Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić zestaw Logitecha Z5500.

Czytałem, że podobno przez hdmi nie będzie dźwięku 5.1,

Gdzie Ty takie pierdoły przeczytałeś? Coraz głupsza ta młodzież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty takie pierdoły przeczytałeś? Coraz głupsza ta młodzież.

Takie pierdoły można znaleźć na innych forach- pewnie napisane przez niedoświadczonych ludzi (nie koniecznie młodzież.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z Z-5500 ponieważ w grach nie grają mi tylne głośniki tylko sub, centralny i 2 przednie(w ps3 mam ustawione że dźwięk ma być przez optyka), zestaw podpięty kablem optycznym.Jak dam test na pilocie to dźwięk wydobywa się z każdego głośnika.

Edytowane przez Scorcho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z Z-5500 ponieważ w grach nie grają mi tylne głośniki tylko sub, centralny i 2 przednie(w ps3 mam ustawione że dźwięk ma być przez optyka), zestaw podpięty kablem optycznym.Jak dam test na pilocie to dźwięk wydobywa się z każdego głośnika.

a gra jest w 5.1, no i czy jesli jest to w ustawieniach gry dałeś to 5.1, domyślnie zazwyczaj jest stereo????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy dałeś ptaszka w opcjach dzwieku ps3 optical -> DD51 i DTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem mam problem z audio w grach na PS3. Ps3 mam podłączone do sprzętu (Panasonic SC-PT860) za pomocą kabla optycznego.

W opcjach audio mam wybrane wszystko oprócz DTS (z wybranym DTS nie mam dźwięku w ogóle w niektórych grach), i na odtwarzaczu jak i na PS3 wszędzie gdzie się da mam wybrane Bitstream.

Problem polega na tym, że w grach np. GTA IV, GOW III nie leci dźwięk z centralnego głośnika, a np. w GT 5 mam dźwięk na wszystkich głośnikach.

Próbowałem zmieniać opcje na PCM, ale to też nic nie dało.

Dodam jeszcze, że podczas oglądania filmów DVD dźwięk leci z wszystkich głośników.

Będę wdzięczny za podpowiedzi lub jakieś sugestie

Edit. Sprawdziłem dokładnie i okazało się, że i w jednej i w drugiej grze dźwięk z centralnego wydobywa się np. podczas dialogów.

Oświećcie mnie i powiedzcie czy gry są po prostu tak skonstruowane czy mimo wszystko to jakaś anomalia?

Pozdrawiam

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę jakieś 2-2,5m od głośników więc nawet nie wiem kiedy gra centralny a kiedy nie gra. Skoro jednak sprawdziłeś, że coś z niego leci i w innych przypadkach gra normalnie to należy założyć tak jak napisałeś, że jest to w taki sposób skonstruowane. Tylnie głośniki też nie zawsze grają, czasem tylko w określonym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyłączyć bitmapping i dynamiczna normalizacje to akurat psuje dzwiek przy bitstreamie i wogóle nieudane to jest - do tego ja zaznaczam zawsze jeden ptaszek akurat przy tym systemie jaki leci z gry no i pobaw sie czestotliwosciami wyjscia - to teoretycznie nie powinno miec wpływu bo sygnał z różnych materiałów idzie ale już raz się przekonałem ze nic nie jest oczywiste :pardon:

a central to dialogi i muzyka czesto o obniżonym poziomie głosności wysteruj na ampli jak masz takie opcje

Edytowane przez domel9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam głośniki od DVD marki LG, i chciałbym je podłączyć do mojej PS3. Czy to jest możliwe? Jeśli tak to proszę o info dotyczące potrzebnych kabli itd., a jeśli nie to proszę o ewentualne inne opcje np. link z aukcją do głośników. Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Chcę podłączyć ps3 do monitora (tu już wymyśliłem kabel hdmi-dvi), zostaje dźwięk. Mam głośniki 5.1 z czego używam tylko 2.1 i nie wiem jak je podłączyć. Zdjęcie suba:

http://img856.images...i/86569507.jpg/

Mam jakieś nieużywane kabelki do tych biało-czerwonych wejść, tylko ciężko mi to testować nie mając chwilowo konsoli .

Mógłby ktoś jeszcze podać jakie dokładnie przewody są w zestawie z konsolą, nawet na stronie Sony nie ma rzetelnego info:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwieku przestrzennego (5.1) nie bedziesz mial, gdyz nie masz wejscia optycznego, albo hdmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwieku przestrzennego (5.1) nie bedziesz mial, gdyz nie masz wejscia optycznego, albo hdmi

Wiem, że nie będę miał, chodzi mi o podłączenie dwóch głośników i subwoofera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie będę miał, chodzi mi o podłączenie dwóch głośników i subwoofera.

No to bierzesz kable z którym kupiłeś ps3, wpinasz go i teraz czerwony i biały wpinasz w suba np w tam gdzie tv. W opcjach ps3 ustawiasz dźwięk przez ten kabel i już będzie Ci grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Chcę podłączyć do PS3 moją starą więżę Technicsa, o taką: http://allegro.pl/ze...1579929496.html jednak kiedyś już próbowałem podłączyć cinchami i miałem dość sporą latencję, dodam że wieża nie posiada wejścia optycznego, tylko wyjście. Jakieś propozycje jak to podłączyć?

EDIT: Próbowałem dźwięk puścić z PS3 normalnie do telewizora kablem HDMI, a potem wyprowadzić sygnał na wieżę, ale nie mam Audio Out w telewizorze... Nie mam już innych pomysłów. :(

Edytowane przez Dyzio163

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innej opcji niż tym kablem dołączonym do ps3. Zakładam, że wieża ma takie wejście, skoro piszesz, że kiedyś próbowałeś. Nie rozumiem o co chodzi z tą "latacją". Podpinałem taką metodą to najprostszych głośników od pc i wszystko działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial ktos stycznosc ze sluchawkami Triton AX 720? Jak sie przedstawia dzwiek 5.1 w tym sprzecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam LCD LED Acer S243HL i wieże Technics EH760 i jak podłączam PS3 do LCD pod HDMI i tam mam wejście Audio In to jaki to ma być kabel? żeby był dzwiek w wieży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam sluchawki sound blaster 3d tactic alpha i mam pytanie czy do ps3 na usb one zadzialaja? konsole kupilem wczoraj prosze o wyroazumialosc jesli sie zblaznilem:) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam LCD LED Acer S243HL i wieże Technics EH760 i jak podłączam PS3 do LCD pod HDMI i tam mam wejście Audio In to jaki to ma być kabel? żeby był dzwiek w wieży?

żeby był dżwięk z wieży to musisz :

podłączyć audio z ps3 bezpośrednio do wieży, albo kablami cinch albo optykiem (w zależności jakie masz wejście czyli in w tej wieży) - wtedy w ustawieniach konsoli dajesz dźwięk nie z hdmi (tu tylko video) lecz włąsnie z kabla, który podłączysz do więży np cinch lub optyk

jest też możliwość aby dźwięk poszedł po hdmi do tv, a jeśli masz wyście audio (out) w tv to po tym wyjściu dajesz głos na wieżę, kabel w zależności od tych wyjść z tv i wejść we wieży - no i wtedy w ustawieniu konsoli dajesz audio i video przez kabel hdmi

Zalecam pierwszą opcję, a więc bezpośrednio dźwięk z ps3 do wieży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleca ktoś jakieś dobre słuchawki bezprzewodowe oczywiście do ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleca ktoś jakieś dobre słuchawki bezprzewodowe oczywiście do ps3?

bezprzewodowe nie, ale te http://www.redcoon.p...tal_51_Headset/ to niezły bajer, biszkopt i Nt_PL na nich pogrywają i ponoć rewelacja, choruje na nie, ale na razie mnie nie stać, w sobie oczywiście dekoder DD, nikt z kosą od tyłu Cię nie zajdzie ;)))), słyszysz wszystko, nawet wiatr na arice :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie i słodko ale jak zwykle coś musi mnie odstraszyć :whistling: cena hoho,może jednak kino domowe chociaż namówię reszte domowników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezprzewodowe nie, ale te http://www.redcoon.p...tal_51_Headset/ to niezły bajer, biszkopt i Nt_PL na nich pogrywają i ponoć rewelacja, choruje na nie, ale na razie mnie nie stać, w sobie oczywiście dekoder DD, nikt z kosą od tyłu Cię nie zajdzie ;)))), słyszysz wszystko, nawet wiatr na arice :thumbsup:

Dzis je dostalem i przyzwyczajam sie do nich. Na razie za duzo dzwiekow, nie wiem czy konfigurowac czy nie, ale sa mega wygodne i slychac bardzo duzo. Rowniez polecam :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzis je dostalem i przyzwyczajam sie do nich. Na razie za duzo dzwiekow, nie wiem czy konfigurowac czy nie, ale sa mega wygodne i slychac bardzo duzo. Rowniez polecam :thumbsup:

zazdroszczę:rolleyes:

edit:

wiem że Nt coś grzebał w ustawieniach, zwlaszcza w regulacji głosu mowy użytkowników, bo jest tu opcja głosniej ciszej gra/mowa, sporo info na ich temat ma biszkopt, jak go znasz to możesz popytać o ustawienia

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×