Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem chętny z wami na co-opa :) Tylko ustalmy jakiś termin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przerwa w graniu do końca miesiąca, konsola poszła już w odstawkę :sad: Ale na początku czerwca wrócę z podwójną siłą ;) Jak do tego czasu nie zrobicie co-opa to chętnie pomogę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mam grę z UK a do niej DLC z naszego PSS nie pasuje. Zobaczę, może uda mi się zdobyć w rozsądnej cenie polskie wydanie U2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie przerwa w graniu do końca miesiąca, konsola poszła już w odstawkę :sad: Ale na początku czerwca wrócę z podwójną siłą ;) Jak do tego czasu nie zrobicie co-opa to chętnie pomogę.

Wracaj szybko Tecu i jedziemy z zaległościami :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam Was,

Z całą pewnością można zaliczyć ostatnią ustawkę do udanych :)

W związku z tym proponuję kolejną na dzień:

wtorek 21/05/2013r,

start: g. 18:00

koniec: g. 00-00 (koniec wyjdzie w praniu)

Motyw przewodni - starcie drużyn i kile w dużych ilościach + grile i inne poboczne trofki dla potrzebujących.

Zapraszam stałe grono + chętnych.

Pozdrawiam Mokotow81

post-50465-0-25510600-1368691619_thumb.p

Edytowane przez Mokotow81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wtorek 21/05/2013r,

start: g. 18:00

koniec: g. 00-00 (koniec wyjdzie w praniu)

 

Ja jestem chętna. Pasuje  mi zarówno  termin jak i plan działań...

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co odpadam

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gościnnie moge robić za statyste:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ostatnia ustawka nie wyszła zbyt ciekawie, ale to była wina kabla, wiec proponuję następną.

W związku z tym zainteresowani niech piszą propozycję daty i godziny. Piszcie do mnie też na PSN - napewno przeczytam i odpiszę.

Dzięki za grę. Mi się udało już ugrać 100% - nadal będę uczestniczył we wspólnym graniu :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek 28.06 ok 18.00 planuję prawdopodobnie ostatnią ustawkę przed wakacjami w u2. Ustawka będzie planowana pode mnie - tzn najpierw wbijamy grabieże, potem wygrane na likwidacji a potem - co dusza zapragnie. Można nawet farmić kille. Napisałem do PSN do znajomych ale większość ma już 100% więc może tu przez forum znajdzie się ktoś kto chciałby dokończyć cześć multiplayera w tej grze. Przypominam, że trofea do multiplayera są osobno płatne jako dodatek więc jeżeli ich nie kupiłeś(były kiedyś w ps+, potem przez jakiś czas za darmo) - nic nie wbijesz. Platyna jest za wszystko w kampanii dla jednego gracza. Więc jeżeli jest ktoś kto chciałby coś dokończyć (a nie zacząć, do tego szukać osobnej ekipy) to proszę udzielić się w temacie.

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek 28.06 ok 18.00 planuję prawdopodobnie ostatnią ustawkę przed wakacjami w u2. Ustawka będzie planowana pode mnie - tzn najpierw wbijamy grabieże, potem wygrane na likwidacji a potem - co dusza zapragnie. Można nawet farmić kille. Napisałem do PSN do znajomych ale większość ma już 100% więc może tu przez forum znajdzie się ktoś kto chciałby dokończyć cześć multiplayera w tej grze. Przypominam, że trofea do multiplayera są osobno płatne jako dodatek więc jeżeli ich nie kupiłeś(były kiedyś w ps+, potem przez jakiś czas za darmo) - nic nie wbijesz. Platyna jest za wszystko w kampanii dla jednego gracza. Więc jeżeli jest ktoś kto chciałby coś dokończyć (a nie zacząć, do tego szukać osobnej ekipy) to proszę udzielić się w temacie.

 

Pzdr

Ja chciałabym wrócić do U2, ale nie wiem...no  bo jeśli mój lider zaplanuje coś w tym terminie do RDR, to wtedy odpadam... Chociaż uważam, że taka mała odmiana dobrze by mi zrobiła..? Jutro odpowiem konkretnie..!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie prąd i sprawny internet, to w piątek 28.06 ok 18.00 zjawię się na Twojej ustawce U-2....!!

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że wszystkie moje ziomki graja w multi TheLastOfUs, chetnie zagram z toba w U2. Moze jeszcze hubsik bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest spora szansa, że w piątek wieczorem będę na konsoli więc z chęcią z Wami zagram w U2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie plany się zmieniły to i ja pograć mogę, a potem możemy grać w RDR :) Aczkolwiek zobaczę jak z netem, bo jak znowu mnie będzie wywalać to rezygnuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wtedy wyjdzie w praniu. Osoby są więc ustawka będzie mieć miejsce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakwitłem w pracy, bo ciężarówka miała defekt na autostradzie w Niemczech, i czekam aż chlopaków sholują, być będę tyle, że później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za uczestnictwo w ustawce. Jesteśmy coraz bliżej końca tych męczarni :)

 

Większość zadeklarowała termin jutrzejszy, sobotę, 29.06 ok godziny 18 jako następne spotkanie. 

 

Proszę zainteresowanych o udzielenie się w temacie.

 

Znowu tematem przewodnim będzie grabież i likwidacja, oraz tak jak ostatnio - proszę tylko te osoby które już mają jakąś część zrobioną lub 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje U2 na dzisiaj  się skończyło. Najpierw  wywaliło mnie z drużyny, potem przy próbie dołączenia- zawiesiła mi się konsola, a po ponownym uruchomieniu i wejściu w grę- nie mogłam wejść w tryb wieloosobowy...

Ale i te prawie 4 godziny, były mile spędzonym czasem... Pewnie jeszcze nie raz się spotkamy (prędzej czy później) , we wspólnej (tej czy innej)-grze.... :pardon:

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Większość zadeklarowała termin jutrzejszy, sobotę, 29.06 ok godziny 18 jako następne spotkanie. 

 

 Ja się zjawię o godz. 18-ej.. :) Ale czy tak na 100%. to jeszcze nie wiem...

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś ochote pograć na multi ?przydałoby się pare osób :yes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×