Skocz do zawartości
ONE

Guitar Hero 5

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem żonie pod choinkę GH5 i mam pytanie czy w GH5 można grać na padzie czy trzeba mieć gitarę lub perkę??

z kontrolerów gra obsługuje, gitare, perkusję, lub mikrofon np od singstara)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś z was Band hero? Te instrumenty dołączone czyli perka gitara i mikrofon są te same co np. w world tour?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Mam pytanie: czy gitara z rockband beatlesi działa na gh?  i jaka jest różnica między gh4 a gh5?

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. W Guitar hero 5 jest możliwość importowania muzyki z GH world tour. Trzeba wpisać unikalny kod z tyłu instrukcji, ale jak go wpisuje wyskakuje mi błąd, że kod jest nie właściwy. Co zrobić. Zgóry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. W Guitar hero 5 jest możliwość importowania muzyki z GH world tour. Trzeba wpisać unikalny kod z tyłu instrukcji, ale jak go wpisuje wyskakuje mi błąd, że kod jest nie właściwy. Co zrobić. Zgóry dziękuje za pomoc.

Chyba nie o to chodzi, z tego co pamiętam to trzeba zapłacić za zgodność, można to zrobić gdzieś w menu GH5 (kompatybilność czy dlc nie pamiętam dokładnie). Płacisz ok. 20 zico i przechodzą kawałki, niestety te najlepsze zostają tylko w ghwt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie o to chodzi, z tego co pamiętam to trzeba zapłacić za zgodność, można to zrobić gdzieś w menu GH5 (kompatybilność czy dlc nie pamiętam dokładnie). Płacisz ok. 20 zico i przechodzą kawałki, niestety te najlepsze zostają tylko w ghwt.

Zgodność jest za darmo, a za możliwość ściągnięcia kawałków z GHWT (nie wszystkich) płacisz potem chyba 15 zl. W każdym razie trzeba miec jedno i drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

zakupilem dzis Guitar hero 5 na PS3 uruchamiam gre wszytsko OK.

Nie potrafie zmienic instrumentu na jakim maam grac caly czas wybrany mam mikrofon i nie potrafie tego zmienic,

zapewne banalny problem ale po 4h klikania bez sensu poddalem się.

Moze jakies propozycje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w tryb i tam masz imię swojego gracza, poziom trudności na jakim chcesz grać i instrument. Musisz zmienić instrument właśnie tam na guitar. Jak się nie uda to ok.14 napiszę dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

zakupilem dzis Guitar hero 5 na PS3 uruchamiam gre wszytsko OK.

Nie potrafie zmienic instrumentu na jakim maam grac caly czas wybrany mam mikrofon i nie potrafie tego zmienic,

zapewne banalny problem ale po 4h klikania bez sensu poddalem się.

Moze jakies propozycje???

Gra domyślnie wybiera instrument w zlaeżności od kontrolera, jeżeli odpalasz jakiś tryb w grze (cariera, party, ect) za pomocą pada to automatycznie wybiera mikrofon.

Włącz gitare i odpal tryb za jej pomocą (struna góra lub dół zielony przycisk=X czerwony=O) napewno pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakupic GH5 i mam w zwiazku z tym pytanie:

czy z GH5 dzialaja piosenki kupowane na PSStore przygotowywane dla poprzednich wersji (world tour, legends of rock) czy tylko i wylacznie te przeznaczone dla piatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakupic GH5 i mam w zwiazku z tym pytanie:

czy z GH5 dzialaja piosenki kupowane na PSStore przygotowywane dla poprzednich wersji (world tour, legends of rock) czy tylko i wylacznie te przeznaczone dla piatki?

Hej, world tour dlc działa mi w całości, legends of rock nie działa.

Tak a propos na amerykańskim ps store jest demko GH van halen.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać speców od Guitar Hero czy Guitar Hero: Legends of Rock + gitara Les Paul to dobry wybór na początek. Chodzi mi o to czy gra jest ok i czy gitara nie rozpadnie się po tygodniu itp. 'niuanse' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać speców od Guitar Hero czy Guitar Hero: Legends of Rock + gitara Les Paul to dobry wybór na początek. Chodzi mi o to czy gra jest ok i czy gitara nie rozpadnie się po tygodniu itp. 'niuanse' ;)

Ja mam gitarę od półtora roku i działa całkiem całkiem. Jeśli chcesz tylko grać na gitarze, to LoR jest ok. Aczkolwiek do ghwt i gh5 możesz sciągać kawałki ze sklepu. Generalnie LoR ma lepsze kawałki, ale oferuje ograniczone możliwości. Dlatego też popatrz na setlistę, dlc pomyśl o swoich potrzebach i dokonaj wyboru;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kupiłem, przeszedłem karierę na easy. Za łatwo zdecydowanie jednak gra z niebieskim klawiszem na medium to już jest dla mnie problem, nie miałem powyżej 70% w kawałku na medium. Gubię się, jak na niebieskim jest mały palec to nie zawsze trafiam odpowiednio zaś jak próbuję serdecznym i muszę przejść na zielony lub czerwony to łapa mi się gubi i kaplica ;)

Co do gitary. Szkoda że w Les Paulu nie ma tego przycisku od kombo tylko trzeba podnosić wiosło do góry, po jakimś czasie pewnie się to może zepsuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!!POMOCY!!!Kupiłem właśnie GH5 i za cholerę nie wiem co i jak. Po pierwsze to nie umiem włączyć żadnej piosenki ciągle pisze mi że muszę podłączyć mikrofon. A nie mam żadnych instrumentów i nie mam zamiaru kupować(ewentualnie gitarę)bo nie mam kasy!!!POMOCY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi pisze że mam podłączyć mikrofon.

Halo. Odpowie mi ktoś?

PLZ odpowiedz ktoś

Edytowane przez paruwka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupując po raz pierwszy GH nie myślałem że może mnie tak to wciągnąć :) Jako pierwsze GH wybrałem Metallice, a od wczoraj odpoczywam przy Rock Band. Metallica na mediumie daje mi jeszcze popalić, ale to kwestia wyrobienia palców, a hard i expert włączyłem z ciekawości i jak na razie to niezła rzeźnia dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to do pierwszej nie ma dołączonej gry a do drugiej tak więc pokuś się o kilka uderzeń w klawiaturę i rozwiń się na temat swoich oczekiwań ...

Osobiście korzystam od kilku dni z GH5 z gitarą z drugiego linku i jestem zadowolony - nie znam jednak innych sprzętów i kompletnie nie mam porównania. Zakładam że skoro założyłeś taki temat to również jesteś "zielony" :sick: i szukasz porady ....

Moja brzmi - kup zestaw z grą jeśli jej nie masz bo GH5 naprawdę wymiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

of course tą drugą;) ta pierszwa to stary model, pierwszy jaki był do ps3 z GH3;p w dodatku jest mniejszą od tej z GH:WT/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pekin: najlepiej kupować nową gitare, najnowszy model. GH5 z gitarą możesz dostać za ok 330zl, nową oczywiście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×