE kolejny raz mnie zachwycili . Najbardziej spodobał mi sie quad :D bardzo fajna satysfakcja jak zaczai sie w krzaku i boom ! kill prosto w głowe :P a co do karabinów tez sie fajnie strzela poprostu trzeba w to zagrac . Juz czekam do marca . Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienili dużo rzeczy na plus, odrobiną grafikę (chyba dodali AAx2, chociaż drzewa to jakaś kpina), prowadzenie pojazdami, zmniejszyli obrażenia broni (w mojej ocenie to minus, wolałem czuć że to co niosę jest potężne, zwiększyli siłę shotgun'ów są przegięte i musi to piekielnie wkurwiać moich przeciwników gdy go mam), poprawili hitboxy, odrobinę polepszyli składy (rodzaje public i private), granaty i granatniki są potężniejsze, czołgi osłabione, osłabili inżyniera (broń i wiertarką się przegrzewa), dodali szybkę w stacjonarnym karabinie i NIE DA się jej przestrzelić 5x próbowałem ze snajperki i się dziwiłem czemu koleś żyje, z bliska się zorientowałem o co chodzi, widać kiedy możesz rzucić apteczkę/amunicję lub użyć defibrylatora, odrobinę zmienili balistykę pocisków już nie spadają tak wyraźnie na długie dystansy jak w becie (tak samo pociski z czołgu), dodali karabin w czołgu jak siedzisz przy dziale (zwiększyli siłę i celność karabinów stacjonarnych i czołgowych), pociski z UAV latają teraz pod innym kontem (trudniej zabić jego śmigłem) i chyba tyle choć na pewno czegoś nie zauważyłem lub zapomniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem ponad 3h i nie mogłem przestać, no ale jutro praca więc trzeba było.

Giera super i sam nie wiem dlaczego ominąłem pierwszą część.

Grałem każdą z klas i kilka nowych lepszych gadżetów odkryłem.

Faktycznie 4 osoby w składzie to mało bo też mam wielu kolegów i muszę wybierać z kim chcę grać :(

Szkoda że nie można całego teamu uzbierać, no albo chociaż z 6, wystarczyło by mi w zupełności.

Preorder złożyłem już jakieś 2 tyg. temu i do czasu premiery popykam w demo.

W betę nie grałem ale mapka w demie jest spoko. Mam nadzieję że wszystkie będą zrobione na poziomie i równie duże jak ta w demku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w demie nie można awansować na wyzsze rangi, a z broni można mieć tylko 2 pierwsze bronie dla każdej z klas ( np jako assault, mogę mieć AEK'a oraz XM8 ale nic więcej "available in full version".

Co do broni to grając assault'em można jeszcze odblokowac shotgun'a.

Całe szczęście, nie przegieli też z siłą pojazdów i tym co lubią się chować w czołgu szybko można wybić z głowy zabawy w "Czterech Pancernych".

Nie przegięli, ale jak się ma dobrego inżyniera i się stanie w odpowiednim miejscu czołgiem to nic ci nie zrobią. Będziesz tylko stał i wybijał ludzi.

Raz zabiłem ponad 30 osób zanim ktoś zabił mi inżyniera i rozwalił czołg.

Ogólnie gra mi sie bardzo przyjemnie niewiem jak w tym porównaniu wypadła wersja na x360 czy lepiej czy gorzej

Dziś ściągnę to demko i porównam do tego z klocka, ale podejżewam, że żadnych różnic nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszane odczucia, generalnie 1 raz mam styczność z BF, grałem jedynie w bete ale ta maksymalnie mi nie podeszła, widać ze tutaj wiele pozmieniali na + grałem wczoraj ze 4 godziny, aczkolwiek najbardziej wnerwia mnie to że nie można sie położyć no i ta grafika, brak AA, postrzępione krawędzie dają ostro po gałach. Newsów sie naczytałem jaki to BF nie będzie powalający graficznie a tu dupa :sad: Mam nadzieje że w pełnej wersji jeszcze coś poprawią. Z drugiej zaś strony podoba mi się to że wszystko można zrównać z ziemią :D wielgachne mapy i akcja nie dzieje sie cały czas w jednym miejscu. Mam tylko takie pytanko, czy tutaj też będzie możliwość ustawinia celownika typu Red Dot? No i jak sie lata tym cholernym śmigłowcem bo co nie zasiadłem za stery to lądowałem gdzieś na drzewach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę swoje 3 grosze. Zniszczenia są bomba... szkoda tylko, że nie da się "ustrzelić" znaku drogowego... :tongue: Dodawać do znajomych, PSNID: micbem Niestety brak HS ale jak poprzednicy, mam dobry słuch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze dzisiaj jest piątek jutro do pracy nie trzeba wcześnie wstawac a wiec nocka nie przespana ;p nie powiem wczoraj spotkalem paru forumowiczów i nieźle się grało, a więc mamy czas do 25 lutego by wykorzystac jak najbardziej demo :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuuuuurde, a ja spróboałem , 20 minut i ...wlaczyłem bf1943 :) ja chyba za prosty chłopak ejstem na takie gry - jak dla mnie chaos. Nie zdąrzyłem sie respawnować, a juz lezałem na ziemi

winę zwalam na to,ze nie mialem przyjemnosci grac w pierwszą część

ale dla laika, takiego jak ja, gra jest trudna - snajperzy nie daja sie nawet rozejrzec, mury i wszelkie osłony padają jak pudełka zapałek . To oczywiscie wielki plus dla zapalonych graczy , bo realizm wojennej potyczki faktycznie jest przeogromy . Jednak poczekam na wersje full, przejde kampanie dla pojedynczego leszcza i jak ogarne dobrze sterowanie, rodzaje broni , fizyke pojazdów - wróce do multi

ps. ale jedno trzeba przynac - "klawiszologia" genialna, 30 sekund i człek juz wie, co ma pod kazdym paluchem

do zobaczenia za jakis czas , jak sie naumim szczelać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i cóż stało się... wpadłem! Po bardzo dobrej jedynce, dwójka zapowiada się rewelacyjnie! Dawno tak dobrze mi się nie grało na multi (ostatnio to chyba w killzone 2), jak się gra z dobrą ekipą to miód cieknie aż po łydki... tylko, że w dalszym ciągu niektórzy nie rozumieją słowa "skład" i dalej myślą, że gra polega na ustawieniu się jak najdalej od pola bitwy i ściąganiu wszystkich ze snajperki... no cóż ale załatwienie takiego delikwenta z noża, bądź czterech takich delikwentów na raz (dziś mi się to zdarzyło :)), to czysta satysfakcja...

Battlefield zarządzi w marcu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA jest jestem tego prawie pewien. Jeżeli mi nie wierzysz to włącz sobie jakąś grę na kompie w takiej rozdziałce i żebyś miał podobne odległości jak tutaj to zobaczysz że jest bardziej postrzępione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kurcze mam problemy z połączeniem się i nie mogę grać to samo miałem w bt 1 i w bt 1943 pisze ze niemozliwe jest połączenie i później drugie okno ze połączenie zostało utracone i sprawdz swoje co w nim nie tak. wie ktoś może jakie na to lekarstwo??:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche, demko wciaga niesamowicie. Po doswiadczeniach z bety, wszystkie gry konczylem na 4-5 miejscu w ekipie. Jednak zgrana ekipa to jest masakra, atakowalismy i nie udalo nam sie zdobyc pierwszej bazy ! Nie dalo rady nawet wyjsc poza ta gorke, co jest tuz przed gdzie sie laduje ze spadochronem. W kazdym badz razie takie cos motywuje, seryjny frag w takim przypadku to mnostwo radosci.

Nie wiem o co wam chodzi z tymi snajperami. Ktos napisal "zadnych snajperow!!", no ale dlaczego ? Wbrew pozorom nie tak prosto w jednym miejscu sie uchowac dluzsza chwile. Fakt, w becie gdzie ludzie nie byli obeznani z terenem, mozna bylo latwo zgrywac tajniaka i z kilometra sciagac pacjentow. Tu nie raz mialem sytuacje gdzie jakis komando podbiegl i seryjke wpakowal tudziez nozem polechtal. Fakt ze jak sie 2 przyczaji w jednym budynku to jest to problem, ale z drugiej strony jak sie widzi szturm atakujacych rambo-komando biegnacych ktoredy sie da to az sie prosi by po kolei ich zdjac. A jaka to przyjemnosc 1 strzalem zdjac pedzacego na quadzie nieprzyjaciela.

Co do lezenia snajperem to duzym bledem byloby wprowadzenie lezenia. Taki delikwent bylby niewidoczny, a tak kucajac za jakakolwiek przeszkoda majac oko na teren, zawsze jest chociaz czesc widoczna w ktora mozna trafic przyczajonego. To jest niewatpliwy plus.

Ogolnie gram pol na pol, szturmowcem i snajperem. Gra jest wysmienita, pelna wersja to must have !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Według mnie gra się lepiej niż w jedynkę, sterowanie troszeczkę zmienili z tego co zauważyłem ale i tak jest ok. Jak na razie mój rekord to 5000 równiutko, ale z pewnością są lepsi. :rolleyes:

Dlaczego żadnych snajperów? Bo stoją w miejscu gdzieś z tyłu mapy. Wole w czwórkę podbiec do bazy wroga i przeprowadzić udaną siekę. Zły argument... Nie lubię ich i tyle!

I dzięki za grę bzykacz, freezy1989, monobloss, zasz83, wronator, matiaz123456. :)

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem nie dawno w demo i muszę powiedzieć, że nie ma dosłownie żadnych różnic między demami na Xboxa a PS. No może po za tym, że w xboxowym demie jest w memu opcja "quit", której to pozbawiano wersji PSowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie na mapie z dema znajduje się UAV z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie na mapie z dema znajduje się UAV z góry dziękuje za odpowiedź.

szukaj koperty na mapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie na mapie z dema znajduje się UAV z góry dziękuje za odpowiedź.

Kiedy jestes druzyna atakujaca, w bazie znajdz na mapie taki jakby kat rozwarty rownoramienny oprawiony w kwadratowa ramke, to jest stoisko UAV (taki maly komputerek z joystickiem).

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem demo wpisuje swój e-mail (jest on już wpisany) podaje hasło i wyskakuje "failed to create account"

Wie ktoś dlaczego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest poprostu swietna , gralem w bete wiec widac poprawy ;) sciagnelem bete na pc ( ta sama mapa ) i gra na PC chodzi strasznie, tak jakby chciala ale nie mogla sa opoznienia w wybuchach no poprostu tragedia jednak wersja ps3 <3 cos wspanialego . Oczywiscie must have:P! mam nadzieje tylko ze cena gry bedzie rozsądna ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie nie lubie takich gierek bo szybko gine:) ale tutaj nawet czasem uda mi sie kogoś zabić:P no i nie ma wielkiego chaosu bo z góry wiadomo jaki jest cel - albo ochrona albo atak... mi sie ta gierka bardzo spodobała:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuuuuurde, a ja spróboałem , 20 minut i ...wlaczyłem bf1943 smile.gif ja chyba za prosty chłopak ejstem na takie gry - jak dla mnie chaos. Nie zdąrzyłem sie respawnować, a juz lezałem na ziemi

i człek juz wie, co ma pod kazdym paluchem

do zobaczenia za jakis czas , jak sie naumim szczelać smile.gif

ło matko, i ja wpadłem :) zawziąłem sie, usiadłem na 2 meczyki , rozkminiłem troche co i jak i ....

ale miód, o fuck ! totalny must be jak tylko bedzie premiera !

ps. Panowie, znajde gdziec cos na kształt opisu tego dema ? chodzi mi o to np. co oznaczają ikony na HUD , jak rozpoznac, gdzie jest "front" ( o ile taka opcja w ogóle jest ) i takie różne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×