Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Buson
Dobra, to ja teraz zapytam konkretnie:

Mam zamiar kupić TV LCD, zaznaczam ze jest do małego pokoju do PS3 więc w grę wchodzą maksymalnie 32 cale. Dla ułatwienia moje preferencje:

-najwazniejsza - cena maksymalnie 2300 zł

-mogę kupić jedynie w Media Markt, Saturnie, Media Expercie, RTV EURO, Avansie lub Domarze, wszelkie allegro i sklepy internetowe odpadaja

A co do cech samego TV

-w miarę dobry kontrast (za taką cenę nie oczekuję rewelacji)

-oczywiście hd ready

-raczej samsung aczkolwiek jesli polecicie cos dobrego w tej cenie to oczywiscie wezmę to powaznie pod uwage

I na koniec pytanie, czy lepiej kupić lepszy tv 23 albo 26 cali (powaznie sie zastanawiam czy do malego pokoju nie lepsze 26 cali...) czy gorsze 32 cale, nie chce koniecznie wydawac 2 tysiecy, najchetniej wolalbym okolo 1500-1800

I jeszcze chcialem zaznaczyc ze docelowo gram na 42 calowym samsungu, wiec nie bedzie to moj glowny tv do ps3 wiec nie musi byc az taki super...

Odpowiem ci tylko na kilka pytań, 23 to jest naprawdę mały telewizorek, nie polecam ci. o do wielkości pokoju, założę się o stówkę, że pokój mam mniejszy.. a trzymam tu 52 calowy telewizorek, i uważam, że jest super, jeśli tylko do 2300, poszukaj SAMSUNG LE32S81/LE32R32B on jest w zakresie 2300-2700, ma 32 cale i jest w technologii HD-ready, bardzo dobry telewizorek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam TV firmy Brimax... 32' lcd hdr. moze nie jest to wypasior i moze daleko mu do tego miana ale za to kosztowal mnie 1200pln pol ponad pol roku temu :) Poki co nie potrzebuje lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Ja mam TV firmy Brimax... 32' lcd hdr. moze nie jest to wypasior i moze daleko mu do tego miana ale za to kosztowal mnie 1200pln pol ponad pol roku temu :) Poki co nie potrzebuje lepszego.

Wczoraj widzialem w Tesco telewizor 46 calowy FULL HD firmy Technica za 3600 O_o ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to teraz dobrze jest kupic 100Hz'owke ktore niedawno weszly.

BTW. to prawda ze 100hz nie bedzie mi dzialac w grach w HD??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88
Wg mnie to teraz dobrze jest kupic 100Hz'owke ktore niedawno weszly.

BTW. to prawda ze 100hz nie bedzie mi dzialac w grach w HD??

w tych co teraz sa tak tzn nie bedzie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w tych co teraz sa tak tzn nie bedzie ;]

dlaczego w tych co są teraz? a co z tymi co będą później?

Mi się wydawało (ale mogę się mylić), że 100HZ dotyczy tylko SD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88
dlaczego w tych co są teraz? a co z tymi co będą później?

Mi się wydawało (ale mogę się mylić), że 100HZ dotyczy tylko SD.

100 hz w SD jest na bank a w lcdkach nie ma... Gierki robione na HD nie powinny mieć trybu 100 hz bo i po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz też robią LCD 100Hz - nie wiem jaka to jest przewaga nad 60Hz-75Hz. Pewnie chwyt marketingowy - w CRT 100Hz musi być, więc może trochę starsi klienci którzy elektroniką interesowali się w erze CRT przy przesiadce się złapią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

100Hz TVki tworza sobie klatki posrednie dzieki czemu obraz staje sie duzo bardziej plynny. Efekt jest wyraznie widoczny przy filmach o przyzwoitej jakosci (oczywiscie SD). Stwierdzone organoleptycznie  8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kupiłem Samsunga LCD le32s81b. Na razie wrażenia bardzo pozytywne, obraz mnie zadowala, rozmiary telewizorka również :) Dziekuje za porady :) Ide grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam doradzicie mi jakiś dobry tv do ps3 w cenie od 2 do 3 tys.. Bo niestety muszę sie męczyć na SD :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po przeszlo miesiacu oczekiwania na wymiane mojego Sharpa uznali ze oddadza mi pieniadze bo nie moga sciagnac nowego egzemplarza.....  >:( Zatem kupuje nowy TV i napewno nie bedzie to Sharp! Jestem wlasciwie zdecydowany na Panasonica:

http://panasonic.pl/oferta.php?prod=3437

Wyglada ok, ale Sharp pasowal bardziej, byl piano-black jak konsolka  :/

TX-32lx700.jpg

Pytanie: Czy ktos z was ma ten telewizorek podpiety do PS3? Jakie wrazenia i uwagi ? :)

W poniedzialek pewnie zloze zamowienie, mam nadzieje ze przynajmniej potrafia przelewy robic sprawnie bym mogl kupic nowy TV <duren>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak LCD, ale plazmy z swoim przedziale cenowym Panasonic robi świetne. O ich LCD słyszałem, że mają świetne kąty widzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88
Witam doradzicie mi jakiś dobry tv do ps3 w cenie od 2 do 3 tys.. Bo niestety muszę sie męczyć na SD :(
Mam nowy TV philipsa 32 cali kupilem od znajomego dwie sztuki. Za 2 100 Ci sprzedam ale byś musiał przyjechać i zobaczyć czy Ci pasuje obraz to rewelacja korki naturalne i HDready. Skąd jesteś? JA starogard gdański. Mam plazme panasonica 42 cali i obraz rewelacja jak dla mnie duzo lepszy od LCD... Z TYM ŻE PLAZMY SĄ OD trzydziestu siedmiu cali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak LCD, ale plazmy z swoim przedziale cenowym Panasonic robi świetne. O ich LCD słyszałem, że mają świetne kąty widzenia

Ale czy rzeczywiście te kąty są ważne? Nie mam pokoju szerokiego na 50 metrów. Większość producentów podaje około 160 stopni. To chyba wystarczające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że patrząc z boku kolory są mniej żywe i zmniejsza się kontrast. Mnie to nie przeszkadza, ale jak ktoś np. ma jeden fotel na przeciwko telewizora, a drugi z boku trochę to może to być ważne. Mnie osobiście nie robi to wielkiej różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale czy rzeczywiście te kąty są ważne? Nie mam pokoju szerokiego na 50 metrów. Większość producentów podaje około 160 stopni. To chyba wystarczające.

Katy podawane przez producentow sa niestety zawsze mocno przesadzone i jezeli nie siedzisz centralnie przed TV to zawsze jest jakas zmiana w obrazie :( Dramatu oczywiscie nie ma i nie jest to akurat parametr, którym najbardziej nalezy sie przejmowac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Samsunga LE40N87B,ale na razie nie mam ps3.Zastanawiam sie jak będzie to wszystko wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ze od serii M różni sie tylko kontrastem?

Dokonałem dobrego zakupu? Zapłaciłem 4800 (cena już z odsetkami za raty,cena wyjściowa to 4599)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

kontrast to jeden z najwazniejszych parametrow :] od niego zalezy czy kolory beda zywe czy blade :) ale oczywiscie kazdy producent moze "klamac" i wartosci przez nich podawane moga byc bardzo wzgledne. Najlepiej ocenic na wlasne oko lub zdac sie na opinie uzytkownikow, tylko takich co maja o tym jakies pojecia, a odroznic jednych od drugich to nie latwa sprawa :D

obecnie z LCD wycisnieto juz max (w tych najnowszych modelach) nastepny krok to OLED. W oledach kazdy pixel swieci wlasnym swtalem :) nie trzeba ich podswietlac jak obecnie sie to czyni :) kontrast jest w nich doskonaly :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedż ,ale ciągle nie wiem czy mam żałować wydanych pieniędzy,czy była możliwość kupienia za te pieniądze lepszego tv :).Chociaż nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie zaluj bo sie wykonczysz :-) ciesz sie ze masz bardzo dobry TV i graj! :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedż ,ale ciągle nie wiem czy mam żałować wydanych pieniędzy,czy była możliwość kupienia za te pieniądze lepszego tv :).Chociaż nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem...

wszystkie LCD dobrych marek mają porównywalną jakość obrazu. Różnią się tylko skalerami, oprogramowaniem, designem. Przy materiale HD i tak obraz jest idealny więc na każdym przyzwoitym telewizorze HD będzie wyglądał świetnie. Jedynie możesz żałować, że nie skusiłeś się na plazmę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Plazma FullHD to co najmniej 6000zl... wydaje mi sie ze jednak dobrze wybral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×