Skocz do zawartości
Slizer

Dragon Ball: Raging Blast

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już się nie mogę doczekać aby skopać tyłek Majin Buu :biggrin: NUN 5 i DB : RB to dwie gry do których będzie należał mój listopad...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh wronator

BAJKA!! i tak była lepsza

Ale w grę chętnie zagram jak juz pisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez chetnie zapykam gralem w poprzednia czesc na ps3 i byla ok ...ale najlepiej to chcialbym zagrac DB ale jakiegos dobrego RPGa osadzonego wlasnie w tym klimacie;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez chetnie zapykam gralem w poprzednia czesc na ps3 i byla ok ...ale najlepiej to chcialbym zagrac DB ale jakiegos dobrego RPGa osadzonego wlasnie w tym klimacie;]

W Budokai tenkaichi 2 był exp, ale praktycznie nic on nie dawał xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Budokai tenkaichi 2 był exp, ale praktycznie nic on nie dawał xD

W BT2 level nabijałeś pakując w postać kolczyki (potara chyba ?) więc takiego tradycyjnego levelowania nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale ciagnal ciagle serie do Z , A ja bym chcial pieknego songa ssj4 ; (((( i ogolnie postacie z gt. A jak zobaczylem ten trailer to graficznie nie rozni sie w ogole od ostatniego DB. ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce zniszczenia i więcej zniszczeń i i i .... Gier DB jak z PS2 !!!!!! to było coś ^^ NUMNUMNUM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale ciagnal ciagle serie do Z , A ja bym chcial pieknego songa ssj4 ; (((( i ogolnie postacie z gt. A jak zobaczylem ten trailer to graficznie nie rozni sie w ogole od ostatniego DB. ; /

bo burst limit zle nie wygladal. wazne ze z tego co po trailerach widac jest jakas destrukcja otoczenia i CHYBA fajniejszy tryb story. obaczymy co teraz Bandai'e wymysla zeby wyciagnac moja kase :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BT2 level nabijałeś pakując w postać kolczyki (potara chyba ?) więc takiego tradycyjnego levelowania nie było...

Można było zdobywać exp, walcząc w Ultimate Battle (chyba nic on nie dawał, ale zawsze coś xD). Evolution Z było Imo znacznie lepsze w BT2, w BT3 zrobili jakieś głupie ograniczenia psujące zabawe.

No tak ale ciagnal ciagle serie do Z , A ja bym chcial pieknego songa ssj4 ; (((( i ogolnie postacie z gt. A jak zobaczylem ten trailer to graficznie nie rozni sie w ogole od ostatniego DB. ; /

Mnie także strasznie denerwuje brak DB i DBGT. Najpotężniejszą postacią bedzie teraz Vegito ssj2, naszczęście bedzie Majin Vegeta(moja ulubiona postać). Ale brak Gogety ssj4 ;(

bo burst limit zle nie wygladal. wazne ze z tego co po trailerach widac jest jakas destrukcja otoczenia i CHYBA fajniejszy tryb story.

Burst Limit to było dno (liczba grwalnych postaci, fabuła tylko do Cella, no i ogólnie sam styl walki, taki 2D mi sie nie podobał, zupełnie jak w serii Budokai), ale nie ważne jakie to było dno, musiałem kupic, bo to gra Dragon Ball xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podobało dragon ball 2 shin budokai na PSP, ciosy każdą postacią miałeś takie same, powiedzmy że wciskałeś góra i X a postać robiła swojego speciala.

Poprzedni DB na PS3 miał fabułę do pewnego momentu, tutaj o co chodzi? kontynuacja dalsza z poprzedniej części, czy zwykła napieprzanka?

Edytowane przez Pips

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj o co chodzi? kontynuacja dalsza z poprzedniej części, czy zwykła napieprzanka?

Tu będzie sama seria Z, czyli Frieza, Cell i Buu saga, może jakieś kinówki, ale wątpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale ciagnal ciagle serie do Z , A ja bym chcial pieknego songa ssj4 ; (((( i ogolnie postacie z gt. A jak zobaczylem ten trailer to graficznie nie rozni sie w ogole od ostatniego DB. ; /

A jak się ma różnic graficznie jak obecna grafika w grze jest na poziomie tej z anime?

Tu będzie sama seria Z, czyli Frieza, Cell i Buu saga, może jakieś kinówki, ale wątpie.

Może wrzucą jakiegoś Broliego do odkrycia itd.

Co do postaci z DB i GT to jakby nie było większość z nich nie miała swoich osobowości (poza kilkoma) i często były to jakieś dupiate smoczki itd...

Edytowane przez patyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni DB na PS3 miał fabułę do pewnego momentu, tutaj o co chodzi? kontynuacja dalsza z poprzedniej części, czy zwykła napieprzanka?

Uwierz mi z gier fabuły Dragon Ball'a nie pojmiesz trzeba obejrzeć anime żeby ogarniać co się tam dzieje...

Może wrzucą jakiegoś Broliego do odkrycia itd.

Co do postaci z DB i GT to jakby nie było większość z nich nie miała swoich osobowości (poza kilkoma) i często były to jakieś dupiate smoczki itd...

W GT były beznadziejne postacie bo cała seria była fillerem. Manga kończy się przecież na DBZ...

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GT były beznadziejne postacie bo cała seria była fillerem. Manga kończy się przecież na DBZ...

No niestety te smoki były żałosne, ogólnie cała seria GT była kiepska (poszukiwanie kul na planetach to normalnie zasypiałem), ale brak Goku ssj4, Vegety ssj4, Gogety ssj4, Bebi Vegety, no i pare takich którymi sie przyjemnie napierd*** np. Uub, Nuova Shenron, Super Android 17 :confused: O postacie z DB sie nie czepiam, bo to kompletne dno, co było widać w BT3, maszyna Pilafa, Arale, General Niebieski, mała Chi Chi (kompletnie niegrywalne, tylko dla picu) xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gt to było odgrzewane DB i tyle :) ale faktem jest, że parę postaci było niezłych, pewnie dlatego, że były najsilniejsze w całym anime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą postacie kinowe w RB... Broly na pewno jest... A czy będzie GT to nie wiem... Ale niby z kąd wy wiecie że nie będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą postacie kinowe w RB... Broly na pewno jest... A czy będzie GT to nie wiem... Ale niby z kąd wy wiecie że nie będzie?

Ktoś, wcześniej dał takiego newsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie że będzie Broly ssj3? Poważnie zobaczcie sobie na youtube heheheh

Ale polewa :tongue: Może to jakiś fake, ale skany pokazane i wygląda na prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie że będzie Broly ssj3? Poważnie zobaczcie sobie na youtube heheheh

Jeżeli to prawda to ja grę skreślam na starcie. Do tej pory nie zapomnę chorych fuzji z Budokai 2 gdzie Herkules łączył się z Goku w coś o nazwie Gokule. Albo sławny Tiencha <_< Oby to był tylko żart z tym Brolim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednakże nie zapominajmy, że do tych fuzji doszłoby, gdyby Przyprawa nie przyleciał. Gokules RLZ !

Poza tym, Brolyego ssj3 nie będzie, bo niemożliwe jest osiągnięcie ssj3 podczas LSSJ, no chyba, że nie używając LSSj, ale coś czuję, że Broly jest za słaby na to.

Jednakże jeżeli chodzi o postacie z GT, to przydałoby się ich pare, zawsze fajnie się naparzało kamehem tajms ten lub fajnel szajn atak. Jednakże postacie z DB to masakra totalna. Niech dadzą tylko chibi Goku z jego magicznym kawałkiem drewna, O, rzekłem.

Przydałby się jakiś ciekawy system zbalansowania (dodatkowy) w trybie versus. Ja biorę Cella, to ty niemożesz Goku SSJ3. To by było nawt nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×