Skocz do zawartości
arab

Jak trafiliście na forum?

Rekomendowane odpowiedzi

ps3site przeglądam od dawna. Ale dopiero dzisiaj postanowiłem się zarejestrować na forum. Trafiłem tu przez google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na PS3site trafiłem z google, gdy zwyczajnie szukałem jakiejś strony o tematyce związanej z PS3 :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak QBA. Wpisałem po prostu PS3 do google i mi wyskoczyło. Zacząłem czytać wiadomości i uznałem, że jak portal dobry to i pewnie forum ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd postanowiłem kupić konsolę, latałem po youtube/allegro/google'owałem, która konsola spełni moje oczekiwania. Mam na myśli ps3/xbox'a.Przeczytałem tony obiektywnych opinii, byłem już skłonny kupić x'a, bo jest możliwość przerobienia i tańszy, więc wszedłem na allegro żeby 

kupić przerobioną konsolę, ale nie znalazłem nic ciekawego. Dlatego tez zarejestrowalem sie na forum x'a. Genialnie wyszukalem 2 interesujące

mnie działy tj. "Kupię" oraz "Sprzedam" i szukałem wymarzonej konsoli ;-). Po godzinie już mialem ciekawą ofertę. Napisałem do gościa,

okazalo sie, ze konsola jest dokladnie taka o jaka mi chodzilo. Gdy bylem juz o krok od kupna, postanowilem jeszcze, z czystej ciekawosci,

poszukac takiego samego forum, tylko, ze dotyczace Playstation 3. Tak oto znalazlem to wspaniale forum, ktore momentalnie pokochalem

i mam nadzieje zyc dlugo i szczesliwie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. trafiłem na to forum klikając w google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google'ując na tematy związane z ps3, oczywiście. Zacząłem przeglądać portal no i forum także wydawało się spoko. Poza tym są tutaj użytkownicy z innego szanowanego przeze mnie forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przed zakupem "pudełka".

W trakcie testów WD TV Live Media Player i szukałem informacji o PS3 jakie media serwery obsługuje i czy może być w czymś lepsze od WDTV Live.

Google skierował mnie na ten temat: http://www.ps3site.pl/forum/topic/13833-ps3-media-server/ który to wyjaśnił mi wiele kwestii w tym fakt możliwości wykorzystania posiadanego przeze mnie pudełka Linksysa NAS200 i sieci domowej i PS3 Media Servera i innych.

W podziękowaniu - zarejestrowałem się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowalem odpowiedzi na kilka pytan w google i tutaj dotarlem jakos ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem kilka blogów i w linkach trafiłem na Ps3site, więc szczęśliwy przypadek. Od pewnego czasu regularnie ją przeglądam i w końcu postanowiłem zarejestrować się na forum. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dużo poprzednich osób szukałem w google jakiegoś forum o psk-u i znalazłem was ;) fajny wygląd,miła atmosferka,brak chamstwa utwierdziły mnie w przekonaniu,że warto się tu zarejestrować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dużo poprzednich osób szukałem w google jakiegoś forum o psk-u i znalazłem was ;) fajny wygląd,miła atmosferka,brak chamstwa utwierdziły mnie w przekonaniu,że warto się tu zarejestrować :)

I tej wersji się trzymaj. Ale nie daj się zwieść pozorom, trolle nie śpią. Jednak tłukę je przed snem na tyle skutecznie, że nie zaznasz krzywdy. Witamy na Forum. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy chwalą google <allach>,ja tez trafiłem tu przez Google a powodem poszukiwań było wymienianie gier,Google wie więcej niż twój pradziadek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem pokazać dziewczynie jak mało związany z 1 kwietnia dodatek wyszedł do LBP (perfumy) i wujek google wskazał ps3 site. Po przejrzeniu zawartości strony rejestracja na forum to była już tylko formalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google.pl rządzi :D

Edytowane przez Burza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj trafiłem przez forum Onlinecenter.pl. jeden z użytkowników mi polecił wasze forum i jestem bardzo zadowolony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z forum o xpudle ; D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w cs'a i goście rozmawiali o forum, więc popatrzyłem i się zajerestrowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MNie też Google tu sprowadziło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy pewnego dnia dostałem PS3 postanowiłem się czegoś więcej o tym cudeńku dowiedzieć. I tak wujek Google doradził mi te forum. Zobaczyłem, spodobało mi się i zostałem biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×