Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam potrzebę złożenia jak najtańszego czegoś, co zagra mi z PS3 w 5.1. Problem to to, że obraz ślę przejściówką na D-SUB do monitora, a ona posiada tylko dwa chinche do dźwięku. Oczywiście aktualnie gram w ten sposób i wcale nie jest źle, ale nie powiem żebym był przesadnie zadowolony - w dodatku dźwięk, o ile nie przepuszczam go przez komputer, potrafi "trzeszczeć", tracić jakość i czynić inne smutne dla ucha sytuacje. Potrzebuję więc jak najtańszej przejściówki albo z HDMI na sam dźwięk, albo coś z wyjściem cyfrowym (nieważne, czy będzie to kompletny konwerter dźwięku cyfrowego na analogowy czy po prostu jakieś wejście tego typu do peceta - w karcie dźwiękowej mam z tego co rozumiem tylko wyście).

Możliwe?

Edytowane przez Zkirtaem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam potrzebę złożenia jak najtańszego czegoś, co zagra mi z PS3 w 5.1. Problem to to, że obraz ślę przejściówką na D-SUB do monitora, a ona posiada tylko dwa chinche do dźwięku. Oczywiście aktualnie gram w ten sposób i wcale nie jest źle, ale nie powiem żebym był przesadnie zadowolony - w dodatku dźwięk, o ile nie przepuszczam go przez komputer, potrafi "trzeszczeć", tracić jakość i czynić inne smutne dla ucha sytuacje. Potrzebuję więc jak najtańszej przejściówki albo z HDMI na sam dźwięk, albo coś z wyjściem cyfrowym (nieważne, czy będzie to kompletny konwerter dźwięku cyfrowego na analogowy czy po prostu jakieś wejście tego typu do peceta - w karcie dźwiękowej mam z tego co rozumiem tylko wyście).

Możliwe?

Zobacz to, może to coś Ci pomoże.

http://allegro.pl/przejsciowka-adapter-logitech-stereo-na-5-1-i1615406036.html

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety - to zwyczajny rozdzielacz dwóch chinchów na trzy jacki, mogę zrobić takie coś we własnym zakresie :D

Potrzebowałbym czegoś w rodzaju przejściówki hdmi -> 5.1, to chyba najprawdopodobniejsze że istnieje w miarę tanio bo kable optyczne i wzmacniacze z tymi wejściami to już pewnie poważne pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety - to zwyczajny rozdzielacz dwóch chinchów na trzy jacki, mogę zrobić takie coś we własnym zakresie :D

Potrzebowałbym czegoś w rodzaju przejściówki hdmi -> 5.1, to chyba najprawdopodobniejsze że istnieje w miarę tanio bo kable optyczne i wzmacniacze z tymi wejściami to już pewnie poważne pieniądze.

Hmm.. jakbyś użył Google to byś coś rozwiązał.

http://tinyurl.com/6jvejrq i pierwsze od góry.

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się do ps3 podłączyć głośniki komputerowe? Jeśli się nie da to jak inaczej uzyskać dźwięk, jeśli w monitorze nie ma wbudowanych głośników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się do ps3 podłączyć głośniki komputerowe? Jeśli się nie da to jak inaczej uzyskać dźwięk, jeśli w monitorze nie ma wbudowanych głośników?

Jakbyś pomyślał, poczytał instrukcję i przegooglował to byś wiedział.

http://www.ps3site.p...losniki-21-ps3/

Jak widzę takie posty jak ten to .. wrr......

Tak trudno użyć wyszukiwarki? Czy to naprawdę takie trudne?

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja mam głośniki 5.1 to będzie tak samo? Jak się ta przejściówka nazywa bo nie mogę nigdzie znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja mam głośniki 5.1 to będzie tak samo? Jak się ta przejściówka nazywa bo nie mogę nigdzie znaleźć

To czemu nie napiszesz że masz takie głośniki?

Masz na myśli to? 2.1 to 5.1

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQpeSZpmKixVZ1A6Naum5Y_DQfr2H24prFSuyCngw1CLs0SvRs1dg&t=1

Pozdrawim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wyłączyłem Relatek digital output i glosniki w panelu sterowania potem chcialem je spowrotem wlaczyc ale juz nie chca grac co sie stalo gdy zmieniam kabelek zielony od glosnikow do czarnego wejscia niby glosniki sa podlaczone ale nie graja a gdy do zielonego to wtedy Relatek digital output jest wlaczony ale tez nie graja co jest

z gory dzieki ;)

Witam wyłączyłem Relatek digital output i glosniki w panelu sterowania potem chcialem je spowrotem wlaczyc ale juz nie chca grac co sie stalo gdy zmieniam kabelek zielony od glosnikow do czarnego wejscia niby glosniki sa podlaczone ale nie graja a gdy do zielonego to wtedy Relatek digital output jest wlaczony ale tez nie graja co jest

z gory dzieki ;)

Jesli podlacze do przedniego wejscia to dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wyłączyłem Relatek digital output i glosniki w panelu sterowania potem chcialem je spowrotem wlaczyc ale juz nie chca grac co sie stalo gdy zmieniam kabelek zielony od glosnikow do czarnego wejscia niby glosniki sa podlaczone ale nie graja a gdy do zielonego to wtedy Relatek digital output jest wlaczony ale tez nie graja co jest

z gory dzieki ;)

Jesli podlacze do przedniego wejscia to dziala

Witam,

Jakie posiadasz głośniki?

Wygląda na to że chcesz podłączyć zestaw 2.1, który ma jeden ten zielony kabelek, który podłącza się do zielonego, a Ty chcesz podłączyć do wejścia dla jednego z trzech kabli zestawu 5.1, a konkretnie subufera.

Nie wiem co za niepotrzebne kociołki problematycznych czynności, ale wiedz żebyś odinstalował i zainstalował od nowa sterowniki od karty dźwiękowej i przeczytał regulamin bo co Twój problem ma do PS3, akurat w tym dziale? dry.gif

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie co do słuchawek do PS3.

Posiadam słuchawki Creative TACTIC 3D ALPHA z przejsciowka na USB, pytanie brzmi czy one sa kompatybilne z PS3? Próbowałem podłączyć tak aby pogadac z kimś jak na normalnym headsecie ale nie wykrywa mi wogole mikrofonu, tzn. jak wchodze w ustawienia ps3, ustawienia akcesoriow i ustawienia urzadzen audio to pokazuje mi wejsciowe i wyjsciowe wlasnie te sluchawki ale mikrofon nie dziala, wiecie jak mozna to podlaczyc aby dobrze dzialal mikro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie co do słuchawek do PS3.

Posiadam słuchawki Creative TACTIC 3D ALPHA z przejsciowka na USB, pytanie brzmi czy one sa kompatybilne z PS3? Próbowałem podłączyć tak aby pogadac z kimś jak na normalnym headsecie ale nie wykrywa mi wogole mikrofonu, tzn. jak wchodze w ustawienia ps3, ustawienia akcesoriow i ustawienia urzadzen audio to pokazuje mi wejsciowe i wyjsciowe wlasnie te sluchawki ale mikrofon nie dziala, wiecie jak mozna to podlaczyc aby dobrze dzialal mikro?

Z tematu o Headset PS3. http://www.ps3site.p...3/page__st__900

Witam mógłby mi ktoś doradzić czy w któryś z tych słuchawek

- Creative Fatal1ty HS-800

- Creative Tactic 3D Alpha

byłaby możliwość jednoczesnej komunikacji głosowej i i odtworzenia dźwięku z gry albo czy moglibyście mi polecić jakieś słuchawki z mikrofonem do ps3 za max. 200zł

W żadnych słuchawkach nie ma takiej możliwości. Musiałbyś je podłączyć do telewizora żeby słyszeć w nich dźwięk z gry. Słuchawki z mikrofonem jakie mogę Ci polecić: KLIK. Sam jestem szczęśliwym posiadaczem, więcej w moim poprzednim poście.

Następnym razem przegoogluj bo to nie boli i zaoszczędza czas, a w dodatku nie napisałeś w odpowiednim dziale.

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Poszukuje bezprzewodowych słuchawek z mikrofonem do PS3 które jednocześnie będą funkcjonowały z komputerem. Kwota jaką byłbym w stanie wydać to ok 150zł. Bardzo prosiłbym o podanie kilku modeli i ewentualne opisanie kilku ich zalet.. Wiem ,że podłączenie słuchawek do PS3 nie jest wbrew pozorom takie łatwe gdyż czytałem , że potrzebne są jakieś przejściówki i trzeba coś zmienić w opcjach. Bardzo prosiłbym również o wytłumaczenie tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Poszukuje bezprzewodowych słuchawek z mikrofonem do PS3 które jednocześnie będą funkcjonowały z komputerem. Kwota jaką byłbym w stanie wydać to ok 150zł. ...czytałem , że potrzebne są jakieś przejściówki i trzeba coś zmienić w opcjach. Bardzo prosiłbym również o wytłumaczenie tego.

Przejsciowki? Pierwsze slysze. Bezprzewodowe do 150zl to raczej zapomnij. W tej cennie tylko przewodowe wchodza w gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc niech będzie do 250zł. Poszukuje sluchaweczek przez które będę mógł zarówno komunikować się jak i słyszeć dźwięki z gry(chyba inaczej się nie da heh ale nie wiem , nie znam się na tym dobrze więc proszę o wyrozumiałość). Dużo gram w nocy a gra na wyciszonym telewizorze całkowicie zabija efekt. Tak samo oglądanie filmów czy słuchanie muzyki dlatego poszukuje słuchawek które bez problemu będę mógł podłączyć do PC i PS3. Proszę o propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko : mianowicie mam podłączone ps3 pod z-5500 optykiem , a czy jak bym zakupił jakąś w miare karte dzwiękową powiedzmy do 300 pln do komputera i podpiol tez optykiem itd... otrzymalbym lepszy dzwięk jeśli chodzi o muzyke itd... czy ps3 ma na tyle dobrą karte że nie trzeba zmieniać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko : mianowicie mam podłączone ps3 pod z-5500 optykiem , a czy jak bym zakupił jakąś w miare karte dzwiękową powiedzmy do 300 pln do komputera i podpiol tez optykiem itd... otrzymalbym lepszy dzwięk jeśli chodzi o muzyke itd... czy ps3 ma na tyle dobrą karte że nie trzeba zmieniać ?

To jest niewykonalne. Ja uzywam sluchawek 5.1, kill ma sluchawki 7.1 i jakos nie narzekamy na jakosc dzwieku w ps3. Jak juz chcesz miec super dzwiek to kup amplituner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema,

sluchajcie mam problem, kupilem sluchawke bluetooth Gioteck EX-01 ale nie wiem czy jest poprostu popsuta czy co bo nie chce sie wlaczyc, przytrzymuje przycisk do wlączania i wylaczania i nic, o ile mi wiadomo powinna zaswiecic sie dioda, ale tak sie nie dzieje, sluchawka jest fabrycznie nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji obsługi masz dokładną informacje co trzeba robić krok po kroku.

Wiem, bo mam tą samą słuchawkę.

Musisz ją kablem połączyć za pierwszym razem z tego co pamiętam chyba, a potem przytrzymać przycisk przez 9 sekund lub coś takiego.

Zerknij do instrukcji, tam masz wszystko opisane dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji obsługi masz dokładną informacje co trzeba robić krok po kroku.

Wiem, bo mam tą samą słuchawkę.

Musisz ją kablem połączyć za pierwszym razem z tego co pamiętam chyba, a potem przytrzymać przycisk przez 9 sekund lub coś takiego.

Zerknij do instrukcji, tam masz wszystko opisane dokładnie.

robie dokladnie tak samo, ty a jak trzeba naladowac na poczatku na full nie? bo diódka zapala sie na chwile i stopniowo znika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas ładowania dioda świeci na zielono (mocno). Gdy słuchawka jest naładowana to dioda świeci się dalej na zielono, ale już bardzo słabo.

Na niebiesko jak miga tzn. że słuchawka działa. Włączasz i wyłączasz ją przytrzymując dłużej przycisk, ale to akurat logiczne jest.

Zerknij tutaj (4 strona):

www.gioteck.com/manual_pdfs/ex-01_manual.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało mi sie juz ja podlaczyc, byla poprostu rozladowana, wszystko dziala, diody swieca dokladnie tak jak mowisz, dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie kabel HDMI - DVI. Podpiąłem DVI do telewizora(ma wbudowany dźwięk) a HDMI do ps3. Ekran chodzi dobrze ale jak włączyłem grę zorientowałem się ze nie ma dźwięku. Spróbowałem zrobić tak ze podpiąłem też dwa cinch'e biały i czerwony, ale dźwięku dalej nie mam. Trzeba coś ustawić w konsoli? Czy jest szansa że będę miał głos? Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuje.

Edytowane przez Radzuo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×