Skocz do zawartości
Slizer

Dragon Ball: Raging Blast

Rekomendowane odpowiedzi

2:48 - i wszystko jasne koszmar się ziścił !

Rzeczywiście next-genowe Tenkaichi zarządzi... Dając nam postać która nie istniała :down:

oooo biedawctwo... daja Ci fajna postac ktorej wczesniej nie bylo, byc moze fajnie wpleca to w jakis nowy rozdzial w historii i jeszcze narzeka :D co za ludzie w dzisiejszych czasach sa :P

fajnie masz, ze takie rzeczy to twoje koszmary ^^ tez bym chcial takie miec.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo biedawctwo... daja Ci fajna postac ktorej wczesniej nie bylo, byc moze fajnie wpleca to w jakis nowy rozdzial w historii i jeszcze narzeka :D co za ludzie w dzisiejszych czasach sa :P

fajnie masz, ze takie rzeczy to twoje koszmary ^^ tez bym chcial takie miec.

Śpieszę przypomnieć, że Broly jest postacią która osiągnęła LSSJ co logicznie rozumując uniemożliwia mu osiągnięcie SSJ3. No chyba, że to jakoś inaczej nazwą czy coś ale i tak padaka dla mnie. Już samo dodanie postaci z GT i kinówek uważałem za błąd w poprzednich częściach bo nie jest to zgodne z mangą ale Broly SSJ3 to już dla mnie zbyt wiele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sama postac szkicował Akira Toriyama ale tego na 100% nie jestem pewny chyba nadal wspolpracuje z Namco Bandai.

Jesli ktos jest w tym temacie niech sie wypowie.

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sama postac szkicował Akira Toriyama ale tego na 100% nie jestem pewny chyba nadal wspolpracuje z Namco Bandai.

Jesli ktos jest w tym temacie niech sie wypowie.

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem .

Poprostu przedłużyli Broliemu włosy i nazwali go SSJ3, ale debile zostawili mu zielone włosy i brak źrenic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śpieszę przypomnieć, że Broly jest postacią która osiągnęła LSSJ co logicznie rozumując uniemożliwia mu osiągnięcie SSJ3. No chyba, że to jakoś inaczej nazwą czy coś ale i tak padaka dla mnie. Już samo dodanie postaci z GT i kinówek uważałem za błąd w poprzednich częściach bo nie jest to zgodne z mangą ale Broly SSJ3 to już dla mnie zbyt wiele...

nie kupuj gry, proste.

Pewnie sama postac szkicował Akira Toriyama ale tego na 100% nie jestem pewny chyba nadal wspolpracuje z Namco Bandai.

Jesli ktos jest w tym temacie niech sie wypowie.

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem .

moze, moze nie.

http://en.wikipedia.org/wiki/Dragon_Ball_Z:_Budokai_Tenkaichi_%28series%29#Dragon_Ball:_Raging_Blast

wedlug tego co tu jest napisane, Brolly SSJ3 jest transformacja tylko na potrzeby gry. czy bedzie to wyjasnione w trybie story? fajnie by bylo. jak nie bedzie, nie ma co plakac. bedzie ot kolejna fajna i CIEKAWA transformacja. bo tak to ciagle bedziemy dostawali klony poprzednich gier bez zadnych nowosci.

swoja droga, gdzie jest napisane ze LSSJ wyklucza SSJ3? wybacz, ale po prostu nie jestem takim DB nerd'em :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe 1 nowa transformacja nie zaszkodzi a postacie z Gt by się również przydały... Vegeta GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi wydaje sie ta grafika kiepskawa? DB na PS3 wyobrazalem sobie z fenomenalna grafa i wielkimi wybuchami a tutaj co widze? pierdniecia...

Gralem w demo Naruto Ultimate Storm Ninja (czy jak to tam szlo) i grafika byla wypasiona! Myslalem ze DB bedzie miala taka sama grafe lub przynajmniej bardzo podobna (w koncu Namco Bandai robi obie te gry) a tutaj taki walek... nawet to otoczenie tak lipnie rozwala sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie tragedia. Wygląda to jak DBZ na PS2 z podciągniętą rozdzielczością do HD. To już Burst Limit miał duuużo lepszą grafikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie tragedia. Wygląda to jak DBZ na PS2 z podciągniętą rozdzielczością do HD. To już Burst Limit miał duuużo lepszą grafikę.

bzdura. Burst Limit wygladal slabiej, byl rozmyty, nie mial zniszczen otoczenia. tutaj jest troche lepiej. postacie sa zdecydowanie lepiej wykonane, no i wreszcie jest destrukcja, ktorej brak w BL wszyscy przebolec nie mogli.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie zmienna pogoda która nie wplywa na gre :D ale i tak kupie ta gre za sama nazwe -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się premiera, więc odświeżam temat. Ktoś planuje może kupno ? Ja jeśli tylko wpadnie więcej pieniążków do rączek to kupuje :P Wszystkie części na ps2 bardzo mi się podobały i wyciskałem z nich wszystkie soki i uwielbiałem grać z kumplami, ale narzekałem na jedno - zawsze z nimi wygrywałem :P Zatem jeśli będzie dobry online to postaram się bardziej o kupno tego tytułu, bo jak wiadomo przez tyle świetnych premier ciężko z pieniążkami tej jesieni będzie ;)

Edytowane przez Kabu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tylko tyle...

Fanem jestem ale np bust limit zajął mi tydzień biorąc pod uwagę też gre multi...

Story jest za krótkie. To będzie kolejna bijatyka db która nie przyciągnie cię do tv na całą nadchodzącą zimę.

Bardzo bym chciał żeby zrobili DB w wersj rpg, ze zbieraniem exp itp (z wykorzystaniem mażliwości ps3) a żeby walki były np jak w FF, zamazuje ci się ekran i masz w tym momencie plansze rodem z raging blast, wygrywasz, zdobywasz dośw, przedmioty, kase, umiejętności, obraz wraca do normy i lecisz dalej, robiąc w ten sposób całe story, które wszyscy bardzo dobrze znamy. to by było coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znudzi mi się, bo kocham bijatyki DB z widokiem zza pleców ;) Co do tych z widokiem z boku to bleh, jednym słowiem nie cierpię ich i dlatego nie kupiłem Burst Limit ;P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... obawiam sie ze gra bedzie przecietniakiem ( takie 6/10) ale BT3 tak mi sie podobalo na PS2 (mam 100missions wszystkie na Z ;D ) ze tego i tak kupie... ledwo powstrzymalem sie od kupna BL ... lecz jakos nie ekscytuje sie za bardzo... po ps3 oczekiwalem czegos lepszego... prawdziwego DB

A czego mi brakuje do prawdziwego DB? Ano mocy... postaci , otoczenie jak dla mnie moglaby zostac taka jak na PS2 tylko chce EFEKTOW!

http://www.youtube.com/watch?v=tcaYGkQnzLc

45s - postacie walcza , a skalne odlamki tancza w rytm ciosow dookola bohaterow!

1:15 - Cell dojatej face-puncha i leci ryjac podloze swym grzbietem!

1:50 - Zawrotna predkosc - pozostawiajaca po sobie tylko tumany wzbitego kurzu / dynamiczne przejscia z jednej akcji do drugiej (w Batmanie bardzo fajnie zastosowano ze dana akcja zalezy od tego co dzieje sie na ekranie przez co nie wykonujemy ciagle tych samych ruchow tylko za kazdym razem inny... w tym DB powinno byc takie pol na pol... tzn normalnie kazdy cios odpowiada jakiejs kombinacji ale np w sytuacjach wyjatkowych np taka walka jak w 1:51 powinno byc nieco inaczej i np X odpowiedzialny zazwyczaj za szybszy lot tutaj posluzylby do takiego odskoku...a i nie mylic z QTE )

2:14 - emocje bohaterow towarzyszace kazdej potyczce! Ja chce widziec takie WTF?! na twarzy Gohana gdy skupiajac cala swa energie ki stara sie trafic Buu a ten nagle "pzzziut" i spawn za plecami Gohana (tylko w singlu - a realizacja w postaci podzialu ekranu... cos jak Fahrenheit http://pcarena.pl/uploads/files/fahrenheit/Fahrenheit%202007-01-28%2008-28-12-10.jpg )

3:15 - pociskie ktore nie "pierdza" tylko wywoluja bol i kwasny grymas na twarzy przeciwnika, siejac spustoszenie w miejscu starcia!

3:25 - oswietlenie - zmiana oswietlenia , nagly kontrast barw , chmura dymu zakrywajaca slonce i piekielne gorąco spowijające miejsce batalii!

http://www.youtube.com/watch?v=cAYLrfrQz1M

0:20 - zmiana barw , podkrecenie predkosci , zmiana kamery i ukazanie bohaterow!

0:30 znow zmiana kamery , podkrecenie tempa , zmiana funkcji buttonow , tumany kurzu i POWER!

0:42 FURIA! Moj kumpel dostaje po mordzie.... AAAAA! SSJ + bonus to ataku , zmiana oswietlenia , destrukcja otoczenia , rozpalajaca nienawisc na twarzy i strach na facjacie przeciwnika!

0:48 - finishery , specjalne akcje zalezaca od sytuacji na polu walki ukzane iscie filmowym ujęciem... male slow mo i... jazda dalej... nie przestajemy...

1:37 - znow to samo... tutaj widzimy ze to potezna kula mocy... a nie "strzal z ręki" xP

Dobra wiecej nie bede gadal bo i tak 3/4 tego nie przeczyta... mysle ze takie drobne zabiegi moglby poprawic dynamike , efektownosc i zmniejszyc liniowosc starc... oczywiscie wiele z tym elementow w Multiplayu przeszkadzaloby, ale w SP mysle ze swietnie sprawdzaloby sie! Mam nadzieje ze kiedys to zobacze ;]

Jak dla mnie to tekstury moga byc mdle bo i tak nie bedzie czasu podziwiac widoku podczas walki , postacie moga byc kanciaste i malo szczegolowe (w aniem przeciez takie byly ;]) Ale efekty i zabiegi majace na celu zwiekszenie dynamiki... + troche fizyki z otoczeniem , oswietlenie i wybuchy... tylko nie mowcie mi ze PS3 jest za slabe na to ....

Jeszcze moglyby byc potyczki druzynowe 2v2 w jednym czasie ale poki co nie widze jakiegos sensownego rozwiazania tego wiec nie wymagam aby tworyc glowili sie nad tym, ale te wszystki ww rzeczy sa do zrobienia... wystarczy tylko troche checi!

Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci powiem dlaczego twórcy nie poczynią tych wszystkich kroków, które opisałeś powyżej. Po prostu bez tego gra im się świetnie sprzedaje i pewnie za rok dostaniemy Dragon Ball Raging Blast 2 :P Do tak wielu zmian musieliby nieźle w silniku gry nagrzebać, a jak wiadomo ten pozostaje bez większych zmian od kilku dobrych lat,a gry i tak się bardzo dobrze sprzedają. Mówiąc krótko, musieliby się mocno napocić aby lekko zwiększyć sprzedaż, bo jak wiadomo fani DB kupią tą grę do czego nie trzeba ich specjalnie namawiać. Robią tak żeby się nie narobić i przy tym dobrze zarobić ;) Jak mało kto kupi za 2 lata (w co i tak wątpie) Dragon Ball Unlimited Kamehameha Hyper Vengeful Blast of Doom to może wezmą dupę w troki :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci powiem dlaczego twórcy nie poczynią tych wszystkich kroków, które opisałeś powyżej. Po prostu bez tego gra im się świetnie sprzedaje i pewnie za rok dostaniemy Dragon Ball Raging Blast 2 :P Do tak wielu zmian musieliby nieźle w silniku gry nagrzebać, a jak wiadomo ten pozostaje bez większych zmian od kilku dobrych lat,a gry i tak się bardzo dobrze sprzedają. Mówiąc krótko, musieliby się mocno napocić aby lekko zwiększyć sprzedaż, bo jak wiadomo fani DB kupią tą grę do czego nie trzeba ich specjalnie namawiać. Robią tak żeby się nie narobić i przy tym dobrze zarobić ;) Jak mało kto kupi za 2 lata (w co i tak wątpie) Dragon Ball Unlimited Kamehameha Hyper Vengeful Blast of Doom to może wezmą dupę w troki :biggrin:.

Dokładnie tak jest. To pierwsza gra DB z ich serii na Ps3 i okrojona ze wszystkiego, to takie BT 4, ale ma w sobie mniej niż każda z poprzednich części. :confused: No, ale i tak kupie jak każdą gre DB i wymaksuje w niej wszystko co sie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jednak z kimś potrzepie się online ;) Byle lagów nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może napisać jak się gra w DB we dwóch na jednym ekranie (offline multiplayer), jeżeli mamy widok "zza pleców". Czy to w ogóle możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może napisać jak się gra w DB we dwóch na jednym ekranie (offline multiplayer), jeżeli mamy widok "zza pleców". Czy to w ogóle możliwe?

Jasne, że tak. Ekran po prostu dzieli się w pionie na połowę, co może wydawać się niewygodnie, ale w praktyce sprawdza się świetnie i obydwaj gracze mają dobrą widoczność. Rozegrałem z kumplem wiele walk w multi i zabawa była naprawdę przednia :thumbsup:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak. Ekran po prostu dzieli się w pionie na połowę, co może wydawać się niewygodnie, ale w praktyce sprawdza się świetnie i obydwaj gracze mają dobrą widoczność. Rozegrałem z kumplem wiele walk w multi i zabawa była naprawdę przednia :thumbsup:.

Dzięki za odpowiedź. Właśnie sprawdziłem demo, ale nie ma tam możliwości gry w dwie osoby offline. Jeśli w pełnej wersji będzie taka opcja to jest szansa, że łyknę ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście liste combosów oO Mam nadzieje, że poprostu w demie nie dali wszystkich, bo ich liczba jest poprostu śmieszna :confused:

Edytowane przez krzychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamera to masakra jakas... poza tym nie mam pojecia jak grac : / jak sie ladowac nawet nie wiem xP

Niech mi ktos wyjasni co czym sie robi wzgledem BT3? Wiem ze O z BT3 w RB to R1 czyli blok... [] to atak zwykly , /\ blast , kolko... wlasnie co kolko? Czym sie ladowac... jak w to grac xP

Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy wyjdzie jakieś DLC do gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamera to masakra jakas... poza tym nie mam pojecia jak grac : / jak sie ladowac nawet nie wiem xP

Niech mi ktos wyjasni co czym sie robi wzgledem BT3? Wiem ze O z BT3 w RB to R1 czyli blok... [] to atak zwykly , /\ blast , kolko... wlasnie co kolko? Czym sie ladowac... jak w to grac xP

Ładuje sie krzyżakiem w dół, blasty wykonuje sie prawym analogiem, przemiana to R2 i pojawia sie manu transformacji i w zależności od kierunku należy wcisnąć guzik (np. w lewo to [], do góry to /\, w prawo to O). Kamera to faktycznie masakra, gość jest nade mną lub pode mną i już nic nie moge zrobić xD ekran się kręci. Wydaje mi się, że w BT walki były szybsze, ale może mi sie tylko tak wydaje.

Edytowane przez krzychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno w BT walki byly lepsze... latwiej sie to ogarnialo... przestepniejsze... tu jest moze troche wieksza dynamika podczas starcia ale co z tego jak po chwili przeciwnicy rozchodza sie w konce mapy i gowno co widac dzieki kamerce...

Ogolnie jestem na NIE... nie kupie poki co... i jesli nie wyjdzie nowe , lepsze demo to nie kupie nigdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×