Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Ad 1. Co do DLC , to chyba nie: "dobrze" ale :"koniecznie"... bo inaczej są problemy..

Ad.2 Dla mnie może być wcześniej...

No zgadza się :) Niestety zdecydowana większość graczy gra w trybie domyślnym, co sprawia, że ustawka z osobami, które nie mają DLC prawie zawsze się posypie. Czasem zdarza się wyszukać obu drużynom na WTR lub WLG na domyślnym, bo gra tam stosunkowo mało ludzi, ale prawie zawsze dolosuje kogoś przypadkowego. A bez DLC i tak trofiki nie wpadną.

Witam Wszystkich! ustwaka na jakiegoś konkretnego trofka?

Możecie skończyć sobie Jack of All Trades plus inne brakujące trofiki (protektorat, rapid fire). Jeśli reszcie piątek pasuje to pomogę Wam z trofikami, licząc że uda się powbijać jak najwięcej skarbów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to piątek 22.03? Jeżeli odpowiada to przepisuje listę:

Lista chętnych:

Ustawka na trofea RAPID FIRE, PROTEKTORAT, JACK OF ALL TRADES,GRABIEŻ . Sobota 22.03 godzina: 18

1. Vulcan_Genom

2. Grzywa666

3. bogda501

4. pakasiedlce

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Kto chętny proszę się dopisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to piątek 22.03? Jeżeli odpowiada to przepisuje listę:

Tak, piątek o tej samej porze jak najbardziej jest OK.

Lista chętnych:

Ustawka na trofea RAPID FIRE, PROTEKTORAT, JACK OF ALL TRADES, GRABIEŻ. Piątek 22.03 godzina: 18

1. Vulcan_Genom

2. Grzywa666

3. bogda501

4. pakasiedlce

5. Tecumthe

6.

7.

8.

9.

10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam ode mnie kolegę na ustawkę, koleżka wpada do mnie z konsolą także HS nie będzie niezbędny w tym wypadku :biggrin:

Lista chętnych:

Ustawka na trofea RAPID FIRE, PROTEKTORAT, JACK OF ALL TRADES, GRABIEŻ. Piątek 22.03 godzina: 18

1. Vulcan_Genom

2. Grzywa666

3. bogda501

4. pakasiedlce

5. Tecumthe

6. gragerr

7.

8.

9.

10.

Edytowane przez Grzywa666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super, ja dodam wszystkich zapisanych, których jeszcze nie mam w czwartek. Ew. jak ktoś chce może dodać mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych:

Ustawka na trofea RAPID FIRE, PROTEKTORAT, JACK OF ALL TRADES, GRABIEŻ. Piątek 22.03 godzina: 18

1. Vulcan_Genom

2. Grzywa666

3. bogda501

4. pakasiedlce

5. Tecumthe

6. gragerr

7.SirHaszak

8.

9.

10.

Lista chętnych:

Ustawka na trofea RAPID FIRE, PROTEKTORAT, JACK OF ALL TRADES, GRABIEŻ. Piątek 22.03 godzina: 18

1. Vulcan_Genom

2. Grzywa666

3. bogda501

4. pakasiedlce

5. Tecumthe

6. gragerr

7.SirHaszak

8.Mokotow81

9.

10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, wygląda to całkiem dobrze. Mam nadzieję, że w praktyce liczba osób będzie taka jak na liście.

Czy kolega pakasiedlce ma DLC? Bo widzę, że multi nieruszone (poza trofikami potrzebnymi do platyny). Jeżeli ma to nie ma problemu, jeżeli nie ma to musi dociągnąć, albo z nami nie pogra. Niestety DLC są obecnie płatne.

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC do U2 są bezpłatne ;)

A sprawdzałeś ostatnio? :) Ja też pobrałem w zeszłym roku jeszcze bezpłatnie. MIeliśmy ten problem kilka ustawek temu. Znowu zrobili płatne. Głupie jest to, że ja wchodząc do PSS widzę je jako zakupiono i nie widzę ile obecne kosztują, ale 1 czy 2 osoby chciały z nami grać i spotkały się z tym, że są płatne. Relatywnie niedawno to było.

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, myślałem że to na stałe. Widocznie dali za free w/z z premierą U3

Siege Expansion Pack - 11zł. Tego drugiego nie znalazłem, ale ktoś pisał, że oba ok. 20zł w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wszystko mam tylko po prostu nie grałem bo płytke kumplowi pożyczyłem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych:

Ustawka na trofea RAPID FIRE, PROTEKTORAT, JACK OF ALL TRADES, GRABIEŻ. Piątek 22.03 godzina: 18

1. Vulcan_Genom

2. Grzywa666

3. bogda501

4. pakasiedlce

5. Tecumthe

6. gragerr

7.SirHaszak

8.Mokotow81

9.Kaboshone

10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka na trofea RAPID FIRE, PROTEKTORAT, JACK OF ALL TRADES, GRABIEŻ. Piątek 22.03 godzina: 18

1. Vulcan_Genom

2. Grzywa666

3. bogda501

4. pakasiedlce

5. Tecumthe

6. gragerr

7.SirHaszak

8.Mokotow81

9.Kaboshone

10.Legenda_Pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że tylu chętnych :) Ja dziś pozbierałem ostatnie skarby i dobiłem prawie do 100%. Został jeden trofik, niecałe 700 killi na starciach. A że jest duże zainteresowanie to nie będę blokował miejsca innym ;) Za siebie wpisuję Williama a na rezerwę dopisuję dwóch znajomych. Vulcan dodaj ich proszę, gdyby był problem ze skompletowaniem składu. W razie czego również pozostaję w odwodzie. Call me :P

Ustawka na trofea DLC w multi U2 - Piątek 22.03.13 godzina 18.00

1. Vulcan_Genom

2. Grzywa666

3. bogda501

4. pakasiedlce

5. WilliamPL

6. gragerr

7. SirHaszak

8. Mokotow81

9. Kaboshone

10. Legenda_Pl

Rezerwa:

11. adrianmario

12. datciniu

13. Tecumthe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustalenia ogólne:

O 18 zaczynamy ustawkę tzn. że zbieramy się od 17.45. Jeżeli kogoś z pierwszej 10tki, nie będzie o 18, a będzie ktoś z listy rezerwowych, to gra pierwsza osoba z listy rezerwowych.

Zaproszenia będę wysyłał w U2, a nie przez PSN tak więc czekajcie w menu U2, przypominam również, że zamiast czekać na zaproszenie ode mnie, można zaznaczyć mojego nicka i wybrać z listy DOŁĄCZ, wtedy się do mnie dołączycie (czasami się nie da - wtedy pisać, ale ja dodałem całą dziesiątkę wczoraj więc jak tylko będzie ta osoba w grze to ją zaproszę).

Jak zbierzemy się w 10 to ustalimy jak się podzielimy. I wtedy lecimy z koksem.

Co do samych trofików to musi panować dyscyplina, bo inaczej będzie chaos i nikt nic lub prawie nic nie zrobi. Szczegóły obgadamy siedząc w menu.

Ustawka na trofea DLC w multi U2 - Piątek 22.03.13 godzina 18.00

1. Vulcan_Genom

2. Grzywa666

3. bogda501

4. pakasiedlce

5. WilliamPL

6. gragerr

7. SirHaszak

8. Mokotow81

9. Kaboshone

10. Legenda_Pl

Rezerwa:

11. adrianmario

12. datciniu

13. Tecumthe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę starał się tak proponować trofiki, żeby wszyscy coś zrobili. Np. włączy się grabież to robimy co następuje: każda z drużyn wrzuca szybko po 4 skarby (nieważne kto, bo wrzucony skarb zalicza całej drużynie) bez zbędnego strzelania, żeby nie przeciągać, potem chętni robią protektorat (mogą robić to w zwisie wtedy wpadają też medale Akrobata, których trzeba 100szt.) W ciągu 20minutowej grabieży jak się sprawnie działa jedna osoba wbije cały, a druga spokojnie połowę medali protektoratu. Reszta osób robi dzieli się i robią wg potrzeb. Najlepiej dobierać się w pary. UWAGA: na grabieży nie liczą się kille zaliczane do trofika 2500zabójstw oraz nie zalicza medali za duszenie przeciwnika (medale za duszenie będziemy robić wg potrzeb na starciu drużyn) Na planszy z butlami lub agregatami wbijamy medale Tastes Like Chicken, czyli grillowanie (ale to tylko na starciu drużyn wpada). Jeżeli w starciu trafimy na butle i agregaty to uprasza się o nie strzelanie w nie bez sensu, bo może akurat komuś zabraknąć do trofika. Jak będziemy w menu to ustalimy, komu na czym zależy najbardziej i odpowiednio się podzielimy. Medale na trofik Jack Of All Trades (3xwybuchowa, 3xkrótka, 3xdługa) których trzeba 15 robimy po 5 i zmiana osoby robiącej, jest to czasochłonne i jakby robić całego trofika naraz to jedni zrobią w całości, a inni nic, a tak każdy przynajmniej zacznie (lub jak w moim przypadku dokończy, bo zostało mi 6 medali). Ogólnie wszystko jest do ugadania. Ostatnia ustawka poszła nam bardzo sprawnie i oby ta również taka była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelka, ja liczę na Rapidy i Protektoraty ale jak trzeba to pomogę przy innych trofikach :)

PS. jak w ogóle wygląda nabijanie protektoratów? Czytałem tu i ówdzie w necie ale dalej nie kumam. Ktoś niesie skarb, jest atakowany i mam zabić tą osobę która ataktuje?

Edytowane przez Grzywa666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę starał się tak proponować trofiki, żeby wszyscy coś zrobili. Np. włączy się grabież to robimy co następuje: każda z drużyn wrzuca szybko po 4 skarby (nieważne kto, bo wrzucony skarb zalicza całej drużynie) bez zbędnego strzelania, żeby nie przeciągać, potem chętni robią protektorat (mogą robić to w zwisie wtedy wpadają też medale Akrobata, których trzeba 100szt.) W ciągu 20minutowej grabieży jak się sprawnie działa jedna osoba wbije cały, a druga spokojnie połowę medali protektoratu. Reszta osób robi dzieli się i robią wg potrzeb. Najlepiej dobierać się w pary. UWAGA: na grabieży nie liczą się kille zaliczane do trofika 2500zabójstw oraz nie zalicza medali za duszenie przeciwnika (medale za duszenie będziemy robić wg potrzeb na starciu drużyn) Na planszy z butlami lub agregatami wbijamy medale Tastes Like Chicken, czyli grillowanie (ale to tylko na starciu drużyn wpada). Jeżeli w starciu trafimy na butle i agregaty to uprasza się o nie strzelanie w nie bez sensu, bo może akurat komuś zabraknąć do trofika. Jak będziemy w menu to ustalimy, komu na czym zależy najbardziej i odpowiednio się podzielimy. Medale na trofik Jack Of All Trades (3xwybuchowa, 3xkrótka, 3xdługa) których trzeba 15 robimy po 5 i zmiana osoby robiącej, jest to czasochłonne i jakby robić całego trofika naraz to jedni zrobią w całości, a inni nic, a tak każdy przynajmniej zacznie (lub jak w moim przypadku dokończy, bo zostało mi 6 medali). Ogólnie wszystko jest do ugadania. Ostatnia ustawka poszła nam bardzo sprawnie i oby ta również taka była.

Konkrety..! I to mi się podoba..!!

Ja liczę na piątkę z Jack Of All Trades , a potem mogę się podkładać. A jeśli w starciu trafi się sposobność i partner do " dusiołka" , to chętnie spotkam się z nim w jakimś mrocznym zaułku.... :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelka, ja liczę na Rapidy i Protektoraty ale jak trzeba to pomogę przy innych trofikach :)

PS. jak w ogóle wygląda nabijanie protektoratów? Czytałem tu i ówdzie w necie ale dalej nie kumam. Ktoś niesie skarb, jest atakowany i mam zabić tą osobę która ataktuje?

Ktoś z Twojej drużny trzyma skarb, koleś z przeciwnej w niego strzela, a po oddaniu strzału w "Twojego" człowieka ze skarbem, Ty zabijasz tego z przeciwnej drużyny co strzelał do Twojego ziomka ze skarbem, wpada medal obrońca, a za 10obron kolegi z drużyny jest jeden medal protektoratu. Jak ktoś nie ma obrońcy to wpadnie mu przy okazji.

Technicznie wygląda to tak:

Ktoś z Twojej drużny trzyma skarb, koleś z przeciwnej w niego strzela. Gdy strzela to mówi np. Vulcan strzelam, wtedy wiesz kogo masz zabić, potem jako, że jest kolejka podchodzi kolejna osoba i mówi ksywę i strzela, a Ty ja zabijasz. Strzelać należy raz lub maks. dwa wtedy trzymający skarb szybko się regeneruje. W razie jakby trzymający miał już szary ekran to mówi, poczekajcie chwilę i dopiero jak się zregeneruje to daje znać i kolejny w niego strzela. To z mówieniem ksywy sporo ułatwia, bo sporo ludzi nie zna się po głosie, a czasem jak stoi tłum to można nie zauważyć kto strzelał. Jak ekipa jest zdyscyplinowana to protektorat idzie migusiem.

Nabijasz tak długo, aż Ci nie wyskoczy trofik, wtedy oczywiście mówisz, że masz, żeby nie przedłużać. Na liście ustawki jesteś drugi, więc jako, że ja akurat protektorat mam, to robisz go jako pierwszy z ekipy, jeżeli trafimy na grabież (jeżeli trafimy na coś innego to najpierw robimy inne trofiki). Trofiki robimy w kolejności zapisywania się na listę, ale tak było od zawsze. Gramy w trybie WTR (wszystkie tryby rywalizacyjne) na włączonym DLC.

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×