Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam moją konsolę 3 rok mimo że nie mam zainstalowanych DEM mam komunikat o braku miejsca.

Może to proste pytanie ale czy konsola ma coś takiego jak śmietnik ? bo przyznam się że nie mogę stwierdzić przyczyny utraty 60 GB :).

Temat mi wyszedł przy próbie zainstalowania dodatków MOH, proszę o pomoc może są jeszcze użytkownicy poczciwego Chlebaka ?

Pozdr.

Sim

sprawdz ile masz instalek gier (folder game data), to pewnie one tak zawalaja dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagalem okolo 6 demo z ich strony i jednoczesnie gralem w gre z plyty i cos mi sie zawiesil i od tamtej pory nie chce dzialac poprawnie. Wlacza sie normalnie ale wyswietla tylko opcje ustawien reszta pokazuje sie tylko jakby sie ładowała. Wiec prubowalem sformatowac ale nie chce zostaje przy 0% przez caly czas. mam nadzieje ze jest jakis inny sposob zeby go sformatowac prosze o pomoc. ps. co to za srubka ktora znalazlem na podstawie ps

Tą śrubkę pewnie gdzieś się wkręca thumbsup.gif (proszę o plusik). A tak na poważnie to popróbuj ją po włączać i powyłączać aż zaskoczy, a jak nie zaskoczy to ci zostaje tylko wejść w restore system ( to coś co się włącza jak trzymasz guzik od powera aż się konsola wyłączy naciskasz drugi raz i czekasz aż 2 razy piknie) i wybierasz 5. Zła wiadomość jest taka że ci cały dysk sformatuje confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, sprawa dość klasyczna - mam konsolę PS3 FAT 40 GB i kupiłem drugą, PS3 Slimkę 250 gb - na starej konsoli mam masę savów z różnych gier, konsolkę sprzedałem znajomemu, ale mój profil pozostał - skopiowałem te savy co się dało, ale nie wiem co zrobić z tymi, które mają blokadę - chodzi mi w szczególności o zapisy stanu gry z DRAGON AGE: POCZATEK. Mam w grze 3 postacie z ponad 100 godzin gry. Jedna z nich brakuje mi już niewiele do platyny. Czy to, że wprowadzilem postacie na internetowe konto BIOWARE może jakoś pomóc? Strasznie bez sensu te zabezpieczenia savów przed kopiowaniem :/ Przecież nie wszyscy chcą oszukiwać w trofeach ;s

Jeszcze jedno! czy jeżeli skopiowalem savy z jednej konsoli na druga (na TO SAMO konto, tylko na 2 roznych konsolach), to czy bede mogl dalej zdobywac trofea w grach? czy to tylko kopie stanów gry, ktore uniemozliwiają zdobywanie dalszych trofeów?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No super, gra po włączeniu na nowej konsoli odnalazła moje ustawienia, dodatki które zakupiłem tylko kurde savów nie ma :/ [Dragon Age]... będę kombinowac, zeby to jakos kablem ethernet zgrac faktycznie... no ale tbh to nie mam pojęcia czy się uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam duży problem grałem se w UFC 2009 naglę mi się za cioło i zrobiłem backup'a no i tam wyskoczył mi komunikat, że"dysk jest uszkodzony ble ble ble i wcisnąłem ,,X" i zaczęło mi się tam ładować 0 do 100%

i jak to się zrobiło wyłączyła się gra i się włączyła, no i znowu to samo z tym komunikatem Proszę i to naprawdę błagam o POMOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem:

Rano gdy włączylem PS3 ukazał mi sie komunikat że systme plików jest uszkodzony i ze nastąpi jego przywrócenie .

Klikam OK I pasek ładuje sie do 100% poczym reset i znowu to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad kupnem drugiej konsoli - obecnie mam FAT z dyskiem 250gb. Chce kupic sobie dodatkowo SLIM rowniez z dyskim 250gb.

W zwiazku z tym mam pytanie: czy da rade zrobic kopie dysku na nowa konsole?

Nie chce mi sie sciagac wszystkich gier od poczatku (ba - niektorych sie nie da ponownie sciagnac - np. Burnout Paradise a wiem ze przez backup przechodzi ta gra) i meczyc z profilami i save'ami...

Czy jezeli uzyje dodatkowego dysku 250gb do zrobienia backupu i przywrocenia tego backupu na nowej konsoli to bede mial dokladna kopie (pomijam juz niektore rzeczy ktore przy backupie nie przechodza)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da sie zrobic tak zeby przeniesc dane z jednej konsoli (FAT) na nowa (SLIM) obie maja dyski 250gb. wiem ze jest opcja data transfer i backup (wowczas potrzebny dodatkowy dysk). chce zeby przeniosly sie wsyzstkie gry zakupione na pss oraz save'y i konta uzytkownikow. no i w rezultacie chce zeby obie konsole dzialaly (oczywiscie na roznych userach beda dzialac w sieci - np. do grania ze swoja dziewczyna - ona na swoim ja na swoim profilu PSN).

jak to zrobic? czy data transfer wystarczy? przeniosa sie te dane bez kasowania ich z konsoli FAT ? w instrukcji pisza cos o aktywowaniu drugiej konsoli - czy to znaczy ze na pierwszej nic nie bedzie wowczas dzialac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da sie zrobic tak zeby przeniesc dane z jednej konsoli (FAT) na nowa (SLIM) obie maja dyski 250gb. wiem ze jest opcja data transfer i backup (wowczas potrzebny dodatkowy dysk). chce zeby przeniosly sie wsyzstkie gry zakupione na pss oraz save'y i konta uzytkownikow. no i w rezultacie chce zeby obie konsole dzialaly (oczywiscie na roznych userach beda dzialac w sieci - np. do grania ze swoja dziewczyna - ona na swoim ja na swoim profilu PSN).

jak to zrobic? czy data transfer wystarczy? przeniosa sie te dane bez kasowania ich z konsoli FAT ? w instrukcji pisza cos o aktywowaniu drugiej konsoli - czy to znaczy ze na pierwszej nic nie bedzie wowczas dzialac?

Mam ten sam problem bo kupilem nowa konsole z mniejszym dyskiem (tak,z mniejszym a nie z wiekszym.Mam 320GB a chce miec 120GB,bo po co mi az tyle do grania w 3-4 gry?) i zwlekam z robieniem czegokolwiek gdyz za dlugo gralem w pewna gre by tak sobie zaryzykowac i zrobic backup na pendrive'a aby pozniej okazalo sie, ze zadna gra mi nie bedzie hulac.O! nie,nie,nie...

Niestety z tego co wyczytalem w sieci to tak wlasnie bedzie, czyli to jest nowa konsola i potrzebuje formatu czy cos tam no i poprostu sie nie da przeniesc saveow. Ale wiem jedno: napewno po przeniesieniu danych z konsoli nr1 na konsole nr2 dane na tej pierwszej znikaja czyli niejako przenosza sie na ta druga.Tak Soniak sie zabezpieczyl przed nie wiem czym? ;) Niby jakies kody i zeby sobie ludziska nie kopiowali zarowno savow i w ogole calych systemow (stad ochrona juz samych gier czyli niemoznosc kopiowania.Tzn.skopiowac na pendriva sie da, ale pozniej jak ten save odpalisz na jakiejs innej konsoli, to Ci nic nie wczyta, bo sam probowalem (nie chcialo mi sie grac w GT5Prolog a chcialem wyprubowac bolid F1 i sciagnalem savea z sieci,hehe..konsole nie czytala tego a wiec sadze ze logicznie jest to, ze nie odczyta "niby" Twego savea bo na innym sprzecie go poprostu odpalisz i co z tego ze w domu, ufff..mam nadzieje ze ktos mnie zrozumie? ;) )

Instruktarz jak to sie robi i jak przygotowac obie konsole przed "operacja" znajdziecie tutaj: http://manuals.plays...ferutility.html

Moze komus sie przyda? Pozdrawiam bo ja juz jestem po i operacja sie udala-pacjent zyje! ;)

edit: dzis zrobilem przerzut systemu z jednej konsoli na druga i wszystko zadzialalo tak jak powinno a nawet lepiej bo jednak wszystkie dane na konsoli nr1 z ktorej przenosilem dane pozostaly a nie skasowaly,takze teoretycznie moznaby korzystac z obydwu konsol by grac w jakas tam gre tak jak ktos tu sie pytal ze chcial z dziewczyna grac (tzn.zeby ona mogla czy cos takiego)

Oczywiscie zresetowalem system na konsoli nr1 bo poszla na sprzedaz.

Edytowane przez christoff.w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przywrócić konsolę do stanu nowości tzn z przed pierwszego włączenia, zero trofeów, save-ów itd? Bardzo proszę o pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Kilka dni temu napotkałem się na problem z moją konsolą.

A mianowicie, gdy odpaliłem konsolę to się zawiesiła, więc zrestartowałem, lecz gdy odpaliłem ją ponownie wyskoczyło mi coś takiego "system plików dysku twardego jest uszkodzony i zostanie przywrócony". Wybieram "ok". Dochodzi do 100% i konsola się sama restartuje, lecz gdy się już odpali ponownie to wyskakuje to samo.

Czy ktoś może ma pomysł co może być i jak mogę temu zaradzić??

Dziękuję bardzo za uwagę i liczę na pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wiem że podobny temat był już poruszany na forum ale wtedy okazało się że ktoś dostał PS3 bez dysku wogóle a że sam temat został zamknięty to napiszę w nowym.

No więc brat mi pisze że po włączeniu PS3 otrzymuje taki oto komunikat: Nie można uruchomić Nie znaleziono prawidłowego dysku twardego. Oczywiście dysk jest na miejscu styki nie są zaśniedziałe. Brat próbował też opcji " rozwiązywania problemów " z instrukcji obsługi. Też nic nie pomogło. Waszym zdaniem padł dysk twardy czy coś innego? Czy taki dysk można podłączyć do kompa i jakoś go ewentualnie "zbadać" ?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie dysk jest zepsuty. dla pewnosci wyciagnij go i podlacz do komputera (dysk ma interfejs sata)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pewien problem wczoraj sobie gralem normalnie na ps3 jak zawsze a dzisiaj jak wlaczylem to wyskoczylo napis trwa odbudowa bazy danych i nie moge nic zrobic stoi tak ekran od godziny i ani ominac ani wylaczyc ps3 kompletnie nic niewiem co mam zrobic z tym faktem :( prosze o jakac pomoc lub porade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pewien problem wczoraj sobie gralem normalnie na ps3 jak zawsze a dzisiaj jak wlaczylem to wyskoczylo napis trwa odbudowa bazy danych i nie moge nic zrobic stoi tak ekran od godziny i ani ominac ani wylaczyc ps3 kompletnie nic niewiem co mam zrobic z tym faktem :( prosze o jakac pomoc lub porade.

wiesz... to juz magicznie raczej nie ruszy... albo ty wylaczysz pleja albo elektrownia wreszcie zrobi to za ciebie :) potem to tylko modlitwa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz... to juz magicznie raczej nie ruszy... albo ty wylaczysz pleja albo elektrownia wreszcie zrobi to za ciebie :) potem to tylko modlitwa :D

no to co mam zrobic jak go wylacze z pradu pozniej zeby znowu tego nie bylo jak wlacze ps3 bo pewnie bede chcial wlaczyc i znowu mi cos takiego wyskoczy, jakis reset wszytkiego moze czy cos nie wiem co tu zrobic.jaka prada albo propozycja co tu zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to co mam zrobic jak go wylacze z pradu pozniej zeby znowu tego nie bylo jak wlacze ps3 bo pewnie bede chcial wlaczyc i znowu mi cos takiego wyskoczy, jakis reset wszytkiego moze czy cos nie wiem co tu zrobic.jaka prada albo propozycja co tu zrobic ?

Postaraj sie go wylaczyc z przycisku zanim zaczniesz wtyczke szarpac. Potem zobacz co i jak wstaje - no ja innego wyjscia nie widze. W najgorszym wypadku - fw na pena i z menu serwisowego - ale to ostatecznosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaraj sie go wylaczyc z przycisku zanim zaczniesz wtyczke szarpac. Potem zobacz co i jak wstaje - no ja innego wyjscia nie widze. W najgorszym wypadku - fw na pena i z menu serwisowego - ale to ostatecznosc.

no tyle ze wczoraj wlasnie wyskoczylo mi ze jest nowe fw i sciagnolem zainstalowalo sie zrestartowalo ps3 i gralem dalej normalnie, a i sciagalem sobie nowy boks :) o graniu wylaczylem ps3 jak zawsze i juz a dziaj wlanczami takie cos sie stalo i o o co tu chodzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tyle ze wczoraj wlasnie wyskoczylo mi ze jest nowe fw i sciagnolem zainstalowalo sie zrestartowalo ps3 i gralem dalej normalnie, a i sciagalem sobie nowy boks :) o graniu wylaczylem ps3 jak zawsze i juz a dziaj wlanczami takie cos sie stalo i o o co tu chodzi :(

Raczej na pewno o dysk. Nawet najlepszemu windowsowi sie to zdaza biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej na pewno o dysk. Nawet najlepszemu windowsowi sie to zdaza biggrin.gif

odezwij sie do mnie na gg co to pogadmy dokladnie co jak zrobic wyslalem Ci wiadomosc pw. ok moze cos zrobimy z tym fantem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zrobiłem backup całego dysku ps3 na dysk zew. gdy konsola wróciła z naprawy to idealnie wszystko przywróciłem . Po odpaleniu gry TDU2 save nie chodzą i prosi je o skasowanie by zacząć gre... . Więc zgrałem same save na pendrive i sformatowałem dysk w konsoli myślałem że to pomoże lecz dalej to samo . W czym jest problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wczytywaniem danych z dysku. Polega on na tym, iż wszystko co jest na dysku wczytuje się niemiłosiernie długo. Do tego można zaliczyć XMB ok. 30s, potem ikonki, chwilowe zwiechy. To samo z demami, filmami i muzyką. Ponadto gry, które wymagają instalacji na dysku reagują w ten sam sposób np. MGS4, Gran Turismo. Sytuacja powtórzyła się drugi raz. Za pierwszym razem te same objawy. Postanowiłem przeprowadzić wtedy format dysku. Pomogło to ale nie na długo. Było to formatowanie szybkie. Zastanawiam się nad przeprowadzeniem pełnego, szkoda tylko, że wymaga tyle czasu. Liczę na porady osób, które taki problem miały, albo chociaż podobny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skopiowałam save z goda 2 na pena i usunęłam je z konsoli żeby zacząć grać na nowo bo zabugowało mi się trofeum z piórami phoenixa, problem w tym że nie mogę ich z powrotem wgrać na konsolę, wcześniej pen był widoczny w narzędziach zapisanych danych a teaz konsola go nie widzi. Jak z powrotem wgrać te save?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Drugi raz przytrafił mi się Ylod i zrozumiałem ,że czas zmienić konsolę. Postanowiłem sprzedać zepsutego rupiecia ,ale chciałbym odzyskać savy i skasować profile na konsoli. Da radę to jakoś zrobić bez uruchamiania konsoli ? Czytałem ,że można na szybko opalić konsolę i włączyć ,ale nie chcę się bawić w takie rzeczy. Nie dałoby rady włożyc dysku do laptopa i skopiować pliki na dysk przenośny? Martwi mnie sprawa profili ,bo jeśli ktoś ,kto kupi odem nie konsolę i naprawi ją będziem iał dostęp do moich kont ,a to raczej źle wróży.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×