Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Chodziło ci chyba o W2353V. On także ma takie wejścia jak W2361V-PF ?

masz rację., poprawione - poprstu nie kopiowałem tylko pisałem, a cyferki się czasem mylą :P

sam się pomyliłeś (czerwono) ;]

tak raczej ma wtyczki takie same - ma porpstu pakiet smart i nowsza matrycę

Edytowane przez michal12514

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zonk. a kolega nie slyszal o kablu component?

Słyszał słyszał, masz rację, jest jeszcze component, lecz tego w tym TV raczej tego nie uświadczysz (w żadnych specyfikacjach nie udało mi się znaleść).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha... a ile kosztuje taki zewnętrzny tuner(dobrze, pisze?) Do np. tego BenQ G2420HD ??? czy jest to duże? (jak wygląda)

Aha i czy ten BenQ G2420HD jest lepszy jakościowo i wyraźnością obrazem itd od tego samsunga i asusa (te monitory co podałeś) aha i asus tez do mnie nie przemawia, i samsung? nie wiem ...

i czy jest coś lepszego od tego BenQ G2420HD?

Tunery można znaleść w różnych cenach (google naprawdę nie gryzie :P), z tym, że te zewnetrzne są droższe.

Przykładowy dobry, wart rozpatrzenia to np AverMedia TV BOX7 DVI ->> http://www.proline.p...VER+TV+BOX7+DVI (to jest wielkości dwóch postawionych obok siebie opakowań dvd).

Widziałem dziś tego Asusa i Samsunga na żywo i obok siebie i Asus był naprawdę gorszy od Samsunga (i wyglądał beznadziejnie :P).

A Samsung - Benq? Cóż nie miałem okazji widzieć ich obok siebie, lecz Samsung nie zrobił na mnie wrażenia takiego jak Benq i tyle.

A po co Ci coś lepszego od Benq`a? :D Z zaoszczedzonej kasy kupisz sobie jakieś gierki lub wspomniany tuner :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkich łaczach poza HDMI uzyskasz obraz SD.

Przez złącze Svideo idzie tylko obraz, przez złącze chinch/euro idzie zarówno dźwięk i obraz więc takie rozwiązanie będzie najlepsze.

A czy warto kupować PS3 jak mam tylko możliwość tylko takiego sygnału? Czy można gdzieś zobaczyć porównanie obrazu z HD i SD? Czy ktoś tak używa PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Temat może nie dąży prosto do konsoli PS3, lecz jest powiązany. Jestem szczęśliwym, nowym użytkownikiem telewizora Samsung 40B650 zeby.GIF Mam z związku z tym kilka pytań. Zapewne dosyć banalnych pytań, lecz wole je zadać. W końcu pytający nie błądzi icon_wink.gif.

Zaczynamy:

1. Czy w/w Samsung odtwarza pliki .mkv z oddzielną ścieżką dźwiękową ? (mkv + AC3 bodajże)

2. Jeżeli nie, to czy czyta samo mkv.

3. Jest coś na ten TV na wzór przeróbki na PSP ? Jakiś modyfikowany soft czy coś.

4. Mam dekoder Philips Cyfry+ bez hdmi. Czy mogę z jednego pilota obsługiwać i przełączanie kanałów i ustawienia telewizora ?

5. Skąd się dowiedzieć, czy w mojej miejscowości jest telewizja naziemna.

6. Chyba najważniejsze pytanie: czemu w menu cały obszar "Kanał" mam na szaro ? depresja.gif NIC nie mogę zrobić w tej zakładce.

7. Co zrobić, aby na kanałach SD była lepsza jakość obrazu ?

8. Jak sprawdzić jaką mam wersję softu ?

Dane: CYFRA+ dekoder Philips bez HDMI, Samsung B650

Ufff. To koniec. Mam nadzieję, że mi pomożecie.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy warto kupować PS3 jak mam tylko możliwość tylko takiego sygnału? Czy można gdzieś zobaczyć porównanie obrazu z HD i SD? Czy ktoś tak używa PS3?

PS3 zawsze warto kupować :D Jakość obrazu który można uzyskać nie powienien decydować :)

A na Tym telewizorze uzyskasz obraz, który będzie naprawdę przyzwoity.

Widziałem czarnulki podłączone do różnych telewizorów i na każdym zabawa była przednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, bo ja narazie zbieram kasę xD na Ps3 Już prawie mam :P

i czy ten BenQ ma naprawdę bardzo fajną jakość obrazu?

No niech kto to ma niech opiszę (BenQ G2420HD)

PS.

kremulek

ty masz tego BenQ G2420HD???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Niestety w tym telewizorze jest tylko złącze DVI, S-video i Scart, nie ma kompnent. Szkoda tylko,że nie mozna wykorzystać przejściówki HDMI-DVI skoro takie wejscie jest w TV. No cóż na nowy telewizor i konsole mnie stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W2353V-PF zamówione. W max czw dostanę, zdam relację :)

przwodzik również zamówiony, będzie wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, bo ja narazie zbieram kasę xD na Ps3 Już prawie mam :P

i czy ten BenQ ma naprawdę bardzo fajną jakość obrazu?

No niech kto to ma niech opiszę (BenQ G2420HD)

PS.

kremulek

ty masz tego BenQ G2420HD???

Zbieraj zbieraj :)

Ja nie mam tego monitora, lecz poleciłem go już paru osobom i widziałem jak działa.

W2353V-PF zamówione. W max czw dostanę, zdam relację :)

przwodzik również zamówiony, będzie wcześniej

Zdawaj zdawaj, będziemy czekać na opis i ew. jakieś fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czym się różni BenQ G2420HDB od BenQ G2420HD

to co podkreśliłem tylko tyle się różni??? Czy jakiś tam dodatek jest?

Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz kupić konsolę, a telewizor później jeśli bardzo jesteś napalony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety przez DVI nie podłączysz gdyż w tym telewizorze łącze to nie jest zgodne ze standardem HDCP, pozostaje podłączenie przez chinch/scart.

Jestem ciemny w tych sprawach,ale przez złącze DVI podłączam spokojnie komputer, oglądam filmy itp i rozdzielczość naprawdę jest super. Czy PS3 nie pójdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiesz zawsze możesz sprawdzić a potem jakby nie działało grać pod scart :)

Po podłączeniu przez dvi myślę że będziesz musiał podłączyć dźwięk osobno xD tak mi się zdaje :)

Edytowane przez Xayro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsole podlaczysz przez euro w zestawie dostajesz przejsciowke a w tv na bank masz takie wejscie. nie podlaczajac tego kablem hdmi tracisz duzo bardzo duzo, sam wczoraj kupilem tv z full hd wiec roznica jest niesamowita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsole podlaczysz przez euro w zestawie dostajesz przejsciowke a w tv na bank masz takie wejscie. nie podlaczajac tego kablem hdmi tracisz duzo bardzo duzo, sam wczoraj kupilem tv z full hd wiec roznica jest niesamowita

Czy to znaczy,że przejściówka Multi out - SCART jest w zestawie? I czy przez scarta idzie tez audio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a ja mam znowu tak ze mam podlaczonego pleya do plazmy panasonic tx-37x10y kablem hdmi i z dzwiekiem nie moge sobie poradzic-on jest ale czasami niektore kwestie w grach sa malo slyszalne np. zagluszane muzyka w grze. nie bardzo wiem jaki tam dzwiek ustawic w konsoli pod tego tv. jesli ktos wie to z gory dzieki za odp.

Edytowane przez snowman82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kwestie są zagłuszane to raczej musisz pogmerać w ustawieniach dźwięku w grze. Gdybyś miał podłączone pod jakiś amplituner i głośniki 5.1 wtedy można byłoby kombinować ze środkowym głośnikiem . Czy może ten TV odbiera sygnał Dolby Digital/DTS i jakoś puszcza go na swoje głośniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kwestie są zagłuszane to raczej musisz pogmerać w ustawieniach dźwięku w grze. Gdybyś miał podłączone pod jakiś amplituner i głośniki 5.1 wtedy można byłoby kombinować ze środkowym głośnikiem . Czy może ten TV odbiera sygnał Dolby Digital/DTS i jakoś puszcza go na swoje głośniki?

problem w tym ze nie wiem jaki dzwiek obsluguje w instrukcji jest bieda w tym temacie. na necie pisza ze to stereo nicam nic poza tym wiec nie wiem jak jest z reszta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz link i sobie zobacz, nie spamuj człowieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on chyba pisal o jakims innym tv bo mam taki sam jak twoj sony 32 i nie znalazlem jakos nic zeby mozna bylo zablokowac nie uzywane wejscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal nie wiem czym się różni ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden ma wejscie hdmi, a drugi go nie ma (głowna roznica). kolega Kiziek dal ci link i tam wystarczylo w specyfikacje modeli wejsc...

G2420HDB

G2420HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wybrałem sobie monitor : Acer S243HLbmii. 1k i porządne doznanie LED ;)

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×