Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

A co to jest Bitstream??? :cool:

Dziś zaznaczyłem wszystko i dźwięk był.Ale okropnie się "łamał".Zwłaszcza w NFS Shift.

Wogóle to co to jest te dts Digital????

Gry są robione w Dolby Digital a więc jest lepszy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upewnij sie jeszcze ze glosnosc na wyjsciu jest na "0". Jakiekolwiek odchylenie tej wartosci w strone + badz - uniemozliwi wyslanie glosnikom czystego bitstreamu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz DTS to się ciesz, bo to lepiej niż Dolby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upewnij sie jeszcze ze glosnosc na wyjsciu jest na "0". Jakiekolwiek odchylenie tej wartosci w strone + badz - uniemozliwi wyslanie glosnikom czystego bitstreamu...

No ok ale gdzie to ustawić????

A co do DTS to chyba większość gier robiona jest w Dolby Digital??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie trzeba (sorry za offtop)

Edytowane przez brunoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;]. Mam problem. Mianowice z kolegą umówiłem się, że bierzemy ps3 na obóz ;]. On bierze konsole a ja mam wziąć jakiś monitor albo telewizor. Niestety mogę wziąć tylko monitor LCD od komputer. Chciałbym, żebyście mi doradzili co mamy zrobić z dźwiękiem. Czy np można jakoś podłączyć zwykłe głośniki z komputera albo kupić jakąś przejściówkę ?? Bardzo proszę o pomoc.

Weźcie ze sobą też kabel av (ten z białą, czerwoną i żółtą końcówką). Do tej białej i czerwonej końcówki podłączcie przejściówke Chinch > Minijack żeński (do zdobycia na Allegro), a z drugiej strony przejściówki podłączacie głośniki komputerowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podnosze i mam pytanie... chcialbym kupic jakies sluchawki do PS3 - konkretnie do gier , muzyki i filmow. Tylko nie wiem czy wybierac normalne czy te 5.1. Jedni pisza ze 5.1 to pic na wode a inni sie zachwycaja... Slyszalem cos o modelach Medusa... a co wy polecacie. I jeszcze jedno... jak podlaczyc takie sluchawki do PS3? Czy moze trzeba do TV? A jesli to TV to jak z jakoscia dzwieku bedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zbieram pieniądze na te słuchawki, kilka osób mi je poleciło Sharkoon :)

Te słuchawki podłączasz pod wejście optyczne i cieszysz się dźwiękiem 5.1.

Edytowane przez maly123_4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też początkowo chciałm jakieś Shennheisery, ale brak amplitunera skierował mnie w stronę Sharkoonów, które mają dobrą opinię wśród graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Posiadam głośniki 5.1 Logitech X-530.

Mam taki adapter: http://www.logitech.com/lang/images/0/12087.jpg

w ten sposób mam je podłączone do PS3.

Moje pytanie brzmi? Co potrzebuje kupić, aby mieć te głośniki podłączone jednocześnie do komputera i PS3? Ew. jaki rozdzielacz, żeby można było tylko pstryknąć i wybrać czy teraz leci dźwięk z komputera czy z PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od dluzszego czasu borykam sie z problemem dzwieku ktorego po prostu nie ma. Brak dzwieku nie jest spowodowany jakimkolwiek uszkodzeniem konsoli (podlaczalem pod 2 telewizor z tym samym kablem hdmi itp - i wszystko jest w porzadku). posiadam samsunga serii 6 , robilem restart ustawien dzwieku i wiele innych rzeczy - NIE POMOGLO. czy ktos wie jak poradzic sobie z tym problemem? z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwalone wejście HDMI w TV? Jak problem nie leży po stronie PS3 to po stronie TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

we wszystkich 4 wejsciach hdmi jest ten sam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to coś nie tak z TV może. Sprawdź z inną konsolą/urządzeniem na HDMI. Raczej niemożliwe by twoja konsola wyjątkowo się nie lubiła z twoim TV

Edytowane przez Sebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wrzucić nowy soft do tv. Pobrać ze strony samsunga robi się to chwilę! MOŻESZ TO ZROBIĆ ALE ROBISZ TO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Zrób jeszcze reset ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jeszcze mam takie jedno pytanie apropo tego, co napisał Biedruszczak: Z tego, co zrozumiałem wynika, że od PS3 powinny odchodzić 2 kable, jeden HDMI do TV, a drugi chinch (biały i czerwony) do amplitunera. Teraz pytanie: czy nie będzie jakichś zaburzeń, bo przecież HDMI przetwarza i obraz, i dźwięk, a skoro podłączę chincha do ampli, to chyba zacznie się coś mieszać z dźwiękiem. Czy może jednak nie? Za odpowiedź z góry thx  :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki adapter: http://www.logitech....ges/0/12087.jpg

w ten sposób mam je podłączone do PS3. [...]

Witam, mam pytanie. Gdzie można kupić taką przejściówkę? Bo nie mogę jej znaleźć nigdzie na allegro, a szukać jej do MM jadę dopiero wieczorkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jeszcze mam takie jedno pytanie apropo tego, co napisał Biedruszczak: Z tego, co zrozumiałem wynika, że od PS3 powinny odchodzić 2 kable, jeden HDMI do TV, a drugi chinch (biały i czerwony) do amplitunera. Teraz pytanie: czy nie będzie jakichś zaburzeń, bo przecież HDMI przetwarza i obraz, i dźwięk, a skoro podłączę chincha do ampli, to chyba zacznie się coś mieszać z dźwiękiem. Czy może jednak nie? Za odpowiedź z góry thx  :tongue:

Nic się nie będzie mieszać - W PS3 ustawiasz by dźwięk szedł po chinchach a obraz po HDMI i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od kilku dni jestem posiadaczem PS3 slim w wersji 120 gb. Konsolę planuje eksploatować pod monitorem LCD i do tego celu zakupie odpowiedni kabel. Teraz interesuje mnie inna sprawa. Planuje podłączyć pod konsolę głośniki 5.1 Posiadam kartę dźwiękową na USB ww. oraz głośniki takie jak w temacie. 

Karta posiada wyjście optyczne, konsola także. Mógłby mi ktos powiedzieć, czy takie połączenie jest możliwe? Oraz czy ktoś w ten lub podobny sposób podłanczał głośniki pod konsolę. Kiedy usiłowałem podłączyć taki zestaw pod PS2  to niestety ale w głośnikach była tylko cisza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie polaczenie i jakie ww. ? Piszesz ze posiadasz glosniki 5.1 ale to karta dzwiekowa ma wyjscie optyczne. Co ma piernik do wiatraka?

Dzwiek 5.1 mozna uzyskac z konsoli tylko za pomoca wyjscia optycznego albo hdmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie polaczenie i jakie ww. ? Piszesz ze posiadasz glosniki 5.1 ale to karta dzwiekowa ma wyjscie optyczne. Co ma piernik do wiatraka?

Dzwiek 5.1 mozna uzyskac z konsoli tylko za pomoca wyjscia optycznego albo hdmi.

Chodzi mi o to, że same głośniki nie posiadają wyjścia optycznego. Na tylnej ścianie soobwofera znajdują się takie wyjścia. 

sbs580_1272.jpg

Do karty dźwiękowej idą trzy zwykłe jacki od soobwofera. Ale w karcie dźwiękowej znajduje się wyjście optyczne. Nie wiem jak to połączyć. Karta jest zewnętrzna oraz podłączona przez USB z komputerem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz w specyfikacji gdzie jest wyjscie a gdzie jest wejscie, bo to jest bardzo wazna informacja. Glosniki niemalze nigdy nie maja wyjsc, wieec nawet jakby bylo zlacze optyczne to wejscie. Zarowno ps3 jak i zapewne karta dzwiekowa maja wyjscia, czyli sie ich ze soba polaczyc nie da (chyba ze karta dzwiekowa posiada opcje przyjmowania sygnalu po zlaczu optycznym, ale musisz to juz sam sprawdzic). Wg mnie na tych glosnikach nie osiagniesz dzwieku przestrzennego bez zewnetrznego dekodera cyfrowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z podłaczeniem z słuchawkami creative fatality 1000 USB pod konsolke. ? HEDSET działa elegancko tylko chciałbym zeby dzwięk był słyszalny w słuchawkach ?

Słyszałem o jakieś przejsciówce.Prosze o POMOC

model telewizora samsungLE37B 550 konsole mam podłaczona pod Kablem HDMI

Edytowane przez woody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×