Skocz do zawartości
kill

Final Fantasy XIV

Rekomendowane odpowiedzi

A to się w ogóle da ściągnąć? Przez kilka dni dałem radę zassać 7% i tylko lekko się uśmiecham jak widzę prędkość 100 b/s.

Tez mialem z tym problem wejdz w dokumenty moje gry (czy jak to tam jest po polsku) FF XIV, downloads, d96437e6, metainfo i tam masz rozne pliki. Jezeli masz jakis program p2p np. bittorrent to mozesz sciagnac patche uzywajac go. Jak sie sciagnie to wrzucasz potem do folderu patch powinno dzialac ;)

Edit: Jak chcesz mozesz zrobic tak samo w folderze bca2a8ae

Edytowane przez kill
Oo, dzięki dobry tip!
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program u torrent wchodzisz do folderu metainfo a potem odszukujesz tam plik p2p identyczny, jaki akurat masz w patcherze od SE > podajesz ścieżkę do tego folderu "metainfo" i problem z głowy

A teraz moje wnioski z CB i OB

Grafika:

* Tworzenie postaci mamy pewną ilość pre definiowanych modeli (włosy, oczy itp.)

* Modele postaci ładniejsze niż w Aion

* Otwarte tereny puste i nie specjalne np do terenów a takim WKC się nie umywają. Najlepsze wrażenie robi Grindania leśna kraina

Muzyka

* Finalowa

Gameplay:

* Pełen hardcore jesteśmy rzuceni na głęboką wodę i nie wiemy gdzie iść po co iść itp.

* Mamy fabułę i cut-scenki, które popychają nas do przodu

* Miasta są strasznie duże będziemy po nich biegać..... a za nim dojdziemy tam gdzie chcemy to minie z 1H

* Walka brak auto ataku jesteśmy zmuszeni do mashowania klawisza 1 aż do bólu potem dochodzą inne sklile

To co napisałem to tylko 5% wszystkiego co mógłbym napisać, ale jest tego tak dużo, że trudno ogarnąć.

Jednak to co najważniejsze to interface, który jest na maxa niedopracowany, niegrywalny i nie ważne jaki byśmy mieli komputer to zmiana okien i akceptowanie opcji trwa sekundy a nie milisek jest największa bolączką tej gry narzekają na niego wszyscy nawet fanboje. Pomijam już nawet, że SE chce na siłę wydać pusty produkt i wymyśliło sposób ograniczający szybkość levelowania hardcorów żeby nie doszli zbyt szybko do end game contentu, który nie istnieje. O dziesiątkach bugów nawet nie wspominam

Werdykt:

SE chce dać PC-towcą płatną open bete

Nie chce mi się w to grać nawet za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta Krowo ile tego badziewia... ! Na pewno komuś cierpliwemu się przyda :)

Ja sobie daruję, zresztą po twojej wstępnej ocenie całkowicie spadła mi ochota się w to bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zapomne Final Fantasy X na PS2.Final Fantasy XIV to kolejna szansa na dokopanie Xbox'owi:rofl:HEHEHEHEHE:woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po filmikach na youtube ta rozgrywka przypomina mi walke heroes of might and magic na tury ;p a nie dynamicznego wowa :)

jakby FF14 miał model rozgrywki tak dynamiczny jak wowie to biore to w ciemno, a teraz to wyglada tak ze stajemy na przeciwko siebie i okladamy sie na zmiane mieczami :) naprawdę szybcy i wsciekli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wielu braloby w ciemno gdyby byl mniejszy abonament, bo ten jest troszeczke wygorowany. Nie wie ktos jak bedzie wygladac platnosc? trzeba bedzie kupic abonament w PSS czy rejestrowac sie na dodatkowych stronach SE? (oczywiscie chodzi mi o ps3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 może i ta gra będzie miała grono wielbicieli, ale na PieCach nie wróżę jej powodzenia. Jakoś nie widzę by gracze zostawiali produkcję z NCSoft'u i WoW'a i rzucali się na to ffxiv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wrocilem do Lineage 2 niecale 2 tygodnie temu, wiec juz zapominam powoli o tym gniocie.

PS. Gwoli scislosci, to nie jest ocena 4/6 tylko 4/10 :laugh: :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wrocilem do Lineage 2 niecale 2 tygodnie temu, wiec juz zapominam powoli o tym gniocie.

PS. Gwoli scislosci, to nie jest ocena 4/6 tylko 4/10 :laugh: :laugh:

Przeczytałem recke gamespotu i muszę powiedzieć, że w 70% się z nimi zgadzam wyjątkowo, bo zazwyczaj wszystkie te serwisy piszą recenzje z dupy wzięte. Nawet jeśli FFXIV ma możliwości na dobrą grę ze świetnym społeczeństwem to wszystko umiera w morzu zbyt dużej nie grywalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już można oceniać :tongue: ? Bo Square-Enix zagroziło recenzentom aby wstrzymali się ocenianiem ich "dzieła" do momentu kiedy w pełni spatchują gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wrocilem do Lineage 2 niecale 2 tygodnie temu, wiec juz zapominam powoli o tym gniocie.

PS. Gwoli scislosci, to nie jest ocena 4/6 tylko 4/10 :laugh: :laugh:

To i tak za wysoka ocena, powinna być jeszcze niższa.

To już można oceniać :tongue: ? Bo Square-Enix zagroziło recenzentom aby wstrzymali się ocenianiem ich "dzieła" do momentu kiedy w pełni spatchują gre.

No sorki, ale jak się płaci jak za cały produkt to oceny powinny być też jak cały produkt. Ciekawe czym im zagroziło? Nie dadzą im pograć w FF XIV? :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos skad moge dorwac Triala ? Zostal przedluzony o 30dni , mam nowego PC'ta to postanowilem przetestowac nowego fajnala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos skad moge dorwac Triala ? Zostal przedluzony o 30dni , mam nowego PC'ta to postanowilem przetestowac nowego fajnala...

Trial został przedłużony dla tych, co kupili wersje pudełkową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra naprawdę wychodzi za 33dni jak jest napisane na ultmie???? bo coś w to nie wierzę, na ps3site nie ma o niej żadnych newsów, przecież już powinni promować grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę się promuje i wypuszcza demo jak jest ok.A jak jest do niczego to się ją wypuszcza na rynek ,to może ją ktoś kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyjdzie kupię (bardziej na półkę bo już tak mam z serią ff) i pewnie pogram tylko w darmowy miesiąc i koniec... Szkoda że wszystko wskazuje na mega crapa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory że bawię się w archeologa ale mam pytanie...jak to dokładnie będzie z FFXIV:RR ?

Czy po prostu do podstawowej wersji FFXIV dadzą giga patcha który przerobi ją na RR ? czy trzeba będzie kupować od nowa grę ?.

No i kiedy będzie premiera Realm Reborn na Ps3 i ile kosztować będzie abonament ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Square mowilo, ze ci co maja oryginalne FF XIV, beda mogli za darmo przejsc do Realm Reborn. Nie wiadomo, czy bedzie to dzialalo na zasadzie masywnego patcha, czy tez clean instalki.

Data premiery nieznana. Abonament mysle bedzie kosztowowac tyle, co obecne FF XIV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real Reborn da możliwość cross playu graczy z PC i Ps3 :) oraz nie skończy się na obecnej generacji konsol :).

Twórcy stworzą grę tak że po wejściu Ps4 gre będzie można pobrać na nowej konsoli i dalej grać swoją postacią...a skoro postacie będą przypisane do konta PSN to znak że na nowej generacji też nie bedzie trzeba zakładać nowego konta :)

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, spędziłem niezliczone noce nad FF XI i było ono dla mnie świetne! Niestety nie mam porównania z FFXIV bo nie grałem. Tutaj pytanie do Was: czy FFXIV na prawdę tak różni się od FF XI? tak bardzo zmieniło się na niekorzyść?

dodam, że czekam na betę PS3 i aż się boję po tych wszystkich ocenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×