Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Kabel jest nie widoczny bo i tak wchodzi do listwy za TV, więc narazie tego nie ruszam ;) Dzięki za okazane zainteresowanie i pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podłączyć konsolę pod monitor - asus vw 222 - w związku z czym szukam głośników. Kompletnie się na tym nie znam :> Mam do wydanie jakieś 400, góra 500zł. Chodzi o to, żeby sprzęt był solidny, musi pociągnąć z powodzeniem kilka lat. Nie wiem, czy chcę 2.1 czy 5.1 ani co muszę do konsoli kupić, bym mógł je podłączyć. Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podłączyć konsolę pod monitor - asus vw 222 - w związku z czym szukam głośników. Kompletnie się na tym nie znam :> Mam do wydanie jakieś 400, góra 500zł. Chodzi o to, żeby sprzęt był solidny, musi pociągnąć z powodzeniem kilka lat. Nie wiem, czy chcę 2.1 czy 5.1 ani co muszę do konsoli kupić, bym mógł je podłączyć. Jakieś sugestie?

Myślę, że to będzie dobre rozwiązanie (jednakże nie wiem jaki to pokój i jak głośno możesz słuchać)

Logitech z506 lub x540 - chcesz 5.1 zawsze możesz z tego zrobić 2.1

a za zaoszczędzoną kasę jakaś gierka

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że mam jakąś wiedzę o sprzęcie wszelakim ale to co mnie wczoraj spotkało w związku ze sprawą, która opisywałem uczyniło mnie głupim :) trafiłem na pewien wątek na jakimś amerykańskim forum, który opisuje podobne przypadki do mojego + plus zakłócenia obrazu

http://www.fixya.com/support/t1097233-playstation_3_flickers_when_set_1080p

Streszczając, ludzie mają takie problemy przy różnych ampli ale problem jest w samym TV...rada, która jest tam zawarta to podpięcie HDMI z ampli/PS3 do TV ale w port HDMI, który nie znajduje się z tyłu TV tylko z boku...i kur**** to działa, nie pytajcie dlaczego ale problem ustał, nikt nie wie dlaczego, SONY też nie wie dlaczego a ja nie wiem już kompletnie nic...fakt jest taki, że problem ustał a ja czuje się kompletnie zagubiony :P

P.S

Żeby było jasne, wszystkie HDMI w moim TV są sprawne testowałem je na różnym sprzęcie ;)

Chyba mam pewna hipotezę. Wiem ze w samsungach własnie boczne hdmi obsługuje HDMI CEC, reszta nie. Wiec może tu leży pies pogrzebany. Ale fakt faktem, ze paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam pewna hipotezę. Wiem ze w samsungach własnie boczne hdmi obsługuje HDMI CEC, reszta nie. Wiec może tu leży pies pogrzebany. Ale fakt faktem, ze paranoja.

Anynet+ (HDMI Consumer Electronic Control) jest we wszystkich ''gniazdach'' hdmi Samsunga .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anynet+ (HDMI Consumer Electronic Control) jest we wszystkich ''gniazdach'' hdmi Samsunga .

Ja też mam problem z gniazdami HDMI w samsungu :) Tylko w bocznym jest wszystko ok, a w innych, albo zanika obraz, albo dźwięk :) Więc nie wiem co jest z Samsungami :P

Edytowane przez szafa18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam otoz posiadam monitor LG Flatron W2486 i jakie glosniki wybrac mi chodzi 2.1 do 150zl i drugie pytanie jak podpiac glosniki glownie monitor i glosniki beda podpiete caly czas do konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Logitechy . Poleciłbym Z323 , które na styk się w budżecie mieszczą , lub dwa razy tańsze S220 bądź Ls21 . Te ostatnie są najsłabsze , te pierwsze są najmocniejsze , jak chcesz koniecznie wydać 150 zł , to bierdz Z323 , Z to już jest najwyższa serie Logitecha , zagrają głośniej i lepiej od tamtych , a jak chcesz przyoszczędzić , to weź te tańsze , zawiedziony też nie będziesz , ale ja bym wziął Z . Drugiej części pytania nie do końca zrozumiałem , na pewno musisz mieć wyjście słuchawkowe w monitorze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mam wyjscie sluchawkowe w monitorze ale jak ie glosniki kupic zeby niebylo kombinacji zeby kupic glosnjiki i od razu podpiac do wyjscia sluchawkowego w monitirze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiekolwiek , wszystkie głośniki komputerowe mają jacka , a 2.1 tylko jednego , więc nie będzie problemu . Z tego co widzę , jest to monitor z hdmi , więc puszczasz z Playa dźwięk przez hdmi i wychodzi on z monitora przez słuchawkowe , nie powinno być żadnych kombinacji w takim przypadku . Wybierz sobie jakieś Logitechy , które się mieszczą w pułapie cenowym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu sprzedałem X-Fi Gamer, karta świetna, miałem ją dwa lata lecz musiałem sprzedać, ponieważ potrzebna mi była inna z wejściem Toslink do PS3. Za 100 zł kupiłem X-Fi XtremeAudio, które jednak mi odradzano i polecono dopłacić do X-Fi Titanium za 250 zł. Lecz cóż, kupiłem i tak używkę więc w razie czego sprzedam za tę samą cenę. Jakość dźwięku w Winampie była IDENTYCZNA jak w Gamerze więc bardzo się cieszyłem. Następnego dnia [dziś] kupiłem kabel Toslink, podłączyłem pod PS3 i do karty. Wybieram w konsoli wyjście dźwięku na ten Toslink, w Console Launcher przekierowałem na źródło dźwięku z SPDIF. Włączam FIFĘ [grę miałem w napędzie, więc dla sprawdzenia]...i trzaski. W menu PS3 dźwięki przechodzenia po między ikonami słychać normalnie, a grze - trzaski i skwierczenia. Domyśliłem się, że chodzi o obsługiwane standardy więc wyłączyłem DTS oraz Dolby Digital [które karta niby obsługuje] i od razu dźwięk normalny . Ale chcę chociaż DD, nie mówiąc o DTSie. W właśnie FIFIE, Skate czy innych obojętnych do dźwieku grach może być, lecz w FPSach i grach akcji potrzebny jest dźwięk przestrzenny. Coś nie tak ? Czy to na prawdę nie obsługuje tych standardów, i jednak musiałbym zmienić na Titanium ?

Edytowane przez k4cz0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee....to do mnie ? :] Na stronie Creative znalazłem coś takiego -> http://support.creat...pe.creative.com

I jak dobrze rozumiem....DTS oraz Dolby Digital nie jest obsługiwane w Windows 7 [który mam, w wersji x64 Home Premium] ? I w sumie to by pasowało, bo nawet na poprzednim X-Fi Gamerze nie miałem zakładek z DD oraz DTS w Console Launcher.

Edytowane przez k4cz0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem odnośnie podłączania słuchawek do Ps3 ( nie , niestety nie mam czasu przegladać 50 stron) .

Są to słuchawki Pioneer SE-M290 http://www.skapiec.p.../49/comp/354967 , kiedy je podłączam pod konsolke działa tylko lewa . Działają normalnie podłączone pod komputer czy mp3 wiec tu moje pytanie , miał ktoś podobny problem bądz zna rozwiązanie?

Z góry dzięki.

Edit : Problem rozwiązany

Edytowane przez Duffman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem kompletnie zielony jeżeli chodzi o sprzęt audio, tym bardziej jeżeli trzeba go jak kol wiek zestawić.

Od jakiegoś czasu mam zamiar do swojego domowego centrum dowodzenia dokupić jakieś w miarę przyzwoite stereo, a w zasadzie sam wzmacniacz/amplituner

gdyż posiadam już dwie kolumny 40W bliżej nie określonego producenta. na wzmacniacz/amplituner mogę przeznaczyć do 300 zl i w grę wchodzi jedynie allegro i używany sprzęt.

Podobają mi się dwa modele : YAMAHA RX-385RDS i YAMAHA RX-350.

Czy te modele w ogóle spełniają wymagania by w pełni cieszyć się w miarę przyzwoitym dźwiękiem ?

moze macie lepsze propozycje co do wyboru wzmacniacz bądź amplitunera? Moze jakieś kolumny odrazu za jakaś rozsądna cenę(tzn. 200 za parę)?

O golnie jestem zielony w tym jak trawa po deszczu wiec wszystkie informacje sa mi potrzebne.

A model telewizora to Samsung le 650.

Z góry przepraszam za chaos w wypowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zakupić sobie nowe słuchawki do PS3 ROCCAT KAVE 5.1 ( http://allegro.pl/sluchawki-roccat-kave-5-1-dla-e-sportowcow-sklep-i1201223036.html). Czy te słuchawki są kompatybilne z konsolą. Posiadam tez taką przejściówkę http://allegro.pl/item1165988102_adapter_rca_chinch_mini_jack_podlacz_glosniki.html.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zakupić sobie nowe słuchawki do PS3 ROCCAT KAVE 5.1 ( http://allegro.pl/sl...1201223036.html). Czy te słuchawki są kompatybilne z konsolą. Posiadam tez taką przejściówkę http://allegro.pl/it..._glosniki.html.

Słuchawki świetne jednak nie da rady używać tego jako headseta , poprostu nie podłączysz mikrofonu . Z kolei co do dzwieku przestrzennego to nie mam pojęcia , najlepiej sprawdzić w ustawieniach czarnuli czy jest tam 5.1 surround.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem tańsze słuchawki dokładnie to CREATIVE AURVANA LIVE rozumiem ze tu nie potrzebne mi żadne dekodery??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem tańsze słuchawki dokładnie to CREATIVE AURVANA LIVE rozumiem ze tu nie potrzebne mi żadne dekodery??

Jak masz w telewizorni wejście na słuchawki to będą śmigać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz w telewizorni wejście na słuchawki to będą śmigać.

Posiadam monitorek SyncMaster Samsung 2333. Głosniki 2.1 mam podłączone przez taką przejściówkę (niklowa z gniazda JACK 3,5 STEREO na gniazdo 2x RCA (Chinch).

Rozumiem ze będzie wszystko ok ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są do ps3 jakieś słuchawki z mikrofonem? Żebym podpiął je pod konsolę i miał dźwięk z gry oraz rozmów :)

Szukam ale nie mogę nic takiego znaleźć oprócz tego, ale tu jest jedna słuchawka.

Pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są do ps3 jakieś słuchawki z mikrofonem? Żebym podpiął je pod konsolę i miał dźwięk z gry oraz rozmów :)

Szukam ale nie mogę nic takiego znaleźć oprócz tego, ale tu jest jedna słuchawka.

Pomocy :)

To co masz to jest tylko headset sam go mam i jestem zadowolony. Czy ktoś odpowie na moje pytanie ?

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×