Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Tak myślę :D

Miałem je na uszach, dłuuugo się zastanawiałem, ładnie by wyglądały koło konsoli sony i tv, ale... Jak potem przesłuchałem HD555 to wiedziałem czemu się zastanawiam nad tymi Sony - bass... Wszystko brzmiało jakbym miał subwoofer gdzieś za uszami - do muzyki umcyk ok, jednak to nie moje preferencje i lepiej brzmią i bardziej wszechstronne są SENNHEISER`y :teehee:

Jedynie co trzeba zaznaczyć, to są to słuchawki otwarte i będzie słychać w ciszy nocnej co na nich leci - jeśli ktoś nie śpi obok, to nie będzie to nikomu przeszkadzać.I jeszcze jedna rzecz, słuchawki w tej cenie potrzebują już raczej lepszego źródła dźwięku niż wejście jack w tv, aby w pełni rozwinąć skrzydła. Dochodzi wygrzewanie... i tak można bez końca debatować. Tutaj jest jak z telewizorami, trzeba posłuchać i samemu się przekonać. B)

Edit: ad Lukasz

Z tym, że do 160 zł ta firma ma niezbyt udane słuchawki to się zgodzę, im nawet ampli za 3k niewiele może pomóc. Jednak idąc o klasę (dwie?) wyżej jest już zupełnie co innego.

Ale płakać nikt tutaj nie będzie... :confused: Każdy wyraża opinię i nikt tutaj do konkretnego wyboru nie zmusi. Co to, totalirzm i forum autoryzowane przez producentów? :pardon:

Poza tym opinie na temat sprzętu grającego można sobie wyrobić jedynie odsłuchując go...

A że nie takie, to Lamkers dobrze powiedział.

Howgh bracia forumowicze B)

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna rzecz, słuchawki w tej cenie potrzebują już raczej lepszego źródła dźwięku niż wejście jack w tv, aby w pełni rozwinąć skrzydła. Dochodzi wygrzewanie... i tak można bez końca debatować. Tutaj jest jak z telewizorami, trzeba posłuchać i samemu się przekonać. B)

Tutaj zgodzę się w 100%, niestety nie wiele osób zdaje sobie z tego sprawę a później w domu po podłączeniu do TV pada magicznie "hmmm w sklepie grały jakoś lepiej"

Co do samych HD 555 to naprawdę są godne polecenia w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 moich kolegów ma te szajsehajzery czy jakby to się tam nie nazywało , każdy ma inny model i żadne mnie nie urzekły dźwiękiem , powiem więcej - wszystkie poniżej jakichkolwiek oczekiwań , faktem natomiast jest , że są to modele 2 razy tańsze od tych 555 , aczkolwiek wątpię , żeby były dużo lepsze . Mnie ta firma w ogóle nie przekonuje , nie lubię ich , nie mam do nich szacunku żadnego , tym bardziej że mam porównanie ich słuchawek ze słuchawkami Sony w pułapie ~160 zł i szwaby mają dużo gorszy dźwięk , nie wspomnę już o tym , że są mniej wygodne i brzydkie , także ja bym nie polecał , ale róbcie co chcecie . Tylko później płacz będzie , że nie takie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale rozwala mnie takie stwierdzenie "wątpię żeby były dużo lepsze" słuchałeś ich kiedyś ? Jasne, że mogą nie trafić w Twój gust bo każdy ma inne wymagania co do dźwięku. Ja pozwolę sobie tylko powtórzyć to co mówię każdemu- chcesz kupić sprzęt audio ? idź do sklepu/salonu na odsłuch - sam sobie najlepiej doradzisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie słuchawki do 300zł głównie pod COD'a :) Nie wiem co tam muszą mieć dobre słuchawki, żeby dzwięk był czysty, żebym wroga słyszał. Do bezprzewodowych mogę trochę dołożyć, ale nie wiem czy coś takiego się znajdzie pod gry. Pozdrawiam

Polecałbym ci zainteresowaniem się firmą KOSS. Zgadzam się jednak, że 555 to rewelacyjne słuchafony. Tyle, że drogie. A o bezprzewodowych słuchawkach to najlepiej zapomnij :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge polecic z czystym sumieniem:

http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B166789/cid/8235/Sharkoon_X_Tatic_Digital_51_Headset/

Tez mi sie wydawalo wczesniej ze sluchawki 5.1 to bajka ale to rzeczywiscie dziala. Grajac w bfbc2 bez problemu moge uslyszec przeciwnika z 30 metrow jak tupie po ziemi z jakiego kierunku i po jakim materiale.

Dla porownania mam glosniki z5500 ktore sa dobre ale nie az tak... a przeciez nie mozna na nich grac caly czas bardzo glosno (np w nocy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

mam głupie pytanie ale mam z tym problem jak podłączyć głośniki Genius SW-V 2.1 1250 do konsoli PLAYSTATION 3

głupie odpowiedzi niemile widziane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nowe-sluchawki-mic-creative-hs-1000-usb-krk-fvat-i1262566245.html

czy takie słuchawki nadadzą się do podłącznie do ps3(jest wejście usb)? jeśli nie, to czego będzie brakować? czy mikrofon będzie działać?

Mam dokladnie takie do kompa. Dzialaja z ps3 ale tylko jako headset. Dzwiek z gry uzyskasz podlaczajac sluchawki tylko do "tylnich" wyjsc... czyli albo optyk, albo analog jack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge polecic z czystym sumieniem:

http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B166789/cid/8235/Sharkoon_X_Tatic_Digital_51_Headset/

Tez mi sie wydawalo wczesniej ze sluchawki 5.1 to bajka ale to rzeczywiscie dziala. Grajac w bfbc2 bez problemu moge uslyszec przeciwnika z 30 metrow jak tupie po ziemi z jakiego kierunku i po jakim materiale.

Dla porownania mam glosniki z5500 ktore sa dobre ale nie az tak... a przeciez nie mozna na nich grac caly czas bardzo glosno (np w nocy)

Miałem właśnie zamawiać, ale już ich w tym sklepie niestety nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie ludziska może się będę powtarzac z zapytaniem ale pomozcie w wyborze słuchawek 2.0-5,7.1 z headsetem (tak zebym slyszał dzwięk gry i korzystał z komunikatora głosowego) do ps3 i x360 oraz z info jak je podłaczyc;P do jakis 400 zeta znalazlem http://www.amazon.com/Tritton-Digital-Precision-Gaming-Headset-Pc/dp/B0017IUFAE?tag=hst0037-20 ale sa zdeczka przydrogie z gory dziekuje

a moze ma ktos jakies słuchawki na sell??? oferty na playforever@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie ludziska może się będę powtarzac z zapytaniem ale pomozcie w wyborze słuchawek 2.0-5,7.1 z headsetem (tak zebym slyszał dzwięk gry i korzystał z komunikatora głosowego) do ps3 i x360 oraz z info jak je podłaczyc;P do jakis 400 zeta znalazlem http://www.amazon.com/Tritton-Digital-Precision-Gaming-Headset-Pc/dp/B0017IUFAE?tag=hst0037-20 ale sa zdeczka przydrogie z gory dziekuje

a moze ma ktos jakies słuchawki na sell??? oferty na playforever@wp.pl

ja zastanawiam się nad żółwikiem: http://www.amazon.com/gp/product/B002BU0DPE/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=ATVPDKIKX0DER później można dokupić Ear Force DSS (ok 80$) i masz 7.1 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będą działały na PS3 słuchawki creative sound blaster tactic 3d ralpha? mają dwa wyjścia jack i przejściówke usb, czy da się podłączyć mikrofon przez usb a słuchawki przez cinche za pomocą drugiej przejściówki, chodzi mi o headset i dzwięk z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dosyć nietypowy problem z konsolą. Wszystko było ok z dźwiękiem, dopóki nie podpiąłem konsoli pod inny telewizor (samsung LED). Podpinając konsole pod swój telewizor (samsung LCD), po ustawieniu wszystkiego jak być powinno w ustawieniach (obraz, dźwięk) mam dźwięk w menu, przy odtwarzaniu filmów, mp3 lecz nie mam go w grach (np. Dragon Age i SW: force unleashed) W ustawieniach gier jest wszystko poprawnie. Problem znika jak podpinam konsolę pod LED`a, natomiast w LCD`ku tragedia. Konsola z tunerem jest poprawnie podłączona w obu przypadkach, w ustawieniach też wszystko jest jak należy. Przeinstalowanie gier nic nie pomogło, nadal ten sam problem.

Pozdrawiam

fest3r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem właśnie zamawiać, ale już ich w tym sklepie niestety nie ma.

A to wybacz, pewnie ja Ci zwinalem sprzed nosa ;)

A sluchawki swietne, polecam serdecznie. Bardzo wygodne, mimo, ze nie sa stosunkowo lekkie, to mozna bardzo dlugo w nich siedziec bez zmeczenia/uczucia niewygody. Dzwiek jest IMO tez bardzo dobry, ma sie to wrazenie przestrzennosci.

Edytowane przez danatiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy jest jaka możliwość uzyskania dźwięku 5.1 w bezprzewodowych słuchawkach? Jeśli nie, to które z wymienionych w tym temacie słuchawek z dźwiękiem przestrzennym są najlepsze? Cena nie gra roli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada może ten model głośników - http://www.proline.pl/?p=CT+2.0+GIGAWORKS+T20

Chciałbym podłączyć je pod swój TV , koniecznie zależy Mi na 2.0 z dobrym basem , ponieważ nie mam miejsca na Subwoofer.

Może być inny model , nie muszą być jakieś "wypasione" , wszystko lepsze od głośników w TV ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dosyć dziwny problem. Gdy podłączyłem konsolę pod telewizor nowszej generacji (LED`a) wszystko było OK, póki nie podpiąłem spowrotem pod swój telewizor (LCD). Problem pojawia się w grach, ponieważ w menu, odtwarzaniu mp3, filmów wszystko gra jak najlepiej, ale jak włączam grę to ni hu-hu nie ma głosu. Problem znika jak spowrotem podpinam pod Leda, natomiast u mnie non stop to samo. W ustawieniach wszystko jest dobrze, próbowałem przeinstalować gry, w których nie mam głosu ale to nic nie daje. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada może ten model głośników - http://www.proline.pl/?p=CT+2.0+GIGAWORKS+T20

Chciałbym podłączyć je pod swój TV , koniecznie zależy Mi na 2.0 z dobrym basem , ponieważ nie mam miejsca na Subwoofer.

Może być inny model , nie muszą być jakieś "wypasione" , wszystko lepsze od głośników w TV ;)

Moj znajomy takie ma podlaczone do ps3... Jak na 2.0 graja calkiem ladnie i bass tez jest ok. napewno bedziesz bardziej zadowolony niz z dzwieku z telewizora.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie - jak można podłączyć głośniki tak, aby jednocześnie odtwarzały dźwięk z PS3 i PC podłączonych do jednego monitora?

Czy wystarczy podłączyć głośniki do wyjście słuchawkowego w monitorze?

Bardzo bym prosił o wyjaśnienie krok po kroku, ponieważ jestem w tym kompletnym laikiem :confused:

Pozdrawiam :)

Edytowane przez CSM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz uzyskac dzwiek stereo to wystarczy podlaczyc glosniki jako sluchawki

Właśnie tak zrobiłem, i teraz z głośników często słychać coś jakby trzaski... Edytowane przez CSM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, ja również mam jedno pytanie odnośnie dźwięku w ps3 a konkretnie w grach, ponieważ gdy gram w np. cod 5 to gdy strzelam to słychać że dźwięk jest z opóźnieniem (opóźnienie jest o jakieś 0,3 sekundy, może dla kogoś to niewiele ale mnie to denerwuje), ale to we wszystkich grach tak jest i nie wiem o co chodzi, czy to możliwe że przez kabel hdmi jest opóźnienie głosu? proszę o szybką odpowiedź, i dodam że wcześniej nie było opóźnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×