Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

A możesz napisać dlaczego byś żadnego z nich nie wybrał ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem podpiąć PS3 do monitora przez kabel DVI, zakupiłem taki że z jednej strony jest HDMI a z drugiej DVI. Po podpięciu konsoli do monitora, pojawia się informacja w stylu :Change frequency to 1280x1024, albo coś podobnego. Konsola działała wcześniej z telewizorem Full HD 1080p. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam!

Mam pewien problem z podłączeniem PS3 do monitora. Posiadam monitor BENQ G2222HDL i z tego co się orientuje to ten model wspiera HDCP. Podłączyłem konsolę przez kabel HDMI z przejściówką na DVI i pokazał się tylko czarny obraz. Następnie spróbowałem z kablem HDMI - VGA, który w ogóle nie zadziałał. Czy jest jakaś inna możliwość podłączenia PS3 do monitora?

EDIT: Zapomniałem dodać, że z przywracaniem obrazu konsoli również próbowałem nawet pare razy, ale nic to nie dało.

Edytowane przez kuba112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywróć ustawienia fabryczne obrazu konsoli - czytanie instrukcji obsługi się kłania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem to, trzymanie włącznika przez 5 sec nie pomogło, mimo że po podlączeniu konsoli spowrotem do telewizora Full Hd ustawienia był zresetowane (oryginalny motyw, niska rozdzielczość)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz kabel HDMI -> DVI czy kabel HDMI -> HDMI i do tego dopinasz przejściówkę z HDMI -> DVI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weż tego lg . ma full hd . mimo że nieliczne tylko gry śmigają w pełnym full hd to i tak bym był za tą opcją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zakupiłem dziś PS3 Slim 320gb.

Podłączyłem je pod AV, TV to Flatron M1721A

Podczas gry, jak i w menu głównym ekran co jakiś czas gaśnie, i znów się pojawia.

Jest to bardzo denerwujące. Jakieś rady?

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hdmi->dvi bez żadnych przejściówek

No to Twój monitor ma uszkodzone wejście cyfrowe - innego wytłumaczenia nie ma jeśli poprawnie zrobiłeś przywracanie ustawień fabrycznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

http://allegro.pl/monitor-led-23full-hd-1920x1080-hdmi-vga-dvi-i2302912986.html

Ma ktoś ten monitor? będzie działać przez hdmi perfekt?

Co do marki, monitor z mediona miałem lcd blisko 7 lat przeważenie 24/7, monitor dobry, lecz tylko z dsubem, i nie da sie podpiąć ps3. Dlatego chce jakiś monitor, tv raczej odpada bo w rpg itp, lepiej mi się blisko siedzi. A na obecnym Crt wiadomo napisy nie są super wyraźne i oczy bolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

http://allegro.pl/mo...2302912986.html

Ma ktoś ten monitor? będzie działać przez hdmi perfekt?

Co do marki, monitor z mediona miałem lcd blisko 7 lat przeważenie 24/7, monitor dobry, lecz tylko z dsubem, i nie da sie podpiąć ps3. Dlatego chce jakiś monitor, tv raczej odpada bo w rpg itp, lepiej mi się blisko siedzi. A na obecnym Crt wiadomo napisy nie są super wyraźne i oczy bolą.

Na monitorze się nie znam i nie za bardzo doradzę, ale sprzedający też coś słabo to kuma, bo monitor nie ma wyjść (chyba, że audio na słuchawki), ale wejścia. A tam gośc jak byk pisze,ze wyjścia HDMI,DVI, itp.... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam!

Mam pewien problem z podłączeniem PS3 do monitora. Posiadam monitor BENQ G2222HDL i z tego co się orientuje to ten model wspiera HDCP. Podłączyłem konsolę przez kabel HDMI z przejściówką na DVI i pokazał się tylko czarny obraz. Następnie spróbowałem z kablem HDMI - VGA, który w ogóle nie zadziałał. Czy jest jakaś inna możliwość podłączenia PS3 do monitora?

EDIT: Zapomniałem dodać, że z przywracaniem obrazu konsoli również próbowałem nawet pare razy, ale nic to nie dało.

Pomoże ktoś?

Edytowane przez kuba112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe jak piszę tego posta...

Przy pomocy klawiatury i PC a nie konsoli - czy uważasz, że wejście cyfrowe uszkadza się tylko tak że albo działa w 100% albo w ogóle? Niestety tak różowo nie jest - częste są przypadki lcd, które na pc działają bezproblemowo a z konsolą pokazują środkowy palec... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy pomocy klawiatury i PC a nie konsoli - czy uważasz, że wejście cyfrowe uszkadza się tylko tak że albo działa w 100% albo w ogóle? Niestety tak różowo nie jest - częste są przypadki lcd, które na pc działają bezproblemowo a z konsolą pokazują środkowy palec... :)

Sprawdzone na 3 różnych monitorach, na żadnym nie działa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hdmi->dvi bez żadnych przejściówek

Sprawdź kabel na innym sprzęcie nie będącym konsolą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witajcie postawiłem na kupno tv. Na razie gram u rodziców na 37 calowym tv z odległości 2m i gra mi się świetnie na taki tv.Planuje zakup tv do pokoju i odległość wynosi 2m i planuje zakupić 32 cale ponieważ na większy mnie nie stać czy to nie będzie za mały tv.Jeżeli ktoś ma 32cale niech napisze z jakiej odległości ogląda.

Edytowane przez Yamakasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Samsunga PS43E450 również hd ready, i nie narzekam. Krótką opinię o tym TV napisałem pare stron wcześniej, jakbyś chciał więcej info to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie postawiłem na kupno tv. Na razie gram u rodziców na 37 calowym tv z odległości 2m i gra mi się świetnie na taki tv.Planuje zakup tv do pokoju i odległość wynosi 2m i planuje zakupić 32 cale ponieważ na większy mnie nie stać czy to nie będzie za mały tv.Jeżeli ktoś ma 32cale niech napisze z jakiej odległości ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×