Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh. Właśnie zdałem sobie sprawę, że mikrofonu na klips nie będę mógł podłączyć. Więc musi być jednak HS :( Coś polecasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh. Właśnie zdałem sobie sprawę, że mikrofonu na klips nie będę mógł podłączyć. Więc musi być jednak HS :( Coś polecasz ?

Oficjalny Sony- posiadam, jaram się, zakupiłem za 130PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez nie słychać jedynie głos graczy, czy też całą "akcje" ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupielm glosniki vk 6100 tylko ze bez kabli i mam problem bo nie wiem jakie kable trzeba kupic.

Ampli mam sony str-de475

w satelitakch sa wejscia na dwa kable wejscia koloru czarnego i czerwonego to mi sie zdaje ze kabel cca a we fronotwych widze dwa wejscia na jeden glosnik takie z metalowa obwudowka i pisze nad nimi + i - wiecie jakie to kable? moglibyscie podac linki do tych aukcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły kabel audio... miedziany, dwużyłowy, o małym przekroju :) Nie opłaca ci się tego raczej kupować na allegro, chyba, że potrzebujesz tego XXX metrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no poprostu chcialem zobaczyc jak to wyglada dokladnie by w sklepie wiedziec co kupic:)

nie no poprostu chcialem zobaczyc jak to wyglada dokladnie by w sklepie wiedziec co kupic:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wybrałem spośród wcześniejszych moich propozycji... kupiłem logitechy z-5500... powiem że jestem zadowolony:) chociaż brakuje mi tunera fm którego chciałęm mieć...

nie jestem audiofilem więc dźwięk wydobywający się z głośników mi się podoba:) bas jest mocny chociaż sub gra stosunkowo cicho i niezbyt nisko - spodziewałęm się niższego zakresu ale nie jest źle:)

dodam tylko że gra w nowe demko battlefielda albo w Maga nabiera nowego wyrazu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do saturna/mm poproś o taki kabel jaki napisał kolega wyżej i wszystko będzie grało na dodatek tam ci sprzedawca powinien w miarę pomóc i wytłumaczyć co tam będziesz chciał (wielkiej filozofii tu nie ma to ci chyba głupot nie nagadają). Rada odemnie weź trochę więcej kabla na zapas, wbrew pozorom może się potem przydać a koszt niewielki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kabel to juz kupie u sibie w elektronicznym saturnow i takich inncyh sklepow u mnie nie ma jedynie co to neonet albo avans wiem ze to centralnego i satelitek ten miedziany dwuzylowy to jestem pewien ale co to centralnych. Jak wykrecam glowke to na gwincie jest dziurka gdzie chyba nalezy wlozyc kabel i zakrecic czy mam racje? jak tak to juz wszystko wiem;) a jak nie to slyszalem ze cos trzeba lutowac czy jakes wtyczki z tego co widzlame bardzo drogie jak na kebl.

Dziekuje za pomoc nie znam sie za bardzo na tych sprawach a to moje 1 kolumny w zyciu wiec dlatego takie pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie na satelitki kabel 2x1.5 mm2 a na centralny i przednie 2x2.5 mm2, najlepiej jeszcze ekranowane(kwestia kasy jaka chcesz na to wylozyc.) Możesz tez kupic wtyki bananowe do przednich kolumn. za 10m 1.5 dalem ostatnio 17pln a za 2.5 chyba 25pln w pewnym sklepie dla idiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie juz wszystko wiem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też pytanko w tym temacie. Otóż do mojej PS3 mam podłączone głośniki Logitech'a Z5500. Głośniki naprawdę fajne i służą mi już dzielnie od kilku lat bez żadnych problemów. Mam teraz jedną zagłostkę, bo przestawiłem je do innego pokoju i jeden z kabli to tylnego głośnika okazał się być za krótki. I tu pojawia się pytanko: Czy można go zmienić na dłuższy i nie spowoduje to żadnych rozjechań pomiędzy tylnymi głośnikami, które będą miały różnej długości kable?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie rozjedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też pytanko w tym temacie. Otóż do mojej PS3 mam podłączone głośniki Logitech'a Z5500. Głośniki naprawdę fajne i służą mi już dzielnie od kilku lat bez żadnych problemów. Mam teraz jedną zagłostkę, bo przestawiłem je do innego pokoju i jeden z kabli to tylnego głośnika okazał się być za krótki. I tu pojawia się pytanko: Czy można go zmienić na dłuższy i nie spowoduje to żadnych rozjechań pomiędzy tylnymi głośnikami, które będą miały różnej długości kable?

Ja też mam z5500 , od lewego tylnego pies mi kilka razy przegryzł kabel , ale połączyłem i gra tak samo ( dalej ten sam oryginalny kabel , tylko łączony ) , natomiast jak je podłączałem po zakupie , brakło mi kabla do prawego przedniego , więc znalazłem jakiś kabel od starej wieży i dołożyłem , tak że jest oryginalny + kawałek innego , po jakimś czasie zauważyłem , że prawy przedni gra trochę ciszej od lewego przedniego , strasznie mnie to wkurza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Połączyłem kablem optycznym ps3 z PC żeby mniec dzwiek z głośników (PC).

Zmieniłem opcje w ps3 aby dzwięk szedł przez kabel optyczny ale nic dzwięku zero.

Prosze o pomoc.

Moje głosniki to Creative inspire 5.1 5100 zaś karta dzwiękowa to 7:1 HD Audio VIA VT1708B/S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi sie wydaje to chyba ps3 kablem optycznym bezposrednio z glosnikami trzeba podlaczyc a nie z karta muzyczna w pc, jak sie myle niech ktos mnie poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje glośniki nie mają owego wyjścia, a mój brat gdy mu porzyczylem ps3 bezposrednio połczył do PCta i mu wszystko dobrze chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podłaczysz tak bo w pc masz pewnie wyjście optyczne a nie wejście optyczne :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naucz sie rozrozniac wejscie od wyjscoa o wtedy wroc na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szukam jakis dobrych sluchawek do ps3 :))??? prosze o podpowiedz dzieki pz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamierzam zaczac kolekcjonwac filmy blu ray,

Mam glosniki 5.0 a znalalzem duzo ciekawych filmow z lektorem w wersji 5.1 czym sie bedzie to roznilo czy to wogole pojdzie w 5.0 czy dzwiek bedzie zwykly bo wiadomo chodzi mi o dziwek przestrzenny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta .1 to subwoofer. Też mam 5.0 ( 2x surround, 2x kolumny i 1x central -firmy wharfedale ) i ogląda się filmy świetnie. Subwoofer jest odpowiedzialny za bassy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niose się od dłuższego czasu z kupnem głośników do konsoli i czy te Logitechy z-5500 nie potrzebują amplitunera czy innych urządzeń ? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zestawie brakuje ci sub woofera?

wszystko bedzie dzialac dobrze, bedziesz mial dzwiek przestrzenny, nawet w jakosci HD (jesli masz odpowiedni amplituner). z taka uwaga, ze bez glosnika basowego sporo tracisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×