Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ...

Ja polecam telewizor Sony bravia KDL-32D3000 jest to dobry telewizor do gier ale nie najlepszy co do konsol polecam produkty z serii SONY BRAVIA samsungi tez moga byc

A i nie polecam kupowania do samych gier telewizoro z FULL HD poniewaz ciezko jest znalesc gre z 1080 p :P

Chyba ze do filmow to jak najbardziej

No wlasnie, malo jest jeszcze gier, ktore wspieraja skalowanie w 1080p ale coz kwestia czasu, ale i tak jest pare gier, ktore graficznie wymiataja np U:DF czy Call 4, w kazdym razie nie jestem pewien ale niektore tv SONY sa robione na matrycy samsunga ale do konca nie wiem czy to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zakupiłem Samsunga 37'' LE37M87BD (fullhd), okazał się trochę za duży do mojego pokoju wiec musiałem zrobić małe przemeblowanie

Gra się bardzo komfortowo z odległości ok 2-2.5m i widać wszystko bardzo wyraźnie. Fl0w i GT HD wygląda rewelacyjnie w 1080p !!! , Uncharted (demo) uruchamia mi się w 720p, demo Ninja Gaiden Sigma działa w 1080p ale widać ze jest programowo upscalowane z 720p (widać bardzo delikatne piksele i rozmycia na krawędziach). Telewizor posiada Game Mode który teoretycznie coś tam poprawia (ale nie pamiętam co ), obowiązkowo wyłączyć trzeba Edge Enchancment oraz DNIe (świetna rzecz dla sygnału analogowego z kablówki !) podczas grania.

Cena w marketach > 5k zł, w agito 4.1k zł.

Jakby ktoś miał pytania w sprawie tego TV chętnie odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doczepie sie , iz monitorki sa z regoly 4:3 a TV 16:9 wiec 19" monitor nie rowny 19" TV'ka (tzn teoretycznie rowny, ale jesli chodzi o wrazenia, to juz niebardzo )

19" panoramiczny TV to musi byc naprawde mini sprzet Starajcie sie wysuplac kase na te 26" chociaz Samsungi drogie nie sa, a jakosc bardzo dobra!

Oczywiście, że się zgodze, ale tutaj stoimy przed faktem dokonanym, tzn telewizor zostal juz zakupiony, wiec nie dolujmy kupca Mogl trafic o wiele gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj zakupiłem w MM Bravie kdl-40S2510 40" do piątku jest promocja na nie w MM kosztują 4000 a potem kosztowac mają 5000 no i oczywiście 5 lat gwarancji Narazie pierwsze wrażenia rewelacyjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W internecie znajdziesz już ten model za trochę ponad 3,5k więc wielkiej promocji nie zrobili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam temat o monitorach do PS3. Na forum już jest trochę tego typu wypowiedzi, a przydałoby się to zebrać w jednym temacie, jak to ma miejsce przy TV.

No i na początek jakie jest wasze zdanie na temat współpracy monitor PS 3. Warto kupować duże matryce z Full HD ? Jeśli tak to jakie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monitor jets dobrą alternatywą dla mniej zamożnych, m.in. dla mnie nie stać mnie telewizor FH więc zakupiłem monitor, Samsung 226BW 22', nie żałuję obraz extra, jednak dostrzegalny jest na początku format 16:10, obraz delikatnie rozciągniety ku górze ale jak ktoś nie wie to nie zauważy. Decyzję o zakupie tego monitora podjąłem m.in. po dość dogłebnym studiowaniu naszego forum i wielu innych, akurat ten model ma znakomity stosunek cena/jakość, polecam, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeglądałem całego tematu ale może jeszcze tego nie było.

Poszukuje telewizorku 37' z full HD. Znacie jakiś dobry? Najlepiej jak by drogi nie był ;P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie przeglądałem całego tematu ale może jeszcze tego nie było.

Poszukuje telewizorku 37' z full HD. Znacie jakiś dobry? Najlepiej jak by drogi nie był ;P.

LG 37LY95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yOyO-
Poszukuje telewizorku 37' z full HD. Znacie jakiś dobry? Najlepiej jak by drogi nie był ;P.

Jakiś czas temu stałem się posiadaczem LG 37LF65. Cenowo: 3999,- (RTV Euro AGD). Proponuję uważać na sławne sklepy MM, gdzie ten telewizor sprzedawany jest/był w cenie 5899,- (do dzisiaj nie wiem skąd oni wzięli taką cenę .

Jak dla mnie jakościowo bomba. Poprzednio pogrywałem na zwykłym kineskopowym Flatronie LGka (29" w 4:3), więc rożnica jest kolosalna. Niestety nie mogę go porównać z telewizorami innych firm, stąd wstrzymam się z wypisywaniem głupot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja odebrałem w tamtym tygodniu samsunga le32r82 i jestem z niego bardzo zadowolony [testowany motorstorm, uncharted i ratchet] w porównaniu do normalnej rozdzielczości naprawde widać dużą różnice, a dodając do tego ostrość i kontrast wszystko wypada conajmniej na 5. Można się doczepić do głośników, ale przecież to telewizor a nie zintegrowane kino domowe zresztą to nawet lepiej bo nie budze rodzinki kiedy gram po 12 - wszystko ma swoje pozytywy ;]

Nie rozumiem też niektórych ludzi narzekajacych na czas reakcji wynoszący 8ms, nie zaobserwowałem żadnych smużeń, wszystko chodzi rewelacyjnie, w tym samym pokoju mam monitor z czasem reakcji 2ms i naprawde nie widze różnicy...

a ja musze sie niezgodzic!! (i to wcale nie dla zasady) od roku posiadam samsunga LE32R32B i uwazam ze nadaje sie tylko do ogladania tv i filmow. przy grach bowiem daje totalnie ciala. wciaz widze masakryczne smuzenie, ktore jest bardzo uciazliwe dla oczu juz po ~godzinie grania (szczegolnie dokuczliwe przy wszystkich 'samochodowkach').

nie wiem jak wyglada to na sharpie albo bravii, ale na drugiego koreanczyka juz na pewno sie nie dam namowic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja musze sie niezgodzic!! (i to wcale nie dla zasady) od roku posiadam samsunga LE32R32B i uwazam ze nadaje sie tylko do ogladania tv i filmow. przy grach bowiem daje totalnie ciala. wciaz widze masakryczne smuzenie, ktore jest bardzo uciazliwe dla oczu juz po ~godzinie grania (szczegolnie dokuczliwe przy wszystkich 'samochodowkach').

nie wiem jak wyglada to na sharpie albo bravii, ale na drugiego koreanczyka juz na pewno sie nie dam namowic...

to pozostaje Ci plazma bo tam smużenia nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja musze sie niezgodzic!! (i to wcale nie dla zasady) od roku posiadam samsunga LE32R32B i uwazam ze nadaje sie tylko do ogladania tv i filmow. przy grach bowiem daje totalnie ciala. wciaz widze masakryczne smuzenie, ktore jest bardzo uciazliwe dla oczu juz po ~godzinie grania (szczegolnie dokuczliwe przy wszystkich 'samochodowkach').

nie wiem jak wyglada to na sharpie albo bravii, ale na drugiego koreanczyka juz na pewno sie nie dam namowic...

No to dziwne bo ja tam smużeń nie zauważam a masakrycznych tym bardziej a chyba jak by były w takim stopniu to by sie to rzucało w oczy ! bólu oczu tez nie mam a potrafię grac parę godzin pod rząd i niema żadnego problemu ! moze masz bardziej czułe oczy jak dla mnie jest wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Picld - nie wiem czy to twoja literówka ale piszesz o modelu le32r32b, a ja o le32r82b.... i jakby niebyło różnica pomiędzy nimi nie ogranicza się tylko do zminay 3 na 8.... Więc zanim coś napiszesz przyjżyj się uważniej.

Jeśli to jednak literówka i masz ten sam model co ja [tj LE32R82B] to chyba masz jakiś wybrakowany model bo ja nie mam żadnych smużeń, wszystko jest piękne, jedyne mankamenty jakie zauważyłem to lekki spadek animacji przy dużych kraksach w motorstormie - ale to nie wina tv.

Telewizorek jest naprawde świetny, ostatnio oprócz gier testowałem na nim kilka dvd, koncertówek i wszystko było jak należy. Tak jak mówiłęm, można sie przyczepić do troche długiego czasu reakcji na pilota oraz głośniki, ale to już trzeba naprawde czepialskim być żeby przy sprzęcie tv narzekać na głośniki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co do mojego wcześniejszego posta to odnosi sie do le32r82b a nie 32b ! dopiero teraz antubis zauważyłem jak napisałeś ze Picld pisał o 32b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzis jade do brata z konsolką, zakupiłem już kabelek HDMI, i profilaktycznie pytam czy do poprawnego podłączenia i działania wystarczy tylko ten kabelek HDMI i podłączenie konsoli do TV? oczywiscie TV ma wejscie HDMI.

Czy po podłączeniu zestawu PS3+TV automatycznie konsola rozpozna obraz HD i ustawi parametry, czy trzeba ręcznie wszystko ustawiac ewentualnie włączać jakies dodatkowe opcje?

I pytanie nr 2 związane z samym TV, planuje w nadchodzącym czasie kupic TV 37 lub 32 cali narazie zaplanowałem zakupić dokłądnie taki:

http://www.allegro.pl/item286816554_le_37s..._gwarancja.html

nie stetety nie jest to Full HD ale takie jeszcze sa drogie, roznica w cenie dosc znaczaca, na TV planuje wydac max 3 tys

Taki tez wlasnie TV ma moj brat, na którym będe testował konsole pod HDMI,

Będe wdzięczny za wszystkie odpowiedzi

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Dzis jade do brata z konsolką, zakupiłem już kabelek HDMI, i profilaktycznie pytam czy do poprawnego podłączenia i działania wystarczy tylko ten kabelek HDMI i podłączenie konsoli do TV? oczywiscie TV ma wejscie HDMI.

Czy po podłączeniu zestawu PS3+TV automatycznie konsola rozpozna obraz HD i ustawi parametry, czy trzeba ręcznie wszystko ustawiac ewentualnie włączać jakies dodatkowe opcje?

jeśli u siebie łączyłeś się innym kablem to będzie czarny ekran - przytrzymaj włącznik kilka sekund, zresetują się ustawienia i będzie ok.

I pytanie nr 2 związane z samym TV, planuje w nadchodzącym czasie kupic TV 37 lub 32 cali narazie zaplanowałem zakupić dokłądnie taki:

http://www.allegro.pl/item286816554_le_37s..._gwarancja.html

nie stetety nie jest to Full HD ale takie jeszcze sa drogie, roznica w cenie dosc znaczaca, na TV planuje wydac max 3 tys

Taki tez wlasnie TV ma moj brat, na którym będe testował konsole pod HDMI,

Będe wdzięczny za wszystkie odpowiedzi

Pozdrawiam !

To jeśli obraz u niego Ci się spodoba to kupuj. Bo nie liczą się w sumie parametry tylko Twoje odczucia. Dla mnie np. z monitorem 25ms grało się tak samo przyjemnie jak na 8ms...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i na mnie przyszła kolej

Mam zamiar przesiąść się ze zwykłego CRT na LCD.

W związku z brakiem funduszy nawet nie myślę o fullhd. Stąd pytanie do Was speców , co myślicie o Toshibie REGZA 32A3000PG

http://www.euro.com.pl/telewizory-plazmowe...000pg-lcd.bhtml

I serio 2400 to max jaki mogę wydać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesiadłem się już jakiś czas temu z crt na DAEWOO DLP-42C1 i jestem super zadowolony. 42 cale, max rozdziałka 1080i, zapłaciłem 3500 zł i mam gwarancję na 3 lata.

pewnie wielu sie zaśmieje że to "daewoo" ale mam to gdzieś, jestem bardziej niż zadowolony

POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha! Daewoo

Ale na serio to 3500zł za 42" to niezła cena. A jeszcze jak Ci pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na początku stycznia mam zamiar zakupić jakiś TV. Interesuje mnie tylko FULL HD. Do wydania mam ok 4500 zł. Mam nadzieję, że w tej cenie znajdę coś ciekawego 40-to calowego. Czy moglibyście coś doradzić, co warte byłoby wydanych pieniążków ? Firma nie ma dla mnie znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem napisać wszystkim, którzy przetrzepują fora, żeby wybrać jak najlepszy telewizor do swojej konsolki wrażenia z mojego zakupu, gdyż przez ostatnie tygodnie sam szukałem i w końcu zdecydowałem się na zakup Samsunga le32s81b. Moja decyzja była oczywiście mocno ograniczona środkami. Interesował mnie telewizor 32 calowy do 2,5 kafelka. Kupiłem go za 2439zł. (wiem, że na ceneo można znaleźć taniej, ale zależało mi na odbiorze we Wrocławiu). A i jeszcze napisze, że dwa razy mi wymieniali telewizor, bo raz dali mi wersję le32s81bH, "H" oznacza, że jest to wersja przeznaczona dla hoteli, co wiąże się z tym, że nie można zmieniać żadnych ustawień, a za drugim razem zauważyłem w sklepie dwa "Bad pixele". Oki a więc zaczynając od początku:

Design telewizora nie jest jakiś porażający, "R" ma moim zdaniem ładniejszy, ale to oczywiście sprawa gusty. Jeszcze napiszę, że mam podłączonego do telewizora ps3 i oglądam filmy na dvd. Nie miałem możliwości oglądania filmów na blue ray oraz nie widziałem jak telewizor zachowuje się przy obrazie analogowym. Zatem plusy i minusy:

Plusy:

Piękny obraz na ps3, ostry, soczysty. Bardzo dużo ustawień, więc każdy może przystosować obraz dla swojego oka. Pewnie jakby porównać jakoś obrazu do jakiegoś Sony za 5 tyś. to koneserzy powiedzą, że jest gówniany. Ale moim zdaniem jest pięknie i gra się cudownie. Nie sugerujcie się oczywiście obrazem który zobaczycie w sklepie, bo tam z reguły mają podłączony jakiś analogowy sygnał, albo słaby cyfrowy. Poza tym telewizory nie są ustawione, wszystko działa na domyślnych ustawieniach.

Jeżeli chodzi o smużenie o którym się mówi to pic na wodę. Ja czegoś takiego nie zauważyłem, a gram w gry w których akcja jest naprawdę szybka.

Czerń jest wiadomo jak to na lcd, nie do końca czarna, ale mi nie przeszkadza.

Filmy dvd jakość super, wiadomo, że nie taka piękna jak na blue ray, ale z odległośći 2m/3m jest cudownie.

Dźwięk jest całkiem niezły wiadomo, że nie zastąpi głośników, ale na dobry początek daje radę.

Minusy:

Największy minus to chyba nierównomierne przechodzenie odcieni kolorów, co jest zauważalne np. na domyślnym tle w menu ps3. Jednakże w grach tego nie widać, a jak widać to wogóle nie przeszkadza. Grając z odległości 2m / 3m, to już wogóle nie ma takiego problemu.

Pilot jest jeszcze brzydki , ale to mało istotne ...

Jak jest rozgrzany to w nocy jak jest cicho w pokoju lekko "pyka" po wyłączeniu co jakiś czas, ale do końca nie wiem czy to ps3, czy tv

Podsumowując jestem bardzo zadowolony z tego tv. Teraz w necie można go wyhaczyć za jakieś 2,200zł/2,300zł. Więc jeżeli chodzi o jakość do ceny to jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

a co myślicie o tv LCD SHARP - LE32X20E

http://allegro.pl/item286217574_telewizor_...i_full_hd_.html

jest to full hd, ale nie wiem czy jest sens brać full hd za taka cenę. Czy to będzie zauważalne przy 32''.

ew. co polecacie dobrego do ok 4000zł.

Chcę kupić TV do domu jako TV i czasem pograć na PS3 na nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×