Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos jednak moze mialby ochote pomoc mi ? Bardzo ladnie prosze...

Lepiej się zastanów nad plazmą bo to jedyny słuszny wybór. Do 2500zł nie znajdziesz LCD/LED lepszego od plazmy. Ile masz kanałów HD w swojej telewizji cyfrowej? Na LCD niska rozdzielczość będzie wyglądała znacznie gorzej niż na plazmie. Zresztą samo nasze HD nie zachwyca. Przynajmniej dla mnie, zdecydowanie lepiej zainwestować w blu-ray niż płacić duże pieniądze za abonament.

Posiada tylko 50 Hz czy nie przeszkodzi to w graniu/nie będzie opóźnienia?

Konsola obsługuje 50/60hz a wszystkie wspomagacze typu 100hz/200hz tylko powodują większy input lag. Także zupełnie odwrotnie jak napisałeś :)

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór na 99% padnie na telewizor Sony KDL-32EX520 nie powinno być problemu z żadnymi przycinkami itp. prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie problemów, odświeżanie zostaw na 60Hz, przy innych ustawienia obraz staje się taki dziwny(płynność w filmach) - jest to jedynie chwyt marketingowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybór na 99% padnie na telewizor Sony KDL-32EX520 nie powinno być problemu z żadnymi przycinkami itp. prawda?

Dobry wybór, będziesz zadowolony. Podczas grania najlepiej włączyć tryb "gra" który wyłącza wszelkie polepszacze obrazu.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma HDCP i złącza DVI, więc już na starcie masz utrudnione zadanie. Mógłbyś spróbować kablem VGA do PS3, których pełno jest na allegro, ale to różnie z tym bywa.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie problem ze wczoraj podlaczylem hdmi od pc do ps (mialem na chwile obecna tylko jeden kabel hdmi wiec musialem przelozyc) TV bylo wlaczone a ps nie jezeli ma to jakies znaczenie i wracam za chwile. Wlaczam ps i mam komunikat "wykryto kabel hdmi czy chcesz aby audio i video bylo tedy wyswietlkane" dalem tak i obraz czarny pokazuje ze nie widzi sygnalu choc dzwiek jest . Dalem inny kabel hdmi ten sam problem na innym telwizorze tez od czego to jest .

podlaczylem przez czincz'e obraz jest ale nie ma audio jak to naprawic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kumpel mi powiedział (zwolennik PC) w czasie rozmowy o GTA 4, że ta gra chodzi tak dobrze na konsoli, ponieważ jest "okrajana" i mówił, że pewnie mam puste ulice bo samochodów nie ma...czy to prawda z tymi grami? Ja mu powiedziałem wtedy, że kumpel kupił nowy, dobry komp i nawet na nim GTA 4 chodzi dziwnie a na PS3 u mnie dobrze (chociaż też troszkę dziwnie, nie wiem czemu - odświeżanie w Bravi mam 100Hz, może ustawić 60 bo tyle obsługują ponoć gry?)

Jak często i w jaki sposób czyścicie konsole?

I tu ważne kwestia, mam Bravie 40" w salonie...i do niej podłączoną konsolę...dalej wiecie o co chodzi. Potrzebuję kupić do siebie do pokoju telewizor/monitor. Pokoik mam 3x3m więc nieduży...i tak: zdania są podzielone, jedni mówią, że odległość od monitora nie ma znaczenia i mogę wsadzić nawet 40", drudzy mówią, że ilość cali mnoży się razy 10 (27" x 10 = 270 cm od monitora). Wiadomo, że im większy tym lepszy ale jakie jest wasze zdanie, ile polecacie? Osobiście myślałem nad 32" ale nie wiem czy nie będzie lipy....

Czy wystarczy mi 1500 zł na zakup takiego monitora/telewizora? Oczywiście nie tylko do gier ale też do filmów, może jako monitor, czyli taki lepszy sprzęt.

Mam taki monitorek obecnie 19" ale wejście jest tylko to komputerowe...Da radę tymczasowo podłączyć konsolę?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1500 zł spokojnie Ci starczy. Ja mogę polecić TV, którego używam: LG 32LV3550. 32 cale, LED, Full HD, 100 Hz, 3 wejścia HDMI. Osobiście, jestem z niego bardzo zadowolony: wyświetla bardzo ładne kolory, ma fajny design i jest dość cienki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamówiłem sobie plazme Samsung PS43E450 w poniedziałek będzie do odbioru to we wtorek coś napiszę. Może komuś się przyda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę już pograłem i powiem bardzo fajny telewizorek z tego samsunga. Input lag nie jest uderzający, chyba że ja ślepy jestem, więc gra się super. Kąty widzenia jak to w plaźmie genialne. Kolorki spoko, ale musze się jeszcze pobawić ustawieniami. Filmy z USB czyta bez problemu, ale trzeba ustawiać napisy gdzieś 10 sek. wcześniej, bo są strasznie opóźnione. Jak ktoś zamierza grać w bardzo osłonecznionym pokoju, bez rolet i gdy słońce będzie swiecić prosto na ekran to raczej lepszy będzie LCD. TV nie buczy, lekki szmer slychać tylko w odległości ok. 1m przy wyciszonym głosie więc jest ok. Ogólnie narazie z wad to tylko opóźnienie napisów w filmach z usb i odbijanie np. siebie w matrycy ale to tylko przy ciemnym ekranie. Podczas grania jest dobrze. Jeśli macie jakieś pytania piszcie, spróbuję Wam odpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę już pograłem i powiem bardzo fajny telewizorek z tego samsunga. Input lag nie jest uderzający, chyba że ja ślepy jestem, więc gra się super. Kąty widzenia jak to w plaźmie genialne. Kolorki spoko, ale musze się jeszcze pobawić ustawieniami. Filmy z USB czyta bez problemu, ale trzeba ustawiać napisy gdzieś 10 sek. wcześniej, bo są strasznie opóźnione. Jak ktoś zamierza grać w bardzo osłonecznionym pokoju, bez rolet i gdy słońce będzie swiecić prosto na ekran to raczej lepszy będzie LCD. TV nie buczy, lekki szmer slychać tylko w odległości ok. 1m przy wyciszonym głosie więc jest ok. Ogólnie narazie z wad to tylko opóźnienie napisów w filmach z usb i odbijanie np. siebie w matrycy ale to tylko przy ciemnym ekranie. Podczas grania jest dobrze. Jeśli macie jakieś pytania piszcie, spróbuję Wam odpowiedzieć.

Spróbuj przerobić napisy na format SRT - wtedy nie powinno być problemów z przesunięciami. Ja tak zrobiłem u sebie, co prawda na LG, ale teraz śmiga aż miło.

Edytowane przez emyl123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o Pomoc.

Do tej pory miałem u siebie PS3 podlaczone do zwyklego TV kineskopowego pod Euro/Chinchin. Wzialem na weekend do szwagra konsole. Zostala podlaczona pod Plazme kablem HDMI. Po powrocie nie mam u siebie obrazu na moim TV - gdzie cos sie przestawilo?

pozdrawiam

Edytowane przez cruze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w taki wlasnie sposob wychodzi brak czytania magicznej ksiazeczki zwanej "instrukcja obslugi". w tej oto magicznej ksiedze jest fragment o resecie ustawien audio/video przez przytrzymanie przycisku power az do 3 pikniec...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje ślicznie - tak nie czytalem tej książeczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam Telewizor Panasonic VIERA do ,ktorego mam podłączone Ps3 przez HDMI. I mogłem sterowac pracą konsoli prze pilota od TV czyli miałem tak zwane Sterowanie przez HDMI. Niestety koncowka kabla mi sie urwała i nie wyswietla sie na TV juz obraz ale np. jak włanczam tv to mi się dalej włancza konsola wiec sygnał jest. W kazdym razie zakupiłem nowy kabel HDMI na ktorym niestety nie działa sterowanie przez HDMI :/. Funkcja link jest włąnczona w TV ,resetowałem 10sekund konsole i nadal nic.Natomiast gdy podłanczam stary kabel wszystko działa.Wiec mam pytanie o co chodzi? .Czy tylko niektore kable HDMI mają taką funkcje? , a ten nowy co kupiłem jej niema?

Proszę o pomoc:)

Pozdrawiam :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakiś czas temu prosiłem o pomoc w wyborze TV. Wybór padł na SONY KD-32EX520. Telewizor jest bardzo dobry i jak na razie nie znalazłem w nim wad prócz słabego sygnału analogowego(w samsungu wygląda ciut lepiej). Do telewizora mam podłączony także komputer i wszystko działa idealnie. Internet w TV działa choć zbyt świetne to nie jest, ale czego oczekiwać od telewizora ;) Obraz przy grach jest idealny szczególnie w BF3. Jeśli ktoś chce wybrać ten telewizor to polecam. Gdyby ktoś potrzebował jakiś informacji na jego temat to proszę pisać na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , chcial bym na wstepie powiedziec ze celowo tu pisze bo tu nie ma akceptacji tematow przez moderatora, w pytajniku pisalem jeden post odnoscie kupna ps3 i do tej pory nie widac moich postow a ostatnie tematy to sa z 2008 , 2009, . wiec pisze tu bo kupilem juz ps3. mam monitor dell 1704fpVt ma wejscie dvi-d lecz nie wiem czy ma hdcp , szukalem i nigdzie nie moge znalezc czy ma czy nie, jesli by nie mial to nie uruchomie ps3 bez tego tak? a drugie pytanie jesli bym uruchomil przez d-sub czy jakos bedzie zadowalajaca?

sory za bledy i brak polskich znakow ale mam kompa angielskiego , przepraszam ze pisze tu ale w pytajniku pewnie by moje pytanie nigdy nie znalazlo sie , pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nie jest napisane czy ma HDCP. Gdyby miał, to by napisali. Jeżeli chodzi o obraz po d-sub, to będzie on tylko zadowalający, ale bez tragedii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Zakupiłem sobie PS3 lecz mój monitorek nie posiada przeklętego HDCP, no i bede zmieniał na inny!

Jaki monitorek byście mi polecili?

Interesuje mnie cos od 22-24 cali :) Mocno sie napaliłem na LG ips235v. Monitorek ten jest stosunkowo tani i na matrycy IPS.

Co sądzicie brać ten monitor? Na jakich monitorkach gracie i sobie zachwalacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BenQ G2450HM ~630zł - masz 24 cale, hdmi i głośniki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam Telewizor Panasonic VIERA do ,ktorego mam podłączone Ps3 przez HDMI. I mogłem sterowac pracą konsoli prze pilota od TV czyli miałem tak zwane Sterowanie przez HDMI. Niestety koncowka kabla mi sie urwała i nie wyswietla sie na TV juz obraz ale np. jak włanczam tv to mi się dalej włancza konsola wiec sygnał jest. W kazdym razie zakupiłem nowy kabel HDMI na ktorym niestety nie działa sterowanie przez HDMI :/. Funkcja link jest włąnczona w TV ,resetowałem 10sekund konsole i nadal nic.Natomiast gdy podłanczam stary kabel wszystko działa.Wiec mam pytanie o co chodzi? .Czy tylko niektore kable HDMI mają taką funkcje? , a ten nowy co kupiłem jej niema?

Proszę o pomoc:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×