Skocz do zawartości
kill

Final Fantasy XIV

Rekomendowane odpowiedzi

poratował by ktoś kluczem dla fana serii ? :)

Jak coiś to mam HS chętnie bym z kimś pograł .

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągam betę:)Mam rozumieć że wszyscy urzędują w świecie Moogla???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun mają tyle chętnych,że serwery im wywaliło xD

Od kilku godzin naprawiają :DD

Może jutro się uda połączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Na jaki serwer wbijamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już na mooglu jestem

 

edit : jak serwery mogły paść jak ja w tym momencie gram

Edytowane przez Madrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu widać, że hejterzy w betę nie pograją :P  Tak jak i ten co co drugą grę nazywa gównem. U mnie wszystko poszło od razu, ale dziś nie mam już czasu na granie. Jakby coś to wchodzę do serwera Moogle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem z godzinke.. źle nie jest ale szału tez nie ma... póki co za 199 i 0 opłat miesięcznych brałbym a tak muszę dłużej wtym świecie posiedzieć aby cokolwiek miesięcznie opłacać...all znając życie ci napaleni oleja jak im placić przyjdzie a ja pewnie kupię choćby po to aby mieć wszystkie 14 cyferek na półce...

zrobiłem drizzta nawet tak po podmrokowemu wyszedł...

ps.marcinie wiedzacy wszystko najlepiej - jeżeli masz jakies wonty to wał śmiało proszę a nie jakies gowniarskie i czeskie podchody od jakiegos czasu przeciez jesteśmy dorosłymi ludźmi, ja wyslucham, najwyzej wysmieje ;) ... (najpierw do jakiś gimbusow teraz od hejterow i ja nazywam co druga grę gownem?? tylko tego słabego tekkena przeciez...)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem przygotowany na totalne dno i się cholernie pozytywnie zdziwiłem, gra mi na prawdę podeszła mimo że długo nie grałem, ale ma to coś, dzięki czemu zarywam nockę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę do rana...nareszcie gra przy której nie mogę zasnąć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała gra jest bardzo dobra tylko te spadki fps troszkę psują rozgrywkę. :(

 

 

Widać MMO z otwartym światem przy tylu graczach jest katorgą dla bebechów w ps3, ale co się dziwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak ktoś ma tego promotion keya a nie będzie grał to płace jak za prezydenta :D

Zwiędne zaraz ja to muszę sprawdzić ..... na alle nie ma keyów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok... zmieniam troszkę zdanie o grze na plus... rozpisze się po 15 jak zasiade w pracy bede miał chwilę wolną.... nie jest zle... ale czuje mus podłączenia klawiatury pod ps3 bo na samym padzie odstrasza patologia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ktorym swiecie gracie? Bo mam do wyboru Coeurl, Goblin, Malboro, Midgarsormr, Diabolos w grupie NA/EU.

A nie, jest wiecej, moje niedopatrzenie ale widze, ze korzystacie z Moogle to tez sie dolacze. :)

Edytowane przez Tangul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ja śledzę grę od samego początku to przyznam, że jest niesamowita - grafika jak na mmorpg - obłędna. Gram na Shiva EU jakby ktoś też tam testował to szepnijcie do Marecki Prezes. Co do spadków animacji - poniżej 24 klatek na pewno nie schodzą powyżej 30 nie ma więc jakie spadki? No chyba że łącze nie domaga wtedy może silnik jakoś inaczej reaguje - na 64 MB gra się w miarę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się zakochałem w tej grze.

Pomijają już fakt, że po anime Accel World rozglądałem się za jakimś MMO. Już nie potrzeba.

Z każdą godziną jest coraz lepiej. Ciekawi mnie tylko to, czy będzie się dało przenieść postać z bety do pełnej wersji z wszystkimi questami, itemami, etc.

Kolega wyżej dobrze napisał, jak na MMO wizualnie gra to istny obłęd. Ludzi jak "mrówków", a animacja jakoś dramatycznie nie spada, więc cud, miód orzeszki.

Druga sprawa - dobrze napisane z tą klawiaturą. Taka normalna na USB będzie działać pod PS3 i tego Finala?

PS. Dobrze by było zwerbować jak najwięcej polaków na jakiś jeden serwer w przyszłości.

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postacie z BETA PHASE 3 będą usunięte. Klawiatura działa normalnie :) ale używam jej do pisania nie wiem jak do sterowania i też jestem zakochany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram ze strife/em na atomosie jak coś...

 

Zacznijmy wrażenia po około 10 godzinach z grą... 

Pierwsze co boli niestety to instalator/downloader/passy/regulaminy itp... Pamiętam co sie działo na 360ce z ff11 tu po samej becie wydaje mi się że w pełniaku będzie 100% hc aby do gey wbić - 100 kluczy/200 regulaminów/ 151900 zabezpieczeń niczym w pentagonie.....

 

Po odpaleniu leci w tle to co miśki kochające stare ff lubią najbardziej czyli zajebisty film renderowany i jak zawsze mistrzowska animacja, bitwy, bahamuty niszczące ziemie i wielkie epickie przygody fantasy ot co - taki squarowy stadndard ze starych czasów :biggrin:...  Po nim, po ukazaniu się menu przechodzimy do tworzenia postaci i: jest zajebiście - parę ras, customizacja spora, parę klas i odnóg, jakies bustwa ciach - godzinka i dla wtajemniczonych - gladiator Drizzt De'Urden jak w mordę strzelił powstał aby siekać gobliny ... z tym ze to final i siekam czajniczki, kaktuski i biedronki ;)... 

 

To moje drugie mmo w życiu (pierwsze to ff11) wiec niespecjalnie porównam wam ten tytuł z innymi z tego segmentu...

 

Co mi się bardzo spodobało:

Fabuła przedstawiona w grze mmo - jest nieźle questy główne są ciekawe, rozkręcają się i mają wałsne wstawki na silniku gry - dla mnie naprawdę wielki plus gdyż w mmo nie gram głównie przez to że fabuła w tego typu grach praktycznie nie istenieje.. Tu coś sie dzieje i wółaściwie czuje się jakbym grał w ff12 które jednak niespecjalnie lubiłem przez mmowe podejście do sprawy ;)

 

System jak system - widząc jak kumpel grał w wowa wydaje mi się że to kopia w/w gry, czy źle czy dobrze nie wiem bo dla mnie to nowość :)

 

Oprawa niewiele się równi od tej z ff11 i tu troszkę boli bo minęło parę ładnych lat od premiery tego pierwszego mmo...

 

Co odstrasza po tych 10 godzinach?? granie na samym padzie i łamanie paców na kombinacjach które klawiaturowcy mają jak na tacy = trzeba odkurzyć z szafy starą bezprzewodową klawkę z nadzieją że mi jeszcze działa :) gdyż póki co zanim odpalę przejście z mapy na eq mija strasznie dużo czasu i jest arcy niewygodne...

 

na dziś dzień gdybym miał sugerować się tylko betą wystawiłbym 7-/10 i kupiłbym za gotówkę kwotą 199 zł ale pod warunkiem że nie będzie opłat miesięcznych... Jako że będą muszę pograć jeszcze trochę, zobaczyć jak bedzie po podłączeniu klawiatury, poczytać jaki support kwadratowi dadzą bo na dzień dzisiejszy abo bym nie płacił za ten tytuł...

 

 

dajcie linkdo jakiejś rozpiski kiedy te pazery udstepniają betę

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście gram na Moogle.

Gdzieś chyba czytałem, że ta beta ma być tylko w weekendy. Ale czy do dnia premiery, czy kilka tygodni - tego nie wiem.

Trochę boli, że postacie nie zostaną przeniesione do pełnej wersji. Z jednej strony chce się grać dalej, z drugiej - powtarzać to wszystko, eh. Wiem na przykładzie dem, że czasami jak najszybciej się brnie przez moment z dema zawarty w pełnej wersji, żeby tylko zobaczyć coś nowego.

Cóż - co by nie było, ja jestem kupiony. Może nie w dniu premiery, bo wiadomo co się może dziać na serwerach, ale tydzień po, może dwa - jak najbardziej.

Nie mniej jednak pasowałoby wybrać jakiś wspólny serwer i grać tam sporą ilością polaków. Wiadomo w czym tkwi największy plus MMO. Ach te rajdy na mega wielkie potwory i uzupełnianie się w party klasami <3

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość Polaków gra na Moogle

Ten serwer został wybrany przez członków strony finalfantasyxiv.pl

Oni mi powiedzieli żebym grał na Moogle,a ja powiedziałem wam :D

I wszyscy gramy na Moogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pogracie co weekend - ta beta ma tylko pokazać czy kupić grę czy nie... przeciez zaraz ją zamkną i tyle widzieli... Mnie jeszcze aż tak nie kupiła gra abym wydawał na nią miesięczny/kwartalny abonament ale jest jakas tam szansa że tak sie zdaży i w tym sierpniu sie zakupi pudło lub cyfrówkę....

 

ciekawe czy bedzie możliwość opłaty takowej przez psn czy tylko jakieś czeskie stonki square i opłata jakimiś przelewami idącymi uj wie gdzie ;) no i ile bedzie miesieczny abo na ten tytuł wynosił...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podawali już cenę abonamentu.

O ile się nie mylę,to miesięcznie wynosi 10 euro.


Co do abonamentu, to sądzę,że dadzą coś w tym stylu:

52181155007490119567.jpg

Edytowane przez ExVitallin_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11,99 Euro miesięczny abonament czyli u nas pewnie będzie 49 PLN. Gra kosztuje 139 PLN. Ja zamówiłem kolekcjonerkę za 279 PLN.

Obecna BETA trwa 3 weekendy i w czwarty weekend zaczyna się kilku dniowy dostęp. Potem w planach jest jeszcze open BETA - czas nie znany i za preordery dają early acces. Postacie z Open Bety i Early Acces mają nie być kasowane jeśli nie wydarzy się jakaś krytyczna sytuacja.

Co do grafiki - to bez żartów grałem sporo w FF 11 i nie ma tu co porównywać. Ale w ogóle dużo grałem mmorpg i to specyficzny gatunek - nie grałem w żadne z lepszą grafiką.

Abonament płatny przez PSN więc karta albo zdrapki :)

Hmm nie wiem w czym problem co do tych kombinacji na padzie masz? Może ja czegoś jeszcze nie znalazłem, a może po DC Universe Online mogę powiedzieć, że jestem hardcorem i dla tego to takie proste?

Dla graczy na PS3 również są/będą dostępne makra :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to teraz już sam nie wiem czy cisnąć betę, czy nie, skoro nawet nie wiadomo, czy postacie przeniosą z Open Bety.

Wiadomo, że te z Close Bety (obecnej) na bank nie przejdą do fulla?

Ja grałem na dłużej w dwa tytuły (MU i Silkroad), ale przetestowałem chyba z 30. Żadne nie wyglądało tak świetnie wizualnie jak FF14.

Odnośnie kolekcjonerki. Skąd ją zamawiałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×