Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tylko 2 głośniki bez basów więc nie będzie czegoś tanszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to kupiłem połowę taniej. Poszukaj, może znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Sony KDL-37EX720? Warto? Ma ktoś? Zastanawiam się nad tv w przedziale 32-37 cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok może zacznę tak budżet 3500 tysia.

Tv tylko do Ps3

Granie głównie w gran turismo 5 , nfs shift, fifa 12

Tv ma mieć 3d

Myślałem nad Panasem 46st30e bądź lg 47lw4500, albo Panas 42gt20e no chyba ze macie inne propozycjesmile.gif

Wiadomo widmo input lag ciąży a nie zamierzm kupyeać niczego więcej przez jakieś 4 lata:)

Też miałem podobny dylemat.

Troche,no dobra więcej niż troche posiedziałem na forach pokroju hdtv etc.

I wybrałem Panasa 42gt30e,na początku chciałem kupić 46g30 ( bez 3d ),ale zobaczyłem,że w pewnym sklepie gt30 jest za 2800 zł...

Czyli o 1200 zł taniej niz w euro agd.

Odrazu poszło zamówienie,plazma sprawuje się świetnie.

Niski input lag,świetne kolory,o głębi czerni przekonałem się oglądając Zemste Sithów, w scenie z mistrzem Windu :rofl:

Link: http://www.redcoon.p...T30_TV-Plazmowe Świetny telewizor za niska cenę,w porównaniu z konkurencyjnymi sklepami.

Jedyny minus to okulary aktywne za 300 zł/para.

Kupisz sobie tv, 1/2 pary okularów,jakieś gry na ps3 i będzie git,imo najlepsze co dostaniesz za 3.5k

@RAFI

Tv spoko,jak chcesz to bierz,tylko licz się z kosztami.

-WiFi Adaper - 300 zł

-Okulary/para - 250 zł

Telewizor fajny,ale wyposażenie bieeedneee!

Edytowane przez b3nio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć mam nadzieje że ktoś mi pomoże,

Szukam jesteś tv 32-37cali do ps3 ogólnie tylko do grania mój budżet do okolice 2 tyś. zastanawiam się nad http://allegro.pl/tv-samsung-32-led-32d5000-fullhd-100hz-ue32d5000-i2165773472.html

macie może jakieś inne propozycje ?

Edytowane przez morodis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam nadzieje że ktoś mi pomoże,

Szukam jesteś tv 32-37cali do ps3 ogólnie tylko do grania mój budżet do okolice 2 tyś. zastanawiam się nad http://allegro.pl/tv...2165773472.html

macie może jakieś inne propozycje ?

Odległość od ekranu i oświetlenie pokoju,mógłbyś podać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm,

Ja bym brał albo Samsunga 37D5500 lub Toshibe 40RL838.

Z racji 3m możesz spokojnie celować w 40 cali, ( ja osobiście bym brał 50",ale sam mam zaledwie 2.2m odległości od ekranu )

Tylko z tym samsungiem może być tak,że jesli światło słoneczne będzie padać prosto na ekran,to może być troche nie ciekawo z racji błyszczącej matrycy.

Jak do ps3 tylko to kieruj się głównie input lagiem,reszta niech zejdzie na 2 plan.

Poszukaj jeszcze na innych forach ( polecam hdtv.com.pl ),

Mam nadzieje,że choć troche pomogłem,choć sam się na tym świetnie nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co myśleć ;p

Najlepiej jakbyś poszedł do jakiegos salonu EURO czy MM,żebyś mógł zobaczyć te tv na żywo.

I samemu dokonać wyboru.

A i nie wierz "doradzcom",zazwyczaj pieprzą bzdury o telewizorach na temat których gówno wiedzą,a potem wciskają Ci gwarancję na 2000000 lat za niecałe 500 zł..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wlasnie kupilem ten tv o ktorego wyzej pytalem jak narazie to super tylko mam pytanie jak podlaczylem ps3 zauwazylem ze gdy ekran jest czarny to w lewy rog jest troche bielszy to normalne przy ledach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy normalne bo ja mam wszędzie jednolicie, spróbuj zresetować ustawienia konsoli i telewizora.

Sory za offtop, ale ludzie litości powinni was banować za kolejne pytania jak podłączyć zwykłe głośniki do konsoli, naprawde opcja szukaj nie gryzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wlasnie kupilem ten tv o ktorego wyzej pytalem jak narazie to super tylko mam pytanie jak podlaczylem ps3 zauwazylem ze gdy ekran jest czarny to w lewy rog jest troche bielszy to normalne przy ledach?

A czy ona nie miał w tym miejscu naklejki na ekranie??? Możliwe że to po niej taki ślad, mój szwagier miał podobnie ale wymienił w sklepie na inny model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wlasnie kupilem ten tv o ktorego wyzej pytalem jak narazie to super tylko mam pytanie jak podlaczylem ps3 zauwazylem ze gdy ekran jest czarny to w lewy rog jest troche bielszy to normalne przy ledach?

Też tak miałem - w lewym górnym rogu była naklejka i po jej zdjęciu miałem 4 plamki jaśniejszych kolorów właśnie w lewym górnym rogu. Myślałem, że rozniosę kogoś za te głupie naklejki, ale już następnego dnia wszystko wróciło do normy i kropek w ogóle nie widać. Jest jednak we wszystkich rogach mimo wszystko odrobinkę jaśniej, ale to widać dopiero wtedy, gdy ekran jest czarny - chociaż i tak trzeba się przypatrzeć, żeby to zobaczyć. Także jeśli to jaśniejsze miejsce nie zniknie po 1-2 dniach, to możesz wtedy się zacząć martwić.

Pozdro

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od ponad tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem PS3. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko...telewizora ;/

W domu telewizor mam w salonie przez co podziwianie widoków z opadem szczeny i słuchanie pięknych wystrzałów z Winchestera w Red Dead Redemption jest niemożliwe. Napawanie się eksplozjami i widowiskowymi scenami bitewnymi w Killzone 3 odpada. Nerwowe naciskanie guziczków na padzie podczas gry w Heavy Rain w całkowitym skupieniu tym bardziej, bo przestrzeń gracza jest bezustannie naruszana przez członków rodziny ;/

Szkoda, bo telewizor, na którym obecnie próbuję grać jest naprawdę dobry i z HDMI naprawdę wszystko świetnie wygląda. Jednak wolałbym grać na ekranie komputera, ale w spokoju.

Piszę ten temat, bo od jakiegoś czasu rozglądam się nad niezbyt ogromnej wielkości telewizorem, który mógłbym umieścić w swoim pokoju. Jednakże tak jak napisałem nie może on być kolosem, bo pokoik jest malutki a niechciałbym, żeby sprzęt mi przeszkadzał. Nie chciałbym też kupować telewizora za który mógłbym mieć kilkanaście gier na PS3, ale chciałbym że zaspokoił w miarę "hardkorowego" gracza, który nie gra od święta lecz na codzień.

Jeżeli znacie taki model lub macie jaką kolwiek wskazówkę to poproszę :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zamierzam kupić ps3. Jestem studentem i niestety kupiłem jakiś czas temu komputer-laptop, więc muszę kupić też monitor. na cel kupna monitora posiadam 500zł, lecz im będzie on tańszy tym lepiej dla mojej biblioteki gier :P Więc kieruję pytanie:

Do 500zł, monitor do PS3.

Wymagania: najlepiej LED i ma działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Amaarth

W 100% mogę ci polecić 23 calowy monitor z tunerem Samsung XL2370HD(bez dopisku HD nie ma tunera). Idealnie spełnia role telewizora i monitora do konsoli. Kupiłem go za 870 zł. Teraz możesz go mieć za 900 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich od kilku dni jestem posiadaczem Samsunga 3D 46 Cali 200Hz i musze przyznać ze jakoś graficzna jak i kolory i reszta rozwala mi mózg za każdym razem a efekt 3d w grach wywala mnie z butów ale to nie o tym chciałem mianowicie czemu mam takie opuźnienie delikatne? Grajac w signla można się przyzwyczaic ale w multi np w BF3 nie dam rady ugrać opóźnienie jakiejs sekundy nie wiem jak to opisać to tak jak by w wyscigi grac na klawiaturze wiecie wcisniesz przycisk w lewo to auto skreca całkiem w lewo to to smao mam teraz przy ps3 gdy tylko rusze lekko gałką to przesunie się o kilka cm ekran na tv a jak przechyle całkiem to dość dużo i cięzko wycelować czy zrobić cokolwiek, czego to jest wina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich od kilku dni jestem posiadaczem Samsunga 3D 46 Cali 200Hz i musze przyznać ze jakoś graficzna jak i kolory i reszta rozwala mi mózg za każdym razem a efekt 3d w grach wywala mnie z butów ale to nie o tym chciałem mianowicie czemu mam takie opuźnienie delikatne? Grajac w signla można się przyzwyczaic ale w multi np w BF3 nie dam rady ugrać opóźnienie jakiejs sekundy nie wiem jak to opisać to tak jak by w wyscigi grac na klawiaturze wiecie wcisniesz przycisk w lewo to auto skreca całkiem w lewo to to smao mam teraz przy ps3 gdy tylko rusze lekko gałką to przesunie się o kilka cm ekran na tv a jak przechyle całkiem to dość dużo i cięzko wycelować czy zrobić cokolwiek, czego to jest wina?

Nie tylko ty tak masz:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/65505-battlefield-3-aiming-lag/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na wstepie zaznacze, ze wiem, iz byly miliony podobnych tematow. Jednak, jak wszyscy dobrze wiemy, praktycznie co miesiac wychodzi cos nowego i tematy sprzed paru lat sa juz nieco nieaktualne, wiec takie pytanie zawsze pozostanie na czasie, dlatego postanowilem poprosic Was o pomoc.

Chce kupic telewizor, ktorego podstawowym przeznaczeniem bedzie obsluga ps3. Mam juz telewizor LCD Sharp Auquos, 26 cali HD-Ready (nie pamietam konkretnego modelu, podam, jak wroce do domu). Jednak w zwiazku z tym, iz w kazdym nowym telewizorze mamy juz dekoder naziemnej telewizji cyfrowej (w moim Sharpie niestety go nie ma) oraz z tym, ze chcialbym przerzucic sie w koncu na wieksza przekatna, postanowilem zainwestowac w nowy TV.

Interesuje mnie dobry sprzet, o przekatnej 40-42 cale, z dekoderem telewizji cyfrowej, Full-HD, 100 Hz. Raczej LCD, do plazmy nie jestem jakos specjalnie przekonany. Jezeli chodzi o pozostale bajery, to im wiecej tym lepiej, ale sa jednak mniej istotne. Cena do 2500 zl, z gory dziekuje za wszelkie propozycje.

P.S. Tak, oczywiscie, ze moge sobie poszukac w googlach i ceneo, ale mnie itneresuja rzetelne opinie uzytkownikow ps3 na temat telewizorow, ktorych (najlepiej) sami uzywaja, lub wiedza cos na ten temat.

Edytowane przez weizegger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mation ale na starym TV Philipsa nie mam tego laga! Wiec to nie to co jest wpisane w tym temacie to wina telewizora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pewien problem zwiazany z tv otoz kupilem nowy tv led 3d 46 cali sony nx720 http://www.sony-asia.com/productcategory/tvp-lcd-nx720-series

i jak gram w mw3 to obraz jak by sie rozmazuje i nie jest tak wyostrtzony jak na mniejszym moim 32 lcd fhd i nie wiem co jest moze jakies ustawienia musze zmienic czy moze byc to wina kabla hdmi?? mam zwykly kabel tak ze zastanawiam sie czy on moze byc problemem co myslicie bo w ustawieniach tv szuklalem lecz wiele nie ma pozdroooooooooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos jednak moze mialby ochote pomoc mi ? Bardzo ladnie prosze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad kupnem telewizora. Do tej pory grałem na monitorze 24", lecz pora na zamianę. Poszukuję telewizora 32" i na chwile obecną kieruję wybór na markę sony. Czy wie ktoś czy model sony kdl-32ex520 jest dobry? Posiada tylko 50 Hz czy nie przeszkodzi to w graniu/nie będzie opóźnienia? Czy znacie może inny telewizor w podobnych cenach do maksimum 1800 zł, który byłby lepszy od tego?

http://www.sony.pl/p...ProductBenefits

Telewizor ma być używany do grania na ps3, oglądania telewizji na razie analogowej, prawdopodobnie także do korzystania z komputera.

Czy to będzie dobry zakup? Proszę o odp. zależy mi na czasie. Dzięki.

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×