Skocz do zawartości
Slizer

Dragon Ball: Raging Blast

Rekomendowane odpowiedzi

Raging blast ma trofea, niestety burst limit ich nie ma. Obie gry są wg. mnie słabe ale z dwojga złego wybrał bym raging blast. a lbp mi osobiscie nie podeszło, ale myslę, że dla młodszego brata bedze w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukałem na forum trofea ale nie ma chodzi mi o trofeum Battle Bonus Complete. Wszystko poprzechodziłem w trybie Super battle trial a nic nie wyskoczyło why?ktos ma te trophy?pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy nie za pozno ale mialem burst limit, obecnie gram w raging blast i musze stwierdzic ze raging blast jest duzo lepszy chociazby pod wzgledem postaci i modow.

Mam pytanie odnosnie tych smoczych kul, w super battle trial pojawil sie mod o smocza kule, wygralem jedna i zniknal, co trzeba zrobic by znow sie pojawil ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy nie za pozno ale mialem burst limit, obecnie gram w raging blast i musze stwierdzic ze raging blast jest duzo lepszy chociazby pod wzgledem postaci i modow.

Mam pytanie odnosnie tych smoczych kul, w super battle trial pojawil sie mod o smocza kule, wygralem jedna i zniknal, co trzeba zrobic by znow sie pojawil ?

musisz poprostu przejść walke badz pare walk w tym trybie np team battle badz time attack(-:pozdr dodawajcie speed1-BOSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Szukam ludzi do pogrania 1 vs 1 w DBZ Raging Blast albo calego Turnieju Online.

pisac na:

PSN: Leito_PL

skype: leito.mp3

GG: 2957469

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No porażka nie ma nic gorszego jak grasz online,wygrywasz a tu nagle gosc (oponent)wychodzi zwyczajnie z gry... i nie ma punktów,porazka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś, kto ma taki problem jak ja - zdobyć trofea online.

PSN ID otherer

gg 12001334

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×