Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Czesć wszystkim,

Po ostatnich ustawkach proponuję lekki odpoczynek. Nadchodzi długi weekend, zatem nie wszyscy będą osiągalni. Do kolejnych propozycji ustawek wrócimy za jakiś tydzień i wtedy umówimy się na konkretną datę i godzinę. Przez ostatni miesiąc troche udało nam się na wbijać. Do podciągnięcia został nam Kabo i Pawciu. Zrobię nową tabelkę ze stała ekipą, z której będzie wynikał stan faktyczny.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaję podesłaną mi przez Mokotowa aktualną tabelkę...

43169266431666963174.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy trofeum za multi jest nie możliwe do zdobycia, czy tylko ostatnie lamy robią na nie ustawki?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea (bo trofeum to pół biedy) za multiplayer są praktycznie NIE DO ZDOBYCIA jeśli działasz w pojedynkę, bynajmniej większość z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy trofeum za multi jest nie możliwe do zdobycia, czy tylko ostatnie lamy robią na nie ustawki?

Nie, tylko ostatnie lamy walą głupie teksty wypowiadając się o grze, w którą nawet nie zagrały i do tego pisząc z błędami :fool: Jak masz alergię na boostowanie trofików to zrób przysługę innym i się wyloguj, albo przynajmniej zmień temat na inny, w którym nie ma graczy umawiających się na ustawki pod trofea ;) Można zdobywać trofiki normalnie, można na ustawce, jedno i drugie jest tak samo uczciwe!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Witam, czy trofeum za multi jest nie możliwe do zdobycia, czy tylko ostatnie lamy robią na nie ustawki?

Stwórz własna drużynę , tak jak robiło to wielu przed tobą, a potem organizuj ustawki tak, jak tobie i pozostałym osobom będzie pasował czas...

Wiem, że łatwiej dopisać się na gotowca... ale spróbuj samemu. To naprawdę nie jest trudne...!!

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Można zdobywać trofiki normalnie, można na ustawce, jedno i drugie jest tak samo uczciwe!

Reszty nie skomentuje, ale wytłumacz mi jakim sposobem robienie ustawek jest tak samo uczciwe, jak zdobywanie ich normalnie? Dlaczego więc przykładowo w Fight Night Champion banują za ustawki? Dlaczego w Killzone 2 banują ludzi za boostowanie ludzi? - przecież to takie uczciwe.

@edit

Aha i pokaż te błędy o których napisałeś, bo skoro użyłeś liczby mnogiej, to było ich przynajmniej 2.

Edytowane przez Kebz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reszty nie skomentuje, ale wytłumacz mi jakim sposobem robienie ustawek jest tak samo uczciwe, jak zdobywanie ich normalnie? Dlaczego więc przykładowo w Fight Night Champion banują za ustawki? Dlaczego w Killzone 2 banują ludzi za boostowanie ludzi? - przecież to takie uczciwe.

@edit

Aha i pokaż te błędy o których napisałeś, bo skoro użyłeś liczby mnogiej, to było ich przynajmniej 2.

Równie dobrze można odwrócić Twoje pytanie i zapytać, dlaczego w przytłaczającej większości innych tytułów, których nie wymieniłeś nie banują ludzi za boostowanie trofeów?

A dlaczego bigamia w Polsce jest karalna a w krajach islamskich nie?

Inny system wartości?

Na Killzone 3 też banują czy Gueriilla ma podwójny system wartości?

A może Sony ma podwójny system wartości?

A może jest jakiś regulamin albo kodeks etyczny gracza, który by tego zabraniał?

Czy w jakiś sposób udowodnisz innym graczom "czystość" trofików online, które zdobyłeś?

A może po prostu znalazł się Balian, rycerz bez skazy, a wszyscy dookoła niego sieją zgorszenie i nieuczciwość?

Najprościej obrzucić ludzi błotem, albo spuścić na nich mocz nazywając to deszczem.

Przejrzyj ten temat od pierwszej strony do ostatniej, przeczytaj każdy nick na każdej zorganizowanej tu ustawce pod trofea.

Zrób to w każdym innym temacie na tym forum, gdzie ludzie organizowali i organizują ustawki pod trofea. Wszyscy My to wg Ciebie ostatnie lamy.

Jak miło znaleźć się w tym gronie :)

Zatoczyłeś błędne koło, to jest Twój drugi błąd ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co karmić trolla, chciałbym zobaczyć jak ów znawca nabija protektorat w pojedynkę z graczami z rangą XXX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co karmić trolla, chciałbym zobaczyć jak ów znawca nabija protektorat w pojedynkę z graczami z rangą XXX.

Jak w U3 wbiłem jeden protektorat przypadkiem w normalnej grze, w U2 żadnego. Zwłaszcza, że jest tak jak mówisz, 80-levelowi, przychodzą na grabież po fragi i na skarb mają wyjebane. IMO źle zrobili twócy, że fragi z grabieży liczą się do ratio D/K. Tutaj nie powinno zaliczać fragó wtedy wszyscy skupili by się na skarbie, albo (w przypadku wysokich leveli) nie grali w ten tryb wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w U3 wbiłem jeden protektorat przypadkiem w normalnej grze, w U2 żadnego. Zwłaszcza, że jest tak jak mówisz, 80-levelowi, przychodzą na grabież po fragi i na skarb mają wyjebane. IMO źle zrobili twócy, że fragi z grabieży liczą się do ratio D/K. Tutaj nie powinno zaliczać fragó wtedy wszyscy skupili by się na skarbie, albo (w przypadku wysokich leveli) nie grali w ten tryb wcale.

Ja korzystałem z ustawki tylko przy PROTEKTORAT'cie, reszte zrobiłem sam z czasem,

Vulcan, w U3 protektorat jest za zabicie 1 osoby - a nie 5 jak w U2,

jJednak dobre jest to, że kille liczą sie do statystyk z grabieży, to takie 20minutowe STARCIE DRUŻYN - na zwykłym wyrobisz max 10-15 killi, a na grabieży 30-80.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem z ustawki tylko przy PROTEKTORAT'cie, reszte zrobiłem sam z czasem,

Vulcan, w U3 protektorat jest za zabicie 1 osoby - a nie 5 jak w U2,

jJednak dobre jest to, że kille liczą sie do statystyk z grabieży, to takie 20minutowe STARCIE DRUŻYN - na zwykłym wyrobisz max 10-15 killi, a na grabieży 30-80.

No to fakt, bo wpadło od razu, a grałem w grabież zaledwie kilka razy. A wracając do U2 to właśnie dzięki taki graczom, którzy przychodzą nabijać kille, wypacza się sens istnienia trybu grabieży, bo został on stworzony do skarbów, a nie do fragów (znaczy normalne, że fragi są, ale jak ktoś gra w grabież tylko dla fragów i nawet nie interesuje go dotknięcie skarbu to jest to dla mnie nienormalne). Tym samym gracze chący pograć normlanie mają to utrudnione. Zresztą mi to lotto, bo mi na ratio nie zależy. Sama grabież też mnie średnio pociąga, wolę starcia, ale chodzi mi o sam fakt. Wiem, że sporo graczy żyje tylko U2 i niskie ratio to jak policzek :), więc niech robią po swojemu jak ich to cieszy. Ja tylko wyraziłem swoje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Równie dobrze można odwrócić Twoje pytanie i zapytać, dlaczego w przytłaczającej większości innych tytułów, których nie wymieniłeś nie banują ludzi za boostowanie trofeów?

Bo brakuje im czasu i środków, nie jest to dla nich opłacalne.

A dlaczego bigamia w Polsce jest karalna a w krajach islamskich nie?

Inny system wartości?

Tak, to bardzo dobre porównanie. /sarkazmoff

Czy w jakiś sposób udowodnisz innym graczom "czystość" trofików online, które zdobyłeś?

A może po prostu znalazł się Balian, rycerz bez skazy, a wszyscy dookoła niego sieją zgorszenie i nieuczciwość?

Jeśli trofeum jest możliwe do wbicia bez ustawek, a ktoś idzie na łatwiznę, bo żal mu czasu i śpieszno do następnej platynki to tak, jest lamą.

Coś na wzór ludzi, którzy specjalnie się ustawiają i nawzajem zabijają (jeden stoi drugi strzela) żeby uzbierać określoną liczbę zabić, czyli ZERO funu, czysty GRINDING.

Dlatego zapytałem na początku, bo nie wiedziałem, że reszta trofeów za multi jest NIEMOŻLIWA do zdobycia, w takim przypadku rozumiem ustawki.

Edytowane przez Kebz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo brakuje im czasu i środków, nie jest to dla nich opłacalne.

Jeśli trofeum jest możliwe do wbicia bez ustawek, a ktoś idzie na łatwiznę, bo żal mu czasu i śpieszno do następnej platynki to tak, jest lamą.

Coś na wzór ludzi, którzy specjalnie się ustawiają i nawzajem zabijają (jeden stoi drugi strzela) żeby uzbierać określoną liczbę zabić, czyli ZERO funu, czysty GRINDING.

Dlatego zapytałem na początku, bo nie wiedziałem, że reszta trofeów za multi jest NIEMOŻLIWA do zdobycia, w takim przypadku rozumiem ustawki.

No co Ty! W jakim Ty świecie żyjesz? To, że jest nieopłacalne zgodzę się. Ale, że brakuje im czasu i środków… :ok:

Królestwo niebieskie w świecie gier nie nastanie! :no:

Wprowadzenie powszechnej banicji za boostowanie trofików nie przełoży się na żadne korzyści marketingowe dla wydawców i dystrybutorów gier.

Czy dzięki temu kupią więcej klientów bo produkt będzie lepiej zapakowany? NIE

Zmniejszy to cenę gier? NIE

Lepiej wypromują gry? NIE

Dotrą do większej liczby klientów? NIE

Dla nich liczy się tylko zysk! Gry to biznes jak każdy inny. Uniemożliwienie graczom boostowania trofików rozwaliłoby ten system. Lepiej dla nich, że w multi gra jeden Balian czy 10 „Lam”? ;)

Inna sprawa, że trofea i platyny przyciągają dopóki są możliwe do zdobycia. Ile osób platynowałoby gry wiedząc, że muszą samodzielnie spędzić nad nimi długie miesiące? :huh:

Dzięki ustawkom takie multi w U2 żyje i ma się naprawdę dobrze, bo znajomi gracze mogą się spotkać, powbijać trofiki, pograć razem lub przeciwko sobie.

Piszesz, że jeśli ktoś idzie na łatwiznę, bo żal mu czasu i śpieszno do następnej platynki to tak, jest lamą. A wziąłeś pod uwagę to, że jest sporo gier gdzie jest naprawdę duży problem z pustymi serwerami? :confused:

Wczoraj chciałem skończyć kilka map z multi Więzów Krwi do brakujących trofików, ale pech chce, że co wchodzę do gry to akurat na tych mapach nikt nie gra. A akurat bez tych map trofik Ci nie wpadnie.

I powiem Ci, że TAK, żal mi tego czasu sterczeć pół godziny w poczekalni i czekać aż łaskawie pojawi się trzech graczy, dzięki którym można rozpocząć grę rankingową. Ale to nic bo przecież zawsze jeden baran może wyjść minutę przed końcem meczu, co sprawi że ów mecz i mapa do trofika się nie zaliczą :pardon: Więc wolę się spotkać ze znajomymi, pogadać z nimi, pośmiać się i miło spędzić z nimi czas, nawet jeśli miałbym stać i patrzeć się jak do mnie strzelają. Nawet z tego można mieć zajebisty ubaw, pod warunkiem że trafią się ludzie którzy podchodzą do tego na luzie.

Masz prawo do własnego zdania, ale musisz się też liczyć z opinią większości. A zdecydowana większość graczy, również na tym forum ustawia się w multi na trofea. Czasy kiedy organizowano rankingi w trofeach i chwalono się platynami zdobytymi samodzielnie minęły bezpowrotnie. Pewnie 5 lat temu za nazwanie lamą kogoś kto ustawiał się na trofiki nikt by Ci nie miał za złe. Wtedy to było lamowanie. Wtedy to był lamus. Ale czasy się zmieniły. Teraz jest mnóstwo gier z trybem multi, dużo więcej trofików online, podochodziły trofea DLC, czasem wyjątkowo trudne lub praktycznie niemożliwe do samodzielnego wbicia, jak choćby w U2. Teraz niemal wszyscy się ustawiają. To co wcześniej było nie na miejscu teraz jest powszechnie akceptowalne.

Więc jeśli zaatakujesz większość to nie dziw się, że większość po Tobie pojedzie lub Cię wyśmieją. Tym bardziej jeśli wrzucisz wszystkich do jednego wora :nono:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako nadworny Lamer i ustawkowy pasożyt, chcę podziękować moim wczorajszym współgraczom za mile i owocnie spędzony czas. :thanks:

No to do następnego razu..!!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że ostatania ustawka była dość satysfakcjonująca proponuję kolejną w kolejnym tygodniu.

Do wyboru poniedziałek 13/05 lub środka 15/05 (od godziny 18 do 23-24.) Motyw przewodniu do starcie drużyn i kill kill killllllll, a przy okazji inne trofki i medale dla potrzebujących.

Skład to: Bogda, Vulcan, William, Pawciu, Kaboshone, ja i ewentulanie jak będą mogli to Legenda oraz adrianmario (w rezerwie może będzie patryk).

Obecność potwierdził: William, Kabo i ja (nie wybraliśmy jeszcze terminu)

Proszę o propozycje i potwierdzenie obecności.

Pozdrawiam, Mokotow81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie pasi poniedziałek..... :whistling:

Wczoraj wpadło 55 killi, ale to wciąż kropla w morzu potrzeb... :hunter:

Mnie wciąż brakuje medali "jeszcze żyję", i za nic nie wiem, w jakim trybie się je zdobywa..... bo chyba nie w coopie..?

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie pasi poniedziałek..... :whistling:

Wczoraj wpadło 55 killi, ale to wciąż kropla w morzu potrzeb... :hunter:

Mnie wciąż brakuje medali "jeszcze żyję", i za nic nie wiem, w jakim trybie się je zdobywa..... bo chyba nie w coopie..?

Ten trofik (Still Alive) jest za 50 wygranych w trybie Eliminacja. To są te krótkie mecze, w którym masz jedno życie na rundę. Wystarczy, że po prostu będziesz w zwycięskiej drużynie.

Daj znać jakby Ci się zebrało na co-opa, chętnie pomogę, również innym osobom :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogda,

dokładnie taj jak pisze Tecumthe w co-op wystarczą Ci dwaj ogarnięci gracze i masz zaliczone 3 mapy (razy 2 tryby).

Jeżeli chodzi o 50 win w trybie Likwidacji (Still alive - Jeszcze żyję) to na ustawkach wpadło Ci już z 10 wygranych. Ja osobiście polecam Ci grę z bickamilem, mozuchem i hubsikiem. Oni chętnie z Tobą pograją w drużynie. Ty się przykampujesz, a oni zrobią rzeź w drużynie przeciwnej :) - mi pomogli, wieć jeżeli znasz Kamila to Tobie też sie uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tecu

Ja chętny na co op'a jak by co to może ja, bogda i Ty tylko nie wiem jak tam ciężko jest i czy nam się uda. Napisz na ps3. PSN ID: pawciu19972. Mam HS :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@tecu

Ja chętny na co op'a jak by co to może ja, bogda i Ty tylko nie wiem jak tam ciężko jest i czy nam się uda. Napisz na ps3. PSN ID: pawciu19972. Mam HS :smile:.

Ten twój HS ostatnio był cokolwiek niedożywiony.. (ja Cię nie słyszałam).. :D

No i muszę się uśmiechnąć do Kamila.... Co do Coopa, to jeszcze paraliżują mnie takie określenia jak: "wymagający" i "miażdżący"., dlatego wciąż coopy odkładam na później...

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bogda to nie była wina HS'a . Ja też Cię nie słyszałem ale to przez grę. Czasami zdarzało mi się że nie słyszałem Mokotowa i pomagał restart konsoli. Czasami nikt nikogo nie słyszał i nic nie pomagało :/. Niestety ta gra tak ma.

Edytowane przez pawciu199722

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planujecie może jakąś ustawkę w weekend? Dołączył bym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×