Skocz do zawartości
kill

Final Fantasy XIV

Rekomendowane odpowiedzi

Słabe oceny dostała pierwsza wersja XIV z racji bugów...potem już podobno grało się miodnie no ale tak to już jest z recenzjami że robi się je tylko raz...wiec skoro gra była prawie nie grywalna na początku to takie dostała oceny...real reborn jest podobno wielkim usprawnieniem dla serii zmieniajacym lekko zasady grania itp itd...a tak i najważniejsze w tej grze jest to że nie polecisz na głupią farmę 24/7 ponieważ masz ograniczony czas kiedy dostajesz exp'a...np: w tygodniu dostajesz expa tylko podczas...40h grania a jak już masz w tygodniu nabite to 40h to przez kolejne 10h dostajesz już 50% expa normalnego...potem jak znowu przekroczysz jakis limit to nie dostajesz juz w ogóle do nastepnego tygodnia...przynajmniej tak miała działać FFXIV...

System walki teraz łapie pełnymi garściami z innych części fajnali...dodali chociażby Limity które działaja na zasadzie tych z FFVII ( ładujesz pasek i odpalasz )...zmienili też silnik graficzny więc grafa która powalała w XIV została jeszcze bardziej wykozaczona i będzie miażdżyć gałki oczne...do tego gra będzie wymagała pełnej instalacji na dysku HDD zanim zacznie chodzić...

Do tego cała gra została stworzona tak że będzie działać z nową konsolą sony ( PS4 nie psv )...i po tym jak nie bedzie Ci sie chciało grać juz na ps3 to po prostu zalogujesz sie na swoim psn'ie i sciagniesz gre i po zainstalowaniu dalej bedzie chodziła mimo ze kupiłes ja na ps3...

No i w końcu zaczną być pobierane opłaty miesieczne albo dwumiesięczne...

Większa pokazówka jest tutaj:

http://eu.finalfantasyxiv.com/

Ja już zacieram rączki na tą gierkę...

Aaaaa tak zapomniałem wspomnieć że teraz razem z Real Reborn wchodzi CrossPlay graczy Ps3 i PC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem nową, zafoliowaną limitkę FFXIII. Jak myślicie koledzy, czy będę mógł zarejestrować ten kod z pudełka jeszcze i załapać się na bete XIV na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym pograł w jakiegoś erpega online. Czy ktoś z was ma zamiar grać przez dłuższy okres ? Jeśli tak to kupię nową XIV i możemy założyć gildię czy coś w tym rodzaju :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek podobno jest 30dniowy Trial - się zobaczy czy warto płacić abonament. W ciągu miesiąca też można dużo pograć, pytanie tylko czy będzie warto poświęcić temu tytułowi tyle czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja łykam w dniu premiery i pewnie biorę urlop ;D

Ixion wszystko zależy od tego jak podejdziesz do gry...czy idziesz walić lvl i zbierac eq czy przeżywać przygodę ze znajomymi i w ogóle...albo czy idziesz zwiedzać i reszta nie interesuje Cie tak bardzo...

Najszybciej znudzi Ci się jak pójdziesz grać byle wbić lvl i do przodu a jak podejdziesz do tej gry bardziej pod kątem grania/spotkan z innymi to nie znudzi Ci się praktycznie nigdy...

Ja w grach bardzo lubie zwiedzać/podziwiać widoki no i zapierniczać z jakimiś znajomymi ponieważ wtedy jest najwiecej zabawy i smiechu...i tak podejdę do tej gry...a czysto na expa pewnie pogram ale jak nie bedzie nikogo ze znajomych zeby polatać razem i wam polecam też tak robic...

Ciekawi mnie tylko jak rozwiążą patent z subskrypcją...czy na PSS będzie można kupować przedłużenia czy trzeba będzie jakieś specjalne kody i wklepywać je w grze...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie leveling. Pograłem trochę (ok 2 tygodnie) w Runes of Magic. Czytałem gdzieś recenzje i pisali, że nawet niezłe i w dodatku F2P. Questy robiło się fajnie, miały nawet ciekawą historię, ale każdy quest, a już na pewno walkę z bossem poprzedzało nudne klepanie mobków i to godzinami. Wypieprzyłem grę z dysku, bo miałem dość :confused:

Jeśli o podziwianie widoczków chodzi to na tym spędzałem najwięcej czasu grając dawno temu w Red Dead Redemption :happy: Właśnie o współpracę mi chodzi, jakieś wspólne załatwianie bossów. Mogę być nawet Healerem i rozdawać Heal'e, Potiony i Phoenix Dawn'y :biggrin:

Oby tylko komunikacja głosowa działała jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie wezmę w styczniu jak tylko będzie premiera więc możemy razem cos ugrać ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem nową, zafoliowaną limitkę FFXIII. Jak myślicie koledzy, czy będę mógł zarejestrować ten kod z pudełka jeszcze i załapać się na bete XIV na PS3?

kolego, dokładnie 3 dni temu zarejestrowałem swoją kopię FF13 i oczywiście dostałem maila z kodem oraz linkiem. Link niestety nie działa, ale support SE zapewnił mnie (w mailu zwrotnym, który z rozpaczą do nich wysłałem), że będzie działał jak tylko beta się pojawi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tam trzy gierki zarejestrowane od nich a maila nie dostalem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tam trzy gierki zarejestrowane od nich a maila nie dostalem :(

Ja to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o rejestrację kopii na stronie Square-Enix ?

tak, chodzi o rejestracje gry na stronie http://eu.square-enix.com/en/home .

Po fakcie zarejestrowania dostałem maila mniej więcej o treści:

Hi Jazzhoo,

Thank you for registering your copy of FINAL FANTASY XIII for PlayStation 3!

To reward you for the passion with which you follow our games, we have prepared a special gift for you.

Below you will find a unique promotional code, with which you will receive a FINAL FANTASY XIV secret in-game item, and a chance to be one of the beta testers of FINAL FANTASY XIV for PS3.

FINAL FANTASY XIV Promotional Code:

xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx

How to Use the Code

There are two uses for the FINAL FANTASY XIV promotional code.

1. Receive a FINAL FANTASY XIV Secret In-Game Item!

After the official launch of FINAL FANTASY XIV in 2010, you will receive a secret in-game item* by registering the FINAL FANTASY XIV promotional code during the registration process for FINAL FANTASY XIV.

(...)

Edytowane przez Jazzhoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba teraz jakąś gierkę zarejestrować i dopiero się dostanie zaproszenie do bety...tak czy siak będę miał jedną gierkę SE to sprawdzę...

Anywhooo własnie się dowiedziałem że beta testy będą przeprowadzone tylko jeżeli beta wersji PC odbędzie się pomyślnie...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rejestrowałem kazdy tytuł (łącznie około 20-30 od czasów ps2 przez ps3, x360 i chyba coś nawet z wii chocobo dungeon3 i crystal chronicles) i też nic szlagt by to :P

zreszta zawsze się zastanawiałem.. Robie to ale po "choj", od lat nic nie dostałem... Ani beta żadna, sreta, figurka, czy chociaż "dziękujemy że jesteś z nami" przez te lata :P więc od jakiegoś pół roku zlałem totalnie...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rejestrowałem kazdy tytuł (łącznie około 20-30 od czasów ps2 przez ps3, x360 i chyba coś nawet z wii chocobo dungeon3 i crystal chronicles) i też nic szlagt by to :P

zreszta zawsze się zastanawiałem.. Robie to ale po "choj", od lat nic nie dostałem... Ani beta żadna, sreta, figurka, czy chociaż "dziękujemy że jesteś z nami" przez te lata :P więc od jakiegoś pół roku zlałem totalnie...

po rejestracji nie dostałeś maila "Thank you for registering your copy of.....(...)" ? może leży gdzieś na samym dole folderu SPAM ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest czad... Filmik naprawdę mną ruszył. Nooo i nawet nie ma w nim dubstepu :D

Nie mogę doczekać się premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma preordera...tak to bym walił drzwiami i oknami żeby go kupić XD

Niestety smucę się z powodu że nie byłem częścią pierwszej ery świata z FFXIV...ale kasę na gre już mam odłożoną + na 6 miechów abonamentu :)

Oby nie zwalili tego i żeby można było płacić za abonament via PSS albo chociaż żeby były zdrapki jak do WoW'a...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luty 2013...w wersji na ps3 i pc...konto ma byc podobno wspóle dla obu wersji wiec bedzie mozna grac jedna postacia i na konsoli na kompie...abonament tak samo jest wspolny...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biore Ps3 tak samo kilku moich znajomych więc będziemy grać po nocach xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×