Skocz do zawartości
DaraS

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem trochę dłużej w singla przed chwilą i drażni mnie poziom AI. I to bardzo. Przegięli z tym, że przeciwnik pojawia się na drugim końcu planszy i jak chociaż minimalnie wystajesz zza osłony to już wali w Twoja głowę z precyzją chirurga. Masakra :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź rodzaj NAT jaki występuje w Twojej konsoli. Często w grach sieciowych dobór meczy polega na dopasowaniu pod względem łącza gracza czyli również NAT. W skrócie najlepiej jeżeli w grze figuruje NAT otwarty

@hanti czy ktoś inny mógby mi ktoś napisać jak ustawić NAT w PS3 aby ten Crysis 2 multi działa normalnie że szybko do gry się dołacza,bo szczerze mówiąc jak już jakiś czas temu podłączyłem konsolę pod neta to nie spotkałem się z tym problemem. Bardzo proszę o pomoc z tym NAT-em jak ustawić itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby coś więcej napisać o multi ( ktoś kto gra już przez jakiś czas ), bo nie wiem czy zdecydować się na Crysisa 2, Homefronta, czy DA . No niestety brak kasy boli ;/ Najbardziej chyba podoba mi sięCrysis, ale chciałbym usłyszeć opinię o tym czy lai występują często, czy nie spotykamy wielokrotnie tych samych ludzi przy szukaniu gry ( mało graczy online ) i czy gra jest dobrze zbalansowana. Z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby coś więcej napisać o multi ( ktoś kto gra już przez jakiś czas ), bo nie wiem czy zdecydować się na Crysisa 2, Homefronta, czy DA . No niestety brak kasy boli ;/ Najbardziej chyba podoba mi sięCrysis, ale chciałbym usłyszeć opinię o tym czy lai występują często, czy nie spotykamy wielokrotnie tych samych ludzi przy szukaniu gry ( mało graczy online ) i czy gra jest dobrze zbalansowana. Z góry dzięki i pozdrawiam.

Grałem już łącznie z 5 godzin online i lagów nie miałem żadnych (a pokazywało czasami że mam jedna kreskę a czasami że cztery). Homefronta raczej nie bierz - wystarczy poczytać opinie. Na nickach się nie skupiam, więc ciężko mi powiedzieć czy kogoś spotkałem już kilka razy :P Jeżeli chodzi o zbalansowanie, to się okaże później, bo nie wiadomo jak bardzo ten cały kombinezon można ulepszyć i jak to później wpływa jak się spotkają dwie osoby - jedna na 10 levelu a druga na 50 np. Gierka raczej jest szybka, ale jak plansza jest trochę większa, to czasami można chwilę połazić spokojniej po budynku (szczególnie plansza z parkingiem piętrowym). Generalnie jest sporo zabawy :) Ja jestem fanem BC2, ale przyjemnie mi się gra. Zobaczymy czy multi zatrzyma mnie na dłużej czy znowu powrót do BC 2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hanti czy ktoś inny mógby mi ktoś napisać jak ustawić NAT w PS3 aby ten Crysis 2 multi działa normalnie że szybko do gry się dołacza,bo szczerze mówiąc jak już jakiś czas temu podłączyłem konsolę pod neta to nie spotkałem się z tym problemem. Bardzo proszę o pomoc z tym NAT-em jak ustawić itp.

Sprawdź wpierw jaki figuruje u Ciebie NAT - znajdziesz to w ustawieniach połączenia sieciowego. Optymalny NAT do gier to 2, najczęściej po podłączeniu trafia się NAT 3. O ile pamiętam, w trakcie wyszukiwania meczu w Crysise bądź ogólnie będąc w lobby w lewym dolnym rogu zauważysz NAT: Moderate - taki jest w przypadku ograniczonego NAT, powienien byc Open(poprawcie mnie jeżeli jestem w błędzie) Jak to już sprawdzisz i faktycznie masz ograniczony to jesteś w połowie drogi, teraz wystarczy jedynie zając się ponowną konfiguracją łączą. Niestety, brak mi czasu na opisanie krok po kroku jednak obszerny przebieg konfiguracji znajdziesz na Youtube - wystarczy że wpiszesz PS3 NAT 2 czy NAT OPEN

W sieci zresztą jest sporo poradników,także poradzisz sobie. Jakby co wal na forum :wink:

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobili, że można zestrzelić ptaki latające na niebie i mieli za mało czasu, żeby popracować nad AI :down: Ale mimo tego gra się bardzo przyjemnie. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagralem krotki gameplay, nie jest to nic profesjonalego ale jest ciekawa probka polskiego dubbingu, brak spojlerow, polecam :)

http://www.youtube.c...h?v=lu-JkSYbkfs

na drugim filmiku jest calkiem wesoly bigbug :D

http://www.youtube.com/watch?v=AvDZUVUmiDg

Edytowane przez mati_bba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w tym wątku pojawiał się taki problem w Crysisie 2 jak u mnie.

Wczoraj przysłali mi Crysisa 2. Oczywiście pierwszą jaką rzeczą sprawdzam to multi. Więc odpalam i czekam czekam jak dołacze do sesji i piszę oczekiwania 5 graczy i czekam z 5 minut albo i dluzej jak będe mógł zagrać mecz. Sam mecz nie laguje i jest wszytko OK. Czy tylko ja mam taki problem.

A może to dlatego, że w Polsce dzień premiery to 25, więc jeszcze wszędzie gry kupić nie można. W Stanach już wyszła więc siłą rzeczy pewnie lobby często są amerykańskie i stąd macie lagi. Chociaż dzisiaj każda gra na starcie ma jakieś tam problemy z multi. Jak myślicie, to może przez to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na chwilę obecną ( po kilkudziesięciu minutach grania) uważam, że dubbing na pewno jest lepszy niż w KZ3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na chwilę obecną ( po kilkudziesięciu minutach grania) uważam, że dubbing na pewno jest lepszy niż w KZ3

dokladnie ! tez tak sadze

zapraszam do wspolnego grania !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z przejściem pewnej misji.

Jestem w tym magazynie w którym miałem zniszczyć komputer z danymi aby nie przechwycili ich żołnierze. Ok, zrobiłem to. Mam zniszczyć helikopter - najpierw rozwalam jednego strzelca potem drugiego (w między czasie rozprawiając się z żołnierzami z budynku) i na końcu zaczyna do mnie strzelać z rakiet. Czym mam go zniszczyć? Nie ma tam żadnej bazooki ani wyrzutni rakiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wystarczylo rakiet na niego, poziom weteran, rozgladnij sie porzadnie, a jak nie to laduj z karabinu moze padnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na razie mało ludzi na serwerach:) pierwsze parę minut z singla - piękne widoki.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem najlepsza kampanie singlowa w moim zyciu. Ta gra jest poprostu fenomenalna.

Choc zapowiadane bylo 12h, mi na easy zajelo 8:16:56. A wcale sie nie spieszylem. Mysl ze na wyzszych mozna dojsc do 10-12h.

Crysis 2 = MEGA MIÓD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, skończyć grę jeszcze przed jej oficjalną krajową premierą. :tongue:

Ja dziś pograłem trzy godzinki i dałem sobie spokój. Nie chcę aby za szybko mi się znudziła. Całość jednak bardzo ciekawa i graficznie majstersztyk. Jednak przeciwnicy często potrafią narobić sporo problemów. Musiałem się przestawić podczas walki z ukrywania za osłoną w jednym miejscu (jak to robię często w grach) na bieganie wokoło z używaniem niewidzialności która cholernie się przydaje i myli przeciwników.

Ode mnie taka bardzo początkowa ocena (nie przetestowałem jeszcze multi, jestem dopiero na początku kampanii i wszystkiego nie mam odblokowanego) jaką jest 8. Aha i polski dubbing sprawdza się naprawdę bardzo dobrze. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli twoim zdaniem Snosch warto wydać te 200zł?Ale mój problem polega na tym że nie bede miał z kim grać w multi szkoda mi zostawiać chłopaków z bc2:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli twoim zdaniem Snosch warto wydać te 200zł?Ale mój problem polega na tym że nie bede miał z kim grać w multi szkoda mi zostawiać chłopaków z bc2:(

warto nawet 400.

A nie mozesz grac z nami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he ledwo nazbierałem 200zł,no niby moge grać z wami ale trzeba by pozapraszać ludzi:D a jestem leń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto nawet 400.

A nie mozesz grac z nami?

Właśnie !! Nie możesz grać z nami ? :D:D hehe Ja szukałem ostatnio ludzi do grania w BC2, bo po demie bylem raczej na nie jezeli chodzi o C2. Ale poczytałem opinie tych co mieli wcześniej pełna wersję i się skusiłem. BC2 sprzedane i teraz zamierzam pogrywać w Crysisa :) A zabawa w multi jest niezła trzeba przyznać :)

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie !! Nie możesz grać z nami ? :D:D hehe Ja szukałem ostatnio ludzi do grania w BC2, bo po demie bylem raczej na nie jezeli chodzi o C2. Ale poczytałem opinie tych co mieli wcześniej pełna wersję i się skusiłem. BC2 sprzedane i teraz zamierzam pogrywać w Crysisa :) A zabawa w multi jest niezła trzeba przyznać :)

wysylajcie mi tez zapro do psn tez z wami pogram bartasik1990 psn moje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem już ze 40-50% wiec mogę się spokojnie wypowiedzieć, ogólnie jestem mocno zawiedziony, gra ma masę błedów które totalnie psują mi przyjemnośc z grania, ale po kolei. Na czele oczywiście totalnie spartolone AI, tak kretynsko zachowujących się przeciwników dawno nie widziałem, o tym że widzą z kilometra juz ktoś pisał ale to że widza czasem przez osłony to tez niezły patent, notorycznie zacinają się na schodach kręcąc ładne pirłety, respawnują się w nieskonczoność i jedno z moich ulubionych - walę serię z dachu z cloakiem widzą mnie, chowam się oni przybiegają stają na środku i grzecznie czekają aż się znowu wychylę i sprzedam im kulkę, chciałem tą grę przejść na predatora ale się nie da bo notorycznie mi się zdarzało że widzieli mnie mimo ze byłem przykucnięty za murkiem. Muzyka super,zarówno świetne odgłosy broni jak i nastrojowe pykanie w tle. Na koniec grafka, na pewno jest bardzo dobra (miejscami fenomenalna) ale również ma masę mniejszych niedoróbek które psują odbiór, Mocno kłuje w oczy słaba rozdziałka, wszystko postrzępione jak cholera, mrugające cienie itp tez na porządku dziennym, ogólnie dobre i świetne momenty przeplata słabymi (na pewno wizualnie zdecydownie większe wrażenie na mnie zrobił i nadal robi Uncharted 2 czy Gow 3) Nie chce pisac że crysis na konsolach to nie udany eksperyment bo tak nie jest ale wydaje mi się że gra bardzo dużo straciła przez przeniesienie jej do miasta, zdecydowanie lepiej grało mi się w pierwszą część i wydaje mi się że w dzungli odpowiednią grą świateł lepiej można by zamaskować pewne niedoróbki.

na deser jeszcze taki fajny bug jaki mi się zdarzył, kiedy walczyłem pierwszy raz ze śmigłowcem to po strąceniu zwalił mi się na głowę i "zepchnął" mnie do jakiegos pomieszczenia z którego nie było wyjścia, jakimś cudem przelazłem przez ścianę (!!) i przeszedłem na około tak jak gra nie zaplanowała bo wrogowie nie reagowali i wróciłem na własciwe tory,

Podsumowując, jak na grę tak szumnie zapowiadaną, jako rewolucja z graficznym opadem szczeny itp, to stanowczo za dużo nie doróbek mocno psujących rozgrywkę i na pewno nie jest to najładniejsza gra tej generacji bo U2 i Killzone zdecydowanie zrobiły na mnie większe wrażenie (moja subiektywna opinia), a najlepsze jest to ze gdyby to była gra innego producenta to z takimi lolami jak tu występują to by została mocno pociśnięta przez recenzentów ale przecież to jest wielki crysis i nie mozna dać za nisko, ogólnie mocne 7

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem po pierwszych 3h grania. Graficznie jest bardzo dobrze, zwłaszcza widok miasta robi wrazenie oraz promienie slonca przedzierajace sie przez dym/kurz na miejscu katastrofy... caly czas łaże i sie rozglądam po okolicy bo graficy i designerzy sie postarali.

Detale natomiast.. detale. No coz, czasami widac paskudne pixele i w zasadzie brak detali. Jest kilka rzeczy niekonsekwetnych, ale ogolne wrazenie jak najbardziej pozytywne.

Fajna muzyka, swietne efekty dzwiekowe. Dubbing tez jest na wysokim poziomie i dosc gesto leci mięso zwlaszcza ze strony przeciwnikow. A jak o przeciwnikach mowa .. tumany, tumany i jeszcze raz tumany. AI naprawde nie zachwyca a momentami wrecz rozczarowuje. Podobnie ich reakcje na to co sie dzieje w grze. Chcialo by sie moc przejsc cala lokacje po cichu bez zdradzania swojej obecnosci ....

Gre na pewno warto kupic, ja nie zaluje - mily umilacz czasu w oczekiwaniu na DNF i BF3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×