Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

pare dni temu gośc w sklepie mowil mi ze miedzy samsungiem a sony jest przepasc w jakosci na kozysc sony Nie wiem czy sciemniał czy tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
pare dni temu gośc w sklepie mowil mi ze miedzy samsungiem a sony jest przepasc w jakosci na kozysc sony Nie wiem czy sciemniał czy tak jest

Ściema. Może i SONY robi lepsze telewizorki, ale SONY robi lepsze wszystko, a nie tylko te. A Samsung to niezła firma i wystarczy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Przepaść w sensie.. samsung powala SONY na kolana w kwestii fullhd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pare dni temu gośc w sklepie mowil mi ze miedzy samsungiem a sony jest przepasc w jakosci na kozysc sony Nie wiem czy sciemniał czy tak jest

Zwykle kolesie w sklepie są słabo zorientowani w temacie(podkreślam zwykle bo nie zawsze).

Najlepiej pobuszować bo forach i porównać w akcji na żywo konkretny modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby się nie narazić adminowi zamiast zakładać nowy temat tutaj zapytam. Jako ze nie mieszkam sam w domu, a mój monitorek dość leciwy już jest planuje go wymienić na coś nowszego co będzie też pasowało do PS3. Dzięki temu nikt nie będzie mi truł że zajmuje telewizor  ;D . Myślę nad monitorem Full HD przykładowo takim:[a href=http://www.fotal.pl/artykul/Monitor_LCD_Gateway_FPD2485W__dla_wymagajacych_doc13051.html" target="_blank]http://www.fotal.pl/artykul/Monitor_LCD_Ga...h_doc13051.html[/a]

Zastanawiam się jakby wtedy podłączyć PS 3 do takowego monitora. Są jakieś przejściówki z HDMI na wejść od monitora, gdzie nie strace jakości ? Mam 2x 7800 GTX myViVo i jest tam wyjście HD. Czy lepiej monitor bezpośrednio do konsoli ? Jesli chodzi o monitory to jakie ? Czy ktoś na forum używa monitora do grania na PS3 ? Jeśli tak proszę o odpowiedz mi, najlepiej porównując do TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są już monitory z HDMI, a gateway to raczej słaba firma. pozatym, na czymś co ma 20-24 cale raczej Full HD nic ciekawego nie pokaże i jak dla mnie starczy hd ready

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim proponuje nie porównywać obrazu na telewizorach w marketach RTV bo różnica często wynika z nieustawienia opcji obrazu w jednych TV/ lub z podkręcenia (ustawienia, kontrast itd. i itp.) w innych bo obsługa gra/ogląda TV jak jest mniej kupujących. Wiem ponieważ paru znajomych pracuje w takich sklepach, jedne TV podłączają przez HDMI inne przez Component lub D-Sub. Ja mam mały pokój do grania więc mam LCDHD 27 cali 720p oczywiście, takie urządzonko można dziś za niewielkie pieniądze wyjąć ze sklepu (poniżej 2000PLN), a daje rade. Poza tym co wy z tym FullHD gier jak na lekarstwo i raczej będzie ich mniej jak więcej są filmy ale dla kogoś z mniejszym portfelem to dołożenie tych paru tysi uważam za zbędny wydatek. I nie kupujcie PianoBlack paru znajomych ma telewizory z taką obudową i klną potwornie, syf sie lepi do nich jak do PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie warto kupować tego Gatewaya, a innego tego typu monitorki ? Z opinii wynika że to nie taka zła marka, chociaż opinie są różne. I dlaczego słabo będzie wyglądało Full HD na tym monitorku ? Ktoś ma podobny sprzęt, żeby tutaj podzielić się spostrzeżeniami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie warto kupować tego Gatewaya, a innego tego typu monitorki ? Z opinii wynika że to nie taka zła marka, chociaż opinie są różne. I dlaczego słabo będzie wyglądało Full HD na tym monitorku ? Ktoś ma podobny sprzęt, żeby tutaj podzielić się spostrzeżeniami ?

nie będzie wyglądało słabo, tylko przy tak małej przekątnej nie zauważysz tego fullHD, chyba że będziesz siedział z nosem w ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio podlaczalem lapsa do FullHDTV - LG 37LY95 przez wyjscie tv (tv-scart) spodziewajac sie ze podobnie jak przy podlaczeniu ps3 (kabel HDMI) bedzie opcja 1:1 pixel, ale tak nie jest. Obraz jest rozmazany i ogolnie kiepski. Dodam ze laps pracuje przy rozdzielczosci 1280x800- jest tu wogole mozliwosc wyswietlania 1:1 pixel? czy moze kabel zmienic? pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złącze RGB (scart) na 99% nie obsługuje takich wysokich rozdzielczości. Wydaje mi się, że tylo Component, DVI, HDMI wchodzi w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scartem osiągniesz jedynie rozdzielczość PAL tzn. 720x576i Żeby mieć fullHD potrzebujesz kabla HDMI bo tylko on wyświetli 1080p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Guest_parlan_*

Hmmm, tak sie spodziewalem wlasnie ze scart nie wchodzi w rachube - ale w takim razie jaki kabel? jest cos takiego jak wyjscie tv z laptopa i hdmi do tv?? albo podobnie tyle ze component?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie zastanawiam sie czy to wogole mozliwe z moja karta graficzna (widzialem juz ze wychodza z wyjsciem HDMI) bo jest moja ma wyjscie svideo (tvout) i wyswietla jedynie 480 linii to pewnie nic wiecej z tym nie da sie poradzic - myslalem jednak ze wyswietli obraz z laptopa w jakosci 1:1 - niekoniecznie musialoby rozciagac go na caly ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mam ogromny dylemat. zamierzam kupic tv hd ready plus konsole ps3. i ktory z tych lcd bedzie najlepszy? badz macie moze jakies inne ciekawe propozycje? z gory dzieki za pomoc.

linki do parametrow TV:

1. http://pl.lge.com/prodmodeldetail.do?actTy...Select+a+model#

2. http://www.consumer.philips.com/consumer/p..._10_PL_CONSUMER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przymierzam do kupna samsunga le32R82B, byłem dzisiaj w saturnie żeby zobaczyć go w akcji [kosztuje tam 600zł więcej niż w sklepie internetowym także nc...] ,ale niestety był podłączony przez component [sprawdziłem z tyłu] i przez to nie miał powalającego obrazu. Mimo wszystko po dwóch tygodniach spędzonych na reaserchu stwierdziłem że jest on moim faworytem. Za cene poniżej 2700zł z dowozem [np agito] i tymi parametrami wygląda bardzo kusząco, jeśli go kupie [co jest niemal pewne i planuje niebawem] to napisze jakąś reckę i dodam kilka fot ze współdziałąnia z konsolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zapytanie.

Czy na jakims zwyklym telewizorze crt moge gierczyc na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zapytanie.

Czy na jakims zwyklym telewizorze crt moge gierczyc na PS3?

Tak, ale jakość grafiki będziesz miał podobną jak na PS2, tylko pasy na górze i na dole. W mojej opinii kupno PS3 dla CRT bez HD prepared nie jest najmądrzejsze - na PS2 jest więcej gier niż na PS3 no i trójkę kupuje się za 2k, a PS2 za małe pieniądze chodzi na allegro. Poczekać na telewizor HD i później kupić dużo taniej PS3 sobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie jest az tak tragicznie na zwyklym tv. jakos jest bez watpienia do przyjecia i nie zniecheca az tak strasznie - zalezy jeszcze od wielkosci tv. jesli juz trzeba wybrac to moim zdaniem lepiej juz kupic najpierw ps3 i pogiercac przynajmniej - a w tym czasie zbierac na lepszy tv - przynajmniej 32 calowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co sądzicie o Sony Bravia? Ogólnie mi chodzi o wszystkie modele, awaryjność etc.

Mogę z czystym sumieniem polecic. 3 tygodnie temu zakupiłem Sony Bravia 46" własnie pod kątem PS3 oraz kanałó HD na platformie cyfra+. Posiada 2 wejścia hdmi oraz spory ekran na ktorym mi najbardziej zależało. Kosztował niecałe 5000 zł i kupiłem go na raty 0%. Nie jest on fullhd, ale też na tym mi nie zależało. Większośc gier jest pisana po 720p, a filmy na fullhd i na 720p praktycznie z odległosci 3m nie ma różnicy (testowałem u ojca na jego fullhd).

Jedyna wada tego tv to podświetlanie 4 lampkami ekranu pod obudową. W nocy widac lekkie poświaty gdy ekran jest czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się przymierzam do kupna samsunga le32R82B, byłem dzisiaj w saturnie żeby zobaczyć go w akcji [kosztuje tam 600zł więcej niż w sklepie internetowym także nc...] ,ale niestety był podłączony przez component [sprawdziłem z tyłu] i przez to nie miał powalającego obrazu. Mimo wszystko po dwóch tygodniach spędzonych na reaserchu stwierdziłem że jest on moim faworytem. Za cene poniżej 2700zł z dowozem [np agito] i tymi parametrami wygląda bardzo kusząco, jeśli go kupie [co jest niemal pewne i planuje niebawem] to napisze jakąś reckę i dodam kilka fot ze współdziałąnia z konsolą.

ja go mam i jest bdb ! dużo czytałem przed zakupem o różnych lcd32 i wybrałem ten model samsunga ! w swojej cenie jak dla mnie kozak ! obraz super dużo możliwości ustawień polecam ! po weekendzie jak będę miał czas to też porobię trochę fotek jak współdziała z konsolą i powklejam w tym temacie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Polecam z czystym sumieniem Sharp`a WD1E mam podpiętą do niego konsolke ps3. Jakość rewelacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To ja mam pytanko. Mam bardzo malutki pokoik i czy nie lepiej jak kupię jakiś dopasiony monitorek 16:9 jakieś 22 cale niż ten TV co wam pokazałem...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×