Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ktos moze cos powiedziec o LG 42LD550 ? Ciekawią mnie opinie innych :) Jezeli chodzi o input lag to w takich grach jak np. fight night, wszystkie czesci GoW, tekken, w ogole nie odczuwalny. W COD 4 minimialny prawie nie odczuwalny no a w bf3 dopiero po zmiejszeniu na 576 jest ok (winga gry nie tv) :) Grafika jest wg mnie elgancko :)

Edytowane przez jajnica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie.

Chciałbym podłączyć ps3 slim do monitora z wejściem vga.

Czy wystarczy taki


http://allegro.pl/kabel-hdmi-vga-1-5-metra-oplot-gold-hd-jakosc-i2257788474.html
[/CODE]

kabel bez VGABOXÓW i innych mujów?

Z góry dziękuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie.

Chciałbym podłączyć ps3 slim do monitora z wejściem vga.

Czy wystarczy taki


http://allegro.pl/kabel-hdmi-vga-1-5-metra-oplot-gold-hd-jakosc-i2257788474.html
[/CODE]

kabel bez VGABOXÓW i innych mujów?

Z góry dziękuje!

Szansa, że zadziała zawsze jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu na pewno wielu obeznanych w temacie ludzi jaki polecicie tv do 2500zł no i gdzie mógł bym go dostać nie znam się na tych wszystkich żeczach któe powinien mieć dlatego pytam was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu na pewno wielu obeznanych w temacie ludzi jaki polecicie tv do 2500zł no i gdzie mógł bym go dostać nie znam się na tych wszystkich żeczach któe powinien mieć dlatego pytam was?

Do 2500 polecam plazme LG 50PV350. Sam go posiadam, kupilem specjalnie do PS3 wiec nie ma jakis specjalnych bajerow typu wifi, dlna. Sluzy mi tylko do grania i nadaje sie do tego idealnie. Inputa laga nie odnotowalem jeszcze na zadnej gierce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze ps3 do monitora

LG L206WTQ-SF

poprzez kabel dvi-hdmi w rozdzielczości 720p?

Edytowane przez Yamakasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co w necie można wyczytać, to monitor ma HDCP, więc kablem HDMI-DVI podłączysz na pewno w dobrej jakości - to nie to, co ten kabel, który podałem Ci w dziale Jaki Kabel. HDMI-DVI to już zupełnie inna sprawa. Tu już mogę powiedzieć z własnego doświadczenia: jeszcze do października zeszłego roku grałem na monitorze podłączonym w ten właśnie sposób i sprawował się dobrze.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co w necie można wyczytać, to monitor ma HDCP, więc kablem HDMI-DVI podłączysz na pewno w dobrej jakości - to nie to, co ten kabel, który podałem Ci w dziale Jaki Kabel. HDMI-DVI to już zupełnie inna sprawa. Tu już mogę powiedzieć z własnego doświadczenia: jeszcze do października zeszłego roku grałem na monitorze podłączonym w ten właśnie sposób i sprawował się dobrze.

Dzięki za odp.Znalazłem okazję na allegro i przymierzam się do jego zakupu :)

A tak wogóle co to jest to - HDCP?

Edytowane przez Yamakasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp.Znalazłem okazję na allegro i przymierzam się do jego zakupu :)

A tak wogóle co to jest to - HDCP?

tu masz odpowiedz wujka google - http://pl.wikipedia.org/wiki/HDCP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem ps3 i mam telewizor Grundig 32 cale HDMI. Gdy odpalam PS3 na dole ekranu mam pasy. Proszę pomożcie co mam zrobić aby ich nie było. Bo chce bardzo zacząć grać już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam telewizor Panasonic 40 cali mini jack... Co mam zrobić ? Może łaskawie podać model tego Grundiga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was w 2008 roku kupiłem na raty telewizor pod PS3 LCD SAMSUNG Model LE32A551P2R FULL HD za 3000zł niecałe, koleś mi go wcisnął w media expert,szukałem na forach opinie na temat tego telewizora ale są one podzielone,może ktoś z was potrafiłby mi udzielić konkretnej odpowiedzi odnośnie jakości kolorów,wydajności,może ktoś ma ten sam??czy jest on dobry jak na tamte czasy i czy nie został za bardzo w tyle pod względem technologii w porównaniu do dzisiejszych telewizorów.Z własnego doświadczenia myślę że kolory są śliczne itd.ale nie miałem nigdy okazji porównać go z innymi modelami,dlatego się pytam.Wierzę że ktoś jest obcykany w tych sprawach.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh pytanie trochę z tylnej części ciała ;)

Parametry ma ok jak na tamte czasy i na obecne też - technologia aż tak bardzo się nie zmieniła - jedyna zauważalna zmiana to chyba pobór energii...

A co do jakości / wydajności / kolorów - jeśli Ci się podoba to dobrze - w końcu to Twój tv i to Ty go używasz, nie my, a jak chcesz porównać to co za problem odwiedzić MM/Saturn/RTV czy jakiś podobny sklep...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuję pomocy w kwestii TV i PS3.

Mam konsolę PS3 oraz telewizor. Niestety po włączeniu gry Skyrim grafika wygląda koszmarnie. Nawet na cieniach są kwadraty.

Nie wiem w czym problem. W ustawieniach konsoli mam włączone wyświetlanie we wszystkich konfiguracjach od 720 do 1080p (automatyczne). Nie wiedzieć czemu w momencie włączenia gry wybiera 720p. Jeśli zaznaczę na konsoli w ustawieniach ręcznie jedynie 1080p to obraz jest jeszcze gorszy i bardziej zniekształcony. W samym TV nie ma żadnej możliwości przestawiania rozdzielczości.

Telewizora specyfikacja to: TV Easy Touch ETL071 42 FHD natywna rozdzielczość - 1920X 1080 Piksele (zgodne z WXGA), rozmiar ekranu 106 cm, system kolorów PAL/S ECAM. Konsola do TV jest podpięta kablem HDMI.

Przepraszam za jakość informacyjną posta, ale niestety nie znam się na zagadnieniach technicznych.

Będę wdzięczna za pomoc.

Edytowane przez Catzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że w konsoli masz tak ustawione nic nie znaczy - gra i tak zostanie wyświetlona w maksymalnej rozdzielczości jaką potrafi obsłużyć - a w większości gier na PS3, jest to właśnie 720p...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że w konsoli masz tak ustawione nic nie znaczy - gra i tak zostanie wyświetlona w maksymalnej rozdzielczości jaką potrafi obsłużyć - a w większości gier na PS3, jest to właśnie 720p...

Dziękuję za odpowiedź, rozumiem ;/

Ale grafika jest zła - dużo gorsza niż to co widziałam na youtubie, na gameplay z PS3.

Czyli większość gier będzie miała taką grafikę?

Jest jakiś sposób aby ją polepszyć w odbiorze wizualnym?

Czego to właściwie wina? Telewizora?

Wcześniej miałam konwerter z PS3 na VGA do zwykłego monitora za 300 zł ... i grafika była o niebo lepsza ;|

Edytowane przez Catzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz włączone jakieś dupne skalowanie rozdzielczości SD na HD? Sprawdź w ustawieniach obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz włączone jakieś dupne skalowanie rozdzielczości SD na HD? Sprawdź w ustawieniach obrazu.

Właśnie nie. Na angielskich stronach znalazłam info, że Skyrim (jak mówił kloose wyżej) na PS3 nie obsługuje formatu 1080p. Tylko 720p jak większość gier. A format 1080i wygląda gorzej niż 720p w tym przypadku. Czyli radzą włączać 720p. Tylko to wygląda kulawo.

Nie wiem zatem dlaczego na gameplayu grafika wygląda tak dobrze? Czy to kwestia wielkości ekranu czy co? :| Na mniejszych wygląda lepiej?

Edytowane przez Catzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. W sieci pisano, że graficznie Skyrim został popsuty ostatnią łatką. Poza tym, na youtube często, a raczej zawsze, pokazywane są gameplay'e z wersji PC. Ja i tak radzę Ci poszperać w ustawieniach. I konsoli i telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja do was przybyłam po tym grzebaniu :) Dałam na fabryczne w TV i ustawiałam, później włączałam grę po każdej zmianie zarówno na konsoli jak i TV. Niestety kiszka. Wyświetla grę w 720p i wygląda to nieładnie akurat na tym ekranie.

Gameplay oglądałam na porównaniu PS3 z PC. Nic, będę dalej próbować, inaczej mi moje nerdowskie serce pęknie bo lubię to grę, a wizualnie gwałci oczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, przeczytałam całe, dzięki za linka :) Myślę, że to gry problem i przy powiększeniu na ekran widać wszystkie kanciastości i brak w grafice w 720p.

No i tak jak Lars mówił - łatka coś tam sknociła ponoć. Trochę to nie fair jak się daje 200 złych za grę, a później gra się obija o TV.

Zastanawiam się, czy jak puszczę z PS3 HDMI do konwertera i z konwertera VGA do TV to się obraz poprawi bo teraz wygląda jak na low detal :biggrin: Nie mniej jednak, dziękuję za wszystkie porady i pomoc ;)

Edytowane przez Catzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko jaki tv polecacie do max 2300zł 32-42 cale. Nie potrzebuje w tv neta i tym podobnych wynalazków. Przede wszystkim tv będzie do konsoli filmów i może telewizji. najlepiej LED albo Plazma. Zastanawiam się też czy 3D brać jakiś bo w sumie za te 2300 to można wyrwać 32cale w 3d np jakiegoś LG z pasywnymi okularkami. Jeśli ktoś z czytających ma jakiś fajny model albo niedawno kupował i jest z czegoś zadowolony niech da tu znać z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w listopadzie zeszłego roku: LG 32LV3550. Bardzo porządny telewizor. LED, FullHD, kolory żyleta, 100 Hz, 3 wejścia HDMI, dobry design i przede wszystkim cienki ;) Cena około 1600 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko. W ciemnych miejscach w grach mam potwornie ciemny obraz. W jasnych jest ok, ale w ciemnych prawie nic nie widać. Zaczynam teraz dead space i przy ustawianiu jasności obrazu nawet przy najjaśniejszym nie widze loga na ekranie... Uncharteda zmaksowałem bez problemu, ale tam raczej wszędzie było jasno. Boję się, że w tak mrocznej grze to ja nic nie będe widział...

Konsolę mam podłączoną componentem do monitora Dell. Monitor dobrej klasy, matryca PVA. Szukałem czegoś w ustawieniach ale nic nie mogę znaleźć... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×