Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że dostałem kod na UE to został mi jeden na US. Kto chce go wziąć pisać, kto pierwszy ten lepszy.

Kod od szymuR93 dalej do wyhaczenia :), przekazał mi go ale dorwałem EU więc mogę komuś oddać, piszcie.

madkaktus dostał kod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos moze keidy zacznie sie beta w US ?

Jutro, chyba o 9 naszego czas. Zresztą był to już pisane niejednokrotnie.

Edytowane przez Turus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod od szymuR93 dalej do wyhaczenia :), przekazał mi go ale dorwałem EU więc mogę komuś oddać, piszcie.

JAAAA CHCEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiem, ze niekiedy niektorzsy proponują na forum kody, niestety ja caly dzien mam zawalony w pracy wiec jak cos to rezerwuje kolejke!!!!!!!!!!!!!!!! Jakby ktos mial kod to niech pamięta, ze ja byłem pierwszy :D lol

madkaktus był pierwszy

****** :(

Edytowane przez cwir
bez takich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem dzisiaj z 2h i gra jest swietna (pomimo, ze tylko 1 mapa jest) tylko ta grafika mnie troche dobija :P tez macie jakas taka dziwna rozdzialnosc i pikseloze na kazdym kroku? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem dzisiaj z 2h i gra jest swietna (pomimo, ze tylko 1 mapa jest) tylko ta grafika mnie troche dobija :P tez macie jakas taka dziwna rozdzialnosc i pikseloze na kazdym kroku? :P

Pamietaj ze to jest wersja beta i finalna bedzie dopieru w marcu do tego czasu napewno wiele sie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś potwierdzić pobranie bety, kodem przeznaczonym na rynek US?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera wypas ale troche nie ogarniam :D Rozumie ze ten tryb Rush to chodzi o te skrzynki co sa w budynkach, jedni bronia drudzy atakuja i alarm wlaczaja czy cos takiego :D ? Mapka bardzo fajna, a grafika jak na bete to daje rade, ale wiem ze w finalnej wersji bedzie wypas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś ze szczęśliwców którzy dostali klucze do bety mogliby wspomóc fana tej wielkiej gry owym kluczem. Próbowałem go zdobyć m.in. z oficjalnej stronki Playstation i My4Players niestety nie udało mi się to. :confused: Wszystkim dziękuje za uwagę i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się z chęcią wymienię. Posiadam kodzik US, a potrzebuję EU.

Pisać na PM lub GG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kod na zbyciu ale na rejon US. Zagralem dopiero 3 gry i tylko jeden mecz Mi sie udalo rozegrac do konca, oby sie to nie dzialo czesciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 30 minutowym "maratonie" z nowym BFem i jak jest ? coz, jest okropnie, beta w pelnym tego slowa znaczeniu(miejcie to na uwadze czytajac dalej), grafika to pikseloza (luneta snajperki !!), animacja szarpie a sterowanie to jakis zart (malo smieszny) chyba nawet w kz2 bylo lepiej, nie wspominajac o ogromnych lagach i innych takich bugach o ktorych by mozna pisac w nieskonczonosc (a to wszystko po 30 minutach z beta). Na razie jest tragedia, czuje duuuuzo patchy, mimo wszystko juz wiem ze ta gra, nie jest dla mnie.

Radze nie ulegac zbytniemu hypowi innych uzytkownikow (nie chodzi mi o to forum) bo inaczej srodze sie zawiedziecie.

Gre pewnie beda sukcesywnie latac, takze to jest tylko wstepna opinia BETY :) - na pewno dam jej jeszcze nie jedna szanse i moze zmienie ostatnie zdanie w pierwszym akapicie :)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 30 minutowym "maratonie" z nowym BFem i jak jest ? coz, jest okropnie, beta w pelnym tego slowa znaczeniu(miejcie to na uwadze czytajac dalej), grafika to pikseloza (luneta snajperki !!), animacja szarpie a sterowanie to jakis zart (malo smieszny) chyba nawet w kz2 bylo lepiej, nie wspominajac o ogromnych lagach i innych takich bugach o ktorych by mozna pisac w nieskonczonosc (a to wszystko po 30 minutach z beta). Na razie jest tragedia, czuje duuuuzo patchy, mimo wszystko juz wiem ze ta gra, nie jest dla mnie.

Radze nie ulegac zbytniemu hypowi innych uzytkownikow (nie chodzi mi o to forum) bo inaczej srodze sie zawiedziecie.

Gre pewnie beda sukcesywnie latac, takze to jest tylko wstepna opinia BETY :) - na pewno dam jej jeszcze nie jedna szanse i moze zmienie ostatnie zdanie w pierwszym akapicie :)

zgadzam się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 30 minutowym "maratonie" z nowym BFem i jak jest ? coz, jest okropnie, beta w pelnym tego slowa znaczeniu(miejcie to na uwadze czytajac dalej), grafika to pikseloza (luneta snajperki !!), animacja szarpie a sterowanie to jakis zart (malo smieszny) chyba nawet w kz2 bylo lepiej, nie wspominajac o ogromnych lagach i innych takich bugach o ktorych by mozna pisac w nieskonczonosc (a to wszystko po 30 minutach z beta). Na razie jest tragedia, czuje duuuuzo patchy, mimo wszystko juz wiem ze ta gra, nie jest dla mnie.

Radze nie ulegac zbytniemu hypowi innych uzytkownikow (nie chodzi mi o to forum) bo inaczej srodze sie zawiedziecie.

Gre pewnie beda sukcesywnie latac, takze to jest tylko wstepna opinia BETY :) - na pewno dam jej jeszcze nie jedna szanse i moze zmienie ostatnie zdanie w pierwszym akapicie :)

Ja żadnych lagów szczęśliwie nie uświadczyłem a mam net 2 mega tylko.

Co do sterowania to się zgodzę że trudno jest kogoś szybko namierzyć jak wyjdzie z zaskoczenia.

Grafika może nie za ciekawa ale te wszystkie efekty nadrabiają.Napewno jest lepiej niż w becie MAGa.

Trochę wkurza ten napis BETA w prawym górnym rogu :)

Już pierwszy patch pokazał mi się do ściągnięcia zanim zacząłem grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 30 minutowym "maratonie" z nowym BFem i jak jest ? coz, jest okropnie, beta w pelnym tego slowa znaczeniu(miejcie to na uwadze czytajac dalej), grafika to pikseloza (luneta snajperki !!), animacja szarpie a sterowanie to jakis zart (malo smieszny) chyba nawet w kz2 bylo lepiej, nie wspominajac o ogromnych lagach i innych takich bugach o ktorych by mozna pisac w nieskonczonosc (a to wszystko po 30 minutach z beta). Na razie jest tragedia, czuje duuuuzo patchy, mimo wszystko juz wiem ze ta gra, nie jest dla mnie.

Radze nie ulegac zbytniemu hypowi innych uzytkownikow (nie chodzi mi o to forum) bo inaczej srodze sie zawiedziecie.

Gre pewnie beda sukcesywnie latac, takze to jest tylko wstepna opinia BETY :) - na pewno dam jej jeszcze nie jedna szanse i moze zmienie ostatnie zdanie w pierwszym akapicie :)

Jeżeli sterowanie nie odbiega znacząco od tego z BF: 1943, gameplay jest podobny, a grafika nie odbiega od tej ważącej zaledwie ok 600Mb gry... to ja kupuję (a raczej już kupiłem grę) w ciemno! Niestety w betę zagram dopiero w sobotę :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sterowanie nie odbiega znacząco od tego z BF: 1943, gameplay jest podobny, a grafika nie odbiega od tej ważącej zaledwie ok 600Mb gry...

Jest lepiej!

Gra jest swietna, nie trzeba dużej ilości pocisków aby kogoś zabić co jest wielkim plusem. Interfejs znakomity, za punkty (zdobywane za zabijanie, kombosy, współpracę w składzie itp.) odblokowujemy nowe bronie, czy "umiejętności" w stylu zwiększona ilość amunicji którą przenosimy, dłuższy sprint.

Najlepszy FPS na rynku. Więcej nie pisze, trzeba to samemu zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest lepiej!

Gra jest swietna, nie trzeba dużej ilości pocisków aby kogoś zabić co jest wielkim plusem. Interfejs znakomity, za punkty (zdobywane za zabijanie, kombosy, współpracę w składzie itp.) odblokowujemy nowe bronie, czy "umiejętności" w stylu zwiększona ilość amunicji którą przenosimy, dłuższy sprint.

Najlepszy FPS na rynku. Więcej nie pisze, trzeba to samemu zobaczyć.

I o to mi chodziło. Dobrze, że wstrzymałem się z MW2 :thumbsup: A ile max osób może grać na servie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagow zadnych nie mam, gra mnie wciagnela na dobre, ale musze przerwe zrobic bo od tej grafy to juz Mnie oczy bola (42 cale z odleglosci ok 2 metrow). W MW 2 nie gralem, ale jak jest podobne do pierwszej czesci to BC 2 pobije MW 2. Tutaj to jest wojna, czolgi, hammery, stanowiska z ckm'emami, wybuchy i totalna rozwalka. Mapka Mi sie bardzo podoba i jestem ciekawy jak beda w pelnej wygladac inne mapki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o to mi chodziło. Dobrze, że wstrzymałem się z MW2 :thumbsup: A ile max osób może grać na servie?

Chyba 24 osob na mapie 12vs12 to max, ale nie jestem pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba 24 osob na mapie 12vs12 to max, ale nie jestem pewny.

Tez jestem takiego zdania. Z tego co ta becina oferuje to przez te kilka gier lecialo sie 12 na 12.

Hm nie wiem jak sie odniesc do postow powyzej o pikselozie, lagach itd. Ja mam cale az 1mb i gra smiga az milo, laczy sie od razu, ani razu nie mialem zadnego przeskoku czy zastoju. Pikseloza - moze i jest, fakt ze ganiam poki co tylko ze snajperka ale jakos nie zwrocilem na to uwagi. Co do celowania to jedynie moge sie delikatnie przyczepic do head shotow. Mega trudno mi tak wymierzyc, jak przeciwnik stoi i sie czai to ok, ale minimalny ruch i pocisk leci kolo glowy. Jednak pomijajac head shoty, rzeklbym nawet ze konsola sporo koryguje nasza celnosc. Mierzac bez mala przez pol mapy czulem ze nie trafilem a punkty sie nabily za celny strzal i efektownie krewka sie rozbryzgla.

Ta mapka jest kosmiczna, co zrzut to musze sie ogarniac gdzie jestem bo co chwila sie gubie. Ciekawe jak wielka jest roznorodnosc broni, poki co osiagnalem 2 snajperke i jakiegos colta.

Nie mam odniesienia jak to porownac do MW2, jednak od MW rozni ta gre zdecydowanie bardziej rozbudowana mapa i totalny efekt wojny. Jesli zamierzaja sporo ulepszyc wersje finalna to ja to biore "w ciemno".

Swoja droga, ile jest map w planie w pelnej wersji, mozna to gdzies wyczytac? Jak na moj gust ta jest ogromna i troszke zejdzie sie calej nauczyc :) no i ta cala zmiana otoczenia przez wystrzelona amunicje. Sam miod !

Zapowiada sie wieczorne granie dzis.

ps. aha, no i troche meczy fakt przyczajonego snajpera. Nie zebym sam nie czatowal po roznych miejscach, jednak kamera pokazuje zabojce z takiego ujecia, ze za cholere nie moge zlokalizowac co to za miejsce z ktorego mnie zdjal.

Edytowane przez alieen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyć kod do bety z FILEPLANET? To bardzo proste!

1.Odpalamy www.ninjacloak.com

2.Wklejamy tam link http://www.fileplanet.com/promotions/battlefield-bad-company-2/

3.Wciskamy GET YOUR BETA CODE

4.Zakładamy konto na fileplanet.com lub jeśli już je posiadamy to tam się logujemy.

5.Wpisujemy dane, gdy będzie to potrzebne - mogą być fałszywe.

6. Przepisujemy tekst z obrazka weryfikującego, że nie jesteśmy botem xD

7. Dostajemy KODZIK, który będzie działał od jutra od 9:00 (rano) i tylko na US PSS.

Jeśli pomogłem daj plusika do mojego posta xD

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam odniesienia jak to porownac do MW2, jednak od MW rozni ta gre zdecydowanie bardziej rozbudowana mapa i totalny efekt wojny. Jesli zamierzaja sporo ulepszyc wersje finalna to ja to biore "w ciemno".

Ja mam porównanie i szczerze powiem, że MW2 bardziej mi pasuje. W BC2 mapy są dla mnie za duże i trochę za dużo jest biegania :) Nie skreślam jednak jeszcze Batllefielda :D Być może, po dłuższym ograniu, się do niego przekonam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×