Skocz do zawartości
arab

Jak trafiliście na forum?

Rekomendowane odpowiedzi

z google.pl szukając dobrego fora o ps3 bo zaniedługo będę posiadaczem soniaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dawno, dawno temu, za moich czasów..."

Pewnego dnia zamieszkała u mnie małej postury płci nieznanej skrzyneczka, a jako, że trzeba było się dowiedzieć jak ją podejść żeby ją dobrze poznać, prastary mędrzec na którego większość internetowych mieszkańców woła google przemówił i... podał adres tej strony. .Koniec.

Edytowane przez Swider112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem tu całkiem niechcący.

Wpisałem coś z Plejem w google i mi wyskoczyło, to wbijam i całkiem fajna atmosferka.

Tak powstał czokapik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

White Raven powiedział, że ogólnie strona co dziennie dostarcza ciekawe newsy ze świata PS3, ja jestem już jedną nogą w zakupie tego sprzętu (dzięki stary :P). Jak na razie jestem również szczęśliwym posiadaczem 360-tki więc podejrzewam jeszcze w tym roku wszystko się okaże. Po prostu nie mogłem wytrzymać z myślą, że omija mnie tyle niesamowitych exclusive'ów,

pozdrawiam i witam wszystkich userów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A JA TRAFIŁEM BO MI MOJA BIDULA ZANIEMEMOGŁA I SZUKAŁEM LEKARSTWA NO I ZOSTAŁEM ... NO A ZE CZŁOWIEK JEST ISTOTA SPOŁECZNĄ TO SIE ZAREJESTROWAŁEM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PE forum jest tak kretyńskie, że już nie chciało mi się tam udzielać. Przerost gówniarstwa nad treścią w końcu mnie przerósł i szybko doprowadziłem do mojego wyrzucenia co pozwoliło mi się skupić na poszukiwaniu alternatywy. PS3site polecił mi kolega Talk0.

Sprawdziłem i jest dobrze. Przynajmniej nie widzę nigdzie żadnych xbotów - co samo w sobie jest mega plusem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja szukałem informacji o PS3 i na początku trafiłem na portal, a potem na innym forum zauważyłem link tutaj. Zarejestrowałem się i na razie dużo czytam :) a mniej piszę - to mój pierwszy post :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ps3 i na drugi dzień szukałem informacji ----> google ---> pierwszy link i o to jestem na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podłączyć konsolkę do sieci, i trafiłem właśnie tutaj... Jak się okazało kilka dni potem, sam napisałem do tego poradnik B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to forum długi czas przed zarejestrowaniem , wachałem się pomiędzy zakupem Xboxa i PS3.   Mojego wyboru nie żałuję, a forum mi sie bardzo podoba.

A jak znalazłem? Szukałem informacji o PS3, a najlepsze info można dostać od ludzi już posiadających chlebaka. 

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem informacji o konsolach, co będzie lepszym zakupem. Wahałem się miedzy PS3, Xbox a Wii. Wczesniej nie miałem żadnej styczności z którąkolwiek z konsol. Przez google wpadłem na tą strone/forum, i tak jestem tu od 2 tygodni przeglądając codziennie nowe komentarze. Konsoli jeszcze nie zakupiłem, czekam na konferencje Sony :), ale zapewne to już kwestia czasu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zaczęło się pewnego ranka, gdy obudziłem się, zapragnąłem mieć nową konsolę.

Wierny firmie Sony i wyszukiwarce Google.pl, wpisałem w puste pole "PS3" i kliknąłem Enter. Oczom mym ukazał się napis "PS3 Site Polska" i tak wszystko się zaczęło :tongue:  

Wprawdzie konsoli PS3 jeszcze nie mam, ale wolę się przed zakupem wszystkiego dowiedzieć i być przygotowanym na nadejście "chlebaczka"

Ot i cała historia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będe się wyróżniał, bo szukałem informacji o PS3 i tak tutaj trafiłem  :wink:

Przed rejestracją trochę czasu odwiedzałem te forum i zdecydowałem się być uczestnikiem, bo bardzo mi się tutaj podoba  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim kupiłem PS3 również szukałem informacji na jej temat. Forum przeglądam około pół roku, ostatnio się zarejestrowałem no i dziś postanowiłem coś napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość INNY

ja trafiłem na to forum dzięki reklamie umieszczonej w gazecie PSX Extreme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez Google. Szukajac objawow uszkodzonego napedu w PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google, szukalem chyba porownania fata ze slimem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było trochę nietypowo. Kupiłem X-Boxa 360 i zacząłem szukać informacji na temat gier i konsoli. Trafiłem na forum poświęcone konsoli MS i zacząłem się tam nieco udzielać. Poziom dyskusji i powszechna akceptacja piracenia skłoniły mnie do zajrzenia na fora "konkurencji". Wcześniej nie miałem wiedzy na temat przerabiania konsol - nie wiedziałem, że PS3 się nie przerabia a X tak. Jak tylko zorientowałem się, że gości tu tak zacne towarzystwo to niezwłocznie nabyłem konsolę Sony... no i jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak kolega wyżej. Szukałem jakiegoś serwisu o PS3 i pierwsze co mi znalazło to ten serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w google " Forum o ps3" no i się znalazło :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×