Skocz do zawartości
wilku

Inne PADy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zapewne ten temat był poruszany, ale nie widziałem tam żadnej odpowiedzi, która by mnie satysfakcjonowała.

Na allegro jest pełno zamienników po 15 zł i teraz pytanie brzmi: Czy warto je kupować ?

Chodzi, abyście wszystkie swoje odpowiedzi uzasadnili i opisali czym się różni oryginalny pad od zamiennika (jakieś główne różniące ich cechy).

Proszę nie pisać: "Kup oryginała, bo tamto to chińszczyzna" bo z takich postów nie wiele się dowiem.

Z racji tego, że w tych tematach jestem zielony, to czekam na jak najbardziej rozbudowane, szczegółowe i co najważniejsze pomocne odpowiedzi.

P.S.

Czytając na forach, dużo osób pisze, że zamienniki (gdy się z nich mało korzysta) spełniają swoją rolę, ale sony je blokuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 tanie zamienniki przewaznie sa slabej jakosci

2 moga miec poprzestawiane przyciski

3 sony moze je w zablokowac wraz z wyjsciem nowego softu

4 nie dzialaja we wszystkich grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 tanie zamienniki przewaznie sa slabej jakosci

2 moga miec poprzestawiane przyciski

3 sony moze je w zablokowac wraz z wyjsciem nowego softu

4 nie dzialaja we wszystkich grach

Dzięki za odpowiedź, ale mam jeszcze jedno pytanie związane z padami używanymi. Kupić używanego pada czy lepiej dołożyć i kupić nówkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dołożyć kilka złotych i kupić nówkę. Nigdy nie wiadomo co ktoś robił z tym padem mógł być zalany itp.

Edytowane przez RufusPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem gdzie mogę zadać pytanie co lepiej wybrac (ps3 60gb nowy laser 1 pad 3 gry czy xbox najnowszy dysk 60gb 18gier i 2 pady) wiec moze odpowiecie albo polecicie inny dział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, czy ktoś kojarzy może - było kiedyś na allegro do kupienia taki nietypowy dwuczęściowy pad do ps3....

Dwuczęściowy tzn. wyglądało prawie jak move z tym że "lewa" część miała jeden analog, klawisze kerunkowe, r1 i l1, a "prawa" część drugi analog, klawisze funkcyjne r2 i l2

Kojarzy ktoś z was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, czy ktoś kojarzy może - było kiedyś na allegro do kupienia taki nietypowy dwuczęściowy pad do ps3....

Dwuczęściowy tzn. wyglądało prawie jak move z tym że "lewa" część miała jeden analog, klawisze kerunkowe, r1 i l1, a "prawa" część drugi analog, klawisze funkcyjne r2 i l2

Kojarzy ktoś z was?

Czy chodzi o to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj. Czegoś takiego to nie widziałem. :) Był jeszcze sprzęt kiedyś co się nazywał Frag fx? Czy coś takiego. Ale tam chyba była myszka i kontroler.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem gdzie mogę zadać pytanie co lepiej wybrac (ps3 60gb nowy laser 1 pad 3 gry czy xbox najnowszy dysk 60gb 18gier i 2 pady) wiec moze odpowiecie albo polecicie inny dział.

Ja na Twoim miejscu bym brał PS 3, niech Cie nie kusi te 18 gier. Jak zakupisz PS 3 to na pewno nie będziesz żałował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 mam ps3 i jestem 100% bardziej zadowolony niz z pc który kupiłem rok temu (cena 2 razy wieksza a moc mniejsza :P) , ale mialem oferte wymiany wiec sie zastanawiałem.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, zamierzam kupić jakiś "dodatkowy" pad.

Powiedzcie mi, czy po najnowszym oprogramowaniu na ps3 przestały działać jakieś pady ?

Czy warto inwestować z 20-30 zł w "pady do ps3" z allegro kabelkowe ? Ewentualnie jakie są dobre zamienniki (z tą detekcją ruchu...) w atrakcyjnych cenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś testował /posiada ten pad ?

Jakieś opinie ?

Przyłączę się do pytającego powyżej. Jako że właśnie zakupiłem PS3 brakuje kasy na drugiego pada, a ten wydaje się interesujący...

Tylko czy działa pod softem 3.5? I jak działa?

Załączam link do nowej aukcji z tym padem

http://allegro.pl/bezprzewodowy-pad-ps3-dual-shock-six-axis-i1372352981.html

Dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za wysyłkę już bierze 30 zł :). Radzę od niego nie brać, spójrz na komentarze... W ostatnim tygodniu ile nazbierał negatywów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmn, chyba nikt "zamienników" do pada nie używa. Wszyscy Świetoszki teraz hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pada Dualshock 3 z oddzielnym usb,czyli łączył się on z konsolą za pomocą bluetooth jednak cały czas włączony był do niej tak jakby pendrive, i po aktualizacji firmware pad nie chce się połączyć z PS3 .

Od razu uprzedzam ,że resetowanie ani włączanie konsoli z podpiętym padem nic nie daje.

błagam o pomoc!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to pad od sony, a wiec nie bedzie dzialal pod nowszym softem.

PS: To coś jak pendrive to wlasnie bluetooth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy są metalowe pady do ps3?

chyba nie, a po co? Czy ty je łamiesz albo rozgniatasz w rękach w przypływie emocji... Ja swojego pierwszego sixaxisa tak załatwiłem;)

Teraz Mam DS2 i jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×