Skocz do zawartości
Slizer

Dragon Ball: Raging Blast

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nie dziwie się, że nie ogarniasz tej gry jak nawet do listy combosów nie potrafisz wejść :P Kamera zza pleców jest jak dla mnie boska, i po zagraniu w pierwszą część Tenkaichi nie mogę nawet patrzeć na bijatyki z uniwersum DB z widokiem z boku... Jeśli uda Ci się ogarnąć tą grę, to gwarantuje, że Ci się spodoba i nie odejdziesz od niej na długie godziny ;)

Edytowane przez Kabu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabu... co kacapoly gadasz... w liscie combosow nie pisze jak sie buzowac xP poza tym w DB BT3 mam wszystko zrobione na maxa (story na najwyzszym poziomie , 100 mission wszystki na Z , Dragon Sim'a kazdym charem , 100% itemkow itd xP) a w ta czesc gra mi sie jakos tak lipnie strasznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w ogóle miała być premiera w Polsce ? Czytałem, że ma być 23.10.2009, w sklepach ni ma, a na allegro każda data premiery jest inna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba 13 listopada :) mi sie tez gra troche lipnie ale 20min grania i jest sie wprawionym :P gre napewno zalicze lecz dbz bt3 byl lepszyy i to o wiele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam gadacie. Graliście w demo z trzema postaciami i mega krótkimi walkami i od razu mówicie, że coś tam było lepsze. Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupił ktoś z was pełna wersje RB? Ja się zastanawiam... Zdania na temat gry są podzielone więc chciałbym zapytać kogoś kto ma czy uważa że nie warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupielm :whistling: w piatek :tongue: (gralem w demo) no i jestem mile zaskoczony :) pelna wersja :) miod miod miod :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś zmiany których nie pokazano w demie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w demie ? tzw ? demo bylo do dupy ityle !!! sam bylem zawiedziony po demie :sad: ale sie przelamalem i kupilem fulla i jestem zadowolony B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz powiedzeć jak sie ma sprawa trofeów tzn. czy są trudne, łatwe a może średnie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srednie i trudne :rolleyes:

Narazie do minusow zaliczam

- kamera (czasami szaleje)

- Brak postaci Ultimate Gohan (a buu ktory wessal UGohana jest... :angry: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za to ciekaw jak multi chodzi :P

Możesz napisać Calrsberg czy kupiłeś grę przez sieć czy w jakimś markecie ? Było by miło jak gdybyś odpowiedział mi na to pytanie przez priv albo w temacie "Gdzie kupić ? Za ile?", bo wygląda na to, że jesteś jedyną osobą na forum która ma tą grę :P Piszę to tutaj bo w odpowiednim temacie pytałem już 3 razy, a kolega z jakiejś przyczyny nie może odbierać prywatnych wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem gierke w necie, w sklepie PSX. Obecnie gram w story mode, wszystko na hardzie od razu. Skończyłem dopiero 3 sagi, bo gram umiarkowanie, a walk jest dosyć dużo. Multi jeszcze nie tykałem, bo narazie chce sie obeznać z grą (skończe story, zobacze jak wygląda custom postaci, triale itp.). Według mnie system walki jest gorszy niż w Budokai Tenkaichi, nie ma cutscenek, a każda walka w story, zaczyna sie, że dwóch gośći stoi naprzeciw siebie i coś chrzani (nawet nie warto tego słuchać, od razu dajemy "skip all"). Ogólnie gra mi sie podoba i polecam, ale jak ktoś ma ps3 60gb, albo ps2, to niech lepiej zagra w DBZ: Budokai Tenkaichi 3.

Edytowane przez krzychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem grę i muszę powiedzieć że na początku gra sie na trudno... sterowanie itd nie jak w Tenkaichi 2 albo 3... Ale jak sie juz troche pogra to gra sie naprawde fajnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kumpla kupilem ktory prowadzi sklep w B-stoku :whistling:

O multi moge tyle powiedziec ze jeszcze nie napotkalem lagow :biggrin: a gralem z napalencami z JAP :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na hardzie gra się całkiem trudno, niejednokrotnie trzeba powtarzać misje :P Przynajmniej dla mnie jest trudno... Chce ktoś zagrać kiedyś troszkę online? (mam na myśli vs me :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam wrażenia po kilku dniach grania ? Da się ten trochę zmieniony względem Budokai Tenkaichi system walki opanować aby prowadzić płynne i efektowne walki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś powie coś więcej na temat tej gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólne wrażenia po kilku dniach rozgrywki, czy wypada lepiej lub gorzej w stosunku do poprzednich części tenkaichi, no i czy warto zainwestować w ten tytuł te 200 zł czy poczekać aż stanieje ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiscie lepiej sie gra niz w serie Tenkaichi :cool: grafa o wiele lepsza, mimika twarzy super zrobiona :D troche kamera szaleje ale daje rade z czasem..., no i darmowe DLC az do kwietnia co cieszy :whistling: online - rozegralem z 20 walk tylko z braku czasu no i 0 lagow co mnie pozytywnie zaskoczylo :thumbsup: wpierd.... dla kilku JAP :cool: Ja jestem fanem i nie zaluje wydanych pieniedzy na ten tytul. pozdro

Edytowane przez Calrsberg
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×