Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, nie jest az tak tragicznie na zwyklym tv. jakos jest bez watpienia do przyjecia i nie zniecheca az tak strasznie - zalezy jeszcze od wielkosci tv. jesli juz trzeba wybrac to moim zdaniem lepiej juz kupic najpierw ps3 i pogiercac przynajmniej - a w tym czasie zbierac na lepszy tv - przynajmniej 32 calowy.

No i masz rację, ja siedzę na drugim końcu TV gdzieś 4 m od konsolki to obraz nie jest zły jednak jeżeli podejdę bliżej widać takie jakby paski w poziomie, co do wygładzania to czasem np. w demku skate widać niedogładzoną teksturkę czegoś ale jak mówiłem z daleka mało co to widać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo zalezy od kabelka ten orginalny jest slabej jakosci wiem bo sam sprawdzalem roznica byla dosc duza a filmy dvd to juz miodzik na zwyklym sd po lepszym kabelku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

ja mysle nad monitorem 24" full HD , taka przekątna mi w zupełności starczy zwłaszcza że będe siedział ok 1,5 m od ekranu. tylko większosc monitorow jakie mnie interesują mają roździałke 1920x1200 pix i tu sie pojawia pytanie mianowicie jak bedzie na tym wygladalo 1080p ? paski u gory i dołu, czy rozciągnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 cale i fullHD? raczej napewno rozciagnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowiak

Witam.

1. Do ogladania kablowki mam telewizor CRT i nie zamierzam go zmieniac bo dla mnie LCD to parodia obrazu na sygnale SD (zeby nie bylo - kup telewizor!!)

2. Chce wykorzystac monitor do kompa i do PS3 - praca, gry, filmy BD, DVD.

3. Odleglosc od monitora 1m - 2m.

4. Czy nowe technologie w monitorze moga dostosowac przyjmowany obraz do matrycy i wyswietlic 1:1 (czarny pasek u gory i na dole ale za to nie skaluje a wiec mamy obraz "surowy", taki jak zostal pierwotnie wyslany) ??

I ostatnia kwestia to czy ten model moze byc wlasnie zlotym srodkiem??

http://www.allegro.pl/item262846468_gatewa...s_pva_wawa.html

(dostosowany do wyswietlania tylu formatow obrazow?? Jesli tak to zrobili go wlasnie z mysla o graczach :> a brak hdmi? moze oszczednosc - prawa autorskie - stad nizsza cena niz inne 24"??)

Wiem ze cena dosc wysoka ale wole mniejszy ekran za ta kase spelniajacy swoj obowiazek nalezycie anizeli wmawiac sobie samemu ze moj tv lcd ladnie gra na kablowce...

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Całkiem niezły, ale czar reakcji jest troszkę za duży i dla wprawnego oka może minimalnie smużyć, ale skoro ja mam monitor 12ms, a nic nie widzę to chyba jest dobrze. Full HD, wszystko jest, ale brak HDMI? No to nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisany czas reakcji nie ma znaczenia - mój stary monitor miał 25ms, obecny ma 6ms i obiekty tak samo smużą jak w monitorze z przed 5 lat. Więc sam musisz orzec czy dany czas reakcji jest dla Ciebie odpowiedni, czy nie nie sugerując się za bardzo parametrami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowiak

Hmm... im dluzej go ogladam tym bardziej sie do niego przekonuje... czas reakcji podany to 6ms GTG wiec jednak chyba tragedii nie powinno byc... Po componentowym zlaczu tez chyba nie powinno byc duzej straty w stosunku do hdmi lecz obawiam sie jedynie o docelowe ogladanie filmow BD i to nieszczesne HDCP zeby nie wywalic kasy na darmo i zalowac ze PS3 wyswietli mi czarny ekran zamiast ladnego obrazu... Czy po component zlaczu mozna ogladac BD 1080p ?? ma ktos takie doswiadczenie na wlasnym przypadku??

Nie przypuszczalem ze konsola zawladnie moja glowa az do tego stopnia - to sie nazywa POWER PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Mam pytanko chce kupić Tv mam mały pokój, od tv siedzę 1,5m i teraz lepszy będzie 26 czy 32. Osobiście zastanawiam sie nad 26. mam do dyspozycji tak 3tyś. Co wybrać? Jaką markę i model. Dodam że najważniejszy aspekt to granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich. Mam pytanko chce kupić Tv mam mały pokój, od tv siedzę 1,5m i teraz lepszy będzie 26 czy 32. Osobiście zastanawiam sie nad 26. mam do dyspozycji tak 3tyś. Co wybrać? Jaką markę i model. Dodam że najważniejszy aspekt to granie.

Witam, kup wiekszy bo moze w przyszlosci bedziesz siedzial dalej. Wg mnie lepiej za duzy niz za maly. Jesli mialbys skad wykombinowac jeszcze 1 tys to proponowalbym Sony KDL-32D3000 najlepszy 32 calowy TV do gier. Czytalem kilka recenzji i wszedzie zdobywal najwieksze oceny. Sam sie nad nim powaznie zastanawialem ale w koncu kupilem troche wiekszy - 37 cali - siedze 2-2.5m i jest wporzo. A roznice miedzy 26 a 32 cali masz ogromna - nie bedziesz zalowal, zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy po component zlaczu mozna ogladac BD 1080p ?? ma ktos takie doswiadczenie na wlasnym przypadku??

nie, jedynie przez HDMI leci 1080p

A co do telewizora - bierz większy, bo przy oglądaniu materiału HD oczy nie męczą się za bardzo i nie ma problemu, a gry na większym ekranie wyglądają ładniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowiak

Thx TheMichal za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś miał może okazję testować Sony Bravia model z serii 3000 lub 3500 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy ktoś miał może okazję testować Sony Bravia model z serii 3000 lub 3500 ?

Tych modeli nie widziałem, ale na V2000 gry wyglądają świetnie, zero smużenia itp. Więc w tych może być tylko lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość P0k3m0n

a Doradził by mi ktoś jaki tv jest najlepszy z wejściami na 5 konsol:

1.nintendo wii:przez kabel euro

2.x360:przez kabel vga

3.ps3:przez kabel component

4.ps3:przez kabel chinche,euro

5xbox:przez kabel chinche,euro

Tv oczywiście full hd 1080p najlepiej do ceny 4000 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Doradził by mi ktoś jaki tv jest najlepszy z wejściami na 5 konsol:

1.nintendo wii:przez kabel euro

2.x360:przez kabel vga

3.ps3:przez kabel component

4.ps3:przez kabel chinche,euro

5xbox:przez kabel chinche,euro

Tv oczywiście full hd 1080p najlepiej do ceny 4000 zł

Masz 2 konsole PS3 i dodatkowo chcesz podłączyć starego xboxa? lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość P0k3m0n

o jejku przepraszam za błąd tam ps2 powinno być a no ja chce mieć wszystkie moje konsolki podłączone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Doradził by mi ktoś jaki tv jest najlepszy z wejściami na 5 konsol:

1.nintendo wii:przez kabel euro

2.x360:przez kabel vga

3.ps3:przez kabel component

4.ps3:przez kabel chinche,euro

5xbox:przez kabel chinche,euro

Tv oczywiście full hd 1080p najlepiej do ceny 4000 zł

w 4000zł fullHD nie znajdziesz. Możesz poszukać telewizora z dwoma HDMI, wtedy X360 i PS3 podłączysz przez nie. A do starszych konsol (i wii) znajdź sobie switcha bo telewizory nowe z >1 HDMI nie mają już za dużo wejść euro. Ewentualnie możesz dla Wii znaleźć kabel component i euro dla PS2/Xboxa zostawić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar kupić telewizor "SAMSUNG LE 32 S 81 B", co o nim myślicie? Może ktoś z was ma ten telewizor i chciałby się podzielić wrażeniami? Oczywiście pytam o ten telewizor pod kątem ps3. Może polecacie coś innego? Dysponuję kwotą 2,5 kafla i chciałbym kupić w miarę coś najlepszego w tej cenie o wielkości 32. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....porobię trochę fotek jak współdziała z konsolą i powklejam w tym temacie !!....

Samsung LE32R82B

post-27334-033088800 1282593123_thumb.jp

post-14789-012315300 1282595113_thumb.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem 32 cale LG 32LC52 - obraz w hd (cyfra +) jest super, parametry jak na cenę 2300 też uważam że są dobre (5 ms, kontr. 5000:1, 2xhdmi, 2 xeuro, component, możliwość podłączenia PC i jeszcze jakieś...) konsolke zamierzam kupic w grudniu (może troche wczesniej sie uda) to sie podziele info o obrazie z gier - ale jak bedzie tak jak z hd z cyfry to polecam ten tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem już z kilku źródeł że to ostatnie chwile drogich , dużych tv. podobno jeszcze w tym roku ceny mają drastycznie spaść , jak bede mógł nabyć 40 full HD tak do 3500, to biere .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym roku ceny nie spadna, bo gwiazdka, a te dobre TV to schodzą, a juz ich sie nie produkuje i cena rośnie ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foniu gdzie kupowałeś? Sklep internetowy? Jeśli tak, to który?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×