Skocz do zawartości
Slizer

Dragon Ball: Raging Blast

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, przekonałeś mnie, multi bez lagów w DB to to o czym marzyłem grając w ostatnią część Tenkaichi na ps2 ;) Zakup musi jednak poczekać do świąt, bo nie ma co, gorący ten okres świąteczny w branży gier wideo i nie na wszystko człowieka stać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam jedno małe pytanie dotyczące tej gry. Nie posiadam jej jeszcze w swoim arsenale ale niebawem zagości na moim stoliczku. Moje pytanie to czy da się w regionie PAL zmienić Voice postaci z Ang na Jap? Tak jak to bywało w Shin Budokai i Burst Limit. Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam jedno małe pytanie dotyczące tej gry. Nie posiadam jej jeszcze w swoim arsenale ale niebawem zagości na moim stoliczku. Moje pytanie to czy da się w regionie PAL zmienić Voice postaci z Ang na Jap? Tak jak to bywało w Shin Budokai i Burst Limit. Pozdrawiam :D

Można.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można.

Bardzo cieszy mnie to. Dziękuje Ci za szybką odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie gra online?

Ja niedlugo zaczne grac mozesz zapisac moj PSNid - kapec12 .. Wlasnie mam pytanie co do multiplayera ?? bo napisane jest na pudelku z tylu ze od 2-8 ? jak jest do 8 to pewnie chodzi ze dwa teamy po 4 nie ? i kazdy gra swoja postacia ;] jakby tak bylo i wiecej osob graloby na forum mozna by zrobic lige ^^ ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś, jak zrobić to, co Goku zrobił w 4 i 11 sekundzie w tym filmie?

Edytowane przez JaTuNowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem... Wystarczy przejść dojo tam wszystko jest... 4 sek wystarczy podczas bicia kliknac trojkat i do gory a potem skok i znow bicie... a 14 jak ktos lezy L1 i do dołu z tego co pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co lepiej kupić Dragon ball Raging Blast czy Tekken 6 bo mam dylemat. Obie gry są fajne a mam tylko kase na jedną z nich, prosze o pomoc smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu wziął bym Dragon Balla, bo Tekken itak nie długo pewnie wyjdzie w platynie i kupisz go za mniejszą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest ktoś chętny do online. Nick bielini dodawać i pisać od razu że chodzi o to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dobry jesteś? bo ja niekiepski więc ostrzegam ;P

Gre mam drugi dzień, możemy się zmierzyć no i 4 sagi za sobą mam na hard :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam;)

czy mógł by mi ktoś napisać gdzie mogę ściągnąć demo?? bo kurde szukam i znaleźć nie mogę:/:/ a mam zamiar kupić sobie, z góry dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam;)

czy mógł by mi ktoś napisać gdzie mogę ściągnąć demo?? bo kurde szukam i znaleźć nie mogę:/:/ a mam zamiar kupić sobie, z góry dzięki:)

Jak nie możesz znaleźć to użyj opcji search w psstore i wpisz po prostu "Dragon Ball" albo "Raging Blast" i powinieneś znaleźć demo bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc może ktos wie tronke z opisem tych gwiazdek?pozdrawiam

Chodzi Ci o Star Holder?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy zauważyliście jakieś zmiany po DLC, jakieś stroje czy coś konkretnego. Jakie są zawartości tych DLC jak ktoś wie gdzie sprawdzić albo wie co wchodzi w ich skład, niech sie podzieli tymi informacjami.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc może ktos wie tronke z opisem tych gwiazdek?pozdrawiam

a co tu opisywac? Po wygranej walce,wchodzisz znow w nia pojawia sie 4ta opcja missions i tam pisze co trzeba zrobic by dostac gwiazdke, 1gwiazdke mamy pewna zawsze za przejscie walki na hardzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy zauważyliście jakieś zmiany po DLC, jakieś stroje czy coś konkretnego. Jakie są zawartości tych DLC jak ktoś wie gdzie sprawdzić albo wie co wchodzi w ich skład, niech sie podzieli tymi informacjami.

Pozdrawiam

dlc to tylko postacie z cusotmowym deckiem... nic specjalnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co bardziej opłaca się kupić Burst limit czy Raging Blast? są trofea w tych grach??

Zastanawiam się co bratu kupić.

Chociaż waham się jeszcze ciutke nad LBP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×