Skocz do zawartości
wilku

Inne PADy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie ze padł mi pad to chciał bym dla niego jakiegos zamiennika.

Nie posiadam zadnego pada poza uszkodzonym , czy dało by sie grać w wszyskie gry na tym padzie?

http://allegro.pl/item879761096_super_pad_joystick_usb_sony_ps3_pc_robson.html

Tzn jak bym go podlaczył za pomoca usb byla by możliwość kierowania nim

jezeli nie to chociaz czy taki pad by pasował

http://allegro.pl/item880434011_pad_do_ps3_dual_shock_wyprzedaz_joypad.html

Czy zamiennik pada musi posiada to kółeczko z logiem sony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieraz na allegro sprzedają oryginały używane za 50 zł tylko że to są te starsze modele bez wibracji ale jako zastępcze się nadają:smile:

Nieraz na allegro sprzedają oryginały używane za 50 zł tylko że to są te starsze modele bez wibracji ale jako zastępcze się nadają:smile:

Nieraz na allegro sprzedają oryginały używane za 50 zł tylko że to są te starsze modele bez wibracji ale jako zastępcze się nadają:smile:

Sry coś się zrobiło z odpowiedzią i nie mogę zrobić zatwierdź zmiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos mi odpisze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pada od PC ..... ma on wejście USB a przy PS3 są takie 2 ... czy jak go podłącze będę mógł mieć 2 pady do PS3 ?

mam pada APOLLO jest on bezprzewodowy do kompa podłączam pod USB i takie samo wejście jest podobno w PS3 (dopiero będę miał PS3) i jakbym podłączył go pod PS3 czy by było wszsytko ok ? i mógłbym grac na 2 graczy w coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jest kompatybilny z ps3 to zadziala. a nie prosciej jest sprawdzic?

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo ! nie mam jeszcze PS3 ... dopiero będę miał ... a jak by nie był kompatybilny to co musiałbym zrobic wtedy ..? czy potrzebny byłby inny Pad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze w zestawie z konsolą musi być oryginalny pad, więc będziesz miał czym grać. W wypadku, gdy twój pad nie będzie kompatybilny, najlepszym wyjściem byłby zakup drugiego pada Dualshock 3 (coś około 150-200zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używkę za 100-120zł kupisz.

Bez oryginalnego pada będzie ciężko- brak PS button'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak .. wiem ze w zestawie jest Pad

tak tylko chciałem dodatkowego podłączyć bo akurat takowego pod USB mam

aham ... to dziękuje ! zobaczę potem co na to konsola i tan Pad :P:P

Bardzo dziękuję !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość padów,klawiatur i myszek na USB działa na chlebaku(to nie Xkloc).Ale czasami mogą się przyciski poprzemieniać,w niektórych padach tak jest :P,więc w każdej grze trzeba będzie ustawiać aby sterowanie byłoby wygodne dla użytkownika.Ale to chyba nie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apollo taki na 4 baterie,wielki taki,dziala tez mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apollo taki na 4 baterie,wielki taki,dziala tez mam.

o rzeczywiście ... znalazłem właśnie ... "Produkt przeznaczony dla: PC PS2" no ale nie ma tam PS3 czy w takim razie PS3 może mieć z nim problemy ? czy skoro działa na PS2 to na PS3 tym bardziej?

a tutaj LINK : ( ja mam GP-5222PC zamiast GP-5222 czy to robi różnicę? ) ( oraz kolorek inny :tongue:)

Pad APOLLO

Edytowane przez Majster002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa bez problemu,podłączasz pod usb i hula.Tzn. ja go mam z taką przejściówką od razu w komplecie,jedna wtyczka pod ps2 ,druga usb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha to super !

a tak na przyszłość ...

Jeżeli jakieś urządzenie działa na PS oraz PS2 to będzie działało na PS3 czy niekoniecznie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ten pad to absolutna porażka!!! Nikomu jego nie polecam. Miałem go tydzień i sprzedałem na allegro. Jest strasznie niewygodny i nieprecyzyjny. Brak wibracji a cena wysoka. Lepiej upolować jakiegoś Dualshocka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest słabizna pokroju logitecha chlillstreama itd specjalnie wystylizowany na coda mw2 żeby ludzie się na to rzucili:) ja polecam tylo i wyłącznie oryginalnego ds3 bo narazie nie ma lepszego.

Edytowane przez Destroyerjump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanko z mojej strony: czy ktoś ma/zna taki oto pad Klik ? Czy może za taką cenę wsiąść inny, tani przewodowy pad ?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takie wynalazki szkoda kasy. Kup oryginalnego DS3 za okolo 160zl bo to najlepsze wyjscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze pomóżcie chce kupic mezowi pada ale kompletnie sie nie znam czy taki bylby dobry?? i czy dzialaloby na nim wszystko??

http://www.allegro.p...ola_gdynia.html

Prosze odpowiedzcie

Szkoda kasy.

Już raz się na podobnym przejechałem. Cena zachęca... a potem już tylko kłopot i nerwy.

Odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuje kupno pada/padów za małe pieniądze. Obecnie przetestowałem kilka padów PC'towych ale we wszystkich miałem ten sam wynik czyli prawy analog miał zamienione osie X/Y. Na allegro sporo jest aukcji z padami do PS3(tych nie od SONY) i zastanawiam się czy one działają w 100%(odnośnie tych osi w analogu).

Ps. Mile widziane linki do aukcji lub oferty bądź ryb porady odnośnie własnych doświadczeń.

Dzięki KiLoS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha to super !

a tak na przyszłość ...

Jeżeli jakieś urządzenie działa na PS oraz PS2 to będzie działało na PS3 czy niekoniecznie ?

Odpowie mi ktoś na to pytanie ? bo jakoś unikacie odpowiedzi ... czy zawsze bedzie wszystko ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×