Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mam pytanko , po odpaleniu demka poczułem niemałe rozgoryczenie . Co prawda zauważyłem w samej grze kilka istotnych zmian , jednak stawiałem również ( tym bardziej po fenomenalnej lokacji pokazanej w 7 min gameplay'u) na poprawę grafiki . Nie wiem jak u Was , ale gra sprawia wrażenie niedopracowanej pod względem graficznym , wrażenie nienaturalnej ostrości :confused:

Być może wybrzydzam , może sama mapa mi nie podeszła , no ale w porównaniu z pozostałymi grami sieciowymi to powinni się lepiej postarać - każdy z resztą Battlefield o ile dobrze pamiętam zaskakiwał świetną oprawą .

To są tylko moje zastrzeżenia i obawy dotyczące grafiki , gdyż sam gameplay jest miodny i wynagradza wszystko ! :biggrin:

Dodam , że posiadam dobry ekran - grałem już w nieco tytułów i nie zauważyłem aby jakość obrazu odbiegała od screenów sieci

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Musze się pochwalić - mój nowy rekord 7572 (bez medali) jako defender, medyk. :biggrin:

EDIT:

Ahh masz wiecej! Jutro może coś zdziałam. Kim grałeś? I po której stronie - defender czy atacker?

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że się nie zrobi z tego offtopic... ale już chwaląc się mój rekord to 7760 :) Ehhh oby do marca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No, mi sie zaciela bron :D

Nie podoba mi sie tez, ze nie mozna siasc przy dzialku w momencie, kiedy przeciwnik prowadzi czolg. W czym problem, nie mam pojecia, ale taka mozliwosc powinna byc ;)

No i probuje tym padem okielznac snajperke, ale to jest po prostu niemozliwe. O precyzji tu mozna pomarzyc. Brakuje mi tez szybkiego obrotu o 180st. jak na kompie. Przez pierwsze tygodnie pewnie bede pozbywal sie tych wszystkich przyzwyczajen. Mam nadzieje, ze za jakis czas uda mi sie zdobyc wiecej fragow niz 8 :D

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi można ogarnąć tą "snajperkę" :) Ćwicz, ćwicz praktyka czyni mistrza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jesli jestesmy juz przy rekordach to moj wyniosl 12668 (tak mi sie wydaje, na pewno bylo to 12 kafli), gralem jako Attacker, 1 baza snajper na wzgorzu, 2 baza UAV (Hellfire + Karabinek <3), a reszta to czysty zywiol Assaultem i czasami zmiana na snajpera z shotgunem i C4 na czolgi. Byla to cholernie dluga runda bo ja mialem 2 osobowy sklad, a reszta to noobki i udawalo nam sie podlozyc ladunek na prawde w krytycznych momentach wiec punkciorow mozna bylo bic dlugo :), za to przewaznie moje wyniki majgaja sie miedzy granica 1.000+ a 6.000+, a juz najczesciej, to mam jakies 2500-3000, zalezy jak mi pojdzie :x, wczoraj w rankingu ogolnym bylem w pierwszej setce przez chwile, wieczorem znalazlem sie juz na 199 miejscu, a dzis jak wlaczylem na chwile to juz 860+ xD ... ludzie na prawde maniacza :)

edit: tak dodam jeszcze ze nigdy nie bylem fanem battlefieldow (ot troche w BC1 i z miesiac w 1943), zawsze wolalem maniaczyc w Modern Warfare'y i nie wiem czemu ale po ograniu demka BC2, ogarnela mnie chetka na pelna wersje i naszlo mnie takie jakies obrzydzenie do MW2 :D - mimo wszystko wiem juz na pewno, ze przerzucam sie na BC 2-jke.

@Sopelon, down.

Co do chatowania, hmm, wydaje mi sie ze lepiej 4 osoby i private room bez lagow, nizeli caly team i to co powiesz reszta slyszy po 3-5 sekundach (takie cos zauwazylem w MW2) a tu bylem zdziwiony ze jak powiedzialem kumplowi "na plecach masz typa" (ktory ewidentnie pokusic sie chcial o jego niesmiertelnik) a ten od razu sie obrocil, sprzedal mu kose i powiedzial dzieki. - bylem na prawde w szoku ze tak szybko do niego to dotarlo.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duszol_ Dzięki za gre dzisiejszą.Jeśli chodzi o rekordy to mój też wynosi około 13 koła z medalami(bez z 8koła) Jeśli chodzi o demko to Jest Rewelacyjna porządna strzelanka z elementami taktycznymi.Bolą mnie postrzępione krawędzie i te cholernie brzydkie drzewa (Palmy na Arica w Becie były o wiele lepsze)boli mnie też możliwość rozmowy z max 4 osobami ;/ Ale i tak jest zajebiście i to jest Must have...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzę elegancko panowie macie rekordy, ale jednak zależy to w dużej mierze od ekipy... zazwyczaj u mnie osobą, która rozbraja/podkłada ładunek jest.....em ja :) do zobaczenia na froncie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14456, 2x GOLD STAR i pomniejsze osiągnięcia, atakujący :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Duszol_ Dzięki za gre dzisiejszą.Jeśli chodzi o rekordy to mój też wynosi około 13 koła z medalami(bez z 8koła) Jeśli chodzi o demko to Jest Rewelacyjna porządna strzelanka z elementami taktycznymi.Bolą mnie postrzępione krawędzie i te cholernie brzydkie drzewa (Palmy na Arica w Becie były o wiele lepsze)boli mnie też możliwość rozmowy z max 4 osobami ;/ Ale i tak jest zajebiście i to jest Must have...

Medali nie liczę, bo to bez sensu. Również dzięki za grę, mimo że dużo nie pograliśmy.

Jesli jestesmy juz przy rekordach to moj wyniosl 12668 (tak mi sie wydaje, na pewno bylo to 12 kafli), gralem jako Attacker, 1 baza snajper na wzgorzu, 2 baza UAV (Hellfire + Karabinek <3), a reszta to czysty zywiol Assaultem i czasami zmiana na snajpera z shotgunem i C4 na czolgi. Byla to cholernie dluga runda bo ja mialem 2 osobowy sklad, a reszta to noobki i udawalo nam sie podlozyc ladunek na prawde w krytycznych momentach wiec punkciorow mozna bylo bic dlugo :), za to przewaznie moje wyniki majgaja sie miedzy granica 1.000+ a 6.000+, a juz najczesciej, to mam jakies 2500-3000, zalezy jak mi pojdzie :x, wczoraj w rankingu ogolnym bylem w pierwszej setce przez chwile, wieczorem znalazlem sie juz na 199 miejscu, a dzis jak wlaczylem na chwile to juz 860+ xD ... ludzie na prawde maniacza :)

edit: tak dodam jeszcze ze nigdy nie bylem fanem battlefieldow (ot troche w BC1 i z miesiac w 1943), zawsze wolalem maniaczyc w Modern Warfare'y i nie wiem czemu ale po ograniu demka BC2, ogarnela mnie chetka na pelna wersje i naszlo mnie takie jakies obrzydzenie do MW2 :D - mimo wszystko wiem juz na pewno, ze przerzucam sie na BC 2-jke.

12k? Sam już nie wiem jak to jest, ale medale dają dużo punktów więc ich nie licz. Można za mecz wykosić z 10000 ale naprawdę musi być długi mecz z "krytycznymi momentami".

Niektórzy tam w rankingu chyba się od konsoli nie oderwali, ja mam na liczniku 12 godzin i jestem 500. Znaczy się byłem dzisiaj, bo z każdą minutą spadam o miejsce ;)

No to widzę elegancko panowie macie rekordy, ale jednak zależy to w dużej mierze od ekipy... zazwyczaj u mnie osobą, która rozbraja/podkłada ładunek jest.....em ja :) do zobaczenia na froncie :D

A ja zawsze olewam te ładunki, czasami rozbroję ale ogólnie to chronię tereny wokół, bo większość graczy jest ślepa.

Ach i miałem ładną sytuacje z rządkiem snajperów, 3 z noża jeden po drugim + assault i inżynier gratis.

Gra naprawdę zachęca do spędzenia większej ilości czasu, nie można się oderwać. I jaka zabawa!

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, nie wiem jak to robicie, ale ja najwięcej miałem 12k z groszem i jestem 14 na świecie ( teraz czyli o godzinie 23.32). Przeważnie też jestem pierwszy, a potwierdzić to mogą Zasz i Duszol, bo z nimi grałem. Przy okazji dzięki za grę Panowie. Ja na 100% będę kupował grę .

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dopiero od 24.12.09 jestem posiadaczem ps3 slim. Do tej pory z gatunku strzelanek grałem tylko w Uncharted 2: AT na normalu i troche było mi ciężko przechodzić fabułe. Jako stary wyjadacz PC-towych strzelanek ciężko mi się jest przerzucić z myszki na pada, ale jest już coraz lepiej :).

Od 3 dni gram w demko B:BC 2 i jestem zachwycony. Co prawda widać trochę nie dociągnąć graficznych ale pal licho z tym! Liczy się grywalność.

Szkoda tylko, że jest tylko jedna mapka w demku ;/

Bardzo spodobał mi się motyw ze zdalnie sterowanym helikopterkiem, który wyznacza miejsce dla ataku artyleryjnego*.

Edytowane przez kubabb94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razi trochę te wnikanie postaci we wszelkie obiekty na mapie. Gra się naprawdę dobrze. Czasem idzie mi lepiej, czasem gorzej. Ciężko przycelować (bez snajpY) do kolesia oddalonego od nas. Najlepszy wynik? Hah 2500 i nic ponad to. Alu ja nie wiem jak ty to robisz, ale w każdym FPSie wymiatasz. Jak zagrałem najpierw w BC2, a potem w MW2 to tak lamiłem w tym drugim, że masakra <_< Pewnie jak pogram dłużej to będę bardziej ogarniał (zresztą tak było też w MW2). Teraz już wiem, że to jest must have na marzec (no i jeszcze chyba GOW3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Medali nie liczę, bo to bez sensu. Również dzięki za grę, mimo że dużo nie pograliśmy.

12k? Sam już nie wiem jak to jest, ale medale dają dużo punktów więc ich nie licz. Można za mecz wykosić z 10000 ale naprawdę musi być długi mecz z "krytycznymi momentami".

Nie liczylem medali.

Hmm, jesli liczyc tez odznaki to suma punktow moja rekordowa wynosila jakies 18 tysiecy, bylo to wczoraj, i to wszystko przez 2 odznaki, za sam mecz mialem 3.000+ punktow ale kurde odznaki, dostalem Gold star za Vehicle oraz "Elite Battlefield Knowledge" czy jakos tak, zlota odznaka 5k a to EBK az 10 tysiecy punktow, niezle sie zdziwilem jak to zobaczylem, swoja droga macie juz takie odznaczenie ? - dostaje sie ja za zdobycie 5 zlotych gwiazdek w danych broniach, ja mam w snajperce, xm8, helikopterach, czolgach i chyba C4 albo RPG.

Najlepszy wynik? Hah 2500 i nic ponad to. Alu ja nie wiem jak ty to robisz, ale w każdym FPSie wymiatasz. Jak zagrałem najpierw w BC2, a potem w MW2 to tak lamiłem w tym drugim, że masakra <_< Pewnie jak pogram dłużej to będę bardziej ogarniał (zresztą tak było też w MW2). Teraz już wiem, że to jest must have na marzec (no i jeszcze chyba GOW3).

Aaa w sumie ja sam nie wiem jak mi to sie udaje :P, a co do twojej gry, na pewno jak sie ograsz bedziesz mial swietne wyniki, w tej grze jest troche latwiej o wynik niz w MW2 bo tam nikt ci sie za plecami nie respi non stop :D

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem jak to robicie, ale ja najwięcej miałem 12k z groszem i jestem 14 na świecie ( teraz czyli o godzinie 23.32). Przeważnie też jestem pierwszy, a potwierdzić to mogą Zasz i Duszol, bo z nimi grałem. Przy okazji dzięki za grę Panowie. Ja na 100% będę kupował grę .

No bzykacz ładnie maniaczysz, 2 razy dłużej grałeś niż ja :biggrin: W ekipie zawsze najlepsi w meczu :thumbsup:

Nie liczylem medali.

Hmm, jesli liczyc tez odznaki to suma punktow moja rekordowa wynosila jakies 18 tysiecy, bylo to wczoraj, i to wszystko przez 2 odznaki, za sam mecz mialem 3.000+ punktow ale kurde odznaki, dostalem Gold star za Vehicle oraz "Elite Battlefield Knowledge" czy jakos tak, zlota odznaka 5k a to EBK az 10 tysiecy punktow, niezle sie zdziwilem jak to zobaczylem, swoja droga macie juz takie odznaczenie ? - dostaje sie ja za zdobycie 5 gwiazdek w danych broniach, ja mam w snajperce, xm8, helikopterach, czolgach i chyba C4 albo RPG.

Ymm 3000 czy jak. Cholera ja już nie wiem, miałeś 3k w tabeli po meczyku? Mam gold star jakiś tam na broni u medyka, więcej grzechów nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No bzykacz ładnie maniaczysz, 2 razy dłużej grałeś niż ja :biggrin: W ekipie zawsze najlepsi w meczu :thumbsup:

Ymm 3000 czy jak. Cholera ja już nie wiem, miałeś 3k w tabeli po meczyku? Mam gold star jakiś tam na broni u medyka, więcej grzechów nie pamiętam.

Powiem tak, moj najlepszy wynik nie liczac medali:

12688 (cos w tych granicach)

najlepszy wynik liczac medale:

18.000 z groszem, za mecz mialem 3.000 a za MEDALE, ponad 15.000, z czego 5.000 za zlota gwiazdke a 10.000 za ta specjalna odznake (te odznaki widnieja pod nagrodami typu "7 asyst")

edit: z tego co pamietam w BC1 statystyki z dema byly zapisywane, jak bedzie tym razem, ma ktos pojecie?

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dobre pytanie :thumbsup: , bo sam jestem ciekaw i chciałbym żeby moje staty i przede wszystkim 280 zdobycznych nieśmiertelników :biggrin: przeszło do pełnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram, gram i cały czas jestem pod wrażeniem. Grafika mi się podoba, a gameplay jeszcze lepszy :D

Na 100% kupuje w dniu premiery :D

Co prawda jak na razie mój wynik jest niczym w porównaniu z wami(4803 jako obrońca), ale mam nadzieje, że trochę poćwiczę i spotkamy się na polu bitwy po premierze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za gre dzisiaj, musicie wybaczyc amatorke ale to pierwszy fps na ps3 i naprawde ciezko sie przestawic na pada i ciezko bylo mi ogarnac to wszystko ;) Duszol dzieki bardzo za wytrwalosc, pozwolilo mi troche bardziej ogarnac to wszystko :) Mam nadzieje ze zlapiemy sie jeszcze i bedzie lepiej wygladala wspolpraca na polu walki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie gra robi spore wrażenie, fajnie że hitboxy są dosyć dokładne i że tak naprawde wystarczy jedna celna seria by powalić przeciwnika. 

Narazie jedynym minusem moim zdaniem jest grafika. Niestety w szczególnosci na dalsze odległości widoczne są pixele, brak wygładzonych krawędzi. I co gorsza 'ząbki' są naprawde sporych rozmiarów i potrafią wrecz pożreć ::) A co ważne, szanse ze poprawia grafike w finalnym produkcie niestety sa nikle :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dobre pytanie :thumbsup: , bo sam jestem ciekaw i chciałbym żeby moje staty i przede wszystkim 280 zdobycznych nieśmiertelników :biggrin: przeszło do pełnej wersji.

Do pelnej wersji nie sadze ze przejdzie. Moga najwyzej zrobic tak jak w poprzedniej czesci ze w statystykach (na stronce) bedzie osobna zakladka ze statami z dema.

280?? Czy ty grasz caly czas odkad demo wyszlo??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na liczniku ok 20h B) , gra niesamowicie wciąga i nie pozwala się nudzić, do tego każda rozgrywka jest inna ;) . Według gry zdobywam ponad (piszę z pamięci) 350 pkt na minutę, trochę to dziwne :blink: , bo wydaje mi się że znacznie mniej, u Was też tak jest :tongue: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i probuje tym padem okielznac snajperke, ale to jest po prostu niemozliwe. O precyzji tu mozna pomarzyc. Brakuje mi tez szybkiego obrotu o 180st. jak na kompie. Przez pierwsze tygodnie pewnie bede pozbywal sie tych wszystkich przyzwyczajen. Mam nadzieje, ze za jakis czas uda mi sie zdobyc wiecej fragow niz 8 :D

Trzeba 'nauczyć się' że na dużych odległościach pocisk leci parabolą, im więcej strzelasz tym dokładniejszą bierzesz poprawkę na odległość, to czy typ biegnie, idzie. Nie robię tu z siebie żadnego profesora ale to tych 5 godzinach przegranych+beta nie mam problemów większych z załatwieniem nawet fagasa na quadzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, moj najlepszy wynik nie liczac medali:

12688 (cos w tych granicach)

No to bardzo ładny wynik

Mi sie udało zrobić w demie troche ponad 4k [ponad 35 kili] nie licząc medali z medalami to około 27k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trzeba 'nauczyć się' że na dużych odległościach pocisk leci parabolą;)

Co do opadania pocisku po przebyciu większych odległości to mało zauważalne. Z odległość około 300-400 metrów wysadzam headshoty celując w głowę (z m24). A szkoda bo dodaje to realizmu :) Jeszcze jakby był uwzględniony kierunek i prędkość wiatru :D (no ale do tego potrzebny by był wiatr...).

Edytowane przez Zalew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×