Skocz do zawartości
ONE

Guitar Hero 5

Rekomendowane odpowiedzi

Mam gitarę od PC z GH: World Tour i mam pytanie: czy będzie ona kompatybilna z GH5 na PS3 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie perkusji do Guitar Hero.

Czym się różni ta, która ma takie "trójkątne" talerze, od tej, która ma je całkowicie okrągłe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie perkusji do Guitar Hero.

Czym się różni ta, która ma takie "trójkątne" talerze, od tej, która ma je całkowicie okrągłe?

Ta z okrągłymi jest nowsza, ma lepszy pedał, konstrukcja jest wygodniejsza a najlepsze to, że ta małą konsolkę co przyciski są do sterowania po menu można odłączyć od perkusji i używać jak osobnego pada.

Edytowane przez Jacek Spychała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie dokupiłem sobie drugą stopę lecz w GH 5 i metallica nie działa :( Trzeba to jakoś uaktywnić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, to druga stopa w Metallice działa tylko na piosenkach specjalnie oznaczonych - jakaś ikonka pokazuje, że można na niej włączyć najtrudniejszy tryb i wtedy włącza się druga stopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy w ogóle dobrze to podłączyłem. Nad fioletowym wejściem dla stopy jest czarne wejście i właśnie tam podłączyłem drugą.

Odpalałem piosenki na expert + ale też nic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy w ogóle dobrze to podłączyłem. Nad fioletowym wejściem dla stopy jest czarne wejście i właśnie tam podłączyłem drugą.

Odpalałem piosenki na expert + ale też nic :/

Hmm. Wydaje mi się, że po prostu potrzebujesz takiego rozgałęziacza jak na poniższym obrazku (po lewej):

Double-Bass-for-Guitar-Hero-and-Rock-Band-DRUMS.jpg

To powinno pomóc ;P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupilem na allegro gh5 i na pudełku mam oznaczenie językowe włoski i hiszpański. Stąd pytanie, czy gra będzie miała język angielski?

59132886.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki chciałem się zapytać jak zaimportować kawałki z GH5 do Warriors of Rock. Z Metallicą mi się udało. Jak powszechnie wiadomo sklep w WOR nie działa i już raczej nigdy nie będzie. Co ciekawe, sklepik w GH5 działa do dzisiaj. Zakupiłem import Mettalici i wszystko działa zarówno w GH5 jak i w WOR.

Jeśli chodzi o import GH5 do WOR, na ps store jest plik gh5 import za ok 30 zł. Jak wszystko dalej się obdywa? W którym miejscu po ściągnięciu trzeba wpisać unikalny kod z tyłu instrukcji? W przypadku metallici plik ściągał się dopiero po wpisaniu tegoż kodu. Będę wdzięczny za pomoc bo nie chcę utopić kasy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.mam pytanie gdy podłączam odbiornik usb do konsoli to mam problem,żeby go odpalić.nie świeci się czerwona dioda.podejrzewam,że jakoś się uszkodził.czy jest możliwość kupienia samego odbiornika? szukałem na allego,ale nic takiego nie znalazłem.a może jest jakieś inne rozwiązanie,abym mógł dalej grać w guitar hero?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze gra na gitarach? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze gra na gitarach? :P

Trofea Cię interesują czy wyłącznie dla fun`u?:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytałem się ogólnie, czy jest jeszcze zainteresowanie Guitar Hero 5, czy gra pod upada.

A gitarkę i GH5 już zamówiłem, w przyszłym tygodniu będę grał dość dużo.

A łatwe są trofea w GH5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej pustki.

Trofea nie są trudne, ale żeby wbić Platynę trzeba zrobić kilka ustawek. No i trzeba mieć cały zestaw instrumentów.

Jak będziesz chciał pograć to daj znać - często pogrywam w różne części GH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea nie są trudne, ale żeby wbić Platynę trzeba zrobić kilka ustawek. No i trzeba mieć cały zestaw instrumentów.

W guitar hero na platynę nie ma trofeów online tylko ustawki trzeba zrobić u siebie? Czyli raczej cieżko wbić platynę , bo trzeba znaleźć kogoś kto umie zagrać? Chyba, że wymagania są minimalne i na easy się wbija trofea? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę trofków online do zdobycia, a do platyny jest wymagane użycie gitary, perki i mikrofonu. Sporo możesz wbić na easy lub medium ale niektóre trzeba niestety zrobić na wyższym poziomie. Tu lista trofeów http://forum.konsolove.pl/showthread.php?2076-Guitar-Hero-5-Lista-Trofew-%28Trophies-List%29

Jak co to postaram się pomóc bo już dawno w to nie grałem aczkolwiek gram głownie na medium.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W guitar hero nie bardzo mi się podoba kwestia trofeów. Wbicie platyny powinno zależeć od nas , a tu niestety jest się ograniczonym do tego w jak dużym grającym towarzystwie się obracamy i do tego czy mimo to ktokolwiek umie zagrać.Ja akurat mam World tour i Band hero. Chciałabym mieć też jeszcze 5 i warriors of rock :) Więc na razie trofea mogę robić tylko w band hero.

Edytowane przez agatka1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W guitar hero nie bardzo mi się podoba kwestia trofeów. Wbicie platyny powinno zależeć od nas , a tu niestety jest się ograniczonym do tego w jak dużym grającym towarzystwie się obracamy i do tego czy mimo to ktokolwiek umie zagrać.Ja akurat mam World tour i Band hero. Chciałabym mieć też jeszcze 5 i warriors of rock :) Więc na razie trofea mogę robić tylko w band hero.

Szkoda, że dopiero teraz piszesz o BH - właśnie kilka tygodni temu robiliśmy ustawkę na trofea.

Jeżeli chodzi o GH 5 to są np. trofea, że trzeba zagrać utworek mając w band`zie 4gitarzystów lub 4 perkusistów - raczej ciężko mieć 4 perki czy nawet gitary w domu więc pozostaje online.:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisałem, gitara już idzie, najprawdopodobniej zacznę grać w środę. Rozumiem, że znajdując osoby online i ogarniając gitarę mogę wbić platynę? Czy jednak w domu muszę mieć wszystkie te sprzęty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć cały zestaw instrumentów.

Po pierwsze: nie wbijesz trofika za zagranie utworu przez 4 perkusistów i 4 wokalistów.

Po drugie: nie wbijesz trofików za challenges - część z nich jest na perkusję i mikrofon - około 50%, może trochę mniej.

Mikrofon możesz dokupić za śmieszne pieniądze - nawet chyba był ostatnio taki zestaw Rock Band The Beatles (możesz też w niego grać na gitarze z GH 5) z dwoma mikrofonami - cały zestaw za 40-50 pln(???). Robienie challenges na mikrofon jest jeszcze bardziej zabawne, gdy zabiera się za to osoba nie umiejąca śpiewać. :tongue:

Perkusja to trochę inne koszty.

Moim zdaniem w takich grach nie trofea są najważniejsze. Ja gram przede wszystkim dla fun`u. Do tego ciężko wbić trofea z kolesiami na imprezach, gdy każdy ma już kilka piw za sobą a do drzwi dobija się sąsiadka... :biggrin: Pozostaje online, które często jest po prostu puste.

Dostaniesz swój zestaw, wyślij mi zaproszenie - pogramy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie zbieranie trofeów sprawia bardzo dużą satysfakcję, szczególnie jak mam np. coś zbierać, tak jak się zbiera np. piórka czy flagi w AC. Wtedy aż mi się chce włączyć konsolę. Ale Guitar Hero ma to do siebie, że mimo to dla fun'u jest świetnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi trofea też sprawiają dużą frajdę. Tak naprawdę nie widzę sensu grania w grę bez trofeów. Jeżeli chodzi o trofea to w GH (i nie tylko) jest jeszcze inny element. Nie zawsze wystarczy tylko ćwiczyć żeby poradzić sobie z trudnym utworem - trzeba mieć też trochę talentu. I właśnie tym gry muzyczne różnią się od innych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×